Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 20.11.2022 v kategorii Příspěvky
-
Vtipy
Vena garážmistr a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Jak nakládá motorku žena: naklada_zena.mp4 a jak nakládá muž: naklada_muz.mp43 points -
prosím o radu nebo zkušenost s opravou předního nárazníku
Maxxis019 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Ferry za téma
Tohle nema cenu nechavat svarovat, na 206 je dilu vsude mraky, tohle je dokonce obyc verze narazniku a ne XS, tak ten urcite sezenes s trochou stesti i v barve. Rozhodne to bude levnejsi nez opravovat tenhle, navic po svareni by se to stejne muselo lakovat, nejde to svarit tak, aby to nebylo videt a nemuselo se to dal opracovat. Jinak teda tohle urcite neni tukanec od nekoho ciziho, to by jako prvni schytala ta cerna lista, svetlo, blatnik... a ne tahle cast, co je utopena o dost centimetru dozadu. Tohle je *neumím psát slušně* do obrubniku nebo nejakyho kamene, jako vysita, jak uz psal Pavelu3 points -
Co jste dnes udelali...
BubakGS a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele patt za téma
3 points -
Vtipy
radim.1008 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele HonzaZ za téma
Chtěl jsem si udělat RADOST s novým auťákem na důchod, ale kašlu na to. VID-20210411-WA0002.mp43 points -
Poděkování za pomoc
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele KoudaK za téma
@ChouLuděkuji za vyzvednutí sedačky... Tak na srazu...2 points -
2 points
-
pokec ke srazu
Weri 605 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Jo, vykopeme nějakej menší na zahradě2 points -
prosím o radu nebo zkušenost
Maxxis019 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele inoxing za téma
Vyndáš filtr vzduchu (foto 1), vytáneš směrem nahoru, musíš pvovolit sponu na škrtící klaplce. Pod filtrem je potrubí s kolenem, součást tlumiče sání- to je taková plastová nádoba s tím kolenem, to vytáhneš ven (foto 2). Kde a jak je to přidělané už si nepamatuju, možná musíš vlézt pod auto a povolit někde nějaký šroubek, spíš je to tam nacvakané. Ještě před tlumičem sání je potrubí vedoucí do levého podběhu, do levého blatníku, řidičova strana, to se dá taky vyndat, aby to tam zbytečně nebylo, nemlátil volný konec. Ale to už musíš sundávat minimálně podběh a možná i přední nárazník. Jinak si dílce někde schovej, nevyhazoval bych to, kdyby tě to přestalo bavit. Jinak filtr vzduchu bych ničím nenahrazoval, "nejlepší řešení v rámci možností", nejlepší filtrace. Dá se koupit original filtr tzv. do prašného prostředí, má větší plochu žeber, teoreticky lepší propustnost,když se strhne ten předřazený molitan. Ten tam sedí a je zachovaná dobrá filtrace, filtr stojí pár korun (i kvalitní MANN apod.). Kónusy apod. nejsou problém kvůli ohřátému vzduchu, ale kvůli tomu, že jejich filtrace je žalostná resp. buď vyžadují impregnaci a údržbu (pěnový) anebo akorád dobře vypadají na úkor filtrace. Na neupravený motory stačí original airbox s original filtrem.2 points -
Peugeot 308SW 1.2 130k Style
Charlie 1 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Protože proto https://www.auto.cz/technika-mokry-rozvodovy-remen-85809 Prostě ekomagorismus způsobuje zoufalé činy inženýrů a ještě zoufalejší činy těch, co o tom rozhodují2 points -
Dneska vařim já
MotoMoto a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele vendelinek za téma
2 points -
Peugeot 308SW 1.2 130k Style
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
já si pamatuju s jakou pompou to uváděli v reklamách , prý vesmírná technologie , ale dobře--nikdo není dokonalý, kdo nic nezkouší, nic nezkazí , ale postavit se k tomu tak, že si tu ostudu bude muset platit majitel auta je nehoráznost, přitom výrobce má úplně jiné ceny při odstraňování těchto ,,nepodarků''2 points -
pokec ke srazu
Radek Hurvajz zvýšil/snížil popularitu uživatele KoudaK za téma
Skočím do lesní školky jednu sazenicu šluknout..1 point -
Ty jo, vy tady provádíte takovou výzkumnou činnost, a já nechávám motor odvézt do sběru... RHR nabízej snad v každém inzerátu, co kde na netu je.1 point
-
Za 14 dni to je zaoxidovany znovajsou původní 20let už jsou KO1 point
-
