Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 9.5.2025 v kategorii Příspěvky
-
WEC Spa Francorchamps 2025
Hafity a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Šalda za téma
4 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
elton a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Zpátky k tématu, prosím...4 points -
Tvarůžky na sraz
Péťa a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele skuci za téma
Čau, 2x tvarůžky s kmínem https://sortiment.tvaruzky.cz/Olomoucke-tvaruzky/Kousky-125g/Olomoucke-tvaruzky-Kousky-s-kminem-125g-_d444514_10786.aspx 2x tvarůžky s rajčaty https://sortiment.tvaruzky.cz/Olomoucke-tvaruzky/Kousky-125g/Olomoucke-tvaruzky-Kousky-s-rajcatovou-smesi-125g-_d220198775_10786.aspx 1x polštářky https://sortiment.tvaruzky.cz/Pekarske-vyrobky/Pikantni-tvaruzkove-polstarky-100g-_d247384093_10786.aspx 1x chipsy https://sortiment.tvaruzky.cz/Pekarske-vyrobky/Pecene-tvaruzkove-chipsy-20g-_d314308351_10786.aspx Díííík Markét už tady slintá blahem a já si objednávám z eshopu kolíček na nos a pytel na hlavu4 points -
Co jste dnes udelali...
Hafity a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele oddie za téma
3 points -
Za kolik tankujete?
Lihous a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
3 points -
Co jste dnes udelali...
Pepito a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Charlie 607 za téma
My středa-pátek v Českém Krumlově. Vezli jsme ještě tchána s tchýní, kteří tam měli zajištěné ubytko, my spali v Ducatu. Musel jsem tedy změnit konfiguraci na 6 míst na jízdu, což je trochu omezující při kempování, ale dalo se. V Krumlově stání pro campery za 600kč/24hod, sloupek pro připojení na elektřinu (což jsem využil na topení v noci) 8kč/1kWh, voda a výlevka WC mimo provoz, ale tu jsem nepotřebovali. Do centra 10min chůze. Prošli jsme celé staré město, muzeum vltavínů, voskových figurín a filmových legend. Navštívili restaurace, kavárny. Na zámku prohlídka barokního divadla. Myslím že všechny generace spokojené.3 points -
Hulič trávy chytne zlatou rybku. Rybka: „Pusť mě a splním ti tři přání.“ Hulič: „OK, ubal mi jointa!“ Rybka ubalí, hulič vyhulí. Rybka: „Druhé přání?“ Hulič: „Ubal mi ještě jednoho!“ Rybka ubalí, hulič vyhulí. Rybka: „A poslední přání?“ Hulič: „Ubal mi i sobě!“ Rybka ubalí, spolu si zahulí. … Druhý den přijde hulič zase chytat ryby a z vody na něj volá zlatá rybka: „Ani nerozbaluj pruty, už jsem ubalila!“3 points
-
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
miroska a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele BubakGS za téma
@ozzy56 ....v USA je to slozitejsi ... jedna vec je prumerny plat, druha treba to, ze zdravotni pojisteni si vetsinou plati sami (od firmy nic) a to same duchod .... ..tam je to super, kdyz jsi mlady, zdravy a sikovny - fakt tam muzes vydelat ranec ... ale jen do prvniho pruseru... ....mame v ameru pobocku a par zamestnancu a dost si vazi toho, ze od nas maji komplet zdravotni pojistky i pro rodinu... .. nedavno jsme tam hledali dalsi lidi a naseho spravce lidskych dusi majem j.e.blo... dostal do vyberka nekolik tisic zadosti... ..to samy jsem se parkrat snazil vysvetlit nasemu mistnimu fyrerovi pres elektrifikaci ... ... i tady kolem OL - more lidi ze vsech prdeli do 30 km okolo sem jezdi do fabrik za ten udajny prumer maximalne v hrubym nebo superhrubym... ti jsou radi, ze se zkoordinuji na cesty do rachoty jednim starym malym autem ve vic lidech .... ti si FVE a EVcka rouzhodne nekoupi..... ...apropo dotace - uplne na pycu ... ..i tu retencku na destovku jsem si vedle baraku poridil sam za svy zdaneny a s DPH navrch - proc? Protoze me to vyslo na pulku toho, co za to chteli ti certifikovani zmr.di i s projektem a dotaci ....3 points -
Obecný pokec
Pepito a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Jestli dneska nechcípnu u cirgule, tak to večer naházím do tabule a zaktualituju.. Každopádně bych poprosila i ty, co se chystají třeba jen na kukajdu, a chodí sem na fórum, aby dali vědět.. jinak dostanou.. .. a nebudou si s náma moct hrát..3 points -
Co jste dnes udelali...
