Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 30.5.2018 v kategorii Příspěvky
-
Dostalo mě do kolen :)
matýs a 7 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Přijíždíme ke stopce a žák řiká: tady musím zastavit..! Načež to dál hrne na dvojku... tak mu to zahamtnu a koukám na něj se slovy: dyť si řikal, že tu musíme zastavit..???!!! "Já myslel, že stačí, když to řeknu.." Takže přátelé.., až pojedete po vedlejší ke křižovatce, tak si jen řekněte, že tam máte dát přednost a jeďte dál.. a až půjde ňákej chodec... Jakoby se stalo, že ste ho pustili...8 points -
Další kasička v rodině - 107 s nulou navíc
regius a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Tak abych trochu oživil kategorii 1007. Babka si stěžovala, že se jí neotevírají dveře. Bál jsem se, že to bude problém s motorkem spínače v klikách, ale naštěstí stačilo všechny pohyblivé části pročistit a pořádně promazat a zase vše funguje jako víno Použil jsem osvědčené mazivo ve spreji Berner. Určitě tam min do dalšího jara vydrží Jinak až na pískající brzdy a lehkého "křupání" od dveří za jízdy je s 1007 absolutní spokojenost. Když má majitelka řídit normální osobák, trpí klaustrofobií Tak snad bude "krabice" sloužit bez problémů dál.3 points -
Hurvajzův nový povoz
Charlie 1 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele KoudaK za téma
Tak ať spokojeně jezdí. Já dnes dal 42 km s kámošema převážně po červených turistických stezkách..2 points -
Hurvajzův nový povoz
Gabriel 307 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Ale kdeže, to ma Beer on, a Wine on2 points -
Praktické zkušenosti z provozu, postupně doplňované
Radovanek a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pacho69 za téma
Radovane nedopouštím se klišé. Z 95% je to pravda. Je mi to dost líto, ale soukromých středních škol s dobrou pověstí je tak asi 10%, soukromých vysokých škol, škoda mluvit. V případě těch technických prakticky neexistují, protože by potřebovaly pedagogy, kteří umí víc než jen "žvanit" tedy míněno učit. Problém jistě mají i ty státní střední školy, obzvláště technické. Proto se na většině soukromých škol vyučuje to, co se vyučuje. "Humanitní" vědy - tedy je to výrobna neumělů pro úřady. i potom generují kritéria například pro osnovy, realizují přiblblé inkluze pocházející z EU a relativně fungující školství degradují na stále nižší úroveň (to, že státní maturity připravuje soukromá firma (včetně chyb) je toho jistě důkazem, stejně tak, jako dvouleté děti ve školce (když v přiblblém západním trendu chodí s plínama pomalu i pětileté, inkluze speciálního školství). Velkově vidím, že není o čem diskutovat. Státní maturitu považuji za normální, bez ní jsme tu fungovali mnoho let a výsledek je tristní. Maturitu jsi udělal v kdejakým učňáku, v konečném důsledku ze sebe absolvent sotva dokázal vyplodit kus pochopitelného souvislého textu bez spousty pravopisných chyb, v cizím jazyku uměl sotva pozdravit a má těžký problém přepočítat si peníze (a to už ani nemáme haléře). Přesto v pohodě zmaturoval a vzdělání má vlastně stejné, jako například absolvent špičkové elektroprůmyslovky nebo Keplerova gymnázia čí zmíněného PORGu. Bohužel, i nositelů "myšlenek" je tu více než dost, často jsou tak de*ilní, že je těžké pochopit, že si je někdo troufl vyslovit (té elektromobility se to týká také, třeba tvrzení, že trakční elektronicky řízený motor - s možností rekuperace - je jednoduchý, do této kategorie patří). Netvrdím, že úroveň osnov a výuky je správná, nicméně pokud tvoje děti nechtěly získat všeobecné vzdělání, nemají navštěvovat gymnázium, ale školu patřičného zaměření (i když chápu, že výuka jazyka do určitých detailů může někoho iritovat, přesto některý ze studujících se jazyku může dále věnovat a tyto znalosti zužitkuje, proto se tomu říká všeobecné vzdělání). Takže nesouhlasím s tebou a celkově si myslím, že právě onu výkonnou moc (a částečně i tu zákonodárnou) vykonává skupina podprůměrně vzdělaných nýmandů (s "maturitou" či bakalářským titulem), jejichž výsledkem jsou aktuální zákonné normy a ještě hůře - jejich výklad (nejlépe naspaný tak, že tomu vlastně nerozumí ani autor, primárně pocházející z legislativy EU, kde si výklad původního textu udělá úředník, který sotva prošel zkouškou z jazyka, tak použije gůůůůůůgl). Výsledek vidíš všude kolem sebe (třeba moje manželka, vystudované v podstatě 3VŠ, magisterský titul učitele 1. stupně, magisterský