Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 28.7.2025 v kategorii Příspěvky
-
Dostalo mě do kolen :)
OK406 a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele sitler za téma
co dve ruzne nohy. Jeste k tomu matka s dcerou, kde dcera byla tak tupa, ze z toho auta vylezla ven, obesla jej a pak zkousela nastoupit k ridici, namisto aby to resila zevnitr Jablko zjevne nepadlo daleko od stromu5 points -
Registrační značky na přání
zbynek..s a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Charlie 607 za téma
4 points -
Peugeot 308 (T9) GT 2.0 HDi 133kW
kemo a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Draslar za téma
3 points -
Dostalo mě do kolen :)
OK406 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Dvě různé nohy jednou pneumatikou.. to chce super talent.. Jinak Toyoty máme v atm dvě (yaris a ch-r) a obě řvou, když nemají P a otevřeš dveře..3 points -
Zjištění výbavy podle VIN
Péťa a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
Charlie 607.pdf3 points -
Aktivace nové Eolys nádobky
Radek Hurvajz a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Berbis za téma
Ahoj díky za tip. Už jsme se předběžně domluvili.2 points -
Zjištění výbavy podle VIN
thorr001 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
@thorr001 309 je moc stará na to , aby měla záznamy výbavy v SB2 points -
Registrační značky na přání
zbynek..s a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
2 points -
Odvzdušnění palivového systému
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele oddie za téma
Proč děláš takové blbosti jako vyndavání svíček? Nemají s tím vůbec nic společného. A nápad patlat tam jakési čerpadlo, které tam nepatří a není potřeba??? Máš v palivové soustavě bordel, pravděpodobně ucpaný sací koš nebo vedení, proto to není schopné nasát, řeš tohle a ne přiblblé nápady s doděláním čerpadla. A nic se ti neudusilo, prostě tam jen nešla nafta.2 points -
Registrační značky na přání
zbynek..s a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
2 points -
Kdo jede letos do Chorvatska a kam?
Davis a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Včera o půl sedmé večer jsme vyrazili směr Makarská riviéra do naší milované Bratuše. Jelikož bylo volné ubytování již od pátku, mohli jsme přijet už dopoledne. A tak v deset jsem stáli před domem. Cesta probíhala až na počasí od hranic Rakouska/Slovinska až po Záhřeb v pořádku. Ve zmíněném úseku jsme projížděli bouřkou a pořádaným lijákem, kde i místy bylo 90km/h moc na dálnici plné vody. Jinak cesta do Brna mě potěšila konečně novým povrchem kolem Rozhraní a Stvolové. Potom semafor před Lažany a jinak klid. Za Vídni k Novému Vídeňskému městu je dlouhý úsek v omezení. Docela nepříjemná jízda mezi betonovými svodidly. Kolik to má km netuším, ale trvalo to docela dlouho. Do Gratzu byly ještě tři omezení na dálnici. Za tunelem Mala Kapela jsem ve 3/4 na 4 zastavil a dal si hoďku a půl pauzu. Zbytek posádky dávno dřímal. V šest jsme pokračovali dál. Ještě se zastávkou na Odmorišti Krka s výhledem na Skradin. Nafta v Rakousku 1,999e. Ve Slovinsku jsem si všiml 1,48e a v Chorvatsku nafta za 1,39e. Ještě jsem netankoval. Bral jsem do plna na Onu u Rajhradu. Chorvatská dálnice je místy plná propadlin, ale nic strašného. Jen v jednom úseku chyběl most a jede se náhradní komunikaci. Bylo to někde za sjezdem na Split.2 points -
Klepanie motora? 1.6HDI 80Kw 2008
MartinZilincan zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
Je super, že víme že máš problém s "levom", ale lepší by bylo, kdyby jsi napsal, že se jedná o 308 z roku 2008. Pokud ano, tak je logické vložit toto téma do sekce 308. Ale jsi zde "pouze" tři roky, tak asi nevíš...1 point -
1 point
-
Kdo jede letos do Chorvatska a kam?