Medvěd a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
asi tak , jako mlaďoch mi bylo celkem jedno, co mi dispečer ráno ,nadělil'--prostě jsem odjel šichtu a čau pipi ..., ale s přibývajícíma rokama to bylo jiné, na ,svoje' auto jsi zvyklý, víš co můžeš čekat..., nejvíc jsem zuřil, když bylo auto týden na dílně a já hned první šichtu po opravě zjistil, jak celou opravu ojebali , ale jasně--každý to tak nemá...3 points -
2 points
-
WEC Spa Francorchamps 2025
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Šalda za téma
2 points -
2 points
-
Životnost P807 2.0 HDi
Jaohn a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
To má zas kolega, evassion 2.1td, původně lucas, překopal to na bosche. Aktuálně fouklo tísko a nejspíš to odnesla i palice. Moje 807 stála 10 papírů a vrak to není... Chce to prolézt. Pak je to o tom, kdo to bude servisovat. Jelikož ekvivalent na tyhle auta není, prp spoustu lidí to má cenu držet. Na 307 mi pán vařil práh a nosník 8 let zpátky. Bez kapky koroze doteď.2 points -
Meteostanice
PaKr a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Hodně mi to slovo připomíná Starline Ale původně to jsou Japonci, jen se už všechno několikrát vyměnilo a přeprodalo https://www.tipa.eu/cz/cz/sencor/m-1770/ https://www.sencor.cz/znacka-sencor2 points -
Co jste dnes udelali...
Klemoň a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
musím velice, opravdu velice pochválit Českou poštu , teď jsem se vrátil -- nikdo tam nebyl , zvednutí platby za TV a rádio plus převedení SIPO na mail trvalo 3 minuty , děvucha za přepážkou chtěla jen lístek SIPO a občanku, žádné složité vypisování papírů atd., pár podpisů a FINITO , tak nějak si představuju služby v tomto století2 points -
Meteostanice
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Sice Sencor, ale možná někdo aktuálně potřebuje meteostanici: https://www.zive.cz/clanky/nejlevnejsi-meteostanice-sencor-sws-9898-wifi/sc-3-a-234635/default.aspx2 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Akoc za téma
... a americké školstvo je na tom rovnako. Štúdium na univerzite buď si nemálo platíš alebo máš šťastie a dostaneš štipendium. My, Európania, naučení na sociálny systém a solidárnosť v zdravotníckej starostlivosti by sme si v USA ťažko zvykali. A to tam ešte stále funguje, nie až tak dávno zavedený, obamacare.2 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele rhinos za téma
já úplně do detailu nevidím. Ale když jsem kdysi hledal práci a uvažoval i o USA. Tak jsem načetl ,že tam mají u dobrých zaměstnavatelů různé benefity. Třeba 401k kdy ti zaměstnavatel přispívá takže něco jako naše důchodové. Ale jo není to tam úplně procházka růžovým sadem. Speciálně to zdravotnictví není žádná.....2 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
no retenčku a elektrárnu na střeše ani nepřipomínej, bo ty kur*y co to vymysleli aby pohledal, zlodějina za bílého dne , jinak situaci v USA trochu znám--je tam vzdálenější rodina, jasně, věci jako zdravotní pojištění atd. jsou u nich skoro tabu--preference mládí a výkonu je strašná, kolikrát mi nechtějí věřit, jak je to se zdravotnictvím u nás..., ale pokud myslíš od mládí na zadní kolečka, nemají to nijak špatné, ostatně tam kde všude byli od roku 1968 se já nikdy nepodívám, ani kdybych žil dalších 150 let, a jsou to obyčejní lidi v montérkách..., takže asi tak nějak2 points -
Obecný pokec
pavelu96 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Poslední týden na možnost přihlášení. Čekám vlnu zájmu. Příští pátek odesíláme počty do hotelu.2 points -
Co jste dnes udelali...
