Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 15.3.2025 v kategorii Příspěvky
-
Rozdělení ubytování
OK406 a 8 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele patt za téma
Jéé lidi, vsak je to ouplně zbytečný handrkování chápu že rezervace ubytka je podmíněná platbou, protože když by si takhle rázem všichni na dobrý slovo rarezervovali celej hotel a pak by přijela čtvrtina, protože si to rozmysleli, tak by by majitel hotelu nebyl nadšený a navic by se nedostalo na lidi kteři by opravdu chtěli přijet.. Takže naprosto ideální stav sem napsat že si rezervuji vybraný volný pokoj a obratem odesílám rezervačni poplatek... Jinak chápu, že tohle vzniklo kvůli velké poptavce apartmánů, ale však i klasické pokoje po rekonstrukci jsou hezké, a ty dva večery bez vlastních socialek si myslím, ze se dá prežít, však jsme stejně celé dny venku společně na akci a do pokoje se jdem jen vyspat Na jiné srazy jezdíme se stanem do klasického kempu, takže tyhle obyc pokoje jsou proti stanu luxus Jinak @Radek Hurvajz věnuji Ti klidně náš apartmán, je už zaplacenej, takže ti ho nikdo nevyfoukne , nám je celkem jedno kde se ve 2h ráno po mnoha pivech ve finále vyspíme9 points -
Rozdělení ubytování
Klemoň a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Já tam budu.. , to je ti málo...? a radim a Zůza.. a taky milda a pavelu.. jen doraž.., konečně se taky poznáme.. (jako, je možný, že sme se fakt eště nepotkali...? )5 points -
Babosedy a další podivnosti
Hafity a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Babosed se řikalo uplně všemu co vozilo baby na pole nebo po poli https://www.agroportal24h.cz/clanky/babosed-aneb-kdyz-je-potreba-lidska-sila-co-se-tim-oznacuje-a-k-cemu-slouzi4 points -
Modely autíček
OK406 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
No tak naši designeři uměli navrhnout moc hezké tvary , ale rudý bratr je nedovolil vyrábět abychom nebyli lepší . . . . Tak mne napadá zda je tato rubrika úplně "volná" a zda by vás zajímalo a neprudilo, kdybych sem občas hodil i fota ostaních věcí na které se mi doma "práší". Poprosím o nějaké vyjádření zda ano či nezájem . . . Bez urážky Mohu pro změnu třeba zase aera . . .4 points -
Co jste dnes udelali...
OK406 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Jo - taky Helče vždycky volám, že už jsem na hotelu nebo když se na cestě zdržím, páč při tom, co se dnes děje na cestách mi to přijde důležité.4 points -
Co jste dnes udelali...
Klemoň a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Tohle fungovalo když jezdil Pavel na výpravy a tábory a funguje to tak v oddíle dodnes. Je to ale o tom, že a) děcka na výpravy ani na tábor s sebou mobily vůbec nesmí tahat (vlastně i na schůzkách ho musí mít schovaný a vyplý) b) tábor mají v hraničním pásmu absolutně mimo jakýkoli signál Na výpravách měl mobil většinou některý vedoucí a ten dal rodičům echo, když se třeba vlak zpozdil - jinak to bylo v duchu "žádné zprávy - dobré zprávy" Jenže já nejsem na výpravě pod dohledem vedouciho, ale pohybuju se denně po celý republice v provozu - no všichni víme jaká rizika jsou s prací řidiče spojena. Cinknout Helče večer, že jsem ready a že může v klidu zalehnout + se zeptat Pavla co přes sen vyváděl je to nejmenší, co můžu pro rodinnou pohodu udělat3 points -
Co jste dnes udelali...
OK406 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
Tak tos myslel špatně. Já jsem tam nadmíru spokojený. Lidi okolo fajn, šéf je prima, práce mne baví až na to vstávání, auto jsem si "vylepšil", prostě jsem musel celý týden dumat a mudrovat jestli mám tu novou nabídnutou práci vzít. Nebudu záhadný jako @Vena garážmistr o jehož tajemství už vím, ale nechám si důvody a detaily až si plácneme. Ale vzhledem k tomu, že nabídka přišla od nich , tak pokud já řeknu ano, tak není důvod si neplácnout3 points -
207 Pe.Trova juniora
Pe.Tr a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
taky mám za sebou pár takových rozborek , hned po vojně mě to bavilo nejvíc, ale už to mám v takové mlze , jen okolí mi připomíná, že to tak bylo..., bo dneska jak mám na svojím třeba vyměnit olej, tak jdu za kamarádem , zvláštní je, že když chce někdo pomoct z rodiny, jdu na to hned3 points -
Modely autíček
Milan+ a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
3 points -
Babosedy a další podivnosti
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
2 points -
Co jste dnes udelali...
