Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 9.8.2018 v kategorii Příspěvky
-
Babišova učtenkovka
Michal11 a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
to by mohla pochopit i manželka--že vlastně piješ, aby se rodina měla líp...5 points -
Co jste dnes udelali...
jirka307 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Sawoy za téma
V pondělí výlet na Pustevny (vyhořelá chata Libušín finišuje, před 44 lety to tam ale bylo tak nějak hezčí) zakončený obědem v příjemné zahrádce u Kociána v Trojanovicích (velmi slušný Cézar salát a žena si pochvalovala mor. vrabce, zejména knedlíky prý jako peří). Včera všechny tři Bečvy (čím vyšší tím hezčí), 2 km Slovenskem (přejezd hranice jsem málem přehlídl jak z okresu do okresu), Velké Karlovice (strááášně dlouhý a v létě prakticky mrtvý), v.n. Karolinka (přes vzrostlý les už vodu nezahlídneš), Hrozenkov (malebný), Halenkov, Huslenky. Pozdní oběd/časná večeře v motorestu Pelikán na konci Valmezu (místní česnečka i kyselica za jedna stejně jako jehněčí pečeně nebo prasečí medailonky co fakt silně voněly kouřem z rožně). Fotku si ale jako vítěz vysloužily smažený husí játra a kvetoucí hotel v Rožnově.4 points -
Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR
regius a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
V devět večer ještě venku 28, doma skoro 30stupňů. Obloha vymetená. Dneska budu asi přes noc na balkóně s pivem v ruce.3 points -
3008 vs polský kamión
ozzy56 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pacho69 za téma
No jak říká švára, proč polský řidiči řídí tak jak řídí - "bo chodzi na drogách"...3 points -
Babišova učtenkovka
Veverka a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele ChouLu za téma
Nehraji a nikdy ani nezačnu... nepotřebuji aby kvuli stovce někde vyselo moje jméno a zároveň podporoval EET, které ve výsledku k ničemu vůbec nepomohlo, jen zatížilo drobné podnikatele a zrušilo mnoho prodejen na vesnicích, které vedli povětšinou lidé v důchodu jako zábavu, než jako výdělek, natož nějakej podvod...3 points -
peugeot 406 red vulcain by čakom
Carlo a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele čakom za téma
406 jsem už pomale odepisoval... ale včera prošla úspěšně stk tak s ní budu minimálně ještě dva roky jezdit3 points -
Co jste dnes udelali...
Milan+ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele jirka307 za téma
To ne ale už jsem jse viděl v bazénu2 points -
Babišova učtenkovka
Milan+ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
mi ani tak nevadí, že se republika rozkrádala a rozkrádá ve velkém, vadí mi jediné--to si kujva nemohli vzpomenout i na mě??2 points -
Kolik je nás na clubu motorkářů?
Charlie 1 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele JJEENNDDAA za téma
2 points -
Nový Peugeot Rifter na prvních oficiálních fotkách
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Laďa za téma
Já bych třeba dal přednost 3008 nebo 5008 před Rifterem2 points -
Vtipy
Milan+ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Hafity za téma
Kde udělali soudruzi chybu2 points -
Nový Peugeot Rifter na prvních oficiálních fotkách
MilanF1 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Charlie 1 za téma
No nemůžou tam dát 1.6 benzín turbo,poněvadž by pak nikdo nekupoval 3008 a 50082 points -
3008 vs polský kamión
Laďa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
nejezdím až tak po světě, ale polský řidič a speciálně polský řidič kamionu je opravdu pojem, stačí si vyjet z ostravy na opavu--krnov--albrechtice--polsko a tolik hovad za volantem aut s označením PL jste ještě neviděli2 points -
3008 vs polský kamión
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
To se divím, že to ten kamioňák přežil.... Že nebyl utlučen heverem...!!?!!2 points -
Nový Peugeot Rifter na prvních oficiálních fotkách
Charlie 1 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele David 106s16 za téma
