Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 24.8.2019 v kategorii Příspěvky
-
Fotím, Fotíš, Fotíme
Goldinka a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele MATTESS00 za téma
4 points -
Ferryho krabice 806 Quiksilver - STK hotova
Hafity a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Ferry za téma
3 points -
Zvláštní zvuk motoru Peugeot 2008
Jardel2018 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
@machal22 tak to zase jako brzdi, tohle skutečně není projev třihrnku. A o tom jak je tříhrnek špatný by se dalo taky polemizovat, Suzuki je do Swiftů dávalo už od 90tých let a jaký to jsou držáky. Takže se uklidni.2 points -
Dodací lhůta Rifter
jareka a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele perito za téma
2 points -
Dodací lhůta Rifter
perito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Megi za téma
2 points -
Nedá mě to, musím se pochlubit. Od pátku jsem majitelem nového Peugota Rifter. Nemusel jsem čekat na dodání, měli ho v saloně Peugeot ve výbavě která mě vyhovovala, slovo dalo slovo, po složení zálohy a vyřízení administrativy je od pátku můj. Zatím k dnešnímu dni najeto 300 km. Průměrná spotřeba za těch 300 km 5,1 l/km. Přikládám pár fotek. Zapoměl jsem doplnit, motor 1,5 BlueHDi 130 k, 6 stupňová manuální převodovka. Podle katalogu je barva oranžová, v TP je ale napsána hnědá. Na sluníčku vypadá opravdu do oranžova. Ahojky.1 point
-
Co jste dnes udelali...
OK406 zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Tak od čtvrtka jsem zapřaženej jak mula. Ve čtvrtek dopoledne jsme s tatíkem začali pokládat zámkovku na vjezdu odpoledne jsem vyzvedával ségry na letišti vraceli se z dovči měli nějaký problém takže jsem tam čuměl a domu jsem se dostal někdy kolem devátý ještě jsem byl na zpátečce na nákupu. A v pátek ráno jsme pokračovali s pokládkou dlažby někdy kolem 12 nás horko donutilo přestat a pokračování asi ve čtvrtek protože Po-St jezdím. A dnes jsme s bráchou a skorobráchou a tatíkem nainstalovaly zouvačku a vyvažovačku. Skorobrácha si pak na dílně spravoval Sharana a s bráchou jsme ještě poklidili nějaký velký těžký věci co bych s sám nebo s tatíkem neutáhnul brácha pak jel po obědě domů a já jsem dostrojil a vyzkoušel zouvačku. Zítra bude skorobrácha dodělávat Sharana já dostrojím vyvažovačku a uklidím v gumárně. A snad už to tam bude trochu vypadat abych to konečně vyfotil a pochlubil se.1 point -
1 point
-
to su obycajne autorele na 12 volt 5-vyvodove tie zelene tusim na 30amper a to modre na 40 amper kupis hocikde v mototechni len budu mat inu farbu1 point
-
výběr benzínového motoru pro 307
inoxing zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
V 307 sw taktéž RFN. Spotřeba- jel jsem teď trasu Starý Kolín-Zábřeh a jel sem za 6/100. Většinou se jinak pohybuji v rozmezí 7.5-9, protože střídám město/delší trasy. Reakce na plyn, jak již bylo zmíněno, tupé-to je kvůli EGR ventilu, no. Olej-měním po 10k, doleju cca 800ml při asi 5k, takže neřeším- vyřešily by guferka ventilů, časem udělám. Najeto mám skoro 200k, momentálně je v plánu LPG, už ho mám doma, jen ho domontovat. Jinak je to motor prakticky blbuvzdorný, něco jako 1.6, no. Akorát na SW či kombi je ten dvoulitr pružnější než ta 1.6 Jinak spojka mi vydržela 180k-pak se rozpadlo ložisko. A nějaké vytáčení motoru (samozřejmě zahřátého) není žádný problém.1 point -
výběr benzínového motoru pro 307
inoxing zvýšil/snížil popularitu uživatele David 106s16 za téma
