Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 17.1.2025 v kategorii Příspěvky
-
Modely autíček
Béďa a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
4 points -
Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na Cyclonech s Hankook Ventus Prime3, 18let spolu, boj s korozí...
radim.1008 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele poldiss za téma
Podívám se zítra jestli tu krytku nemám, ale kdyžtak to můžeš změřit a kdybych jí nenašel, tak to po víkendu vymodeluju3 points -
Něco pro Šaldu
Péťa a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Šalda za téma
@PéťaHele díky, ale tohle už pro mě není Já beru 5 až 9, a nejlépe když jsou pomalu ke kolenům3 points -
Registrační značky na přání
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
2 points -
Co jste dnes udelali...
Klemoň a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele RichVa za téma
Jako vesničan mohu? že by "kulaťák" v Praze - Dejvicích https://mapy.cz/zakladni?pid=101844231&newest=1&yaw=6.048&fov=1.257&x=14.3960167&y=50.1003939&z=17&ovl=82 points -
2 points
-
Něco pro Šaldu
Šalda a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Ono ji to nevadí, protože ji "to" generuje pěkné peníze.2 points -
Modely autíček
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Pepito - cca před 20ti lety vyšla velká kniha ÁBíČkových vystřihovánek, teď se prodává i za 9000 Kč2 points -
Něco pro Šaldu
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
@Péťa to je hrozný. Sice majitelka říká že jí to nevadí, ale záda budou trpět.2 points -
Test vložení obrázku
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Schreek za téma
@Medvěd Ještě jsem to nevzdal, mělo by to jít vyladit, čekám až si admin najde čas....2 points -
PaKrova 307 break RHY
BubakGS a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele PaKr za téma
2 points -
Autoškolské okénko, aneb na stará kolena je stále co se učit :)
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
Medvěde a ted si predstav ze by ty motorky a skutry dodrzovaly zákon. tzn jedna motorka/skutr = jedno regulerni parkovaci misto pro auta. To bys byl radsi?2 points -
2 points
-
2 points
-
Peugeot 207 startér
Yarda_cz zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
To mi dělalo když byla zima, v létě se to nikdy neozvalo, pak se parkrát starter neroztočil napoprvé a nakonec odpalil pojistku, po vyměně pojistky sice fungoval ale bylo jisté že je tam problem. Po vyměně starteru za repasovaný (Bosch Cca 3500,- kč) se problem znovu neobjevil. Ten zvuk při zastavení starteru je podle mě tření rotoru starteru o stator vlivem vyběhaných ložisek.1 point -
A Strakonice jsou vesnice ??? Tak to jsem nevěděl, že jsem si nedávno lyžařské rukavice koupil na vesnici1 point
-
1 point
-
SOS voláni
Radek Hurvajz zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
Takže ani 13 let na Peugeot clubu neznamená, že se tady dá orientovat... Proč nejdřív nepoužiješ hledání a potom založit nové téma? Nebo chceš, aby ti uživatelé odpovídali do obou vláken? Sloučeno s původním vláknem.1 point -
1 point
-
Modely autíček
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Za ten tahač 813 6x6 by to chtělo ještě podval s buldozerem nebo z něj udělat odtahový speciál co měl DP a připřáhnout mu ŠiMla na tyči (takhle samotnej je takovej chudej)1 point -
Jsem to ale nezdvořák. Napsat typ vozu jsem totálně opomněl. Mám Peugeot 5008, r.v. 2013, 1.6 HDi, VIN: VF30E9HD8DS190687 Jediné co bylo děláno, tak před Vánoci výměna oleje a všech filtrů, ... a pak kolem 4.1. nabraná nafta v rakouských alpách v jedné vesnici. ... a teď po objevení chyby diagnostika.1 point
-
Modely autíček
Pepito zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
No i takový jsou. A když vidí třebas starší lidi, kteří o tom vědí kulový, tak jim nabulíkuje, že je všechno v háji a musí koupit novej kotel. A s tím jim dohodí nějakýho kamarádíčka, kterej je ještě oškube.1 point
-
Autoškolské okénko, aneb na stará kolena je stále co se učit :)
Weri 605 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Bez čar lidi neumí ani zaparkovat vedle sebe v rozumné vzdálenosti natož projíždět křižovatkou. Škoda, že zítra bude firemní parkoviště napůl vytáté. Bude po legraci s hledáním volného místa.1 point -
to bys tomu dal , jeste tam pridavat stojici auta1 point
-
Vjet do takové situace, tak vystoupím, zamknu auto a dojdu pěšky1 point
-
Co jste dnes udelali...
