Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      11

    • Počet příspěvků

      24 449


  2. jarokare

    jarokare

    Člen klubu


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      7 244


  3. pavelu96

    pavelu96

    Moderátor


    • Body

      4

    • Počet příspěvků

      6 323


  4. ozzy56

    ozzy56

    Uživatel


    • Body

      3

    • Počet příspěvků

      35 913


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 20.11.2022 v kategorii Příspěvky

  1. Péťa

    Vtipy

    4 points
  2. Péťa

    Vtipy

    Jak nakládá motorku žena: naklada_zena.mp4 a jak nakládá muž: naklada_muz.mp4
    3 points
  3. Tohle nema cenu nechavat svarovat, na 206 je dilu vsude mraky, tohle je dokonce obyc verze narazniku a ne XS, tak ten urcite sezenes s trochou stesti i v barve. Rozhodne to bude levnejsi nez opravovat tenhle, navic po svareni by se to stejne muselo lakovat, nejde to svarit tak, aby to nebylo videt a nemuselo se to dal opracovat. Jinak teda tohle urcite neni tukanec od nekoho ciziho, to by jako prvni schytala ta cerna lista, svetlo, blatnik... a ne tahle cast, co je utopena o dost centimetru dozadu. Tohle je *neumím psát slušně* do obrubniku nebo nejakyho kamene, jako vysita, jak uz psal Pavelu
    3 points
  4. patt

    Co jste dnes udelali...

    Tak dnes ideální počasí na rozebírání pežota určeného na díly (PS: nárazník je bouraný)
    3 points
  5. Pepito

    Vtipy

    3 points
  6. HonzaZ

    Vtipy

    Chtěl jsem si udělat RADOST s novým auťákem na důchod, ale kašlu na to. VID-20210411-WA0002.mp4
    3 points
  7. KoudaK

    Poděkování za pomoc

    @ChouLuděkuji za vyzvednutí sedačky... Tak na srazu...
    2 points
  8. ChouLu

    pokec ke srazu

    V aute
    2 points
  9. Radek Hurvajz

    pokec ke srazu

    Jo, vykopeme nějakej menší na zahradě
    2 points
  10. inoxing

    prosím o radu nebo zkušenost

    Vyndáš filtr vzduchu (foto 1), vytáneš směrem nahoru, musíš pvovolit sponu na škrtící klaplce. Pod filtrem je potrubí s kolenem, součást tlumiče sání- to je taková plastová nádoba s tím kolenem, to vytáhneš ven (foto 2). Kde a jak je to přidělané už si nepamatuju, možná musíš vlézt pod auto a povolit někde nějaký šroubek, spíš je to tam nacvakané. Ještě před tlumičem sání je potrubí vedoucí do levého podběhu, do levého blatníku, řidičova strana, to se dá taky vyndat, aby to tam zbytečně nebylo, nemlátil volný konec. Ale to už musíš sundávat minimálně podběh a možná i přední nárazník. Jinak si dílce někde schovej, nevyhazoval bych to, kdyby tě to přestalo bavit. Jinak filtr vzduchu bych ničím nenahrazoval, "nejlepší řešení v rámci možností", nejlepší filtrace. Dá se koupit original filtr tzv. do prašného prostředí, má větší plochu žeber, teoreticky lepší propustnost,když se strhne ten předřazený molitan. Ten tam sedí a je zachovaná dobrá filtrace, filtr stojí pár korun (i kvalitní MANN apod.). Kónusy apod. nejsou problém kvůli ohřátému vzduchu, ale kvůli tomu, že jejich filtrace je žalostná resp. buď vyžadují impregnaci a údržbu (pěnový) anebo akorád dobře vypadají na úkor filtrace. Na neupravený motory stačí original airbox s original filtrem.
    2 points
  11. MJSytic

    Peugeot 308SW 1.2 130k Style

    Protože proto https://www.auto.cz/technika-mokry-rozvodovy-remen-85809 Prostě ekomagorismus způsobuje zoufalé činy inženýrů a ještě zoufalejší činy těch, co o tom rozhodují
    2 points
  12. vendelinek

    Dneska vařim já

    Dneska jsem upekl krkovici na cibulce a česneku, knedlík mám z Billy a špenát
    2 points
  13. ozzy56

    Peugeot 308SW 1.2 130k Style

    já si pamatuju s jakou pompou to uváděli v reklamách , prý vesmírná technologie , ale dobře--nikdo není dokonalý, kdo nic nezkouší, nic nezkazí , ale postavit se k tomu tak, že si tu ostudu bude muset platit majitel auta je nehoráznost, přitom výrobce má úplně jiné ceny při odstraňování těchto ,,nepodarků''
    2 points
  14. KoudaK

    pokec ke srazu

    Skočím do lesní školky jednu sazenicu šluknout..
    1 point
  15. oddie

    407 RHR ulomená vačka od čerpadla

    Ty jo, vy tady provádíte takovou výzkumnou činnost, a já nechávám motor odvézt do sběru... RHR nabízej snad v každém inzerátu, co kde na netu je.
    1 point
  16. Charlie 1

    Peugeot 406 BREAK 1.8 16V 85kW by Charlie 1

    Za 14 dni to je zaoxidovany znovajsou původní 20let už jsou KO
    1 point
  17. pavelu96

    Ventil ovládání okruhu topení

    Jelikož v profilu je napsáno - auto - jiné, tak nevíme čím jezdíš. A když jsme u profilu, tak by to chtělo udělat si pořádek v pohlaví - v profilu žena a píšeš jako muž. (není to nic proti transgender označení uživatele, ale vypadá to divně )
    1 point
  18. jarokare