Vena garážmistr a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
@Pepito Ad kamarád. Je to prostě na prd no. Neuděláš nic. Já se poslední dobou tak jemňoulince sypu, ale vlastě o nic nejde. Bandáž na pravém lokti, ortézka na pravém zápěstí a abych mohl chodit tak mažu a tejpuji/stahuji každé ráno pravé chodidlo / palec. S naším zdravotnictvím to vidím na vyřešení tak v prosinci. A to už bude rok co to řeším. V prosinci jsem si to "pořídil" leden nějak přežil, ale když už byl palec/chodidlo dvakrát tak velký než druhé tak doktor. Šup RTG a nic , tak objednat na SONO - termín : 14.4. Na SONO má nález tak řešit na ortopedii - termín : 8.7. A tam až to uvidí tak mám jít na kudlu. A tak to bude za další 3 - 4 měsíce takže to vidím na listopad ??? A co nadělám nic. Ono to není nic vážného akorát nemohu kloudně chodit a žádné větší vzdálenosti (kilák a víc). Francouzké hole objednány (dodání do 48 hodin) takže budou až za 2-3 týdny Ale už pár let mám metodu : Když mám pocit že je to na rozhlédnu se po okolí a on je na tom vždycky někdo ještě hůře a pak si řeknu, že je to vlastně ještě OK. Když syn začal s THC, sousedovic kluk už si píchal. Když mne chytnou záda a musím si vzít hole, prima soused už roky chodí jen o berlích (hole jsem si půjčoval od něj) atd atd. nebudu to tady rozebírat. Mám co jíst ? Mám. Mám kde spát ? Mám. Mám hodnou ženu ? Mám. Mám na luxusní dovolenou ? Nemám, ale co i u rybníka si odpočinu Vstanu ráno z postele ? Vstanu, občas mi sice musí pomoci hole, ale vstanu. Takže si vlastně nemám na co stěžovat. A když mne chytne depréze, tak mám doma dobrý rumik, či dobrou vodku či dobrá vínka či kešu oříšky a je po deprézi2 points -
Ahoj já bych objednal 1 x Olomoucké tvarůžky Malé gastro 1000g 1 x Olomoucké tvarůžky velké gastro 1000g 1 x Olomoucké tvarůžky Čtyřlístek 240 g 2 x Tvarůžkové sušenky 50g Předem děkuji1 point
-
@Klemoň Ten zaver je 100% vse co potrebujeme mame tak ze Ok - mam to podobne. @ozzy56 Dnes jsem se vracel od severnich sousedu a po natankovani na Pl strane na Pc dojezd teoretickych 1500Km - ted uz tam je klasika 1150km coz je naprosto bezne. Za kvalitu se omlouvam - atualizace me udelala z prumerneho zarizeni S22ultra naprosto PODprumerny kram - doufam ze balik aktualizaci vrati kvalitu alespon na "prumer" Prach je ma ostuda neni cas udelat komplet ocistu po nsad 1/2 roce pouzivani naseho znovu probuzeneho povozu z klinicke smrti.1 point
-
@Pepito tak to vem pořádnou oklikou... Olomoucká ve Šternberku je tenhle víkend úplně zavřená... Sorry za OT1 point
-
Včera jsme mrkli na 3. díl "Zbloudilé kulky" a kromě Alpiny si to tam slušně dává i 208 GTi, takže doporučuji1 point
-
@Péťa to na 100% nee. Tam jedu zítra na burzu a to je malé letišťátko u Šternberka. To spíš bude Mošnov a okolí.1 point
-
1 point
-
Meteostanice
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Péťa psal že "sice Sencor" z toho důvodu že Sencor je to nejlevnější a taky často nejproblemovější co se dá koupit, ale když chytneš dobrej kus tak to funguje. Ovšem někdy ti to třeba dvakrát vymění než ten dobrý kus chytneš. Ale za ty prachy se to dá zkousnout.1 point -
Ráno pěkných -4,2 °C, teď už +11,7 °C1 point
-
no mě chytrá paní napsala ,že nejlevnější je za 2.66 a nejdražší za 4.77 Galon je zhruba 3.8l Takže cena za litr je 17.5 - 31.4 pokud to zase počítám OK Takže lepší pohoda než tady:-D1 point
-
no hlavně mysli na to řezání u cirgule bez prstů se špatně hraje1 point
-
