Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Klemoň

    Klemoň

    Člen klubu


    • Body

      18

    • Počet příspěvků

      4 397


  2. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      18

    • Počet příspěvků

      24 449


  3. Medvěd

    Medvěd

    Člen klubu


    • Body

      14

    • Počet příspěvků

      24 071


  4. patt

    patt

    Uživatel


    • Body

      9

    • Počet příspěvků

      341


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 15.3.2025 v kategorii Příspěvky

  1. patt

    Rozdělení ubytování

    Jéé lidi, vsak je to ouplně zbytečný handrkování chápu že rezervace ubytka je podmíněná platbou, protože když by si takhle rázem všichni na dobrý slovo rarezervovali celej hotel a pak by přijela čtvrtina, protože si to rozmysleli, tak by by majitel hotelu nebyl nadšený a navic by se nedostalo na lidi kteři by opravdu chtěli přijet.. Takže naprosto ideální stav sem napsat že si rezervuji vybraný volný pokoj a obratem odesílám rezervačni poplatek... Jinak chápu, že tohle vzniklo kvůli velké poptavce apartmánů, ale však i klasické pokoje po rekonstrukci jsou hezké, a ty dva večery bez vlastních socialek si myslím, ze se dá prežít, však jsme stejně celé dny venku společně na akci a do pokoje se jdem jen vyspat Na jiné srazy jezdíme se stanem do klasického kempu, takže tyhle obyc pokoje jsou proti stanu luxus Jinak @Radek Hurvajz věnuji Ti klidně náš apartmán, je už zaplacenej, takže ti ho nikdo nevyfoukne , nám je celkem jedno kde se ve 2h ráno po mnoha pivech ve finále vyspíme
    9 points
  2. Pe.Tr

    Vtipy

    5 points
  3. Weri 605

    Rozdělení ubytování

    Já tam budu.. , to je ti málo...? a radim a Zůza.. a taky milda a pavelu.. jen doraž.., konečně se taky poznáme.. (jako, je možný, že sme se fakt eště nepotkali...? )
    5 points
  4. Péťa

    Vtipy

    Ve Šluknovkém výběžku proběhlo přátelské utkání romských fotbalových týmů. Po prvním poločase bez branek. Po druhém bez zábradlí a plotů !
    4 points
  5. Radek Hurvajz

    Babosedy a další podivnosti

    Babosed se řikalo uplně všemu co vozilo baby na pole nebo po poli https://www.agroportal24h.cz/clanky/babosed-aneb-kdyz-je-potreba-lidska-sila-co-se-tim-oznacuje-a-k-cemu-slouzi
    4 points
  6. Klemoň

    Modely autíček

    No tak naši designeři uměli navrhnout moc hezké tvary , ale rudý bratr je nedovolil vyrábět abychom nebyli lepší . . . . Tak mne napadá zda je tato rubrika úplně "volná" a zda by vás zajímalo a neprudilo, kdybych sem občas hodil i fota ostaních věcí na které se mi doma "práší". Poprosím o nějaké vyjádření zda ano či nezájem . . . Bez urážky Mohu pro změnu třeba zase aera . . .
    4 points
  7. Medvěd

    Co jste dnes udelali...

    Jo - taky Helče vždycky volám, že už jsem na hotelu nebo když se na cestě zdržím, páč při tom, co se dnes děje na cestách mi to přijde důležité.
    4 points
  8. Péťa

    Vtipy

    Víš, jak se jmenuje krásná a chytrá blondýna? . . . . . . . . . . Zlatý retrívr
    4 points
  9. Medvěd

    Co jste dnes udelali...

    Tohle fungovalo když jezdil Pavel na výpravy a tábory a funguje to tak v oddíle dodnes. Je to ale o tom, že a) děcka na výpravy ani na tábor s sebou mobily vůbec nesmí tahat (vlastně i na schůzkách ho musí mít schovaný a vyplý) b) tábor mají v hraničním pásmu absolutně mimo jakýkoli signál Na výpravách měl mobil většinou některý vedoucí a ten dal rodičům echo, když se třeba vlak zpozdil - jinak to bylo v duchu "žádné zprávy - dobré zprávy" Jenže já nejsem na výpravě pod dohledem vedouciho, ale pohybuju se denně po celý republice v provozu - no všichni víme jaká rizika jsou s prací řidiče spojena. Cinknout Helče večer, že jsem ready a že může v klidu zalehnout + se zeptat Pavla co přes sen vyváděl je to nejmenší, co můžu pro rodinnou pohodu udělat
    3 points
  10. Klemoň

    Co jste dnes udelali...