Jelikož v profilu je napsáno - auto - jiné, tak nevíme čím jezdíš. A když jsme u profilu, tak by to chtělo udělat si pořádek v pohlaví - v profilu žena a píšeš jako muž. (není to nic proti transgender označení uživatele, ale vypadá to divně )1 point
-
1 point
-
Připomínám soutěž o stromek... od příjezdu až do soboty do cca 17:00 bude probíhat soutěž (pro děti i dospělé) o nejoriginálnější vánoční stromeček - pravidla jsou jednoduchá - musí se to vejít na formát maximálně A4 a musí to jít pověsit! jinak se fantazii meze nekladou...! a materiálů je kolem nás dost!1 point
-
Jen tak pro zajímavost: někdy v první polovině minulého roku jsem měnil spojkový set na mé bývalé 806.... Rám dolů nemusel, stačilo převodovku "hodit" směrem ke kolu.... Vzniklá mezera stačila.... V záloze jsem měl případnou demontáž skříně stálého převodu (která u té převodovky jde sundat), kdyby to někde překáželo.... Hodně podobná auta, akorát motorizace 2,0 benzín....1 point
-
Plasty se svařují jak už bylo psáno. Zavaření přijde tak na 500,- +lak, ale nárazník musí dolů. Kousek od KH bylo vrakoviště (myslím Nové Dvory) tam by jsi možná pochodil.1 point
-
No spíš než že jí "někdo ťuknul" to vypadá, že normálně najela do obrubníku (ale to si vyříkejte doma ) Nejjednodušší bude zajet do servisu a nechat to opravit Nebo seženeš nový nárazník, nádobku na ostřikovače (možná motorek na ostřikovače) a přehodíš si to sám. Nevím jaké máš možnosti a jakého známého mechanika, tak je těžké tady teoretizovat...1 point
-
Peugeot 308SW 1.2 130k Style
xSilver zvýšil/snížil popularitu uživatele Charlie 1 za téma
No ono macet rozvodovy řemen v oleji to byl taky nápad proč nezůstali u klasiky řetězu nebo normálního řemen bez oleje?asi aby měli co opravovat….1 point -
Kromě slov "zima", "bláto", "vítr" a podobných vůbec nevím, o čem píšete1 point
-
Co jste dnes udelali...
Charlie 1 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
<sarkasmus> Aaa, prazaci se ozvali </sarkasmus>1 point
-
Dneska vařim já
vendelinek zvýšil/snížil popularitu uživatele MotoMoto za téma
1 point -
minimaxa sem už nenapíše, takže je asi vhodné vlákno uzamknout. Byly by zde jen spekulace.1 point
-
@Scratch se nediv,že to protestovalo,je to Ford1 point
-
Jsme v pokecu Tak napíšu k té spotřebě Já mám na dálnici vždy podstatně vyšší spotřebu než na okreskách. Nasadím svoji "dálniční rychlost" a spotřeba roste exponenciálně Většinou to je D11, na dálnici vjíždím s průměrnou spotřebou okolo 6,5 l/100km a na Černém Mostě tam už je skoro 9 l/100km A někdy je ten rozdíl ještě větší. Asi to bude tím, že na těch okreskách předjíždím fakt minimálně, protože na 20 km bych tím ušetřil třeba minutu času.1 point
-
pokec ke srazu
MotoMoto zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
@Péťa děkuji.. ale jako zvaž tu účast eště... dlouho si mě neviděl..., nejsi zvědavej..? co když sem se změnila... třeba.. za ty roky...1 point -
Tá špina čo ide z odtokových otvorov je rezistín, ktorý tam bol strieknutý pred tým než som spravil tie fotky.1 point
-
1)Pro ověření funkce ruční brzdy střední silou zatáhneme za její páku až do maximální polohy a přitom spočítáme \"cvaknutí\"zajišťovacího mechanizmu.Je-li brzda správně seřízena ,měli bychom slyšet dvě cvaknutí západky před začátkem brzdného účinku a ne více než 8 cvaknutí do dosažení maximální polohy.Pokud ne,brzdu seřídíme níže uvedeným postupem. 2)Otevřeme víko na zadní straně středové konzole páčenímna každé straně a vyjmeme popelník. 3)Založíme přední kola,zvedneme zadní část vozidla a podepřeme ji podpěrami. 4)Povolíme seřizovací matku za vyrovnávací destičkou. 5)Nastartujeme motor a přibližně 40x sešlápneme brzdový pedál.Vypneme motor. 6)Utáhneme seřizovací matku pouze natolik,abychom vymezili vůli táhel. 7)Destkrát zatáhneme ruční brzdu.Při posledním zatažení páku zastavíme po druhém cvaknutí. 8)Utahujeme seřizovací matku dokud se zadní brzdové destičky nedotknou brzdového kotouče. 9)Uvolníme páku a ověříme,zda se zadní kola volně otáčejí.Poté ověříme,zda se neozve více než 8 cvaknutí do úplného zatažení ruční brzdy. 10)Namontujeme popelník a spustíme vozidlo na zem. [Text dle\"Jak na to?Peugeot 307]1 point
-
Bílý s*ačky patří na hory, ve městě nemají co dělat-1 points