Já prosím zase ty sušenky .. 3x (chilli) pikantní polštářky - https://sortiment.tvaruzky.cz/Pekarske-vyrobky/Pikantni-tvaruzkove-polstarky-100g-_d247384093_10786.aspx 5x obyčejné - https://sortiment.tvaruzky.cz/Pekarske-vyrobky/Tvaruzkove-susenky-50g-_d85939849_10786.aspx 1x kousky s chilli 420g 1x kousky s restovanou cibulkou 420g A zkusila bych pečené chipsy 3x - https://sortiment.tvaruzky.cz/Pekarske-vyrobky/Pecene-tvaruzkove-chipsy-20g-_d314308351_10786.aspx Děkujiii...1 point
-
takže v průměru cca 34 za litr..., chtěl bych si to zkusit s jejich průměrným platem 110 tisíc u nás nějakých 45 tisíc, co ale nemají víc než dvě třetiny pracovníků, třeba na Osoblažsku berou max. 25 tisíc...1 point
-
ahoj, tak chlapyy nechtějte i po jinak dobrém autě, aby bylo zdravé i po 20 letech..., na druhé straně se dají ta auta celkem levně provozovat, bo vrakovišť je dost a tahle auta tam momentálně jsou..., ohledně klempířiny se dá jeden rok udělat jedna strana a druhý ta druhá1 point
-
Taky něco přidám. Mám sourozence F. Ullyse, nájezd 260 XXX km, 2.0D, RHK a zatím děláno: 1x spojka, l. z. ložisko, kondenzator klimy, rozvody a spotřební záležitosti (brzdy, tlumiče,...). Za mě je jedinou slabinou verzí bez DPF/FAP (807+C8+Phedra+Ullyse) koroze karoserie. Mám slušně nacate prahy+držák motoru. Taky to pěkně kvete pod laminatovymi díly. Jinak je auto nezmar. S min. údržbu jezdí. Přesto čas od času koukám na stejná auta s menším najezdem, abych měl přehled o stavu jiných a případně mohl koupit to stejné. Jiné auto nechci a to z důvodu že nevidím ekvivalentniho nástupce k 807. Výše je odkaz na ameriky, ale pro mě to nedává smysl, protože chci auto se vznětovým motorem. Ovšem pokud by se stal zázrak a byla luxusně zachovalá a vybavená 806 v naftě, nebo její derivát, tak do toho jdu taky!1 point
-
1 point
-
Co jste dnes udelali...
ozzy56 zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
@Medvěd to máš sice pravdu že @Klemoň má problém se služebním náklaďákem. Ale on je to takovej mladej trouba a bere si to strašně osobně když nemůže jezdit přiděleným autem. Na druhou stranu chápu že když v tom autě tráví tolik času kolik ho tam tráví tak že chce mít to svoje pohodlí a ty svoje cetky kolem sebe a že je to otravný lézt z auta na auto.1 point -
@Radovanek ... v patek jsem v rachote a o vikendu v sobotu s detmi turnaj v Brne a v nedeli v Porube... ..mno a pokud jsi "live" taky tak agresivni, jako obcas tady... tak bys me tam mozna radeji nechtel...1 point
-
1 point
-
Nevím jestli to chápu dobře a počítám. Ale v článku se píše ,že průměrný spalovák spotřebuje za rok 2082 l benzínu a odvede z toho na daních 101 dolarů. Tzn že litr benzínu v USA je zatížen daní 1.2 Kč? Pro zjednodušení jsem počítal kurz dolar = 25Kč Asi děláme v Evropě něco špatně Z paliva je kasička a z dalších věcí také a pořád má nenažraný stát málo A dále jim příjde polatek 250 dolarů ročně za etron moc?1 point
-
Co jste dnes udelali...
Vena garážmistr zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
a otočit se můžeš ? no táák--na co si stěžuješ co tam máš dál... (vesničko má středisková)1 point -
Co jste dnes udelali...
regius zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
Fotím, Fotíš, Fotíme
zbynek..s zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
1 point -
pro hloupého cokoliv co nezapadá do jeho světonázoru je hloupé. Víc to asi nemusím komentovat1 point
-
Druhý život baterek - cha, viděl jsi už někdy baterku, které skončila životnost? Nabíjíš, ale ona si náboj nezachová, nedá ho zpět. Zn. cihla. Divím se, že tomu někdo věří. Prosím, sděl , jakého směru máš vzdělání, jaké máš povolání. Koupil sis elektrovozidlo za soukromé peníze, nebo jsi dostal přidělené? Já jsem elektrotechnik, vzděláním i celý život povoláním. Presstitut - by mě zajímalo co ty tím myslíš (na které straně stojí), protože prodejní jsou hlavně ti, kdo bezhlavě prosazuje elektroauta.1 point