Přejít na obsah

vector

Člen klubu
 • Počet příspěvků

  2 500
 • Registrace

 • Poslední návštěva

1 Sledující

O uživateli vector

 • ID člena 473
 • Hodnost
  Toto forum je můj domov
 • Datum narození 19.10.1977

Věci klubové

 • Auto
  Jiné...

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Bukovany
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. No to chápu, že chce být vidět, ostatní taky potřebují na první pohled vidět s kým mají tu čest. Akorát mě teda mezí, že neprodávají na auta světla s nápisem "idiot". ,-)
 2. vector

  přeložení datové sítě

  Kolik je těch kabelů?
 3. vector

  Externí USB zvukovka....

  Tohle bohatě stačí. https://www.alza.cz/creative-sound-blaster-x-fi-hd-d502708.htm?o=45 I odstup signál/šum je naprosto v pohodě.
 4. vector

  Chytrý kryt na mobil s časem

  Průhledné okánko a NFC čtečka, která teleofnu řekne, že má na sobě zavřený kryt. Sony to má jako originální příslušenství k některým telefonum. Cena byla tuším 550 korun. Xperia Z5 Mini co jsem zkoušel. Vypadá to frajersky, ale má to i své stinné stránky
 5. vector

  NAS server

  Kapacita je ta poslední věc. Musíš řešit spolehlivost, a rychlost. Synology patří v těchhle úložištích k tomu jedinému, co bych si tak zhruba pořídil, kdybych neměl doma pořádný server. Dvoudiskové Synology s nějakým svižnějším procesorem, aby si z toho mohl streamovat atd. Najdeš tady https://www.apollos.cz/produkt/synology-ds218play-diskstation// Potřebuješ alespoň dvoudiskové úložiště, jinak je to k smíchu a ne úložiště ,-) Výhoda, je že to podporuje velké disky. Vzal bych něco ze serie IronWolf, to by mělo stačit a cena je slušná.
 6. vector

  NAS server

  Mizerně. Na úložiště od WD bych si nedal ano Zoo porno.
 7. vector

  WIN 10 - otravování

  Já to naposledy pouště loni v nějaké verzi a v rámci možností to proběhlo normálně. Jinak jak říkám čistá instalace
 8. vector

  WIN 10 - otravování

  Já tedy jakýkoli počítač začínám čistou instalací, jinak se to nedá používat, ale tohle někteří oceňují, že celkem funguje. https://downloads.tomsguide.com/PC-Decrapifier,0301-30711.html
 9. vector

  Avast - "nepotřebná data systému"

  Ono stačí to svinstvo odebrat a použít nějaký normální antivir a máš klid.
 10. Booking mi pije krev. Jsou to šmejdi co si skončil, když je jakýkoli problém. Hlavně, že si vemou provizi a pak se vymlouvaj. Když přes ně něco rozumného pohledáš, dá se to většinou zajistit ještě levněji. Takže jako vyhledávač tak nějak. No a když jedeš pod stan a víš kam...
 11. Hlavně V6 benzin vývojově kolem roku 2000, to jako fakt dneska nechceš... dvěstěkoňový topení co lemtá 12 a všechno na to stojí raketu. Automat je super věc, pokud teda nefunguje jako ten v PSA a pokud nechceš něco v čem se "svezeš". K tomu bohužel na našich silnicích, když si koupíš slušný novejší auto, tak ho za pár let odepíšeš. Kup si 208 nebo 308GT a pak ti bude běhat mráz po zádech každýho půl kilometru, když vymeteš díru. Podívej se na to co dělá třeba LandRover. 2.0 Turbo 260PS 9 stupňů trojspojkovej automat. Spotřeba cca 8L ve velkym těžkym autě a pak se podívej na ty hromádky neštěstí ve kterejch tu lidi jezděj. Oturbená Mazda je zajímavej nápad, ale bohužel ty podvozky nejsou nic, pro co bys zabíjel. Nedavno se začalo dělat LPG s přímym vstřikem kapalný fáze, což by mělo odbourat problémy s propalováním ventilů a další věci, dokonce by to mělo mít lepší výkon atd.. start přímo na plyn. Jenže nejsou motory, do kterejch bys to dal. Na to je ideální větší benzin a ten vemeš kde. Jako bezesrandy, najednou 2.0 TFSI vypadá jak celkem dobrej nápad.
 12. Podstatně ubývá aut, kde je většina věcí řešena nějak normálně a přístupně. Obecně také bohužel ubývá aut, která jsou k něčemu dobrá, nebo něco vydrží. Starší HDi motory, jsou největš průšvih právě věci za motorem, které nejsou přístupné. Bohužel k ním patří Turbo, FAP, tyhle dvě dementní trubky. U novějších verzí je sice turbo přístupnější (obvykle), ale zase si najdou jinou kravinu, kterou je potřeba někam zašantročit, aby se s tím nedalo nic udělat. K tomu nejrůznější příhcytky a udělátka, aby se to pokud možno hned urvalo a už to nešlo nikdo složit jak to bylo. Teď hledám nějaké další auto co bych si koupil a bohužel PSA nic nevyrobilo a z ostatních značek to také není žádná sláva, ale něco se snad vybrat dál. Ten zoufalej hon za dieselovejma motorama a plněnim emisí a teď je ve všem od PSA oturbená 1.6benzin.. děkuju pěkně nechci. A normální benzinovej motor aby si hledal lupou. Zoufalství to je. Takový měly na svou dobu hezký atmosféry a teď aby ses odrážel nohou.
 13. Mikroskopická dirka v trubce na vodu, která je u HDička mistrovsky schovaná pod uchycením turba za motorem. Není jiná možnost, než kvůi součástce za 9 euro vyndat celý motor. Takže k tomu klasika olej do převodovky, chladicí kapalina, většinou i klima. Dobré rady na závěr 1) když budete mít motor venku za nějakym jinym účelem, tak tu trubku vyměňtě! a pokud možno i tu hadici co vede nahoru, jak je tam horko, tak odejde. 2) Používejte jen kvalitní chladicí kapaliny. 3) Měňte i kvalitní chladicí kapaliny maximálně po 3 letech.
 14. Samolepka je základ. Ať si lidi jámou hlavu proč tam je.
 15. No abych si jenom nestěžoval. Když se té francouszké trosce pofoukal motor ze všech stran, tak jsme i něco viděli. Jen to letos bylo o kousek dražší. Trubka 9 Euro, doprava letadlem 9 Euro a pak už jen nějaké to ubytování uplně jinde, zaplatit komplet rozborku a sborku a takové detaily co nestojí za řeč.
×