Jenže ta Dacia má, alespoň podle mého názoru, jednu OBROVSKOU výhodu. Má čtyřválcovou benzínovou atmosféru. Pro mne jakožto zapřísáhlého odpůrce nafty do osobních vozů, je toto další nepoužitelné auto. Jinak je to moc pěkné, né že ne, ale schází mi tam normální motor.2 points -
Babišova učtenkovka
Michal11 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Šalda za téma
Já to hraju od začátku, a zatím vůbec nic, ale kolega měl 100 a 1000, já zatím čekám. A osobně v tomto nic špatného nevidím, stejně tam dávám jen účtenky jen z velkých obchodů. Do hospody nechodím. A jestli se na to někdo dívá že to je práskačka, tak je to jeho problém, mě je to jedno2 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Milan+ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Fruktis za téma
Zdarma...ja teda ctu za 1/2 v nocnim proudu.....a ten pausal doplaci zbytek lidi v poplatku na obnovitelne zdroje...to je prima zdarma... Takze zdarma nenabijis...jen sis diky nocnim tarifum snizil fakturu...a dobijenim se dostal na sumu pred snizenim.. Zdarma..respektive za cenu vstupnich nakladu by to bylo kdyby ten dum byl energeticky plne sobestacny ostrov...bez cerpani dotaci vyhod a dalsich ulev...a auto si dobijel ze svych zdroju... Pak je mozne porovnavat co a jak si stoji...2 points -
Babišova učtenkovka
Veverka a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Fruktis za téma
Co lidi nejsou schopni udelat, aby se mohli obohatit a klesnout opět na úroveň praskacu a donasecu...kam se na to hrabou stbaci...jejich vlhky sen se stava skutecnosti...uz nemusi nekoho presvedcovat...oni s nimi spolupracuji za vidinu mamonu dobrovolne.... jdu2 points -
2 points
-
BMW 330i e46
306-Kubik-S16 zvýšil/snížil popularitu uživatele SV 24 za téma
1 point -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Agrafik zvýšil/snížil popularitu uživatele David 106s16 za téma
Je horko, sorry :-) A přitom jsem to prakticky věděl v souvislosti s tou mojí máti, jenom mi nedošlo, žes to tak taky myslel... Mea culpa :-)1 point -
Nový Peugeot Rifter na prvních oficiálních fotkách
ozzy56 zvýšil/snížil popularitu uživatele David 106s16 za téma
"zkratka GT, je druh vysokovýkonného luxusního automobilu" VYSOKOVÝKONÝ, to je to slovo, které se mi s GTéčky pojí. Prostě prosvištět velké vzdálenosti vysokými rychlostmi pri zachování slušné úrovně luxusu.1 point -
renovace alu kol vč změny barvy
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Béďa za téma
1 point -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
ozzy56 zvýšil/snížil popularitu uživatele David 106s16 za téma
Proč se na toho Radovánka už nevyprdnete? Skoro se mi zdá, že krmíte trolla. Zárověň tímto fanatickým přesvědčováním dělá Radovanek elektrickým autům medvědí službu. Nedávno někomu scházelo pěkné auto na elektřinu. Tak tady je další. A cena? Se mi zdá, že je na světě hodně lidí, kteří cenu řešit nemusí. Prostě si to koupí, protože se jim to líbí. https://auto.idnes.cz/jaguar-i-pace-c9t-/auto_testy.aspx?c=A180713_161416_auto_testy_Fdv1 point -
Jeho jméno nikde není a ani tu z jc či okolí nevím, že by někdo kvůli eet zavřel krám. Pokud tedy nic nevykazoval a pak se toho zalekl. Ono prodávat zboží na fakturu z ledna a říci že jsem nic neprodal není problém, pokud tam toho nenajdou více a točit to na ni ještě v prosinci pak ještě jde.1 point
-
Uctenka kolegy byla z obi. Tak nevím co by praskla?1 point
-
No, hezky rozkasovany :-) ... za tu vylomenou packu pritlacaku asi jednohmota misto dvouhmoty nemuze, ne? To spis vypada na vadny dil.1 point
-
Je to jen nechutný "Hon na čarodějnice". Kde jsou desítky a stovky milionů korun z daňových úniků na LTO, prodeje OKD, podvody na fotovoltaice a spousta dalších kauz? A nikdo za nic nemůže a směje se nám do obličeje z lavic senátu a parlamentu. Jak píše @ChouLu zlikvidovalo to malé podnikatele - jako třeba prodejnu u nás na vsi.1 point
-
@Laďa Cez mobil popis nevidim. Nie kazda 2015 ma aktualizaciu zadarmo1 point
-