titul ze speciální pedagogiky se zaměřením na předškolní vývoj a magisterský titul z psychologie se zaměřením na předškolní vývoj podle zákona nemá kvalifikaci na to, aby mohla učit v mateřské škole, protože v době, kdy studovala tu první školu, tak to bylo 4leté učitelství pro 1. stupeň ZŠ, a nemá státní zkoušku z předškolní pedagogiky, jen běžnou ročníkovou, tedy ze zákona má nižší kvalifikaci než maturant střední pedagogické... Ale na ředitelku jí ta kvalifikace stačí, neboť provozně manažerskou specializaci vystudovanou má). To ovšem neznamená, že původní záměr byl špatný (i když v případě "myšlenek" z EU se mi většinou ježí chlupy). No žijeme v takové době, každej trouba si přečte odpad z internet a nakonec z toho "vykadí rakovinu" a ještě mu to někdo věří... Děti zblblý videama nechápou, že realita je jiná... Hloupost a debilita se šíří bez jakékoliv kontroly a jediná rada zní, že máš použít selský rozum... Hm, když se rozhlédnu třeba v okolí některých svých přátel (slušní, milí, hodní ale jednodušší, oni prostě nemají kde brát, musí nakonec udělat životní zkušenost, často špatnou). Takže se nediv, že ani dobré myšlenky nikdo neposlouchá... Protože - jsou opravdu dobré?2 points -
Bazénový koutek(úprava vody)
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Sawoy za téma
No a já velkej bazén zrušil po 20 letech. Nevím odkud to sem začali cpát, ale je tu tak tvrdá voda, že Cl chemie nefunguje a už mě nebaví to pořád ladit. Holkám už je 14, za chvilku začnou s frajerama couirat podle řeky, už tam stejně chodí plavat a drandit na člunu, tak se na ně s mámou budem koukat z vířivky na terase s ledničkou u ruky.2 points -
Vtipy
Haryk a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Laďa za téma
Klepání na nebeskou bránu: Svatý Petr zakřičí: "Co je?" "Neříká se CO JE, ale KDO JE!" "Bože, zase učitelka"2 points -
Vibrace volantu při brzdění
P607Olda a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
nechci z toho dělat vědu, ale možná bys měl výměnu axiálních táhel nechat servisu řízení a brzdy--dvě oblasti, kde by laik neměl co hledat2 points -
2 points
-
Hurvajzův nový povoz
Gabriel 307 zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
1 point -
1 point
-
jednou se sveze a pak to prodá1 point
-
Dvorni mechanik si udelal cas nad ramec - veci namontoval a snad budeme vrcet ..... Odpoledne jsme jen trosku pojezdili asi dvakrat zkusili jet trosku vic a rychleji ( do 130km/h ) a proste zkusime najet par km jen tak v klidu no a pak budeme pridavat az nekdy nekde v nedeli si dame podobne zkouseni jako tuhle A budeme doufat ze to bude OK .... "rikam a pisu" snad.1 point
-
Hurvajzův nový povoz
Gabriel 307 zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Zaleží na předchozích vykonech, někdy to muže být až týden1 point -
Hurvajzův nový povoz
Radek Hurvajz zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Nemáš to ve špatné sekci? Nemělo by to být tady? https://www.peugeot-club.com/forum/144-ostatni-kary/1 point -
Co jste dnes udelali...
Klemoň zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Od pondělka jsem byl na cestách. Měl jsem jet dvojku kámošovi ale kámoše firma potřebovala na jiné soupravě tak nejdřív že pojedu jedničku jinému brigádníkovy ale nakonec jsem se spokojil s postem dvojky a byl jsem za to rád. Jednička má kromě řízení také zodpovědnost za naložení a složení a za papíry k nákladu atd. sice má o 500 Kč lepší gáži za den ale čert ven prachy já jsem to slíbil tomu kámošovi a pak když to jejich dispečer takhle zamotal tak jsem nechtěl bejt svině a šprajcnout se že nepojedu. Dnes dopoledne jsem se nechal vyplatit a valil jsem domů. No čekala mě smutná práce našim včera večer pošel pesan. Tak jsem musel na zahradě vykopat díru aby jsme ho mohli naposled pochovat. Měl svoje roky ( 2003) už byl skoro hluchej ale furt byl náš pamatuju si jaká to byla malinká černá kulička a jak byl ze všeho vyjukanej, bydlel teda jen venku ve výběhu protože starouškové jsou toho názoru že pes by se v baráku trápil a že venku je mu lépe. Tatík se dnes zařekl že už žádného jiného psa nechce tenhle byl třetí kterého měl a to je prej až dost na celej život a že už je moc starej na to aby si bral štěně. No uvidím jestli změní názor.1 point -
Prohodil jen něco o amputaci kyčle, ale hrál dál1 point
-
to jsem zapomněl dodat... root nemám a nechci ( já vím divný)1 point
-
Sygic - aktuální mapa ČR?