    Tak tos myslel špatně. Já jsem tam nadmíru spokojený. Lidi okolo fajn, šéf je prima, práce mne baví až na to vstávání, auto jsem si "vylepšil", prostě jsem musel celý týden dumat a mudrovat jestli mám tu novou nabídnutou práci vzít. Nebudu záhadný jako @Vena garážmistr o jehož tajemství už vím, ale nechám si důvody a detaily až si plácneme. Ale vzhledem k tomu, že nabídka přišla od nich , tak pokud já řeknu ano, tak není důvod si neplácnout
    3 points
  11. ozzy56

    207 Pe.Trova juniora

    taky mám za sebou pár takových rozborek , hned po vojně mě to bavilo nejvíc, ale už to mám v takové mlze , jen okolí mi připomíná, že to tak bylo..., bo dneska jak mám na svojím třeba vyměnit olej, tak jdu za kamarádem , zvláštní je, že když chce někdo pomoct z rodiny, jdu na to hned
    3 points
  12. radim.1008

    Modely autíček

    Narozeniny přírůstek, Pan Drtikol
    3 points
  13. Pepito

    Babosedy a další podivnosti

    Následující jsem oddělil z vlákna modelů (https://www.peugeot-club.com/topic/119242-modely-auticek/ =============================================================================== Já jsem jel, jako školou povinný, v tom přívěsu. Můj strejda s tím jezdil v ČSAD v Čáslavi.
    2 points
  14. Vena garážmistr

    Co jste dnes udelali...

    Když tak debatíte o tom jestli se hlásíte z cest nebo ne. Tak ano vyrůstal jsem v dobách kdy mobily nebyli ale když sem začal jezdit velký auta tak už mobil byl běžnou výbavou řidiče a u většiny firem byl buď plně hrazený firmou nebo si řidič nahlásil x čísel jakože rodinu a na ta čísla mu to většinou tolerovali. Takže i když jsem jezdil že každý den jsem spal doma tak jsem se naučil že jsem kolem 17 hodiny se hlásil pokud už jsem teda nebyl doma. A jsem tak naučený a třeba bejvalka to nechápala a i když jsme spolu byli skoro 10 roků tak se nenaučila že když někam dojede tak aspoň SMS že přistála v pořádku ta zastávala žádný zprávy žádný neštěstí ale mě to vytáčelo do bezvědomí.
    2 points
  15. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Tak konečně Ouragany 16
    2 points
  16. Medvěd

    Babosedy a další podivnosti

    Pepito - ale to je klasickej "babosed" co dělali Poláci, těch jezdilo spousty i v ČSSR - než místo nich nastoupily kloubové "Čabajky" My se vezli v návěsu za kozlem. Původně to SNAD mělo fungoval ve velkých JZD, kde se v tom vozily dojičky do kravína, pak se návěs vyměnil za cisternu a řidič svážel mléko, aby na konci šichty zase přepřáhl a odvezl ženský domů. Kolik ks ale bylo vyrobeno netuším, myslím ale, že jednotky ks. Ten konrétní návěs, v kterým jsme se vezli, byl zrekonstuovaný totál shnilý kousek co se rozpadal v DUSLO Šala. Teď je k vidění v nějakém muzeu.
    2 points
  17. Béďa

    Rozdělení ubytování

    @Weri 605 přiznám se bez mučení, že spíš koukám po známých tvářích, než po nováčcích, nic proti nim pro klub jsou určitě důležitý ale po skoro 20letech na P-C jsou mé srážecí priority prostě trochu jinde my dva jsme se mohli minout leda tak na srazu v Červeném Kostelci, někdy v roce 2018 od té doby jsem byl jen na neoficiálním srazu u Pepita, což už je taky vousatý
    2 points
  18. Pepito

    VW ID7

    Dnes dopoledne byl v Autosalonu testován VW ID.7 TOURER GTX 4x4. Pěkná "kára".
    2 points
  19. Klemoň

    Co jste dnes udelali...