Radek Hurvajz a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Když tak debatíte o tom jestli se hlásíte z cest nebo ne. Tak ano vyrůstal jsem v dobách kdy mobily nebyli ale když sem začal jezdit velký auta tak už mobil byl běžnou výbavou řidiče a u většiny firem byl buď plně hrazený firmou nebo si řidič nahlásil x čísel jakože rodinu a na ta čísla mu to většinou tolerovali. Takže i když jsem jezdil že každý den jsem spal doma tak jsem se naučil že jsem kolem 17 hodiny se hlásil pokud už jsem teda nebyl doma. A jsem tak naučený a třeba bejvalka to nechápala a i když jsme spolu byli skoro 10 roků tak se nenaučila že když někam dojede tak aspoň SMS že přistála v pořádku ta zastávala žádný zprávy žádný neštěstí ale mě to vytáčelo do bezvědomí.2 points -
Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Nick406 za téma
2 points -
Babosedy a další podivnosti
dýzl a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Pepito - ale to je klasickej "babosed" co dělali Poláci, těch jezdilo spousty i v ČSSR - než místo nich nastoupily kloubové "Čabajky" My se vezli v návěsu za kozlem. Původně to SNAD mělo fungoval ve velkých JZD, kde se v tom vozily dojičky do kravína, pak se návěs vyměnil za cisternu a řidič svážel mléko, aby na konci šichty zase přepřáhl a odvezl ženský domů. Kolik ks ale bylo vyrobeno netuším, myslím ale, že jednotky ks. Ten konrétní návěs, v kterým jsme se vezli, byl zrekonstuovaný totál shnilý kousek co se rozpadal v DUSLO Šala. Teď je k vidění v nějakém muzeu.2 points -
Rozdělení ubytování
regius a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Béďa za téma
@Weri 605 přiznám se bez mučení, že spíš koukám po známých tvářích, než po nováčcích, nic proti nim pro klub jsou určitě důležitý ale po skoro 20letech na P-C jsou mé srážecí priority prostě trochu jinde my dva jsme se mohli minout leda tak na srazu v Červeném Kostelci, někdy v roce 2018 od té doby jsem byl jen na neoficiálním srazu u Pepita, což už je taky vousatý2 points -
VW ID7
pavelu96 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
Dnes dopoledne byl v Autosalonu testován VW ID.7 TOURER GTX 4x4. Pěkná "kára".2 points -
Co jste dnes udelali...
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
Tak to já taky ne. Jsem s tebou. Když nevolám, tak mne seškrabují z asfaltu a to se nedoví . . .2 points -
Co jste dnes udelali...
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
No vidiš a Radka mi pořád tvrdí že volat se nemusí, že když nevolá tak se nic nestalo. To nepochopim.... Já vždy napišu nebo zavolam že jsem dojel OK, atd.2 points -
Modely autíček
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
2 points -
Pavlův první povoz - Ford Mondeo Break 2,2 TDCI 147 kW
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Tak mi to nedalo a objednáno https://www.jcervenka.cz/kurz-sportovni-jizdy/ Do prázdnin to asi nestihne, ale v srpnu nebo září budu rád, když Honzu sveze a on mu vysvětlí kam čučet a jak předvídat nebo brzdit. Jak už jsem psal, tenhle kurz jsem pořídil bráchovi k půlstoletinám a ten si to moc pochvaloval - dokonce prej měl pocit, že Honza je dobrej psycholog, což je od psychologa se soukromou praxí a roky praxe v Bohnicích slušnej kompliment.2 points -
Modely autíček
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
