Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Charlie 1

    Charlie 1

    Uživatel


    • Body

      12

    • Počet příspěvků

      10 105


  2. MJSytic

    MJSytic

    Super Administrátor


    • Body

      11

    • Počet příspěvků

      16 196


  3. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      9

    • Počet příspěvků

      24 449


  4. radim.1008

    radim.1008

    Vedení


    • Body

      7

    • Počet příspěvků

      16 417


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 25.12.2024 v kategorii Příspěvky

  1. MJSytic

    Sytičovo stádečko

    Dědeček Mrazíček
    6 points
  2. Pe.Tr

    Tak už mi stojí

    4 points
  3. PaKr

    Tak už mi stojí

    Tak u nás je od pondělka
    4 points
  4. Charlie 1

    Tak už mi stojí

    tak mě už stojí od soboty….
    4 points
  5. Charlie 1

    Veselé Vánoce všem!

    Pohodové vánoce a v Novém roce vše nej přeje Charlie s rodinou
    4 points
  6. Jak to, že neshořel? Podle mnoha odborníků každá nehoda končí požárem a někdy chytne i sám od sebe... https://www.novinky.cz/clanek/krimi-k-havarii-tesly-ve-zline-privolal-zachranare-elektronicky-system-40502187
    3 points
  7. radim.1008

    Test vložení obrázku

    To je Halo jev.
    3 points
  8. MJSytic

    Test vložení obrázku

    Zimní duha
    3 points
  9. VojtouNerCZ

    Tak už mi stojí

    Letos se nám nevrátil domů, ale tenhle hajzlík měl taky rád stromečky.
    3 points
  10. Charlie 1

    Co jste dnes udelali...

    včera jsem koukal na zelenou míli Filmy s Hanksem mám rád… a pak jsem projížděl inzeráty na práci, protože jsem 20.12.2024 v práci podal výpověď….no bez měsíce jsem tam byl 4 roky.Končím 31.1.2025 tak snad do ty doby něco najdu…
    3 points
  11. To znám moc dobře Nová baterie to jistí.
    2 points
  12. Vánoční překvapení... Přišel čas. Naposledy jsem s tím jel v pátek...
    2 points
  13. Medvěd

    Co jste dnes udelali...

    Zajel jsem si, ostatně jako každý rok, k mamce pro salát - jsem rád, že ještě pořád můžu a je kam
    2 points
  14. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    Já odvápnil kávovar. Zrovna dneska si o to řekl @davidse Takhle???
    2 points
  15. sauromalus

    Servisní plán 308 SW 1.2 PT 81kW

    Mám úplně novou 308 (koupeno v prosinci )s motorem 1,2/96 kw, tak na olej jsem se ptal při koupi, dle VIN je tam RCP 5w30
    1 point
  16. Akoc

    Servisní plán 308 SW 1.2 PT 81kW

    @slimboyNa inom paralelne bežiacom vlákne som sa o tejto zmene tiež len teraz dozvedel. Informácia napr. tu.
    1 point
  17. Pe.Tr

    Vtipy

    1 point
  18. Hanz397

    Motor 1,2 - rozvodový řemen

    @AkocHned na titulce to je...
    1 point
  19. Akoc

    Motor 1,2 - rozvodový řemen

    To @Hanz397: Pokiaľ viem, tak RCP 5W30 ide do preplňovaného 1.5 HDi. Do 1.2 Puretech sa dáva 0W20.
    1 point
  20. Charlie 1

    FVE - reálné zkušenosti z provozu

    no a to není ještě sníh….. no nepokryje to ani domácnost me taky ne, ale to jsou jen 2-3 mesice v roce….. tento rok 9214kW(mam 9,1kW a jeste orientace východ, západ a jsem ve virtuální baterii -1700Kw elekttokotel vytápění 1000-1500kW/mesic
    1 point
  21. Zhruba 33:20....
    1 point
  22. ozzy56

    Vtipy

    1 point
  23. Milan+

    FVE - reálné zkušenosti z provozu

    Tak prosinec s elektro autem ,to je na pováženou,tak uvidíme zda do toho jít.
    1 point
  24. MotoMoto

    Co jste dnes udelali...

