Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 13.9.2019 v kategorii Příspěvky
-
4 points
-
Majnekupé 406
Davidak79 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele brixtr za téma
2 points -
Vtipy
FrantaCV a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Chlap přijde do hospody a hned ode dveří volá "Dnes je pití na mě!". "Copak slavíte?" ptají se štamgasti. "Svatbu, Pán Bůh si vzal tchyni."2 points -
výměna spojky
ozzy56 zvýšil/snížil popularitu uživatele David 106s16 za téma
Najdi si trubku o vnitřním průměru stejným jako průměr té poloosy, cca 15-20cm. Řízni ji podélně (aby to bylo jako okap,žlábek) a na to navař šíkmo nějakou kulatinu, tyč nebo jinou trubku. Tohle já přiložím na poloosu ku tomu ložisku, ku vnitřnímu kroužku a pak do té šikmé přivařené trubky buším kladivem. 2-3 rány a je to venku.1 point -
zapac vnutorny klbb o domcek smerom von a nech pomocnik klepka1 point
-
jde poznat na diagnostice fap off ?
ozzy56 zvýšil/snížil popularitu uživatele filoyof012000 za téma
Všichni s vykuchaným FAPem, co by se vydali cestou retrofitu, koupí v Peugeotu ten levný za 9,5 kKč... Když ti ho dodá Peugeot, tak bych neměl strach, že nebude fungovat... chápal bych obavy z nákupu polskýho dílu na netu v ceně kolem 3000 Kč... Když bych koupil ten levný z Peugeotu, tak problémy bych čekal všude okolo, ale v tomhle kusu železa a keramiky fakt ne..... Potíž budou snímače kolem a SW řídicí jednotky. Honza1 point -
Huawei P Smart 2018 kdo vlastní a jede už na Androidu 9?
Pe.Tr zvýšil/snížil popularitu uživatele Tony Stark za téma
1 point -
Ano přes vyvolávačku Kdyby jsi měl cestu na Prahu 6, tak ti to uděláme v AV Caru na počkání1 point
-
mas povoleny oba dva srouby, co ji drzi v tom domecku ? Jinak nastrikat vickrat nejakej kvalitni uvolnovac/rozpoustec rzi, vetsinou to pomuze, nekdy staci i nekolikrat WDcko, pak jak bylo zmineno mlatit na ten krouzek na poloose smerem ven z auta. Ono vetsinou se to cely i s tim ulozenim na aute z motoru hodne blbe sundava, bud prekazi povoleni nektereho sroubu poloosa a nebo to je pak narazeny na centrovacich kolicich na blok motoru a neda se to dostatecne vyosit, aby to z nich slezlo. Jednou jsem s tim bojoval na 406 a musel jsem ty koliky doslova vymlatit majzlikem. To ale byl blok motoru, kterej byl urcenej do srotu.1 point
-
3.Minisraz v podhůří Orlických hor - 14.9.2019
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Zanedbaný pití pánové... Vlajku mám a dnes večer frčím směr Rokytnice... těším se....1 point -
Huawei P Smart 2018 kdo vlastní a jede už na Androidu 9?