    Tak to já taky ne. Jsem s tebou. Když nevolám, tak mne seškrabují z asfaltu a to se nedoví . . .
    2 points
  20. Radek Hurvajz

    Co jste dnes udelali...

    No vidiš a Radka mi pořád tvrdí že volat se nemusí, že když nevolá tak se nic nestalo. To nepochopim.... Já vždy napišu nebo zavolam že jsem dojel OK, atd.
    2 points
  21. Klemoň

    Modely autíček

    No a nyní už poslední US truck. Přišel už dříve , ale nějak nebyl čas na "hlouposti" - Truck dnešního dne Kenworth Bullnose - rok 1950
    2 points
  22. Tak mi to nedalo a objednáno https://www.jcervenka.cz/kurz-sportovni-jizdy/ Do prázdnin to asi nestihne, ale v srpnu nebo září budu rád, když Honzu sveze a on mu vysvětlí kam čučet a jak předvídat nebo brzdit. Jak už jsem psal, tenhle kurz jsem pořídil bráchovi k půlstoletinám a ten si to moc pochvaloval - dokonce prej měl pocit, že Honza je dobrej psycholog, což je od psychologa se soukromou praxí a roky praxe v Bohnicích slušnej kompliment.
    2 points
  23. Klemoň

    Modely autíček

    No správný příspěvek - modely dám za chvilku, ale tohle musím okomentovat. Víte, že rád řídím všechno co má volant a tak jsem ukecal @h4wk3y a jeli jsme spolu do Ostravy do Librosu zajezdit si na polygonu s Tatra 813 8x8 , 17,6L , 270 HP. A mohu potvrdit, že když jsme dorazili, bylo počasí na zapnutou zimní bundu. Když jsem jízdu skončil byl jsem rozepnutý snad i na poklopci a teklo ze mne. Fakt dobrá posilovna. Ale ten zážitek stál za to . Zejména ty překonávačky vrcholových zlomů, kdy vlastě motor blafe jen na volnoběh ty koukáš do nebe, vlevo pod tebou země někde hodně hluboko, svíráš pevně volant aby jsi se v té kabině neumlátil a najednou nebe bleskově mizí a ty koukáš z výšky zase dolů do země. Podobný zážitek mám snad jel z letu v akrobatickém speciálu
    2 points
  24. Klemoň

    Rozdělení ubytování

    On to málokdo pochopí (asi jen @Pepito který zná detaily) , ale já mohu klidně spát na trávě ve spacáku jen pod celtou, ale hned vedle musí být koupelna na klíč dostupná jen pro mne. Abych tam mohl zalézt kdykoliv v noci, ráno prostě když je to potřeba . . . Strašně mi to omezilo moji životní pohodu a možnosti. Jako v podstatě si člověk škrtne volnou přírodu
    2 points
  25. ozzy56

    Modely autíček

    @OK406 vzpomínka jo, ale jezdit s T 813 S1 Drtikolem bys nechtěl--mělo to i vepředu listová pera jak vagon, takže neskutečně tvrdé auto i naložené , skákal jsi za volantem na vzduchové sedačce jak péro z gauča, pokud jsi nestál na skládce na ideální rovině, auto se při zvednuté korbě chtělo položit na bok--hlavně za větru to byl zážitek pro kaskadéry , víc to tady nebudu plevelit, ta auta byla u nás asi rok a pak to prodali..., něco jiného je film a něco jiného s tím jezdit každý den
    2 points
  26. JVT

    207 Pe.Trova juniora

    Takto opravované auto mi připomíná mé mládí. Já tak řešil po vojně opravu bouračky Škoda 100 L do stavu nového vozu Škoda 110 LS. Přeji jen pohodové jízdy. Potkat "babu havárii" pak dost nas**e.
    2 points
  27. Péťa

    Přání k narozeninám...