    Zjištění výbavy podle VIN

    tind.pdf
    1 point
  19. Weri 605

    pokec ke srazu

    Připomínám soutěž o stromek... od příjezdu až do soboty do cca 17:00 bude probíhat soutěž (pro děti i dospělé) o nejoriginálnější vánoční stromeček - pravidla jsou jednoduchá - musí se to vejít na formát maximálně A4 a musí to jít pověsit! jinak se fantazii meze nekladou...! a materiálů je kolem nás dost!
    1 point
  20. Hafity

    Výměna spojkové sady 807 Praha

    Jen tak pro zajímavost: někdy v první polovině minulého roku jsem měnil spojkový set na mé bývalé 806.... Rám dolů nemusel, stačilo převodovku "hodit" směrem ke kolu.... Vzniklá mezera stačila.... V záloze jsem měl případnou demontáž skříně stálého převodu (která u té převodovky jde sundat), kdyby to někde překáželo.... Hodně podobná auta, akorát motorizace 2,0 benzín....
    1 point
  21. Plasty se svařují jak už bylo psáno. Zavaření přijde tak na 500,- +lak, ale nárazník musí dolů. Kousek od KH bylo vrakoviště (myslím Nové Dvory) tam by jsi možná pochodil.
    1 point
  22. pavelu96

    prosím o radu nebo zkušenost s opravou předního nárazníku

    No spíš než že jí "někdo ťuknul" to vypadá, že normálně najela do obrubníku (ale to si vyříkejte doma ) Nejjednodušší bude zajet do servisu a nechat to opravit Nebo seženeš nový nárazník, nádobku na ostřikovače (možná motorek na ostřikovače) a přehodíš si to sám. Nevím jaké máš možnosti a jakého známého mechanika, tak je těžké tady teoretizovat...
    1 point
  23. Charlie 1

    Peugeot 308SW 1.2 130k Style

    No ono macet rozvodovy řemen v oleji to byl taky nápad proč nezůstali u klasiky řetězu nebo normálního řemen bez oleje?asi aby měli co opravovat….
    1 point
  24. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    Kromě slov "zima", "bláto", "vítr" a podobných vůbec nevím, o čem píšete
    1 point
  25. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Byl jsem se dnes podívat na jedné akci na okruhu ve Vysokém Mýtě.
    1 point
  26. sitler

    Dostalo mě do kolen :)

    <sarkasmus> Aaa, prazaci se ozvali </sarkasmus>
    1 point
  27. Milan+

    Vtipy

    Tak taky Zdenda VID-20220930-WA0013.mp4
    1 point
  28. Medvěd

    Vtipy

    1 point
  29. MotoMoto

    Dneska vařim já

    Špenátová polévka, iberijsý špek od @Husky a kysaná smetana
    1 point
  30. Péťa

    Děkujeme Minimaxo! :) - aneb "poslední rozloučení"

    minimaxa sem už nenapíše, takže je asi vhodné vlákno uzamknout. Byly by zde jen spekulace.
    1 point
  31. Milan+

    pokec ke srazu

    @Scratch se nediv,že to protestovalo,je to Ford
    1 point
  32. Péťa

    pokec ke srazu

    Jsme v pokecu Tak napíšu k té spotřebě Já mám na dálnici vždy podstatně vyšší spotřebu než na okreskách. Nasadím svoji "dálniční rychlost" a spotřeba roste exponenciálně Většinou to je D11, na dálnici vjíždím s průměrnou spotřebou okolo 6,5 l/100km a na Černém Mostě tam už je skoro 9 l/100km A někdy je ten rozdíl ještě větší. Asi to bude tím, že na těch okreskách předjíždím fakt minimálně, protože na 20 km bych tím ušetřil třeba minutu času.
    1 point
  33. Weri 605

    pokec ke srazu

    @Péťa děkuji.. ale jako zvaž tu účast eště... dlouho si mě neviděl..., nejsi zvědavej..? co když sem se změnila... třeba.. za ty roky...
    1 point
  34. Nemesis

    Peugeot 308SW 1.2 130k Style

    Tá špina čo ide z odtokových otvorov je rezistín, ktorý tam bol strieknutý pred tým než som spravil tie fotky.
    1 point
  35. jakal.51

    Dotažení ruční brzdy

    1)Pro ověření funkce ruční brzdy střední silou zatáhneme za její páku až do maximální polohy a přitom spočítáme \"cvaknutí\"zajišťovacího mechanizmu.Je-li brzda správně seřízena ,měli bychom slyšet dvě cvaknutí západky před začátkem brzdného účinku a ne více než 8 cvaknutí do dosažení maximální polohy.Pokud ne,brzdu seřídíme níže uvedeným postupem. 2)Otevřeme víko na zadní straně středové konzole páčenímna každé straně a vyjmeme popelník. 3)Založíme přední kola,zvedneme zadní část vozidla a podepřeme ji podpěrami. 4)Povolíme seřizovací matku za vyrovnávací destičkou. 5)Nastartujeme motor a přibližně 40x sešlápneme brzdový pedál.Vypneme motor. 6)Utáhneme seřizovací matku pouze natolik,abychom vymezili vůli táhel. 7)Destkrát zatáhneme ruční brzdu.Při posledním zatažení páku zastavíme po druhém cvaknutí. 8)Utahujeme seřizovací matku dokud se zadní brzdové destičky nedotknou brzdového kotouče. 9)Uvolníme páku a ověříme,zda se zadní kola volně otáčejí.Poté ověříme,zda se neozve více než 8 cvaknutí do úplného zatažení ruční brzdy. 10)Namontujeme popelník a spustíme vozidlo na zem. [Text dle\"Jak na to?Peugeot 307]
    1 point
  36. Medvěd

    Dostalo mě do kolen :)

    Bílý s*ačky patří na hory, ve městě nemají co dělat
    -1 points
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...