@inoxing držák, jinak to říct neumím. Mám s motorem RFN najeto 800tkm, na plyn. Jednou mi praskly rozvody, vydržely cca 250tkm, myslel jsem, že jsem je v termínu vyměnil, resp. že byly vyměněny no a nebyly. Jinak naprosto bez problémů, jednou jsem musel vyměnit cívky na zapalování, po cca 600tkm se vysypal kat. Olej nedolívám, měním co 15tkm, ale dávám po vrchní rysku a před výměnou je na spodní, takže úbytek je. Asi to časem vzdají guferka na ventilech, já je dával preventivně nové když jsem řešil ty rozvody. Taky odešel altík, po cca 500tkm, ten jsem vyměnil na cestě za nový, co jsem si vozil sebou. Na druhou stranu, mi ten motor přijde takový tupý, najít správné otáčky na rozjezd dělá občas někomu problémy a celkově reakce na plyn jsou takové zpomalené. V citroenu jumpy mi to bere cca 10l plynu, takový průměr za ty kilometry, jezdilo to celkem naložené. Ale ani když se snažím, tak pod 9 se nedostanu.1 point -
Petrkaspi moc diky za odkaz .1 point
-
https://androidapksfree.com/android-auto/com-google-android-projection-gearhead/ Moc krásné auto.....uz take poptávám a zjištuji co a jak aby na jaro bylo vyrobené. Přeji mnoho štastných km a at slouží. Petr1 point
-
Chladic
Vena garážmistr zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
Tak jinak - termostat otevírá při 89°C , takže při teplotách okolo 100°C je trvale otevřenej . První stupeň ventilátoru spíná při 97°C a druhej při 105°C , takže tebou popisovaný chování je úplně normální - když stojí auto s motorem na volnoběh , tak není chladič chlazenej náporem , proto teplota motoru stoupá až k těm 97°C (to už je termostat dávno otevřenej a na budíku klidně můžeš vidět 100°C , je to jenom informace pro řidiče , ne kalibrovaný měřidlo) kdy sepne první rychlost ventilátoru . Když motor na místě ještě zatížíš přidáním plynu , teplota stoupá ještě dál , až na těch 105°C , kdy sepne druhá rychlost . Ty teploty jsou úplně normální , problém nastává až někde okolo 110°C a to ti dá auto určitě vědět . Mimochodem , v dnešních "moderních" vozech už to řeší elektronika a teploměr ukazuje 90°C v rozmezí cca 80 - 107°C , právě proto , aby se řidiči jako ty (některým je to tak nějak jedno) nestresovali výkyvem teplot motoru za jízdy (prostě když je to v mezích pracovních hodnot teploty motoru , tak bude ukazovat 90°C stůj , co stůj )1 point -
Musis to merit na spravny rozsahy. Jinak ty multimetry meri spatne, tedy co radove co nejblize. Kdyz meris sekundar, kde ma byt, dle vyrobce civky- 7000ohm, meris na rozsah 20K (ne na 200K jak mas na fotce). A primar, kde je 1ohm, meris na nejblizsi rozsah 200 (spolu se symbolem diody "na pískačku").1 point
-
Dnes neplanovane-planovane setkani s Oddiem pobliz Mnisku p.Brdy. Privezl mi po trase jeho cyklovyletu do Brd vratit moji sadu pertlovacky s rezakem na brzdove trubky a pujcit jeho lepsi pertlovacku a nove pruzinky do kontaktu soupacich dveri u 8061 point
-
Velká gratulace! Já už tam radši ani nevolám ... vždycky se akorát naštvu, že to ještě není. Mám pocit, že tlačí hlavně GT Line, a my, co jsme objednali Allure jsou odsouváni na "až zaprší a uschne". Já objednával v polovině března, takže už točím 6. měsíc a dle informací je auto už přes měsíc "ve výrobě". No - dovolenou jsme se starým Touránkem odjeli, nablýskal jsem ho s vidinou prodeje ... tak si ho ještě chvilku užijeme. Barvu má podobnou a o dost lepší motor1 point
-
1 point
-
No to je masakr! Tohle normálmní není. Mám taky 2008 bez turba a takhle fakt nezní.1 point
-
Vtipy
Zodiak zvýšil/snížil popularitu uživatele Gabriel 307 za téma
Jeden chlapík sa volal Trtkal. Strašne sa za to priezvisko hanbil a ani sa k nemu nepriznával. Raz sedel v čakárni u doktora,vyletela sestrička a na celú čakáreň...: Trtkal!...je tu pán Trtkal???....ten chudák hlavu dole...haló...no je tu pán Trtkal? V tom vychádzal zo záchoda chlap a sestrička na neho: Vy ste Trtkal? ...nie!...ja som sral1 point -
druha rychlost bude s najvecsou pravdepodobnostou zopnute obe zelene rele to modre bude na max rychlost takze vytiahni obe zelene a dratovymi prepojkami prepoj piny 30-87 (alternativne znacenie 3-5) v oboch peticiach mala by nabehnut druha rychlost ak pojde potom ti napisem jak si na to napojis spinac alebo dva spinace a kolko ze mas vlastne vrtuli?1 point
-
A co čekáte od 3hrnku? Bohužel tahle doba *neumím psát slušně*í všechny motory.-1 points