No správný příspěvek - modely dám za chvilku, ale tohle musím okomentovat. Víte, že rád řídím všechno co má volant a tak jsem ukecal @h4wk3y a jeli jsme spolu do Ostravy do Librosu zajezdit si na polygonu s Tatra 813 8x8 , 17,6L , 270 HP. A mohu potvrdit, že když jsme dorazili, bylo počasí na zapnutou zimní bundu. Když jsem jízdu skončil byl jsem rozepnutý snad i na poklopci a teklo ze mne. Fakt dobrá posilovna. Ale ten zážitek stál za to . Zejména ty překonávačky vrcholových zlomů, kdy vlastě motor blafe jen na volnoběh ty koukáš do nebe, vlevo pod tebou země někde hodně hluboko, svíráš pevně volant aby jsi se v té kabině neumlátil a najednou nebe bleskově mizí a ty koukáš z výšky zase dolů do země. Podobný zážitek mám snad jel z letu v akrobatickém speciálu2 points -
Rozdělení ubytování
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
On to málokdo pochopí (asi jen @Pepito který zná detaily) , ale já mohu klidně spát na trávě ve spacáku jen pod celtou, ale hned vedle musí být koupelna na klíč dostupná jen pro mne. Abych tam mohl zalézt kdykoliv v noci, ráno prostě když je to potřeba . . . Strašně mi to omezilo moji životní pohodu a možnosti. Jako v podstatě si člověk škrtne volnou přírodu2 points -
Modely autíček
Marcel505 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
@OK406 vzpomínka jo, ale jezdit s T 813 S1 Drtikolem bys nechtěl--mělo to i vepředu listová pera jak vagon, takže neskutečně tvrdé auto i naložené , skákal jsi za volantem na vzduchové sedačce jak péro z gauča, pokud jsi nestál na skládce na ideální rovině, auto se při zvednuté korbě chtělo položit na bok--hlavně za větru to byl zážitek pro kaskadéry , víc to tady nebudu plevelit, ta auta byla u nás asi rok a pak to prodali..., něco jiného je film a něco jiného s tím jezdit každý den2 points -
207 Pe.Trova juniora
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele JVT za téma
Takto opravované auto mi připomíná mé mládí. Já tak řešil po vojně opravu bouračky Škoda 100 L do stavu nového vozu Škoda 110 LS. Přeji jen pohodové jízdy. Potkat "babu havárii" pak dost nas**e.2 points -
Přání k narozeninám...
Klemoň a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
@radim.1008 Přeji vše nejlepší k narozeninám a ať Ti co nejdéle vydrží nadšení pro klub i značku2 points -
1 point
-
1 point
-
U nás se tomu říkalo bednabus1 point
-
Ahoj. Zjištění čísla dílu je zde: https://www.peugeot-club.com/forum/197-servisni-historie-a-nahradni-dily-podle-vin-kodu-peugeot-citroen/ Je pouze pro členy klubu - členem se staneš - tady. https://www.peugeot-club.com/store/category/2/1 point
-
1 point
-
za mě mobily nebyly a pevná linka byla jen pro komouše , (pošta v roce 1977 mi sdělila písemně, že čekačka na tel. pro náš obvod je 12 let ), jinak dispečer mi jednou po ranní šichtě sdělil, že odpolední šofér se ožral a nepřijde, takže musím zůstat i odpoledne , nebudete věřit, jednou jsem měl i celou 24 hodinovou šichtu--muselo se to rozepsat na tři stazky..., ale zavolat --oznámit to domů tehdy nešlo joo mobil--to je panečku super VYNALEZ1 point
-
Kupovaných modelů z DeA, HACHETTE, IXO nebo WELLY je to tu plný. Většina je tu kupovaných modelů, které mají mnohdy blíž k hračkám Já bych ani s lítadly, loděmi nebo vláčky neměl problém - nebude-li to čínskej výlisek neidentifikovatelných tvarů za pár šušňů, ale prostě bude na co koukat.1 point
-
@Klemoň na stavbě Librosu jsem se podílel navážením bordelu a haldoviny, včetně vedlejší ulice Slovenská1 point
-
Už sa táto informácia preberala v inom vlákne.1 point
-
Tedy pokud máš svoji rodinu alespoň trochu rád1 point
-
@RichVa Jo o tom , že není 13tého mi psala i Kůstka (manželka), když jsem jí informoval, že místo po 14 hodině budu doma až tak v 17,30 tak ať nemá strach že se válím někde v příkopu.1 point
-
Registrační značky na přání
Pepito zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
@Péťa Tak o tom Radaru vím, a semafor u Alberta u hranic jsem myslel že je dávno pryč, šak byl dlouho mrtvej. Ale oboje je tak trochu jiný než z tý fotky1 point -
