Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 16.5.2025 Ve všech sekcích
-
Co jste dnes udelali...
BubakGS a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Dnes jsem si vyzvedl ve světle širších souvislostí poněkud "přerostlé" vozidlo na letošní putování Banátem. Přerostlé páč nás jede pouze 5. Dalo by se sice jet Galaxou, ale v pěti dospělých chlapech s bagáží a třema kytarama se obávám, že by cesta byl očistec. No a druhak Transit byl rezervován už v lednu + složena záloha, tak si těch X tisíc za půjčovné nějak rozebereme Ráno odjezd na týden do klidu a pohody4 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
miroska a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
@Zabak22 předem musím napsat, že nafta byla dlouho taky moje NEJ..., ale dnešní benz. motory se dieselu opravdu v mnohém vyrovnají, jak průběhem toč. momentu, tak ve spotřebě--věř, že vím co píšu..., dneska se nový diesel vyplatí tomu, co má přístup k levné naftě--mluvíme o běžném člověku jinak ty svíčky : Hyundai Tucson r.v.2020, 1.6 benz--předepsaná výměna svíček po 150 000 km tím nechci říct, že nafta nemá smysl--třeba nákl. dopravu, lodě atd. si jinak neumím představit3 points -
Co jste dnes udelali...
Klemoň a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
2 points -
Co jste dnes udelali...
Hafity a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
2 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
miroska a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele sitler za téma
Kdyz to je presne ono... "spatny auto na cestu". Si jako na cestu mam koupit jiny auto? Proc? Aby se neco nahodou neukazalo? Nebo zase specialne planovat cesty podle nabijecek, hotely podle nabijecek... protoze prece to se s elektrem musi? Edit: video jsem vypnul ve 2:15, kdy ten idiot rika neco o tom ,ze si na cestu vzali spatny auto, a ze si meli vzit treba teslu nebo VW ID7, protoze ty zerou prece min. Dal to nema smysl, protoze ten clovek proste placa totalni nesmysly a nebo zije ve svete, kdy si clovek na cestu kupuje jiny auto, nez bezne pouziva.2 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
elton a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radovanek za téma
17. května 2025 sobota od 9 do 16 hodin 10. setkání elektromobilů v Olomouci, nabíječka na parkovišti OC Olympia Olomouc, Olomoucká 90, Velký Týnec Hlavní účel akce je seznámit se mezi sebou a předat si zkušenosti z provozu EV. Také propagovat elektromobilitu jako takovou, a to především u veřejnosti, a to fyzickou ukázkou aut, představení aut ale i svezení návštěvníků se v EV. Sraz bude probíhat v sobotu 17. května 2025, na parkovišti obchodnícho centra Olympie u Olomouce od 9 do 16 hodin. Ale je možné na sraz přijet už před 9 hodin a zdržet se do 18 hodin. Vstup je zdarma. Jelikož od prvního setkání v Olomouci se nainstalovalo několik rychlonabíjecích stanic, jak od TESLY, PRE, ČEZu a EONu, tak nebude problém se nabít na nich. Na parkovišti u Olympie je AC nabíječka. Podle webu OC aktuálně mimo provoz. Pokud se akce zúčastníte, tak mi napište jméno, jakým EV a město odkud přijedete. Můžete se samozřejmě zúčastnit i bez přihlášení. Děkuji a Piště mi na e-LUKY@email.cz S pozdravem pořadatel akce Lubomír Kaštovský.2 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele oddie za téma
Mi to připomíná zkazky, jak prý někteří v práci přetáčeli u svěřeného služebáku tachometr - dopředu. Zajedno si odnesli domů ušetřený benzín do svého, a za druhé pak to auto od firmy odkupovali a věděli, že má najeto míň... Nakolik je to reál a nakolik zkazky sice nevím, ale po zavedení GPS do služebních aut během asi roka zázračně poklesl celkový nájezd služebních aut asi o 40%.2 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Vena garážmistr a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele dýzl za téma