    @radim.1008 Přeji vše nejlepší k narozeninám a ať Ti co nejdéle vydrží nadšení pro klub i značku
    2 points
  28. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    Tak jak jsem napsal tak ted plnim klidne do SZ poslete cislu uctu abych se pulkou rozdelil. Sice to neni zaruceny milion - "ale" alespon "neco" Hold pro letosni rok ma sportka uz "smuuulu".
    1 point
  29. Péťa

    Babosedy a další podivnosti

    Anton je tohle:
    1 point
  30. Péťa

    Babosedy a další podivnosti

    U nás se tomu říkalo bednabus
    1 point
  31. Péťa

    Drzak zadnich brzdicu na naprave

    Ahoj. Zjištění čísla dílu je zde: https://www.peugeot-club.com/forum/197-servisni-historie-a-nahradni-dily-podle-vin-kodu-peugeot-citroen/ Je pouze pro členy klubu - členem se staneš - tady. https://www.peugeot-club.com/store/category/2/
    1 point
  32. Milan+

    Babosedy a další podivnosti

    Co pamatuji jak kluk,tak babosed se říkalo tomuto,pak asi když to čsad vyřazovalo ,tak se to možná vžilo i pro tohle,když to stálo na polích.
    1 point
  33. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    za mě mobily nebyly a pevná linka byla jen pro komouše , (pošta v roce 1977 mi sdělila písemně, že čekačka na tel. pro náš obvod je 12 let ), jinak dispečer mi jednou po ranní šichtě sdělil, že odpolední šofér se ožral a nepřijde, takže musím zůstat i odpoledne , nebudete věřit, jednou jsem měl i celou 24 hodinovou šichtu--muselo se to rozepsat na tři stazky..., ale zavolat --oznámit to domů tehdy nešlo joo mobil--to je panečku super VYNALEZ
    1 point
  34. Medvěd

    Modely autíček

    Kupovaných modelů z DeA, HACHETTE, IXO nebo WELLY je to tu plný. Většina je tu kupovaných modelů, které mají mnohdy blíž k hračkám Já bych ani s lítadly, loděmi nebo vláčky neměl problém - nebude-li to čínskej výlisek neidentifikovatelných tvarů za pár šušňů, ale prostě bude na co koukat.
    1 point
  35. ozzy56

    Modely autíček

    @Klemoň na stavbě Librosu jsem se podílel navážením bordelu a haldoviny, včetně vedlejší ulice Slovenská
    1 point
  36. Akoc

    svolávačka na motory 1,2 PureTech

    Už sa táto informácia preberala v inom vlákne.
    1 point
  37. Klemoň

    Co jste dnes udelali...

    Tedy pokud máš svoji rodinu alespoň trochu rád
    1 point
  38. Klemoň

    Co jste dnes udelali...

    @RichVa Jo o tom , že není 13tého mi psala i Kůstka (manželka), když jsem jí informoval, že místo po 14 hodině budu doma až tak v 17,30 tak ať nemá strach že se válím někde v příkopu.
    1 point
  39. Radek Hurvajz

    Registrační značky na přání

    @Péťa Tak o tom Radaru vím, a semafor u Alberta u hranic jsem myslel že je dávno pryč, šak byl dlouho mrtvej. Ale oboje je tak trochu jiný než z tý fotky
    1 point
  40. Dave_k

    5. dveře u vozu nejdou otevřít

    Si vzpomínám, že něco podobného jsme řešili u 206SW, ale tam tuším pro změnu nešli otevřít 5 dveře (to sklo naštěstí jo) a po rozborce jsem našel zaoxidovanej konektor u toho mikrospínače na oevírání. Někde tu je tuším fotka. Našel jsem.
    1 point
  41. P607Olda