OK406 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
To jsi hledal přes booking? Šílená cena. Zkus FB skupiny o Chorvatsku nebo třeba dobrodosli.info1 point -
1 point
-
zapsání zadních sedadel do TP
Charlie 607 zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
1 point -
1 point
-
Včera jsem jel za Kodiakem MMM 77777 a dnes jsem potkal nějaký BMW MMM 333331 point
-
snad se teď nějaká voda ve studni objeví, bo prší už druhý den , ale je i zima, tak se vracím do civilizace1 point
-
@JJEENNDDAA a @skuci - přeji vše nejlepší k narozeninám1 point
-
5. Servis V květnu proběhl servis v Praze u člena ChouLu. Plnila se klimatizace, měnili se spodní čepy, přední a zadní kotouče + destičky, proběhla výměna brzdové kapaliny a celková kontrola vozu. Doma jsem pak vyměnil přední stěrače, zámek kufru a doplnil adblue. Dále jsem před dovolenou vyčistil kožené sedačky.1 point
-
Tak v pátek opět výlet a cca po 15 km měl kamarád menší nehodu na panelové cestě. Naštěstí to byla "jen" menší trhlina na levém lokti a spravily to tři stehy na pohotovosti v Šumperku, kam jsme jej doprovodili. Při cestě zpátky jsme to "oslavili" v kempu na Piskáči v Postřelmově. Nakonec jsme ještě přijali pozvání od jednoho z kamarádů na menší pohoštění. Domů jsem dorazil v 01:301 point
-
Stejně jako @Medvěd - pokud neplánuji dlouhou jízdu tak hladové oko je pokynem k návštěvě pumpy a tankování do plna (prvního cvaknutí pistole). Já to mám proto , že auto dávkuje Eloys do nafty jen a pouze po natankování. A čím víc se natankuje, tím je dávkování přesnější (alespoň tak jsem to vyčetl, servisák potvrdil a přijde mi to i logické).1 point
-
No teda u firemního bych to asi neřešil.... Teda pokud by firma nebyla moje....1 point
-
Na tom sice něco bude, ale skákání od pumpy k pumpě po dvou stovkách mně neba....1 point
-
Nejbližší pumpa nemusí být vždycky "za bukem"
Rikic339 zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Takovou cedul nechce vidět zhejčkanej čecháček nebo středoevropan , lidi jezdící v těch končinách jsou zvyklí fungovat jinak jsou zvyklí sebou vozit kanystr se zálohou phm mají zvětšené nádrže nebo prostě tankují při každé příležitosti. Taky jsem měl období kdy jsem tankoval 6x za měsíc za 400 Kč to už naštěstí skončilo a teď většinou funguju že v okamžiku kdy se rafička blíží půlce tak jedu tankovat pokud plánuju delší cestu tak zásadně vyjíždím s plnou nádrží.1 point -
Včera jsem byl drze předjížděn někde na dálnici mezi Prahou a Ústí nad Labem autem s pěknou RZ: AP0 LL011. Foto nemám, neb mám mobil v držáku s puštěným Waze a nestihl jsem zareagovat. A vyndávat kartu z kamery a hledat záběr jsem líný1 point
-
1 point
-
Ahojte od začiatku roka som šťastným majiteľom Rifter 2024 - facelift verzie, GT long 7m, EAT8. Zatiaľ po 7000km sa žiadne vyššie uvedené problémy neprejavili okrem neskoršieho zapínania ohrevu sedačiek. Facelift verzia (M1 sa žiaľ opäť nevyrába v spalovacích verziách) má vyriešené vypínanie infotainmentu až po otvorení dverí, miernejší lane assist ktorý zasahuje veľmi citlivo (jediné čo ho dokáže pomýliť sú kombinované biele/žlté čiary). Ostatné systémy ako upozornenie na rýchlosť, start/stop sa veľmi jednoducho vypnú 2s podržaním tlačidla ADAS pod infotainmentom. Čo má prekvapilo a iba náhodou som to zistil možnosť polohovania stredného sedadla do ležérnejšej polohy ak sa dá preč roletka. Mám 189cm a vôbec mi neprekáža ten stredový tunel, na Hyundai i30 mi to prišlo horšie. Úplne perfektná je spotreba, pri 120 adaptívnom tempomate je spotreba iba 5.5l (7 ľudí). Svižnejšia jazda a viac sa to blíži k 7l. Problémy s 1.5 motorom by mali byť tiež od 2023 vyriešené Pre viacčlennú rodinu je toto asi najlepšie auto: zmestia sa 2 veľké nezložené kočíky, nezložené bicykle, 3 autosedačky do stredu (3x isofix) a stále sa dá nastúpiť cez kufor do tretieho radu vďaka medzere v strede. Dĺžka 4.75m je ešte fajn a dá sa aj pozdĺžne parkovať po sídlisku. Alternatíva je podľa mňa iba VW Multivan, Traveller, Tourneo Custom ale to je už veľkostne a cenovo inde. Plus oproti 5m kratším vyššie spomenutým osobným dodavkám sa Rifter dá oveľa rýchlejšie premeniť na dodávku vďaka stredným sedadlám sklapajúcim sa do podlahy.1 point
-
