Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 29.3.2024 Ve všech sekcích
-
Co jste dnes udelali...
regius a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
4 points -
Zdravím všechny. Tak už mě Peugeoti "vypékat" nebudou. Jean (307) už byl za ty roky tak zkorodovaný, že se nevyplatilo ho opravovat. Tak jsem ho předal k ekolikvidaci. Mazlík (3008) už měla 15 let a začaly se projevovat různé neduhy, tak jsem jí dal protiúčtem. Ještě mě po nich zůstaly kompletní kola na letních pneu, a další věci, je to rozepsáno v patřičných sekcích. Asi ke konci prosince jsem začal hledat co pořídit jiného, nic s elektrikou jsem nechtěl ani žadné dotykové displeje, prostě normální auto s normálním motorem, žádný astmatický a udýchaný ludry. Vyhrála to nakonec Mazda CX30. Poctivý dvoulitr, 137kW a je vyřešeno. Tak snad bude dobře sloužit. Mějte se pežoťácky a přeju hodně pohodovýc km s kolama po silnici a s anténou nahoře.3 points
-
Upadlý výfuk 206
mrtvocich a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
3 points -
Registrační značky na přání
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
2 points -
Co jste dnes udelali...
MJSytic a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Je potřeba využít každého volného dne, kdy je hezky.2 points -
Co jste dnes udelali...
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
2 points -
Co jste dnes udelali...
Milan+ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
2 points -
2 points
-
Co jste dnes udelali...
Klemoň a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Véno - taky jsem psal, že to řešit nebudu a momentálně o tom vlastně jako kecám s kamarády u piva (teda na P-C)2 points -
Co jste dnes udelali...
Fruktis a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
@Medvěd tohle bude asi jedna z věcí kde se nesejdeme. Ano asi dokážu pochopit že z toho nemáš úplně nejlepší pocit když ti syn vypráví zážitky z cesty. Ano chápu že Váš vztah je řekněme nadstandartní a není to klasický " boj " rodič vs. puberťák. Ale moudrý učitel v AŠ mě naučil a já se toho celý život držím. Nezkoumej do hloubky jak kdo jede proč jede rychle proč jede pomalu proč předjíždí jak předjíždí od to jsou policajti aby to zkoumali pokud nastane karambol zase jsou tu od toho policajti případně správní orgán nebo soudce který bude vynášet trest. Ty si o tom mysli svoje třeba se takový zážitek poděl s kamarády na pivě ale víc neřeš. Tak trochu něco o tom jak by na světě bylo krásně kdyby se každej staral o sebe. Jo a to poutání se v buse. Věř tomu že ten jak ty se směješ páe přes pupek už zachránil spoustu životů a to právě v okamžiku kdy šla mašina na bok nebo do kotrmelce ale zachránilo to i spousty i jen blbých zhmožděnin třeba při prudkém brždění. Vím že většina dálkových vozů má i hlídání jestli jsou pasanti zapnutý nebo ne ale málokterý šofér to vyžaduje. Párkrát jsem jel jak dvojka na dálkové lince a zodpovědně řeknu že jedinej kdo měl problém se poutat byli český pasanti cizinci jak si dřepli tak se zakurtovali a nic neřešili zrovna tak jako že jedinej kdo coural za jízda po voze byli zase češi. V tom busu totiž ty pásy mají prioritně podržet pasažéra na sedačce nebo v nějakém blízkém okolí sedačky protože spousta těžkých zranění při boku nebo boudě není způsobena samotnou silou nehody ale tím že se nepřipoutaní začnou po voze neřízeně pohybovat a tím likvidují nejen sebe ale i ostatní cestující.2 points -
Co jste dnes udelali...
Medvěd a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele petrinza za téma
Dneska jsme odletěli do Tel Avivu, v neděli se přesuneme do Jeruzaléma a v pondělí večer zase poletíme zpátky. S kotníkem, který se ještě zcela nevzpamatoval z nedávného zvrtnutí to není úplná legrace. Z letiště jsme jeli taxíkem (šabat právě začal). Taxikář sice moc anglicky neuměl, ale naší českou oktávii si moc pochvaloval. Vyrobená 2018, nalítáno 411 tisíc. Inu diesel.2 points -
Peugeot 308 1.6hdi 88kw 2017/18
Pepazdepa007 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Velickin za téma
Kdyby hledal a chtěl 2.0 HDI, tak ještě najde.. Je to nezničitelný motor, pokud se k němu chová jak se patří.. Já měl poslední 1.6 HDI ještě v 307 (80 kw), a jezdil super. Najel jsem s ním 330 tkm, ale pak už trochu hrkal. S předchozí 308 2.0 HDI (2011) jsem najel 450 tkm, a šel pořád čistě, potichu, nebral olej ani nekouřil. Staral jsem se...2 points -
2 points
-
Co jste dnes udelali...
