Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 18.10.2024 v kategorii Příspěvky
-
Gratulace k svátku
Klemoň a 5 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
@patt @Havlicek.Lukas... i vám6 points -
Ferryho 206 1,4HDi X-design - nové přední světlomety a STK na další dva roky
Draslar a 5 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Ferry za téma
tak včera po práci rychlá výměna zadní bubnové nápravy za kotoučovou. Tři hoďky práce v jednom člověku. Bubnovka z dárcovského auta, kterou jsem před dvěma lety dával, sice neměla zas tak moc najeto, ale klasicky lehla na ložiscích ramen. Poslední týden se s tím už nedalo jezdit. Auto plavalo na silnici a zadek uhýbal tam, kam se zrovna které kolo naklopilo. Další náprava je taky z dárcovského auta, podle toho, co jsem na ní našel byla repasovaná někdy v roce 2017, tak uvidíme, kolik vydrží. Původně jsem ji měl v plánu před nahozením na auto repasovat, ale při demontáži se ukázalo, že je OK a akutní situace si vyžádala vrazit ji tam tak, jak byla. Samozřejmě šly i nové brzdy a teď už zbývá jenom natahat kabeláž systému ESP, vyměnit ABS blok za ten kombinovaný ABS+ESP a dát jiný brzdový válec s čidlem tlaku brzdové kapaliny. COM už jsem kroužkem snímače natočení volantu osadil dříve, tak snad bude vše fungovat6 points -
Gratulace k svátku
skuci a 5 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Lukášové - @skuci, @ChouLu,....... Přeji k dnešnímu svátku vše nejlepší6 points -
Nefunkční topení
Dave_k a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele ChouLu za téma
Tak dnes vyřešeno Udělán proplach, vyměměn radiátor a auto topí jak blázen4 points -
Co jste dnes udelali...
Vena garážmistr a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Véno - mnohdy s Tebou nesouhlasím, ale tady jednoznačně souhlas. Nehoda busu vznikla tak, že dispečer dal pokyn busům přejíždět "Kulaťák" středem po kolejích a tenhle řidič na středový pás najel o 100 m (jeden blok) dřív - o těch 100 m dál je pás zpevněný a busy přes věčně zacpanej "Kulaťák" jezděj středem velice často - jinak by jenom mezi první a druhou zastávkou nabrali i 15 minut sekeru. Miluju, když poskakuju v koloně na víceproudé komunikaci a začne se blížit cokoli pod VRZem - nalevo +15 cm vysoký obrubnik + buď měkký trávník nebo ještě lip lehce vyštěrkované pražce, napravo s metrovým odstupem souběžná fronta aut a VRZ ječí a ječí. Dřív prostě IZS najel na zpevněný kolejový pás a v klidu a pohodě tudyma letěl i několik stovek m nebo pár km - tramvajákům případně stačilo jen ubrat a IZS se vešel, tyhle nový řešení fakt jsou víc pro zlost než aby přinesly nějaký užitek.4 points -
WRC 2023-2024 CZ
OK406 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
3 points -
Registrační značky na přání
zbynek..s a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
3 points -
"AI" (Umělá Inteligence) a její pohled na svět
Pe.Tr a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Tohle je hodně zajímavý3 points -
2 points
-
2 points
-
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Radovanek a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Dave_k za téma
@rhinosstejně shoří i spalovák s technickou poruchou na elektroinstalaci nebo na přívodu benzínu v motorový části.2 points -
Co jste dnes udelali...
regius a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
2 points -
2 points
-
1 point
-
Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na Cyclonech s Hankook Ventus Prime3, 18let spolu, boj s korozí...
Pepito zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
Když jsem na ty fota ohořelé kostry koukal, tak jsem si (nevím proč) vzpomněl na Terminátora....1 point
-
Co jste dnes udelali...
Medvěd zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
No tohle tvrdí většina z nás že otevřený kolejový svršek je ve městě nebezpečný. A ještě nebezpečnější ten zatravněný. Ano když byl zakrytý tak to stálo víc peněz a jednou za čas se to muselo zametat pokud dlouho nepršelo , ano pojíždění kolejovými vozidly bylo hlučnější ale pořád na ulici zůstávalo místo kudy se dal pustit provoz v případě nutné opravy ve vozovce nebo tudy mohli bezproblému jezdit vozidla IZS. Ten travnatej kolejovej svršek je na provoz a údržbu tak náročnej že možná cenově to bude stejný jako zakrytej.1 point -
Takle to nefunguje Nutno CD se softem, pak nahrát přes online kodování konfiguraci a kalibraci a pak dohrát mapy1 point
-
Co jste dnes udelali...
