Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poděkování za pomoc


Scratch

Recommended Posts

@KoudaK ... jojo.. na srazu... já už mám takle narvanou Rakvičku až po strop a eště tam musím někam nacpat tendlecten tvůj klumpr... 😂😂😂, ale páč ty budeš ke kočárku rvát @Radek Hurvajz, za což ti mooockrát děkuji, páč by mě moc mrzelo, kdyby nejel..., tak je to fér a nezlobím se... 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a já bych chtěl moc poděkovat @MilanF1:potlesk Ať už jde celkově dění tady na foru a clubu obecně do útlumu nebo nejde, jedna věc je jistá - stále jsou zde členové kvůli kterým stojí za to zde být. :super  Nyní například musím zmínit a poděkovat Milanovi. :papa Řešili jsme spolu kola na můj "nový" povoz, ptal jsem se ho jakým značkám se vyhnout a vůbec co a jak a on aniž bych ho o to jakkoliv požádal nelenil a projel na webu inzerci (není nutné řešit kterou) a poslal mi odkazy na originální kola, která se mi líbila, ale cena byla v nákupu nesmyslná. Výsledkem je, že mám doma od včerejška kola i s pneu Michelin (cca na 1, spíše 2 sezony) Sice jsem pro ně musel do Žatce , ale vyplatilo se . :mrk  Na 7 let stará kola , která jsou vizuálně ve stavu nová za cenu pro mne akceptovatelnou !!! Tímto ti Milane ještě jednou děkuji za nezištnou pomoc a hlásím, že koupená kola opravdu nepotřebují tvůj zásah 😉

IMG_8005.thumb.jpeg.1ff8996dc25fe66eb1c2cf6006c3bdd1.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 4 týdny později...

A já bych po včerejším pravidelném Pražském minisrazu chtěl tady poděkovat @ChouLu za zakleknutí/zalehnutí pod moje vozidlo a následnou výměnu žárovky za LED v couvacím světle (couvačce) :papa   Teď už dokonce vidím i auto které stojí za mnou 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju Klemoňovi za včerejší návštěvu v Medvědím brdlohu spojeném s pomocí s údržbou Pavlova akvária. Holt já nikdy akvárko neměl a mladej údržbu chápe spíš z pohledu puberťáka (rychle, ať to mám za sebou) než aby jí byl ochoten věnovat víc času - doufám, že po kázání z třetí strany mu konečně blikne a začne se víc snažit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Veliké díky členům @PítrRza doručení prodaných reproduktorů do Rumburka a @Medvědza jejich přiblížení do Prahy. Sice nás trochu vyděsil kupující který před předáním nekomunikoval ale nakonec vše dobře dopadlo.

Díky moc. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě ty bedny v Brně předával celkem sympatickej kamarád. Od veskrze nepříjemnýho typa, co ještě těsně před předáním nekomunikuje, bych nic nevezl.

😃😃😃😃

Předvčerejší předání PítrRovi se za pomoci přerostlého Medvíděte provedlo zrealizovat celkem na pohodu = jsem rád, že jsem se zúčastnil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...