Akoze motor je asi najmenej problemova cast toho auta... Moje ma nejak 16mesiacov a 27k km a je to zhuntovane viac ako Volkswageny po 150k km -cez prave zadne dvere fuci vietor -smerovky sa samovolne prepinaju ked rychlo otacam volantom -vyhrievanie sedaciek nefunguje v zime kym sa auto kusok nezohreje -auto sa kazdych par tyzdnov prepne do francustiny -latkovy kryt pod motorom aj tepelne stity okolo vyfuku su utrhnute a ohnute od vetra na dialnici... V zivote sa ten podvozok nedotkol zeme ani snehu -zadne brzdy su na vymenu, kopu do pedala -opierka pod rukou je vyhengana Je to odflaknute auto... Ten podvozok, prejav motora, nedomyslenost uplne vsetkeho(radio sa neda pocuvat pri vypnutom motore, parkovacia kamera sa sama prepina do nejakeho divneho pohladu, samovolne sa pustaju vystrazne ked brzdim do zakruty a niekedy sa vypnu/niekedy nie) Uz len take drobnosti ze ked mam mokre spatne zrkadla tak zapnem vyhrievanie a: -na VW v priebehu 30 sekund zo zrkadiel ide para, do minuty su suche -na proace city/rifterovy prejde 5 minut a spataky su stale mokre Zatial ma bavilo jazdit na uplne kazdom aute, aj na logane MCV, aj na ivecu daily, aj na felicii ale pri tomto aute ma to vyslovene nebavi1 point
-
Trasu ČB - Linec - Graz jsem jezdil několik let, než jsem ji opustil. Nový úsek dálnice od Freistadtu byl dlouho ve zkušebním provozu a omezená rychlost na 80. Bylo to nekonečné. Lepší bylo jet souběžnou okreskou stovkou. Kolony okolo Lince celý den. Cena mýta v tunelech lezla furt nahoru. Kaskáda dalších tunelů taky 80. Povrch dálnice každým rokem horší, přibývalo záplat. Tak jsem na doporučení začal jezdit přes Jindřichův Hradec. Na jeho konci je čerpačka Tank-Ono, takže dotankuji po volâtko a pak už se držím jen cedulí Vídeň. Prázdné silnice, odpočinu si od dálnice, které si pak užiju víc než dost. A hlavně už nikam nepospíchám.1 point
-
Istrii bych po zkušenostech už nikdy. Od Zadaru dolů a nebo ostrovy. Ten krk je dobrý nápad, stačí dálniční známka ve Slovinsku a pak kousek dálnice v Chorvatku z Rupy do Rijeky a člověk je tam hned. Také uvažuji ke konci září, že vyrazím v úterý po škole a do neděle.1 point
-
To je dobře, protože tam je klid a ty by jsi jen narušoval. Co jiného hledají třeba lidé na chalupách u lesa? Já bych třeba nikdy nejel do hotelu. To je přeci každého věc kde se mu líbí.1 point
-
Kdo jede letos do Chorvatska a kam?
Pepito zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
A to je právě ono, nám se líbí čím menší a klidnější, tím lepší.1 point -
Kdo jede letos do Chorvatska a kam?
Pepito zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Ahoj, Baška ani Promajna. Promajna před 13 lety, kdy jsme tam jeli na blint byla typické městečko. Jenže časy se mění a letos mi to tam přišlo jak v Bašce. Na ulici jak na pouti. Vyrostlo tam za několik let, co jsem tam nebyl, cca 7, spoustu nových bytových domů. My jezdíme do Bratuše, ta je hned vedle za útesem a dá se dojít do restaurace po pobřeží po chodníku. V Bratuši jsou dvě restaurace Konoba a Pučič. Letos tam jel nezávisle po nás kamarád, tak jsme mu dělal video, kde bude bydlet a jak to tam vypadá. Potom je dál Krvavice, ta je dál od moře, u moře je jen přístav a restaurace, no spíš takový bufet vedle zchátralé bývalé dětské ozdravovny. Dál na jih Makarská, tam maximálně na nákup. A níž Tučepi a Podgora. V Podgoře jsem byl poprvé cca před 23lety a podruhé před 14lety sám poprvé autem. Nikdy jsem tam nebyl, ale láká mě zkusit Igrane, Drvenik... Mě fascinuje na té lokalitě ten kontrast hor a moře.1 point -
je to nejatraktivnější místo na Krku, takže lidí hafo, pláž kamínková / písková plynule do moře (pro děcka super), nahoře na hřbitově leží česká doktorka, která Bašku proslavila jako rekreační místo (dobré místo na fotky), promenáda cca 800 metrů ?? hotel přímo na pláži, apartmány cca 100-200 metrů od moře, přes brdo je Stará Baška...1 point
-
ohlížel jsem doma fotoalbumy a ofotil dvě fotky , ta první je nějak hned po velvet revoljůšn s 205 D , dříve jsme u moře nebyli, bo půlka rodiny zdrhla na Západ a my mohli leda tak do řiti , je to buď Trsteno nebo Slano (byli jsme týden tam a týden vedle), druhá z Dubrovníku pár let potom, zrovna se začal stavět most přes dubrovnickou zátoku (Franjo Tudjman Bridge), to auto nemělo klimu, ale nepamatuju že by tehdy chyběla, možná proto, že mělo ten velký šíbr1 point