Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. ozzy56

    ozzy56

    Uživatel


    • Body

      17

    • Počet příspěvků

      35 913


  2. Medvěd

    Medvěd

    Člen klubu


    • Body

      8

    • Počet příspěvků

      24 071


  3. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      8

    • Počet příspěvků

      24 449


  4. jarokare

    jarokare

    Člen klubu


    • Body

      5

    • Počet příspěvků

      7 244


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 2.10.2024 v kategorii Příspěvky

  1. Medvěd

    Vtipy

    5 points
  2. Péťa

    Vtipy

    4 points
  3. Modely E-3008 a E-5008 LONG RANGE s nejdelším dojezdem v kategorii SUV Nové modely Peugeot E-3008 a E-5008 mohou díky bateriím s označením „Made in France“ nyní nabídnout dojezdy, které jsou v rámci trhu SUV nejlepší. U Peugeotu E-3008 se jedná o 700 km, u Peugeotu E-5008 pak u 668 km. Tyto vozy tak posouvají všestrannost, elektrický výkon a potěšení z jízdy na vyšší úroveň. Elektrický Peugeot E-3008 Long Range 230 s dojezdem 700 km zvládne například absolvovat cestu z Paříže do Nice s pouhými dvěma zastávkami, zatímco všichni jeho konkurenti potřebují nejméně tři. Nový Peugeot E-3008 Long Range bude ve světové premiéře představen na pařížském autosalonu, který se koná od 14.–20. října 2024 v Paříži. Peugeot pokračuje v rozšiřování produktových řad 3008 a 5008. V nejbližší době začne přijímat objednávky na verze Long Range svých dvou 100% elektrických SUV, které nabízejí možnost překonávat dlouhé vzdálenosti bez omezení. Tyto vozy jsou vybaveny novým motorem o výkonu 230 k/170 kW a vysokokapacitní baterií umožňující dojezd až 700 km (E-3008), resp. 668 km (E-5008) v kombinovaném cyklu WLTP. Tato nová pohonná jednotka doplňuje u vozů E-3008 a E-5008 motory 210 k/157 kW s dojezdem až 527 km u modelu E-3008 a 502 km u modelu E-5008. E-3008 a E-5008 ve výkonových verzích 210 a 230 koní budou nově vybaveny systémem předehřívání baterie, který optimalizuje dobu nabíjení na dlouhých cestách. Vozy Peugeot E-3008 a E-5008 230 Long Range, vyráběné v Sochaux a vybavené bateriemi vyráběnými v gigafactory ACC v Douvrinu, jsou ukázkou francouzské technologické dokonalosti. Koncepce platformy STLA Medium „BEV-by-design“ umožňuje do baterie, která je o 15 mm vyšší než u standardní verze, uložit více energie, přitom však zachovat stejné hodnoty prostoru pro cestující i zavazadla. Tuto platformu používají i hybridní a plug-in hybridní verze modelů 3008 a 5008. Peugeot E-3008 230 Long Range Nový model E-3008 prolomil zažité principy svým designem SUV s karoserií typu fastback a potěšením z jízdy, které přináší zejména panoramatický i-Cockpit. S nejlepším elektrickým dojezdem ve svém segmentu představuje Peugeot E-3008 nový milník. Elektromotor poskytuje výkon 230 k/170 kW, baterie má kapacitu 96,9 kWh. Výsledkem této kombinace je dojezd 700 km. Peugeot E-3008 230 Long Range lze dobíjet na rychlodobíjecích stanicích 160 kW, přičemž dobití z 20 na 80 % trvá 27 minut, což znamená že pouhých 10 minut dobíjení poskytne dojezd 150 km. Peugeot E-5008 230 Long Range Nový Peugeot E-5008 230 Long Range s nejlepší účinností v segmentu a novou baterií o kapacitě 96,9 kWh je jediným 100% elektrickým SUV, které nabízí prostor až pro sedm cestujících a elektrický dojezd až 668 km. Díky této kombinaci je na trhu jedinečný. Stejně jako Peugeot E-3008 i E-5008 lze dobíjet pomocí rychlodobíjecí stanice 160 kW a stejná je i doba dobíjení (27 minut). Cenik_Peugeot_3008_NEW_2024_10_01.pdf Cenik_Peugeot_5008_NEW_2024_10_01.pdf
    3 points
  4. ozzy56

