Jump to content

Bohumil

Člen klubu
 • Content Count

  2,893
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Bohumil

 • ID člena
  871
 • Rank
  Toto forum je můj domov

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 307
 • Rok výroby
  2002

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Jindřichův Hradec 1
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tebe asi omrzel život, neboco. Po noční jet na tempomat? :-(
 2. Jean je vyroben ke konci r. 2001, dovoz z Německa, úplně v plný výbavě. Všechny spínače, (u brzd. pedálu, spojky) to má jak má být, s Medvědem jsme roměřili obvody, diagostika reagovala, v Pežotu se s tím mordili celý den, . . . . a nic.
 3. Taky jsem toto řešil. Mám 1,6 THP. Trochu to žralo olej a za autem světle modrý dým, ale jen trochu. Čuchnul jsem si u výfuku a cítil jsem spálený olej. Sundal jsem hadici co vede od turba do chladiče a zevnitř na ní byla vrstvička oleje asi 1mm. V servisu dali hlavy dohromady, vymontovali turbo, poslali ho do Tišnova na kontrolu a ložiskové uložení netěsnilo a propouštělo. Tak ho opravili a je pokoj. Tenhle motor je velive citlivý na množství oleje, nenechat hladinu klesnout níž jak minimálně v 1/2 mezi ryskami. Dál je citlivý na způsob jízdy. Než se to ohřeje, jenom to polechtávat, žádný pru
 4. Obávám se, že to asi nepůjde. Tohle není Š 100, nebo120. Kontakty na airbag, klakson.
 5. Taky jsem si chtěl kdysi nechat dodělat tempomat do Jeana. Všecho to mělo jak má být, jenom to nefunfovalo. Nakonec to skončilo v Peugeotu v J. Hradci, kde si nad tím lámali hlavu proč to nejde. Nepomohlo ani přehrání SW. V 3008 je tempomat, ale moc ho nevyužívám. Jenom když je malej provoz a trochu na silnici volno. V husčím provozu je to naprd, akorát se tak rozbít. Tak nezoufejte, že to nejde, žádný zázrak to není. Ještě by bylo třeba aby to hlídalo vzdálenost auta co jede vpředu.
 6. Tak žádný světýlka do dveří jsem nedělal, už to asi nemá cenu dál Jeana nějak vylepšovat, sice jezdí pořád pěkně, ale zub koroze hlodá a hlodá. Hold roky jsou znát nejen na autě.
 7. Něco jsem našel na fóru tady : 307 zapajanie car ghost shadow , v sekci udělej si sám.
 8. Zdravím. Koupil jsem si výstražný led pásky, co se nalepují po obvodu dveří. Dolu do svítí bíle a dozadu to červeně různě bliká, když se otevřou dveře. Hledal jsem ve dveřích nějaký napájení, ale nic jsem nenašel, co by šlo využít. Dneska jsem prošmejdil forum a našel jsem tyto příspěvky. Tahat dráty od stropního světla do dveří se mi nechce. Pro auto, který má ve dveřích dole světýlka, to problém není. Doufal jsem, že tam bude natažená nějaká elektrika právě pro toto osvětlení, ale nikde nic. Asi se žádný 307čky se světýklama ve dveřích nedělaly.
 9. Díky za odpovědi. Sehnat nějaké světýlko, nebo LED pásek to není problém. Problém je napájení, včera jsem se ponimral ve dveřích a žádný vhodný kabel pro napájení jsem v nich nenašel. Jedině z větve stropního světla, jak píše inoxing. Má to pojistku č.7.
 10. Dotaz : Dělaly se 307čky s červenýma světýlkama ve dveřích který se po otevření dveří rozsvítily?
 11. Mě pomohlo vždy řádně prostříkat WD, trubičku vsunout do kloubu z několika stran a prostríknout.
 12. Tak "pežoti" přezuti na zimu, smetáky, lopatky a kýble s pískem jsou zatím v pohotovosti v garáži. . Už se těším na sv. Martina, jaképak přiveze vínko.
 13. Ahoj Honzo, maká to bezchybně do dneška.
 14. Mazlíky jsem o Velikonocích přezul na letní, u 307 v PZ kole byl zapíchlý vrut do dřeva. Označil jsem místo, vrut vytáhl a když jsem to dával opravit, tak mě sjeli, že jsem ho tam měl nechat, aby viděli jestli tam byl kolmo, nebo ze šikma. Docela ale těsnil, kolo neucházelo. Hlavičku měl už skoro omydlenou. Oprava za 350,- Drahý šroubek.
×
×
 • Create New...