a taky počítejte s tím, že new Citroen Berlingo má ještě nižší ceny, je to úplně stejné auto jako Rifter, jen s jiným logem na kapotě, vyráběné na jedné lince (Portugal--Vigo)1 point
-
3008 vs polský kamión
ozzy56 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Ale asi viděli, je to tu taky.1 point -
Já snad teda začnu chlastat a jezdit do hospod, a budu si všude brát účty sebou, abych mohl vyhrát1 point
-
Babišova učtenkovka
Charlie 1 zvýšil/snížil popularitu uživatele Fruktis za téma
Ja teda v tom praskani vidim...misto kontrol co maji provadet zamestnanci statnich instituci...se zamestnaji lidi...a nasype se tam par kacek na "výhry" a uz to jede...no a zamestnanci instituci pak pohodlne vyberou nekoho s prohřeškem a dotapnou si na nej...splni si cil...vykazou tabulku vykonnosti na 105% a petiletka splnena.. Je to ale jen muj nazor na statni neschopnost... No a otazka do pranice proc nevyhravate...poslali jste tam uctenku co odhalila nějaký prohresek aby jste mohli byt odmeneni?1 point -
Osobně v tom teda práskání a donášení nevidím. Kromě restaurací a podobných podniků si stejně účtenku beru (záruka, vrácení zboží, nebo jen kvůli případné reklamaci platby kartou), tak proč bych ji nezanesl někam do loterie , kdybych na to nebyl líný1 point
-
Vycucnuto z Hybrid.cz: "Cestování hybridem mění uvažování řidiče a učí ho přemýšlet ekonomicky." No nevím, nejsem si jistý, jestli chci, aby mělo auto tendenci měnit moje uvažování a přemýšlení....1 point
-
ceny bych naopak rekl ze good. jen mi tam chybi silnejsi motor. tohle proste neni Dacia.1 point
-
1 point
-
Ani náhodou... Zloděja nepodporuju...1 point
-
Příště zatlačit, že to chceš lakovat, včetně antikorozniho základu... Ona i ta fólie je hnusně nalepena...1 point
-
zdravím, no konečne som sa k tomu dokopal a zbastlil som to otestované, dnes prvá jazda (cca 20min.) @landys_cz: ešte raz vďaka za tip. len jedna maličkosť: vo vlákne (odkaz tuto dole) si hovoril o konektore so 6 pinmi, no ja tam taký vôbec nemám. mám len 4-pinový a niekoľko 2-pinových, tie sú ale len k osvetleniu a gombíkom. Dôležitý je ten 4-pinový: nameral som na prvých 2 vodičoch 12V pri zapnutí kľúča a 0V pri vypnutí - presne ako potrebujem (zelený 0 a červený +12V). ostatné 2 boli +12V a +10.6V, to tam bolo furt, nechápem načo, ale to je nepodstatné... trochu mám obavy z toho tepla čo bude generovať ten malý modul - či nebude hroziť riziko požiaru... prikladám fotonávod s popiskami aby to bolo všetko jasné. malé zhrnutie montáže: 1. potrebné veci: modul 12V -> 5V + krátky USB kábel (koncovka podľa typu kamerky) ja som zvolil 50cm, menej by som nedával pre širšie možnosti umiestnenia kamerky a ak by bol kábel trocha dlhší, vždy sa dá schovať pod tapacír cca 10-15cm 2-žilový káblik (ja som použil z UTP kábla - výhoda že sú vodiče skrútené -> lepšia manipulácia letovačka + cín + nožík + izolačná páska (voltmeter) 2. ten kryt treba len urvať dole. nejde to až tak ťažko. no ani ľahko. treba to s citom 3. zvolil som letovanie namiesto rýchlospojok, príde mi to istejšie. 4. miesto na uloženie modulu so vsunutým USB konektorom je úplne vpredu vľavo, pekne to tam pasuje, akoby to tam patrilo Pre tych co by si to tiez chceli spravit - ROBTE TO, AK NAOZAJ VIETE, CO ROBITE! ROBITE TO NA VLASTNE RIZIKO!1 point
-
na chatě ten motorek někde bude, ale řekl bych, že stál taky nějak 200 Kč, vzpomínám, že kuře MUSELO být dobře vystředěné na jehli, protože jinak měl motorek co dělat, aby vůbec kuře přetočil, když bylo trochu mimo střed...1 point
-
@Klemoň .... Kdo nám ji probudí, ten ji bude uspávat....1 point
-
51. sraz Peugeot Clubu Hracholusky 21.-23.9.2018-informace
regius zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Klid, se vejdem klidně na trojlužák a ten třetí odejde jakmile já usnu , a nebo spim pod stanem a nevyspí se nikdo v okolí asi 500 metrů1 point -
Co jste dnes udelali...
jirka307 zvýšil/snížil popularitu uživatele Charlie 1 za téma
1 point