    Vtipy

    3 points
  5. Péťa

    Vtipy

    3 points
  6. jarokare

    Zjištění výbavy podle VIN

    lionit.pdf
    2 points
  7. ozzy56

    Dostalo mě do kolen :)

    aspoň jsem si pak na poště zchladil žáhu--odnesly to ty baby za přepážkou , protože ta jedna mi řekla, že když si něco objednám, mám být doma , o co si koledovala, to dostala
    2 points
  8. Radek Hurvajz

    Dostalo mě do kolen :)

    No jo, ty jsi totiž "Vyjímka která potvrzuje pravidlo" Tak je to vždy a všude.
    2 points
  9. Weri 605

    Dostalo mě do kolen :)

    Aspoň že vůbec přijel...
    2 points
  10. @Weri 605 v 17h budu v budu volnej v praze, nechceš odvezt?
    2 points
  11. Vena garážmistr

    Co jste dnes udelali...

    Hele automat na pelety mám někdy od 15 roku. První zimu sem dotápěl uhlí pak jsem přešel na pelety když sem v tom automatu jel uhlí tak dejme tomu slabě přes 30 metráků pelety jsem někde stejně jako uhlí ale přes 20 metráků. Ale hlavně na uhlí každej 4 den vybrat popel na peletách 4 za sezonu.
    2 points
  12. ozzy56

    Kontrolka motoru

    asi bych si koupil čínskou diagnostiku a mazal si to sám , než jezdit kvůli tomu 60 KM, ona se ta diagnostika vyplatí i jinak ale kdybych byl právník, řešil bych to jinak
    2 points
  13. Mě to mrzí , ale jelikož na mne něco leze , tak budu rád , že to přežiju v práci , pak si dám grog a zalezu do peřin
    2 points
  14. RichVa

    Registrační značky na přání

    @radim.1008 no značky na přání se neprodávají s autem - to je právě jejich účel. Máš jednu značku a měníš jen auta. V reálu to funguje tak, že při prodeji dáváš +600 kč za "normální" značku a tu na přání dáváš do "úschovy" na max. 3 měsíce než budeš přihlašovat nové auto. Značka na přání je registrována na osobu (fyzickou nebo právnickou) Samozřejmě, že ji lze i prodat s autem a stane se "normální" značkou. Pokud vyloženě nesouvisí s autem (jako nedávno tady byla NJK 603ZH na šest set trojce), tak nevím, proč by to někdo dělal (když už za ni dal 10 kkč)
    2 points
  15. RichVa

    Dostalo mě do kolen :)

    @Dave_k zřejmě jste nepoužili jejich online služby, takže je to za 10 (to je základní cena služby) + 25 (cena práce pošťačky ) zde kousek jejich ceníku https://www.ceskaposta.cz/ke-stazeni/cenik-sluzeb-ceske-posty
    2 points
  16. ozzy56

    Vtipy

    2 points
  17. ozzy56

    Vtipy

    2 points
  18. MJSytic

    Registrační značky na přání

    1 point
  19. Pe.Tr

    Co jste dnes udelali...

    je to na veřejném webu
    1 point
  20. Pepito

    Co jste dnes udelali...

    Majitele Hyundai znám.
    1 point
  21. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    já tam jezdil do Hjundaje na servis a třeba na výlet a tak různě
    1 point
  22. Pepito

    Co jste dnes udelali...

    @ozzy56 dobrý rozhovor. Jsem Rýmařovák tělem i duší. A náměstí tam máme hezké.
    1 point
  23. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    loni vyslechnutý hovor dvou penzistů v Rýmařově na náměstí--kam deš?. k doktorovi, a kam ? do Olomouce-pojišťovna mi až tam našla doktora , je to ,zábava' na celý den...
    1 point
  24. Pe.Tr

    Co jste dnes udelali...