Stejsn zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Uložení při nehodě nebo při prudkém brždění je automatické na zakladě G senzoru. A ten nevim jistě ale myslim že jde nastavit začítnahrávat hned jak spustíš aplikaci nebo navigaci1 point -
Sharpers - 406 break 2.2i
Rikic339 zvýšil/snížil popularitu uživatele Charlie 1 za téma
Copak ,že už prodáváš? https://auto.bazos.cz/inzerat/90108642/Peugeot-406-break-22i-2003-nova-STK.php No myslel jsem že je to ve stavu 1A ,ale že to už má vařené Prahy tak to zas nebude taková pýcha... No docela odvážná cena,na to že už jsi druhý kdo si s tím Check engine neporadil a má to nefunkční Klímu...přeji hezký prodej...1 point -
1 point
-
50. sraz - fotografie
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Radim organizoval 4 5008 na foto zvlášť... (po dronu) prosiiim autorku fotek.., jestli by šlo fotky zveřejnit...1 point -
Jsi ženatý? Ano, jsem ženatý. Tak to musíš být šťastný... Ano, musím. Novomanželatům přeji vše nejlepší a to co Bůh spojil, člověk nerozpojuj. Všem přeji krásný, pohodový život.1 point
-
307 SW HDi 135 thorr001
Martinni zvýšil/snížil popularitu uživatele thorr001 za téma
Zase tak hrozný to není ne? Auto dostává kvalitní péči, tak musí něco odpracovat :) Slouží dobře, výměnu budu řešit spíš výhledově, trochu mi vadí nižší úroveň odhlučnění, jinak pohoda :) Jako možný nástupce bych viděl 508ku, 308 SW 1. generace, Mondeo Mk4 nebo Megana Mk3...1 point -
Páči sa mi , že aj keď si tu nováčik,tak si ako jeden z mála zverejnil aj riešenie problému. Super.1 point
-
Nejezdím jak bezmozek, takže body budou v pohodě. Taky mám dlouhodobě spotřebu pod 8 litrů. Nejezdím furt pilu, to tak z 10%, když to opravdu jde. Jinak to slouží jako svižná kára na výlety, přitom trochu potrápit skodovkare. Když s tím jezdím jak s 306 HDi, vejdu se do 7 litrů (306 bere 5.5)... Ale to nejde úplně vydržet. Daily car by to šlo, pokud máš kvalitní silnice, ten podvozek není zas tak tvrdý... Ale je mi líto ho denně trápit... na cesty do práce stačí 306.1 point
-
Peugeot 106 1.3 rallye S1 - by Hugo Boss
Gabriel 307 zvýšil/snížil popularitu uživatele Hugo Boss za téma
1 point -
Díky Zadařilo a rozpočet po lehkém navýšení taky vystačil Není to žádná super voňavka, ale interiér je zachovalý (až na volant) a exteriér, až na pár šrámů, taky ujde. Má bohužel i zkušenosti s klempířem a lakýrou, tak teď už si zaslouží odpočinek a venkovskou pohodu Oproti Meganu je to koráb, tak se babča učí znovu řídit1 point
-
Náhodou podle mne je to jedna z těch hezčích a povedenějších "nákupních tašek"1 point
-
P406 - nefunguje ventilátor topení - že by spínačka je to možné? Ano je to tak! Vyřešeno :-)
Malcolmekkk zvýšil/snížil popularitu uživatele ineverexist za téma
taky dekuji zakladateli vlakna za navod me nesel vetrak a nebyl proud na pojistce F40 takze asi spinacka spinacka 2x venku a uz to funguje, ta elektronicka cast je strasne titerna a nahla, kontakt zustal zaseknuty (zkusim na aukru objednat novy, nekdo psal 250Kc) pridam jednu radu aby nekdo spinacku nevyndaval zbytecne, propipat pripadne zmerit odpor mezi vodicem NR1 (ten vedle pojistky F40) cerny a vodicem v tripinovem konektoru na prave strane (zluty) pri zapnute 2he poloze klicku, pri odpojene baterii a vypojenych konektorech, to jsou kontakty pro pojistku F401 point -
Tak, tu je to zredukovane na 80 MB bez vyznamnej straty kvality warez .html1 point