Klemoň a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Ještě k tomu školnímu zájezdu do Rakous Pavel má zřejmě po mě poděděný sledování jízdy řidiče a ten člověk, co s nima byl letos, jel podle Pavlova vyprávění tak, že zvažuju jak se k tomu dál postavit 1) při parkování na místě u hotelu si ulomil pravé zrcátko a tři dny jezdil bez něj, než mu ho servis dovezl a namontoval (to se může stát) 2) při první cestě ke sjezdovce mu to "klouzlo" a přes živý plot se dostal až na pozemek jiného penzionu (i to bych uměl pochopit) 3) při zpáteční cestě a) najel na dálnici tak, že vytlačil osobák o pruh vedle b) někde u Kaplice skočil horizont tak, že se celá osádka autobusu nadnesla "prý" aspoň 10 cm nad sedačky (jo, kluci měli bejt připoutaný, ale kdo se v dálkových busech poutá?) c) při nájezdu na D3 za Budějicema se mačkal před kamion z levýho pruhu ze směru na Třeboň a uhýbal před tím kamionem až přes zebru (kamion jel rovně směr Třeboň) za mocného troubení kamionu a povzdechu řidiče "Tak jsem debil, no ..." Vím, že si jízdu Pavel mohl přibarvit a asi nemá smysl dál cokoli řešit (Dojeli živí, tak vlastně O.K.), ale tak nějak mi v hlavě vyjela vzpomínka na Nažidla, kdy s podobným expertem klienti do cíle nedojeli2 points -
Kastlik u řidiče
martg zvýšil/snížil popularitu uživatele Tomashhhhh za téma
Ahoj, nedávno jsem pořídil experta. Nedrží mi ten malý výklopný kastlík. Nemá prosím někdo zkušenost s opravou? Děkuji Tomáš1 point -
No u toho Xiaomi byl autor článku optimista s tou cenou v Evropě. Ceny Číňani dělají podle EU výrobců. Proč by se obírali o možnost takovýho výdělku? Já předpokládám ceny minimálně o 75% vyšší než v Číně. A to na ně nejspíš nebudou dotace jako na vyrobený v EU. Je to docela smutný jak je to tržní hospodářství pokřivený. A kdo tohle všechno zaplatí je asi jasný.1 point
-
Registrační značky na přání
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
Pavelu - chválím hezkou procházku na misto, kde se psala historie1 point
-
Tradice máte evidentně na háku1 point
-
Thalie od Šumperka do Žamberka, auto za 25tis.Kč - Umřela
Hafity zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
@Dave_kurčitě by měli daleko větší šanci. Přes pár lety jsem se dost najezdil busem do Německa a poutání se bylo základem. Argument " kdo se v busu poutá" nechápu. Pohodlí s tím vůbec netrpí.1 point
-
@petrinza tak ať se vám tam líbí. My tam byli přesně před 5 lety a super. Ejlat, mrtvý moře, Jeruzalém, Masada, TelAviv. Jen ta atmosféra nebyla tak vypjatá jak je dneska.1 point
-
doporučím 1.6 HDi , pokud seženeš se slušným nájezdem 2.0 HDi tak neváhej, ostatní motory podle mě nebrat1 point
-
Ahoj, Zadej si do hledání 1,2 purtech (benzín) a 1,5 Blue Hdi (nafta) a vyjede ti dost informací o těchto motorech. Nejlepší varianta pro 5008 SUV je 2,0 Hdi 110kw (těžko sehnatelná). My máme v naší 1,6 Hdi 88kw a na normální používání bohatě stačí.1 point
-
Kdyby někdo sháněl nějakou AI influencerku, která vydělává 10k $ za jeden příspěvek na instagramu... https://www.zive.cz/clanky/ai-ucty-na-socialnich-sitich/sc-3-a-227349/default.aspx1 point
-
1 point
-
Co jste dnes udelali...