    @Pepito divil by ses kdybys věděl .... Praha Vysočany nejblizsi termin....
    1 point
  25. Pepito

    Co jste dnes udelali...

    Myslím že může být rád že to má tak brzo. Asi ještě nechodíš po doktorech.
    1 point
  26. Medvěd

    Co jste dnes udelali...

    Tak dotaz stran zad už není aktuální - jsem objednán na Homolku na listopad, že je na žádance Vojenská nemocnice prý jím nevadí
    1 point
  27. Klemoň

    Znovuzrození pražských minisrazů ZASTÁVKA U SRUBU :)

    No tak to já se asi zvednu nooo, co se dá dělat ... Když mušššíššš, tak mušššíššš Jo a doufám, že nesedíme venku ??? Nebo si mám brát kožich ??? Já už dneska prochladl dost . . . .
    1 point
  28. Milan+

    Dostalo mě do kolen :)

    Tady s poštou absolutně bez problémů. Vše co jsem přes poslal,došlo a vše mi bylo doručeno. Tak nevím.
    1 point
  29. hakavcak

    Turbodmychadlo s proměnnou geometrií

    Zdravím, tak dnes bylo auto v servisu byla to děravá hadice nevím jaká, ale měla ji zničit nějaká drátěnka na výfuku co je děravá a hadici zničila. Tak že jsem se rovnou domluvíl na výměně té drátěnky či co to je a ta se musí změřit vyříznout a objednat zavařit a je to. Prý to není nic složitého jen aby šla nějaká spona na turbu povolit.
    1 point
  30. Charlie 607

    Co jste dnes udelali...

    Já kupoval pelety za 5750/t doprava a složení vedle auta v ceně, ale minimum bylo těch 6t. V okolí nejlevnější uhlí ořech 2 za 6480/t plus skládání pásem. Já mám litinovej kotel na uhlí/pelety s retortovym hořákem a ten schroustá cokoliv co hoří a sype se. Jinak když jsem si kotel zapojoval, tak jsem bral uhlí za 1800/t jo to byli časy.
    1 point
  31. patt

    Znovuzrození pražských minisrazů ZASTÁVKA U SRUBU :)

    @Weri 605 jak chceš ja jestli by to nebylo rychlejší a méně komplikovaný kdybych tě odvezl
    1 point
  32. oddie

    Co jste dnes udelali...

    Páka stojí 2.500,- za vyšetření ještě v říjnu a kontakt je na profláklých stránkách zajišťující proxy platby lékařům za přednostní termíny. Cca 10s na google
    1 point
  33. ozzy56

    Dostalo mě do kolen :)

    dneska ráno emajl z Pošty--budeme vám doručovat od 13.40 do 15.30 říkám super, sedí mi to přijel ve 12.50, byl jsem na cestě z Opavy před Ostravou... , kujwa to je neskutečná banda c*pů
    1 point
  34. radim.1008

    Za kolik tankujete?

    To bude tím, že tu nemáme ONO.
    1 point
  35. Charlie 607

    Co jste dnes udelali...

    Včera mi dorazilo 6t pelet, tak 3t odpoledne přeskládány do uhelny pod střechu a dneska mi čeká ten zbytek. Cena lepší než za uhlí, tak uvidíme. Dřevěné pelety jsem ještě netopil.
    1 point
  36. Pepito

    Co jste dnes udelali...