    1,5 dCi, šestistupňový automat
    1 point
  25. davidse

    Vtipy

    1 point
  26. Roman Bazi

    Veselé Vánoce všem!

    Krásné a pohodové vánoce přeje Roman, Mirča a Maty
    1 point
  27. brixtr

    Vtipy

    1 point
  28. Milda 25

    Veselé Vánoce všem!

    Kamarádi a přátelé přejí krásné prožité vánoční svátky v klidu a hodně dárečků a hodně zdraví a štěstí do nového roku
    1 point
  29. Milan+

    Tak už mi stojí

    U nás od minulého týdne
    1 point
  30. Medvěd

    Tak už mi stojí

    A je mezi námi
    1 point
  31. Péťa

    Vtipy

    1 point
  32. Pe.Tr

    Tak už mi stojí

    tak my to nakonec risknem no, ale dali jsme malej stromek, ale myslim, že to nedá... VID-20241224-WA0005.mp4
    1 point
  33. Radek Hurvajz

    Tak už mi stojí

    Nám taky už konečně stojí, pichláč jeden obrovskej.
    1 point
  34. jirka307

    Veselé Vánoce všem!

    Hezké a Veselé Vánoce všem a hlavně zdravíčko
    1 point
  35. MilanF1

    Veselé Vánoce všem!

    1 point
  36. toru

    Veselé Vánoce všem!

    Veselé a klidné svátky a hlavně hodně zdraví do Nového roku a at se Vám řemen nedrolí.
    1 point
  37. Radek Hurvajz

    Veselé Vánoce všem!

    Veselé a radostné Vánoce přeje Radek Hurvajz a Radka S.
    1 point
  38. Dix1

    Veselé Vánoce všem!

    Krásné prožití svátků vánočních a hodně štěstí,zdraví,pohody v roce 2025.
    1 point
  39. Pepito

    Veselé Vánoce všem!

    1 point
  40. sitler

    Tak už mi stojí

    Letošní zrudicka , přesně dle zadání, křivý, nesouměrný... , žena je spokojená (a děti taky)
    1 point
  41. radim.1008

    Tak už mi stojí

    Tak už i u nás.
    1 point
  42. radim.1008

    Veselé Vánoce všem!

    Šťastné a veselé
    1 point
  43. VojtouNerCZ

    Co jste dnes udelali...

    Po včerejším fiasku, kdy jsem od 5 do 9 večer protahoval ucpaný odpad v kuchyni dnes nastalo kolo číslo 2. Po dalších 4 hodinách a 20 metry pera v trubce se povedlo. Tak snad už to nikdy nebudu muset podstoupit xD
    1 point
  44. Péťa

    Vtipy

    1 point
  45. brixtr

    Vtipy

    V nemocnici leží tři pacienti, přijde k nim doktor a ptá se prvního: „Prosím vás, co se vám stalo?” „Já mám Suzuki, hasím si to takhle sto osmdesát a najednou zatáčka, tu jsem nevybral a napálil jsem to do stromu.” „A co se stalo vám?” ptá se doktor druhého. „No já mám Hondu, hasím si to takhle dvě stě třicet a najednou zatáčka, tu jsem nevybral a napálil jsem to do stromu.” „Hm, a co vy?” ptá se třetího. „Já mám Babetu, jedu asi čtyřicet a když kolem mě projeli tyhle dva, myslel jsem si, že stojím a sesedl jsem.”
    1 point
  46. davidse

    Vtipy

    „Proč jsi tak smutný?“ „Ále, zemřela mi žena“ „A proč jsi tak poškrábaný?“ „Bránila se…“ Synek utíká a křičí: „Tatííí, tatínku, našel jsem babičku!“ „Kdo ti dovolil kopat na zahradě?!“
    1 point
  47. VojtouNerCZ

    Tak už mi stojí

    My už to máme za sebou, 24 máme vždy s dětma jiné plány
    1 point
  48. ozzy56

    Vtipy

    0 points
  49. davidse

    Vtipy

    -1 points
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...