Medvěd včera v 10:00 napsal : Naftu jsem jinak než u pumpy nikdy nekoupil. Před x lety , vlastnil jsem ještě Puga 405 jsem dostal služ. tranzita-spotřeba bylo třeba dodržovat (tj 10/100) co s navícovou ? tak jsem si j bral do puga, Skutečně jsem s tím starým vrakem jezdil couračky po městě do max 4km za 6,5-7l /100km. Dostal jsem po prvních dvou tankováních vyhubováno že je se spotřebou něco špatně, tak holt psal se deset a rozdíl malá domů! Pak jsem pochopil proč většina tehdejších řidičů NA z firmy jezdí v naftových autech.2 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Dave_k a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
No dobře, tak ti co nezvladnou řazení si tam dají "D" zbytek je stejnej Akorat v noci nikam nedojedeš protože "N"2 points -
2 points
-
2 points
-
dal jsem prednost poradnym zavodum. Totiz 300 zatacek Gustava Havla v Horicich.1 point
-
Jinak se divím, že nedebatujete na dalším šit článkem, ten by se Vám líbil - Kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde. Směšná a neustále opakovaná snaha český presstitutů, placených ropnou lobby, očerňovat elektromobilitu, by byla k smíchu, kdyby nebyla k pláči. Takže opět a zase si vybrali elektromobil s vyšší spotřebou a nic moc aerodynamikou a vydali se po nejdražších nabíječkách na 6.000 km dlouhý výlet. Prostě jako kdybyste si vzali žravé velké benzínové SUV, tankovali jen na dálnicích za ceny 40,- Kč/litr a více a pak naříkali, jak je to drahé. Elektromobilem do Portugalska za 11.000 Kč? Realita vs. clickbait!1 point
-
Kdo se budete nudit Ostravsko a okolí, tak 21. června 2025 09:30-12:30 h sobota, místní sraz EV, svezení v EV pro veřejnost, přednáška Elektromobilita: realita versus mýty, Kulturní centrum ve Frýdlantu n. O. kinosál a parkoviště Pořádá Kulturní centrum ve Frýdlantu n. O. ve spolupráci s Asociací elektromobilového průmyslu. Součástí akce je místní sraz majitelů EV pro širokou veřejnost. Program - 9:30 - 10:30 přednáška v kinosále Elektromobilita: realita versus mýty, 10:30-11:30 svezení elektromobily z parkoviště před KC, 11:30-12:30 spanilá jízda EV v koloně Frýdlantem n.O. zakončená obědem Součástí akce je místní sraz majitelů EV pro širokou veřejnost. Upozornění pro malobaterkáče - nedaleko KC je možnost nabíjet u nádraží ČEZ 1× Typ 2 (22 kW/32 A), 1× CCS (50 kW/125 A) nebo 1× CHAdeMO (50 kW/125 A) a za náměstím u MŠ ChargeUp 1× Typ 2 (22 kW/32 A) (viz Mapa nabíjecích míst Fdrive.cz). Kontakt na pořadatele Josef Svoboda, 737 526 610 a ASEP Radovan Burkovič, ASEP, 603497106.1 point
-
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Pagvelius zvýšil/snížil popularitu uživatele Radovanek za téma
No a včera v Brně 15. května 2025 čtvrtek 9:30 - 18:30 ELEKTROMOBILNÍ DEN, VUT, areál SF, Technická 12, Brno Pro koho: Akce je určena pro studenty i vyučující vysokých i středních škol, ale také pro širokou veřejnost. Zaměření: Na oblast elektromobility a souvisící oblasti, jako například hardware pro autonomní řízení a další. Kde: Akce se bude konat před a v okolí budovy fakulty na Technické 12 v Brně. Video pozvánka Na program se stále pracuje, na co už se mohou účastníci nyní těšit: Testovací jízdy v elektromobilech od značek Škoda a Renault Dynamické ukázky – například elektrická formule nebo vozidel od Alfa profi Statické ukázky a prezentace firem: Škoda Auto, Garrett Motion, Valeo, Bosch a další Prohlídka laboratoří se zaměřením na elektromobilitu a související oblasti: Ústav výkonové elektrotechniky a elektroniky nabídne ukázky elektromotorů Ústav elektrotechnologie ukáže různé typů baterií, jak pro elektromobilitu i pro další oblasti, i prohlídku fotovoltaického polygonu na Ústavu elektroenergetiky se podíváte na komponenty z oblasti s nabíjení elektromobilů či související prvky z distribuční soustavy Ústav radioelektroniky nabídne prohlídku bezodrazové komory, pracoviště pro vývoj elektroniky a laboratoře optiky