Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      9

    • Počet příspěvků

      24 449


  2. jarokare

    jarokare

    Člen klubu


    • Body

      7

    • Počet příspěvků

      7 244


  3. Rikic339

    Rikic339

    Uživatel


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      1 377


  4. Ajap

    Ajap

    Uživatel


    • Body

      4

    • Počet příspěvků

      1 614


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 24.1.2022 Ve všech sekcích

  1. Rikic339

    Rikic 407 coupe - prodáno..

    Tak kola jsem si v sobotu vyzvedl a jsem maximálně spokojen!! Těším se až se obujou a daj na auto
    6 points
  2. Ajap

    Stírače nejdou vypnout Peugeot RCZ

    Děkujeme za informaci, ale to asi problém se stěrači u RCZ nevyřeší. Teď vážně - pokud potřebuješ poradit, tak vytvoř nové vlákno, kde problém více popíšeš a vysvětlíš, jak se projevuje - včetně roku výroby, typu motoru auta, co už se zkoušelo, atd.
    4 points
  3. Medvěd

    Vtipy

    4 points
  4. Péťa

    Vtipy

    mobil.mp4
    3 points
  5. První varování
    2 points
  6. jarokare

    ECONOMY MODE ACTIVE

    Ale zamkneš , stačí si přečíst návod
    2 points
  7. Vena garážmistr

    Sekačka na trávu - Benzínová, Elektrická nebo Aku

    Hele když jsem viděl tu fotku jak jsi ji stěhoval v 5008 a válí se Ti tam ta kudla tak si ji pověs někam do dílny nebo garáže aby jsi ji měl na očích. Já jsem takhle pořídil taky náhradní kudlu a někam jsem ji založil a už asi tak 4 roky ji hledám.
    1 point
  8. Sawoy

    Co jste dnes udelali...

    Jj ... více tady.
    1 point
  9. inoxing

    ECONOMY MODE ACTIVE

    @Akoc To, co popisuješ by byla žádaná funkce, bohužel tímto se economy mode primárně neřídí. Můžeš si to vyzkoušet sám, vezmeš další baterii a připojíš si ji např. startovacíma kabelama paralelně k tvojí baterce a nic se nezmění- economy mode se spustí nehledě na stav baterie. Primárně se počítá doba do uspání (economy mode) z doby nastartovaného motoru (doby dobíjení). Je to programová funkce BSI, takže je tam více podmínek, které do toho můžou "kecat", ale na stavu baterky primárně nezáleží, protože economy mode se spustí mnohem dříve, než se to vůbec k nějaké spodní hladině "bezpečného" vybití baterie přiblíží. Takže, pokud do auta dám novou baterii- jedna bude 45ah a druhá 74ah, tak se economy mode spustí ve stejný okamžik u obou shodně (za stejných podmínek). Jednotka BSI spočítá průměrně cca 20minut od vypnutí motoru a odstaví se do economy mode, nehledě na stav baterie. Další faktor je informace o nastartovaném motoru- pokud je nastartovaný motor, tak economy mode nenastane ani při značném podvybití- pokud např. auto nedobíjí vlivem závady, postupně se začnou sami odstavovat jednotlivé jednotky, poslední ŘJ motoru a auto přestane jet. Mimochodem, je to nerozumně nastavené i v tom ohledu, že pokud auto z důvodu závady přestane jet a máš otevřené nějaké elektricky ovládané okno, tak po chvilce se zaktivuje economy mode a okna už nikdo bez originalni diagnostiky nevytahne nahoru. Navic tuto funkci umi malokdo pouzivat a profik na diagnostiku PSA vetsinou auta odtahovat nejezdi. Tady je nejaka ochrana baterie opravdu az to posledni, co te zajima, kdyz ti prsi do auta...
    1 point
  10. MJSytic

    Brzdy životnosť

    Fakt? Aha. Tak to je nějaká speciální 308 asi Na normální je potřeba T30 na kotouče a T55 na šrouby třmenu.
    1 point
  11. jarokare

    Držiak cúvacej kamery.

    Ano
    1 point
  12. jarokare

    Zjištění výbavy podle VIN

    Zimzam010.pdf
    1 point
  13. jarokare

    Zjištění výbavy podle VIN

    Lucasao.pdf
    1 point
  14. Driver

    Stíhací Peugeot 205

    Tenhle Pežot je hodně nebezpečná stíhačka, donutil přistát i MIG-21....
    1 point
  15. Pepito

    Vtipy

    1 point
  16. jarokare

    Vtipy

    1 point
  17. KoudaK

    Vtipy

    1 point
  18. VojtouNerCZ

    307 sw - konečná

    A světla už pomalu připomínají světla
    1 point
  19. VojtouNerCZ

    307 sw - konečná

    Máš pravdu, je z papíru. Akorát je tak tvrdý a sežraný, že mi přišlo kovový. Dorazil nový výfuk a bufík dostal trochu péče aby vypadal.
    1 point
  20. BubakGS

    Pomoc před objednáním (výhřev, Webasto, GripControl)

    ..já žádné celoroční nedostal. Mám normálně z fabriky letní a musel jsem si koupit zimní sám....
    1 point
  21. MJSytic

    Peugeot 508 PSE

    Jako pěkný, akorát tomu nějak cinkají brzdy po jízdě
    1 point
  22. MotoMoto

    Dneska vařim já

    Jak vidím že vařil @Husky tak vím, že to nemám otvírat. A vždycky tu blbost udělám. No nic, jdu si namazat rohlík s máslem.
    1 point
  23. Péťa

    Vtipy

    1 point
  24. Péťa

    Vtipy

    @Medvěd Možná to jen nechápu, ale nezapomněl jsi dokopírovat zbytek textu?
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...