    5. dveře u vozu nejdou otevřít

    Oj, to už je deset let... Gumička snad jde zvenku vyloupnout, je to obyč mikrospínač, vyčistit nebo nahradit novým. Jj, vzpomínám, že jsem tam strkal kousek molitanu, aby se madlo vracelo a netlačilo na mikrosínač trvale. Oprava zvenku. V Jak na to toho moc není Madlo dveii zavazadlov6ho prostoru 8 Demontujeme doln( panel obloZeni dveii postupem uvedenlim v cl6nku 25. 9 Odpojime konektor (viz obr5zek). Modely Hatchback 10 Demontujeme dv6 matky a sestavu madla sejmeme vdetn6 tdsn6ni. Modely Estate/SW 11 Demontujeme ctyii matky, uvolnfme dv6 svorky a sestavu madla/osv6tleni registradnf znadky vyjmeme ze dveii (viz ob16zky). 12 Uvolnime dv6 svorkv a madlo st6h neme (viz obrdzek). VSechny verze 13 MontdZ je obracenfm postupem demontdZe.
    1 point
  42. Medvěd

    207 Pe.Trova juniora

    Tohle vlákno současně obdivuju, ale zrovna mě i děsí, páč takovouhle rozborku a sborku Pavlovo Mondeo nemá šanci zažít. Netvrdím, že by nepotřebovalo, ale možnosti ať už prostorové, tak časové i finanční máme diametrálně odlišné. Každopádně jen houšť, je to SUPER
    1 point
  43. OK406

    Modely autíček

    Vzpomínka na moje ,,mládí", kdy tyto Tatry jezdili běžně. Krása.
    1 point
  44. Havlicek.Lukas

    207 Pe.Trova juniora

    par stran zpet pise o tom ze se ztracela ta cerna barva z okraju
    1 point
  45. Přípravy se vyplatily. Měnil se jen levý spodní čep.
    1 point
  46. Péťa

    Registrační značky na přání

    tvl, v Hradci Já už potřebuji dovolenou, to říkám furt
    1 point
  47. Weri 605

    Rozdělení ubytování

    To já ti řeknu proč... každej chce svoje sociálky... mám pro to pochopení, ale právě proto, to dostalo už před lety tohle jasný pravidlo...! To že nečtete ... Trucker nic neporušil.. Je to veřejná akce.. jestli si to teď v mailu čte ňákej Drozd z vedlejší vesnice, tak klidně přijde na blind a nemá žadnou povinnost se tady nahlašovat... na místě se ubytuje a může mu bejt jedno, že se tady o tom mluví... Čekala bych spíš reakci - jasný chlape, vítej, budeme se těšit nováčků není nikdy dost.. a né "vypadni" nemáš rezervaci, nejsi člen atp... nad tím se zamyslete zase vy.. A budu bojovat za každýho nováčka..!!! a starý páky by měli taky..! Nic.. nemá smysl debatit .. ráda vás všechny uvidím a za dva roky pudu pa...
    1 point
  48. radim.1008

    Rozdělení ubytování

    Do prvního příspěvku doplněna chybějící fotka 4 lůžkového pokoje s klasickými postelemi bez sociálního zařízení. Přestaňte mudrovat a šup se přihlašovat v ESHOPu, ať se hotel pěkně plní. Chápu, že by chtěli všichni to nejlepší a nejhezčí pohodlíčko, ale jedeme si tam užít sami sebe, pěknou lokalitu a snad i parádní počasí a ne matrace. Dříve jsme se scházeli v kempech, spali ve stanech nebo v autech a jak nám bylo... Jo, já vím, bylo nám o pár let méně.
    1 point
  49. Klemoň

    Modely autíček

    Truck dnešního dne Peterbilt 350 - rok 1952
    1 point
  50. petrinza

    Modely autíček

    A doplňuji osobáky tohoto dne. Škoda Garde - homologační prototyp BAZ z r.1980 a bojový Tudor 1101 P. Garde je upravené starší DeAgostini, protože v týdnu dorazilo Garde nové zelené, společně s modrozelenou Felicií 1962 - s tou jsem nic nedělal, tu dřívější DeAgostini červenou jsem už kdysi doplnil o nataženou střechu. Ještě dorazila nákladní Praga UV80, s tou jsem taky nic nedělal.. Tudor je ze stavebnice Triglav, objednal jsem ho u výrobce ve Slovinsku. Ještě ho chci přeměřit, přijde mi opticky příliš velký na měřítko 1/43. Update - přeměřil jsem a zdá se to být OK
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...