Medvěd zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
No @Medvěd víme sami že občas do sebe narážíme každý svými "specifickými " názory " na život a dění kolem nás. Ale v tomhle Ti musím dát za pravdu a jen to trochu poupravím že pořádná pojistka v případě provozu i jen trochu specifičtějšího vozu je k nezaplacení i v běžném provozu. Aniž bych chtěl shazovat něčí názor že co nejlevnější povinné ručení je ideální věc. Já osobně mám na C2 cenově prostřední nabídku povinného ručení a havárku nemám tu jsem měl jen jednou tenkrát na felicitě ale od té doby se i rozsah připojištění k povinnému ručení změnil takže havárku nemám na žádném autě ale mám myslím si dobře nastavené povinné a připojištění k němu navíc neprovozuju tak specifická auta. Na 807 mám nejvyšší možnost povinného + mám připlacenou druhou nejvyšší možnost asistenčky. Do loňska jsem měl asistenční služby bez limitu ale letos jsem ho už dal o kategorii méně. A proč to mám takhle rozdílně no protože C2 dokážu odtáhnout odkudkoli kamkoli vlastníma prostředkama za rozumný peníz protože jen půjčím podval a můžu ji odtáhnout 807 stejně tak jako na C2 mají povinné ručení nastavené naši mají " malého H. Accenta" ale protože nedisponuju autem které by na vleku utáhlo 807 tak tu když je potřeba svěřím odtahovce. I když mám vyzkoušené že třeba přetáhnout malé auto od nás na dílnu cca 20 km je časově i finančně lepší svěřit taky odtahovce vloni jsem potřeboval po závadě brzdiče přetáhnout Accenta na dílnu a časově to odtahovkou vyšlo stejně jako bych jel půjčit podval a pak ho vracet a za odtah jsem doplácel cca 300 Kč i s diškrecí pro řidiče odtahu. Kdy za půjčení podvalu platím 800 Kč na 24 hod.1 point -
Včera se brácha projevil jako hodnej strejda a vyvezl Pavla na lyže do Švýcarska. Pavel se sice o půl noci vrátil ze školního lyžáku v Rakousku, ale proč nevyužit velikonoční prázdniny, když je strejda ochotnej. Odpoledne mi Pavel volal, že stojej někde ve Švajcu na dálnici, že se bráchovi na Bavoráku rozsvitila kontrolka ABS, pak se rozsvítilo všechno a když auto chcípli, už nechytlo. Naštěstí měl brácha pojistku a tak dostali náhradního Golfa (hybrid), Bavora odtáhli na dílnu a dnes se dozvěděl, že odešel alternátor a že to oni přes velikonoce opravdu neopraví. Takže Golfa bude mít brácha až do pondělí, kdy mu doveze odtahovka z ČR jiný auto a jeho Bramboru odveze do Prahy přímo k Trnkošovi. Když člověk jede autem někam dál, je dobré mít pojistku s dobrou asistencí1 point
-
Co jste dnes udelali...
VojtouNerCZ zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Vojto škodovky neznám ale co vím od známého za mlada jsem u něj chvilku bral moudra tak haťapy na podpalování ventilů trpí a nejsem si jistej jestli všechny nebo jen některé trpěli taky na zapadlé vložky válců a vím že málokterý škodovácký motorář ty zapadlý vložky chce dělat protože tam je to prý velmi nejistý výsledek. Ty podpálený ventily by asi takový problém být nemuseli ale aby to nebyla kombinace s vložkama. Jak píše Lukáš vočíhni ty videa od Bezkompresáka a postuduj škodovácký fóra tam by jsi mohl na něco přijít.1 point -
1 point
-
Co jste dnes udelali...
VojtouNerCZ zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
@VojtouNerCZ koukni na bezkromrese youtube jednu hatapku mel i ve stremech treba te nakopne k tomu co tomu je1 point -
Jawa 50 - typ 05, r.v. 1964
jirka307 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
ode dneška do 14.4. https://www.alza.cz/hracky/peugeot-le-mans1 point
-
pokud budeš dávat větší brzdy než tam byly origo, zkontroluj podle Servisboxu, co všechno je na té nápravě jiné a vyměň to taky--může se stát, že když vyměníš jen ty kotouče a brzdiče, bude se při brzdění třepat celé auto a odstraníš to jen uvedením v origo stav (já jen abys to věděl)1 point