Charlie 1 zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
My sbirame jen listi z ořechu a toho je mraky, zbytek se necha ležet a při prvnim sekani zmizi i zbytky ktery přes zimu nezmizeli. Co se s tim budu je..t1 point -
A teď jiný příspěvek a z jiného soudku. Dříve se prostě ještě vyrábělo, aby to fungovalo. Dohledal jsem (narazil jsem na) papíry od lednice, co jsem teď jako funkční ještě poslal do světa. A k tomu i papíry od myčky AEG Favorit. Oboje to jsou veteráni , koukněte na to Jo a dnes už je i vtipná ta poznámka pro dopravce u lednice1 point
-
1 point
-
1 point
-
Co jste dnes udelali...
OK406 zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
1 point -
Mně to taky přijde zábavný koncepčně. Stejně parkuju před garáží, tak si tam nechám pověšený šlahoun a po příjezdu zapíchnu do auta. Easy. V zimě si auto nechám předem na dálku předehřát, v létě naopak vychladit, aniž by to žralo baterku. Dneska mám akorát na zimu webasto.1 point
-
Já nevím, předpokládám, že stojí před svoji garáží, takže ten kabel je po zemi zatočený do jeho vrat, nikde zabetonovaný nebude. Ale na fotce to není moc vidět.1 point
-
Je to jaksi úplně stejné, jako když to auto stojí na ulici u pouliční nabíječky. Konektor je při nabíjení v autě uzamčen, takže nejde "povytáhnout", a rychlý šmik kabelu pod napětím by si někdo vyzkoušel jen jednou, má to pro šmikajícího docela zajímavé efekty. Možná to někdy někde někdo zkusí, ale celkový počet šmiků proti celkovému počtu nabíjení bude statisticky někdy na úrovni pravděpodobnosti výhry ve Sportce.1 point
-
To jsou teda věci https://www.novinky.cz/clanek/ekonomika-kazdy-treti-nemecky-majitel-elektromobilu-se-vratil-ke-spalovacimu-motoru-40493399 Nejvíc mě ale pobavilo zjištění, že elektromobily si pořizují převážně majitelé rodinných domů. To je teda překvapení1 point
-
Konečně snad letos naposled - posekání zahrady. Návštěva Mudr. jakož to pravidelná "STK" - smutný výstup .... doporučil mě ubrat na pivu prý dvě deně jsou už spíš moc - návrh že přejdu na lahev bílého taky neprošlo. Ani argumentace že 1l piva je u vína méně lahev je jen 0,7l Ale teď vážně pan doktor je užasný a snaží se tak že jsem spokojený - uvidím jaké budou výsledky. No nedělám si žádné velké iloze - s věkem to bude 100% tlak choresterol a jako bonus cukr .... Co mě skutečně začíná děsit je kvalita ND - jako utrhnout další rameno za cca 3/4 roku na autě bez "chipu" mě už začíná "srá.... " navíc už ND dochází a nejsou vyměnené silentbloky na motoru jsou taky KO po cca 50tis km ? To mě už příjde jako hloupá legrace. a po bazarech nic rozumého není .... Asi začneme chodit pěšky ....??1 point
-
1 point
-
banky taky chtějí něco z ,,dotace'' mít1 point
-
To je dobře, protože tam je klid a ty by jsi jen narušoval. Co jiného hledají třeba lidé na chalupách u lesa? Já bych třeba nikdy nejel do hotelu. To je přeci každého věc kde se mu líbí.1 point
-
Kdo jede letos do Chorvatska a kam?
Pepito zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Ahoj, Baška ani Promajna. Promajna před 13 lety, kdy jsme tam jeli na blint byla typické městečko. Jenže časy se mění a letos mi to tam přišlo jak v Bašce. Na ulici jak na pouti. Vyrostlo tam za několik let, co jsem tam nebyl, cca 7, spoustu nových bytových domů. My jezdíme do Bratuše, ta je hned vedle za útesem a dá se dojít do restaurace po pobřeží po chodníku. V Bratuši jsou dvě restaurace Konoba a Pučič. Letos tam jel nezávisle po nás kamarád, tak jsme mu dělal video, kde bude bydlet a jak to tam vypadá. Potom je dál Krvavice, ta je dál od moře, u moře je jen přístav a restaurace, no spíš takový bufet vedle zchátralé bývalé dětské ozdravovny. Dál na jih Makarská, tam maximálně na nákup. A níž Tučepi a Podgora. V Podgoře jsem byl poprvé cca před 23lety a podruhé před 14lety sám poprvé autem. Nikdy jsem tam nebyl, ale láká mě zkusit Igrane, Drvenik... Mě fascinuje na té lokalitě ten kontrast hor a moře.1 point -
Možná v tom kabelu žadonícím po rychlém "šmiku" nebo minimálně povytažení "vtipným" sousedem vracejícím se večer z hopsody?-1 points