Pepito zvýšil/snížil popularitu uživatele Charlie 607 za téma
@Dave_k Je tam ještě analogovej, ono to nemá žádnej displej, kde by to házelo chyby atd. Je to dost starej Protherm, ale je jak novej, ono se v tom nikdy moc netopilo. Já vím, že je tam ochrana aby nezapálil když tam není voda/dostatečnej tlak. Ale herdek člověk kterej dělá servis a revize plynových kotlů by měl vědět co a jak.1 point -
1 point
-
no... a tam, kde misto neni, tak se 1+3 slouci, 4+6 taky a 2 a 5 proste pockaj, az budou mit prostor aniz by tam najizdeli a pletli se Ale porad 1 i 3 porad najizdi vlevo tak, aby 4+6 meli vpravo dost mista.1 point
-
průšvih nastane v tuhých mrazech. Pod nějakých -10°C už má tepelné čerpadlo problém, zároveň je potřeba vyšší topný výkon. Takže "zadupat" to na dálnici v -20 se čtvrtinou kapacity v baterce, protože jsem za čtvrt hodiny měl dojet k nabíječce, bude poněkud nepříjemnost. Ale asi podobná jako když to tam "zadupe" někdo s málo palivem v nádrži, spotřeba na volnoběh je kolem litru za hodinu, zvlášť v mrazu s puštěným topením nebude menší, tak si to každý může spočítat sám... mmch. jak to v létě moc neřeším a tankuju klidně až při hladovém oku (dojezd je v tu chvíli ještě 100km), tak zimě zhruba v půlce nádrže, čili v případě průseru mám k dispozici aspoň 40 litrů. Ale upřímně, při naší husté síti osídlení, kdy se stalo, že někdo zůstal na dálnici víc než půl dne zcela bez pomoci a možnosti evakuace?1 point
-
Nic jako Aisin olej neexistuje. To je jako u subaru. Můžete koupit olej v originál flaškách Subaru ATF. Ale je to ten samý olej jako leje výrobce oleje do jiných flašek. Jen si to u něj automobilka objednala a nechala naplnit do flašek s jejich logem. Jen je potřeba někde dopátrat jaký je to výrobce. Ono je docela možné, že se taky výrobce v průběhu doby změnil. Jediná výhoda je, že je nemusíte špekulovat nad normama, a je jistota, že je to olej, který tam fakt patří. Ale taky stojí o poznání více jak stejný olej s jinou nálepkou. Úplně stejně to bude u aisinu,protože aisin vyrábí převodovky a rozhodně nemá rafinační jednotku pro výrobu olejů.1 point
-
Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na Cyclonech s Hankook Ventus Prime3, 18let spolu, boj s korozí...
Schreek zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Číslo 6 žije n.2. Teď to poskládat a vymyslet nárazník. VID20250115172302.mp41 point -
Už si to úplně nepamatuju. Rozhodně tam hrála roli nějaké nefunkční nabíječka, a teď přesně nevím kde a která. Každopádně nahoře nabíječka je, tak jestli nešlo nabíjet dole a rozhodl se zkusit to vyjet... asi. Pamatuju akorát, jak prý hypnotizoval neúprosně klesající hodnotu na displeji a pomalu se smiřoval s tím, jak to vozítko bude potupně tlačit leč nestalo se, dojel, sice přeopatrně, ale dojel Jo, příhody z cest má legrační.1 point