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Koupil si obyčejnej telefon za 500,- protože neumí s chytrým telefonem ani volat ani psát SMS ¨Teda ale až po - https://www.peugeot-club.com/topic/95541-co-jste-dnes-udelali/?do=findComment&comment=19280091 point -
3.Minisraz v podhůří Orlických hor - 14.9.2019
Pepito zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Ty taky, sakra vy to nějak zanedbáváte, je potřeba vlhký teplo na ten nos, pak se rymička nemuže dostavit, a kdyby nahodou jo, tak zase to vlhký teplo ji vytáhne.1 point -
No a já musím s lítostí definitivně zrušit naší účast Koho by napadlo , že budu v září marodit - neschopenka trvá - léky nějaké také. Nic méně stav se zlepšil a to jak pocitově , tak i dle lékaře. Už prý nezním jako píšťala1 point
-
Priamo na snímači. Ak nechceš vyzúvať pneu ,zájdi do peugeotu a oni to dokážu inicializovať za pomoci pretlaku cez nejakú tú krabičku. Neviem si spomenúť ako sa to volá,ale vedia to.1 point
-
Stačí ti diagnostika a potom musíš poznať ID jednotlivých snímačov aby si ich vedel zadať do systému. Čiže ak sú pneu obuté ,musíš ju vyzuť aspoň na kúsku ,aby si vedel prečítať kod. Samotné kodovanie tu nájdeš ,už sa to riešilo.1 point
-
Dotyková obrazovka - funkce
lkomarek zvýšil/snížil popularitu uživatele Markusenka za téma
Ahoj! Vidím problém v komunikaci telefonu s autem po kabelu. V týdnu obdržím novej phone, taky S10e a uvidím co to udělá. U té staré Xperie to zlobí, kouše se přenos signálu obrazu při navigování přes Sygic, u Samsungu prý není problém, ale konkrétně u S10 série MirrorLink od začátku velmi nešel a vyřešila to až poslední aktualizace firmwaru telefonu viz i XDA a forum podpory Samsungu. Kromě toho všeho Samsung stále ladí aplikaci pro Mirrorlink, viz ApkMirror, kde je za poslední měsíc snad pět verzí aplikace, tak zkus aktualizovat jenom tu aplikaci. Vliv by mohla mít i výše zmíněná komunikace po kabelu, kde se může prát protokol pro MirrorLink s AndroidAuto. Ale jako první bych aktualizoval telefon na poslední firmware, aktualizoval bych aplikaci Samsungu pro MirrorLink Zde, vymazal aplikaci mezipamět a data a šel to zkusit. Jako velice důležité připomínám pro úspěšné připojení zvolit po fyzickém připojení kabelu mezi telefonem a autem na telefonu způsob připojení USB. Na výběr je většinou prosté nabíjení, přenos souborů, nebo přenos médialních souborů a přehrávání. Při prostém nabíjení to komunikovat nebude, musí se zvolit přenos souborů. Zároveň to nejde, když je povolené ladění USB v nastavení pro vývojáře. Jo a web Mirrorlinku už zase jede, tak to byl pouze výpadek serverů. Mára PS: nezlob, nezlobte se na mě, ale vracet auto kvůli nefunkčnímu MirrorLinku je naprostý nesmysl a úlet prodejce, který na to přistoupil, obzvlášť, když MirrorLink je oficielně garantovaný pouze u omezeného portfolia již poměrně starých telefonů s certifikací. Takže prodejce vozu by měl ponejprve chtít po majiteli vozu předvést nefunkčnost spojení vozu s certifikovaným telefonem, odkázat majitele na vadu softwaru v telefonu a až potom řešit vadu v autě. Vše pramení z neznalosti a trošku mi přijde z hlouposti. Na webu MirrorLinku jsou všechny certifikované telefony uvedeny a přestože třeba Samsung MirrorLink má i u série S10, S9, tak podporu oficielně nikde neuvádí, negarantuje jí.1 point -
Pěkné jen ty ceny mohli být taky speciální a ne skoro stejné jako bez této akce.1 point
-
tohle neni fyzicka chyba displeje, ale SW chyba budiku, misto trojky to ukazuje tohle, pak kdyz ma skocit ctyrka, tak se objevi jakoby jednicka, kdyz ma skocit petka, tak se pak objevi dvojka. Mam v aute to same, pocitam, ze ted az mi za 30tis km bude mit skocit 6tka, objevi se trojka Jde to opravit preprogramovanim. Jak uz bylo psano vyse, OK406 to resil u nekoho na jihu Cech, za 500, tak pripadne dotaz primo jemu. Ja si s tim zkousel chvilku s programatorem hrat, uspesne jsem vycetl EEPROM i nahral zpet zalohu, ale pokud jsem v BIN souboru stav km zmenil, nahral do budiku, tak uz neukazoval displej vubec nic, nejspis je treba zapsat nekam jeste nejakej CRC nebo tak. EDIT, tak mi to nedalo a jeste jsem ted trochu pogooglil a nasel a stahnul jsem nejakej kalkulator na BIN soubory EEPROM tacho, kterej vypada funkcni. Zkusim si teda jeste znovu pohrat s EEPROMkama na zkusebnich budicich a kdyby se mi to podarilo rozbehat, tak dam vedet1 point