a bezdrátových komunikací Dopolední program 9:30 – 11:30 bude více zaměřen pro účastníky ze středních škol, ale i široká veřejnost si zde najde své. Odpolední program 13:00 -17:30 Bude určen pro studenty středních škol a univerzit i pro širokou veřejnost. Diskuzní fórum Na závěr 17:30 – 18:30 je plánováno diskuzní fórum k oblasti elektromobility Ukázky z minulého ročníku 2024. Pořadatel Ing. Martin Paar, Ph.D., Ústav elektroenergetiky, Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií, Vysoké učení technické v Brně, Technická 3082/12, 616 00 Brno, mailto:paar@vut.cz1 point -
Rozdělení ubytování
Pepito zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Posledních pár hodin a potom ende šlus.1 point -
ten Jičín Vás pěkně dojí1 point
-
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Vena garážmistr zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
já taky dostal kdysi jako mlaďas pojeb na dispečinku, že musím být super šofér, když mi Tatra žere 15 litrů na 100 , nejprve jsem to nechápal, bo mladý a blbý , ale pak mi starší klucííí poradili, že když napíšu do Stazky 15 fůr a odvezu jen 10, tak se té ,,ušetřené'' nafty musím zbavit..., taky jsem měl tehdá auta jen na naftu1 point -
Zkus to popisné souvětí rozdělit na jednotlivé věty.... Jak naznačil @ozzy56 , je těžké pochopit, co to vlastně dělá/nedělá....1 point
-
Problem po výměně spojky 1.6hdi 2005
Zabak22 zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Udělal jsi z toho poloautomat1 point -
1 point
-
Tak neslušných daní je většina a kolikrát se jim ani neříká daň, ale poplatek Nám to krásně vysvětlili ZDE1 point
-
Proč za 5? Zapnu auto (píšu to správně, nenastartuji, ale zapnu), stisknu tlačítko "D" (protože je den) a jedu1 point
-
neskutečný hnus tadleta daň z nemovitosti1 point
-
@Medvěde já to mám přesně naopak. Nafta mě nikdy neoslovila.1 point
-
V mototechně??? To je co přesně? v minulém století něco takového bylo na škodovky, ale dneska nemám tušení, co by takovej krámek mohl nabízet použitelného... Postup je zjistit číslo dílu (např. v Catcar-u) a toto číslo zkusit vygooglit. Teprve když toto nevede k úspěchu, má smysl začít vymýšlet náhradní řešení. BTW proč by kroužek nešel vyměnit mi není jasné, ale zalepené to řekl bych držet nebude.1 point
-
Hulič trávy chytne zlatou rybku. Rybka: „Pusť mě a splním ti tři přání.“ Hulič: „OK, ubal mi jointa!“ Rybka ubalí, hulič vyhulí. Rybka: „Druhé přání?“ Hulič: „Ubal mi ještě jednoho!“ Rybka ubalí, hulič vyhulí. Rybka: „A poslední přání?“ Hulič: „Ubal mi i sobě!“ Rybka ubalí, spolu si zahulí. … Druhý den přijde hulič zase chytat ryby a z vody na něj volá zlatá rybka: „Ani nerozbaluj pruty, už jsem ubalila!“1 point
-
Dnes dostal Pavel opět "nařízeno vyvézt otce na výlet" Vyrazili jsme Monďasem (Galaxa je u dochtora Trnkoše) po trase Benešov (KFC) Rozhledna Špulka Divišov Český Šternberk Pirkštejn Sázava Kácov Zruč nad Sázavou - rozhledna Babka Zbraslavice Uhlířské Janovice Žandov Sion rozhledna Vysoká (tam jsem byl kdysi v rámci nějakého klubového setkání) Suchdol a Zásmuky odtud pak přes Říčany domů Trasa z Praha 7 do Čechova 224/5 Trasa 271,6 km • 4:32 h https://mapy.com/s/gazonetufo Pavel den ode dne vodí auto líp. Asi nejlíp je to vidět při průjezdech zatáček, které už se dnes dařily projíždět i celkem plynule. Dokonce dnes došlo i na předjídění - sice bylo vidět na míle daleko, ale i tak Pavel (pro mě i pochopitelně) využil výkon motoru a manévr realizoval s vytočenou čtyřkou, tedy hodně přes limit. Až získá lepši odhad, bude to určitě plynulejší - ale kdo z nás dal první předjíždění na státovce v klidu, že? Dnes tedy podle tacho asi 250 km, uvidíme co vyvedeme zítra P. S. Právě se mě Hela ptala, co mám s počítačem, že je úplně mrtvej a ona si nemohla cosik vytisknout.... Pavel to tipuje na odešlej zdroj, takže jeden rychlý telefon a zítřejší plán je jasnej1 point