    To já se poslední dobou dívám na Colomba přes KODI a zjistil jsem že je dost dílů, které jsem ještě neviděl a to jsem si myslel že jsem je viděl všechny. Ale ještě jsem neviděl paní Colombovou a asi ani neuvidím.
    1 point
  37. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    podíval jsem se po stopadesáté na Řidiče slečny Daisy--super film, aj nějaká slza ukápla , a to prý je komedie
    1 point
  38. Havlicek.Lukas

    Vtipy

    1 point
  39. ozzy56

    Vtipy

    1 point
  40. oddie

    Dostalo mě do kolen :)

    Dnes mě dostala do kolen příhoda, co kdybych slyšel vyprávět, snad ani neuvěřím. Aneb jak se Agresivní šmejd s Vych*ánkem vytrestali navzájem. Nedělní odpoledne, příjezd od Letňan, Liberecká skoro zavřená, tak každý jede kudy umí. Jedu podle waze přes Prosek, velká křižovatka u metra Prosek se pomalinku blíží, průběžný rovně navazuje na předešlý levý pruh, takže kolona stojí tam, pravý odbočující doprava je skoro prázdný, takže láká vych*ánky to podjet a pak se tam nějak nacpat, klasika. Poslední světla před velkou křižovatkou, přede mnou Fabia s ostravskou značkou, v pravém Vych*ánek s Passatem a dál za sebe zatím nevidím. Rozjíždíme se, Passat má v rozjezdu navrch a nacpe se těsně před Fabii, v závěsu za Vych*ánkem v Passatu se ovšem zjeví ještě Agresivní šmejd v Oktávce a začne se tam cpát taky - ovšem už přímo do boku nebohé Fabie. Ostravák (zřejmě) si to ale nechce nechat líbit, uhýbá sice těsně k obrubníku, ale nenechá se úplně odstrčit a troubí. Agresivní šmejd na něj zřejmě něco gestikuluje a snaží se ho dále vytlačovat, ovšem tím pádem přestane dávat pozor, co se děje před ním a nevšimne si, že před ním Vych*ánek zastavil na konci kolony. Tak zkuste hádat, co se asi stane Ozve se "bum" (byť nijak velké) a Agresivní šmejd naboří Vych*ánkův zadek. Přiznávám, že takhle škodolibě jsem se už dlouho nezasmál. Naštěstí pro nás ostatní tam zbylo akorát místo, aby se to dílo dalo objet, spěchající Vych*ánek má za odměnu nabořený zadní nárazník a asi dlouhý čas čekání na policajty a Agresivní šmejd nádavkem k tomu ještě zaviněnou nehodu. Tady je svět ještě v pořádku, chtělo by se dodat Mám to i na kameře, akorát to tak úplně nevynikne jako naživo...
    1 point
  41. Péťa

    Vtipy

    1 point
  42. Pepito

    Registrační značky na přání

    @Medvěde, POD NEBEM by se hodilo i na můj kabriolet. A jak se Ti podařilo vložit fotky tak, že si nemusím otáčet mobil vzhůru nohama?
    1 point
  43. Medvěd

    Registrační značky na přání

    Z dnešní výstavy TOE MACEK POD NEBEM
    1 point
  44. ozzy56

    Vtipy

    1 point
  45. PaKr

    Registrační značky na přání

    Na přání a "na přání", ale obě sedí
    1 point
  46. radim.1008

    Gratulace k svátku

    Vše nej všem @MJSyticům, @MotoMoto a dalším Michalům k dnešnímu svátku. Hlavně zdraví.
    1 point
  47. KoudaK

    Vtipy

    1 point
  48. Medvěd

    Funebrácká 605, aneb to nutně potřebuji! :)

    A pak nedobrzdí mladořidič v tátově autu a bude následovat půl tuny ohromných slz, páč díly nikde žádný a pojišťovna za starej vergl dá pár korun
    1 point
  49. Milan+

    Dostalo mě do kolen :)

    Nevím kolik toho posíláš Ty,ale já s nima problém nemám,teď už lidé chtějí víc zasilkovnu atd, je to levnější,starší preferujou poštu,takže tak, takže zbytečný komentář. Od DPD,ppl,máme domluveno kam uložit a také bez problémů. Ty když jsi něco chtěl,tak Ti to Jana poslala,jednou jsem po Tobě chtěl něco v Brně a napsal jsi mi zařid si dopravu,takže tak. Komentovat umíš. To jo .
    -2 points
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...