Si vzpomínám, že něco podobného jsme řešili u 206SW, ale tam tuším pro změnu nešli otevřít 5 dveře (to sklo naštěstí jo) a po rozborce jsem našel zaoxidovanej konektor u toho mikrospínače na oevírání. Někde tu je tuším fotka. Našel jsem.1 point
-
Oj, to už je deset let... Gumička snad jde zvenku vyloupnout, je to obyč mikrospínač, vyčistit nebo nahradit novým. Jj, vzpomínám, že jsem tam strkal kousek molitanu, aby se madlo vracelo a netlačilo na mikrosínač trvale. Oprava zvenku. V Jak na to toho moc není Madlo dveii zavazadlov6ho prostoru 8 Demontujeme doln( panel obloZeni dveii postupem uvedenlim v cl6nku 25. 9 Odpojime konektor (viz obr5zek). Modely Hatchback 10 Demontujeme dv6 matky a sestavu madla sejmeme vdetn6 tdsn6ni. Modely Estate/SW 11 Demontujeme ctyii matky, uvolnfme dv6 svorky a sestavu madla/osv6tleni registradnf znadky vyjmeme ze dveii (viz ob16zky). 12 Uvolnime dv6 svorkv a madlo st6h neme (viz obrdzek). VSechny verze 13 MontdZ je obracenfm postupem demontdZe.1 point
-
Tohle vlákno současně obdivuju, ale zrovna mě i děsí, páč takovouhle rozborku a sborku Pavlovo Mondeo nemá šanci zažít. Netvrdím, že by nepotřebovalo, ale možnosti ať už prostorové, tak časové i finanční máme diametrálně odlišné. Každopádně jen houšť, je to SUPER1 point
-
Vzpomínka na moje ,,mládí", kdy tyto Tatry jezdili běžně. Krása.1 point
-
207 Pe.Trova juniora
Pe.Tr zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
par stran zpet pise o tom ze se ztracela ta cerna barva z okraju1 point -
Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na Cyclonech s Hankook Ventus Prime3, 18let spolu, boj s korozí...
regius zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
tvl, v Hradci Já už potřebuji dovolenou, to říkám furt1 point
-
To já ti řeknu proč... každej chce svoje sociálky... mám pro to pochopení, ale právě proto, to dostalo už před lety tohle jasný pravidlo...! To že nečtete ... Trucker nic neporušil.. Je to veřejná akce.. jestli si to teď v mailu čte ňákej Drozd z vedlejší vesnice, tak klidně přijde na blind a nemá žadnou povinnost se tady nahlašovat... na místě se ubytuje a může mu bejt jedno, že se tady o tom mluví... Čekala bych spíš reakci - jasný chlape, vítej, budeme se těšit nováčků není nikdy dost.. a né "vypadni" nemáš rezervaci, nejsi člen atp... nad tím se zamyslete zase vy.. A budu bojovat za každýho nováčka..!!! a starý páky by měli taky..! Nic.. nemá smysl debatit .. ráda vás všechny uvidím a za dva roky pudu pa...1 point
-
Rozdělení ubytování
Weri 605 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Do prvního příspěvku doplněna chybějící fotka 4 lůžkového pokoje s klasickými postelemi bez sociálního zařízení. Přestaňte mudrovat a šup se přihlašovat v ESHOPu, ať se hotel pěkně plní. Chápu, že by chtěli všichni to nejlepší a nejhezčí pohodlíčko, ale jedeme si tam užít sami sebe, pěknou lokalitu a snad i parádní počasí a ne matrace. Dříve jsme se scházeli v kempech, spali ve stanech nebo v autech a jak nám bylo... Jo, já vím, bylo nám o pár let méně.1 point -
1 point
-
A doplňuji osobáky tohoto dne. Škoda Garde - homologační prototyp BAZ z r.1980 a bojový Tudor 1101 P. Garde je upravené starší DeAgostini, protože v týdnu dorazilo Garde nové zelené, společně s modrozelenou Felicií 1962 - s tou jsem nic nedělal, tu dřívější DeAgostini červenou jsem už kdysi doplnil o nataženou střechu. Ještě dorazila nákladní Praga UV80, s tou jsem taky nic nedělal.. Tudor je ze stavebnice Triglav, objednal jsem ho u výrobce ve Slovinsku. Ještě ho chci přeměřit, přijde mi opticky příliš velký na měřítko 1/43. Update - přeměřil jsem a zdá se to být OK1 point