Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 28.9.2018 Ve všech sekcích
-
8 points
-
Změny v silničním zákoně a výbavě vozidel od října 2018
Klemoň a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Ne podle tohoto nejnovějšího už je jedno jaké je datum expirace. Všichni totiž svorně tvrdili že je nutné dodržet expiraci aby nebyl materiál v lékárničce kontaminovaný a že musí být sterilní což šlo dodržet jen tím že se v pravidelném intervalu měnili (lékárničky). Po jednáních s odbornou veřejností ( záchranáři a jejich doktoři) se došlo k tomu že je úplně jedno jestli tomu zraněnýmu tu hnátu zavážeš nesterilním nebo sterilním fáčem páč ta rána je stejně kontaminovaná a v polních podmínkách se to nedá vyčistit tak jako v nemocnici. Daleko důležitější je umět tu lékárničku použít než to jestli je " čerstvá , použitelná nebo prošlá" . A to si troufnu tvrdit že 90% lidí neumí nebo dělá že neumí i když základy první pomoci se probírají v AŠ a někteří se v tom školí i v rámci různých školení v práci.4 points -
Co jste dnes udelali...
Klemoň a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele KoudaK za téma
2 points -
Mrkvička - co pořídit po P306 hatch?
Milan+ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
tvl snad ji to koupiš ne , milovane polovicce . škudlo.2 points -
2 points
-
Vtipy
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Dnes jsem chtěl darovat krev, ale sestřička mi pořád kladla dotěrné a nepříjemné dotazy. Strašně ji zajímalo, kde jsem všechnu tu krev vzal a čí vlastně je.2 points -
Změny v silničním zákoně a výbavě vozidel od října 2018
Namor74 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Tak uličku neuměj řidiči vytvořit ani vpravo... sem zvědavá jak to bude s tou vlevo...2 points -
Vtipy
Namor74 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele *nohafuc* za téma
Číňan přijde do židovské prodejny koupit černou podprsenku, velikost 70. Majitel, Žid, známý jako velmi šikovný obchodník, podotkne, že se černé podprsenky těžko shání, že se málo objevují na trhu. Proto je jejich cena 50 dolarů za kus. Číňan koupí 25 kusů. Vrátí se za pár dní a koupí 50 kusů. Žid podotkne, že mezitím zdražili a prodá mu je za 60 dolarů za kus. Číňan se po měsíci opět vrátí a koupí všechny zbývající podprsenky v obchodě, a to za 75 dolarů za kus. Velký zájem o černé podprsenky č. 70 zaujal židovského obchodníka, a proto se zvědavě ptá Číňana: „Pověz mi, prosím tě, co vlastně děláš se všemi těmi podprsenkami?“ Číňan odvětí: „Stříhám je na dvě poloviny a prodávám jako jarmulky Židům. 200 dolarů za kus.“2 points -
Dneska nejdříve dovezena kárka dříví na chalupu a pak nastala horší část dne - otevřít první komoru septiku abych se dostal k odpadu z baráku z druhé strany. Je tam někde ucpávka - pero trochu prošťouchlo, takže částečně teče (hurá, už nestojí voda v hajzlu), zítra bude pokračování. Pokud se nepovede, tak v týdnu povolám profíky.1 point
-
@StibTo ono to z meho profilu nevyplyva, ale ziji na SK. Pritelkyni mam pres trencin a tu divnou caru co rozdelila Ceskoslovensko v UB. Mel bych to oznacit at me moderator neznecti!!!1 point
-
Zkušenosti
Freeman93 zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Co tohle - http://public.servicebox.peugeot.com/APddb/1 point -
Spojka Peugeot 406
ozzy56 zvýšil/snížil popularitu uživatele martini888 za téma
ďakujem ti veľmi si mi pomohol1 point -
Nejde mi cerpadlo
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
Nezlob se na mě , ale myslíš si , že každej má doma věšteckou kouli , aby zjistil , jaký máš auto a motor ? Zkus to doplnit a třeba ti někdo poradí1 point -
Jeste ze jsi nevyfotil to zrcatko po faceliftu1 point
-
Vtipy
vendelinek zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
"Mám pro vás, pane, špatnou a dobrou zprávu. Špatná: Váš špatně zaparkovaný vůz se rozjel, v první zatáčce prorazil svodidla a spadnul ze stráně do strže. Dobrá: Po cestě měl průměrnou spotřebu jen 2,37 l/100 km!" Jede autobus plný lidí. Jeden pán chce vystoupit, tak jde za řidičem a zaklepe mu na rameno. Řidič se hrozně vyleká strne volant a vybourají se. Pán se pak řidiče ptá: "Proč jste se tak lekl?" "Víte já sem v téhle práci první den." "Aha, a co jste dělal před tím?" "Jezdil sem s pohřebákem." Zamítnutí žádosti o zvýšení platu Vážený pane / paní, Vaší žádost ze dne ..... o zvýšení platu zamítáme. Důvod: Nestydíte se vůbec žádat o něco podobného? Víte vy vůbec jak málo pracujete? Posuďte sám: Rok má 365 dní. Z toho 8 hodin denně spíte, to je 122 dnů. 8 hodin denně máte volno t.j. 122 dnů. Zbývá Vám teda na práci již jen 121 dnů. Jak také jistě víte, rok má 52 neděl, zbývá Vám tedy na práci již jen 69 dnů. V sobotu máte již odpoledne volno, t.j. 52 půldnů, které se rovnají 26 dnům. Na práci Vám teda zbývá jen 43 dnů. Denně obědváte jednu hodinu, které se rovnají 15 dnům za rok. Tudíž na práci Vám zbývá již jen 27 dnů. Jak Vám je dobře známo, máte nárok na 14 denní dovolenou ročně, tedy Vám zbývá již jen 13 dnů na práci. Po odečtení 12 svátků, které se každý rok světí, zbude Vám k práci pouze jediný den a to je 1. květen svátek práce, to zase nepracujete, tudíž nemáte nárok na žádný plat. Z výše uvedených důvodů Vaší žádost o zvýšení platu zamítáme a sdělujeme Vám, že příští měsíc již nedostanete žádnou výplatu.1 point -
306GTi-6 by Béďa
Ivkopivko12tka zvýšil/snížil popularitu uživatele Béďa za téma
@Ivkopivko12tka asi už tam je sucho, tak nemá co téct ne, fakt to nebyla žádná protekce ale klasická TK..1 point -
krtek 2 - Takých fakt milujem, hlavne keď na nich narazím v mestkej premávke. Tento spôsob jazdy by mali priamo zákonom zakázať pod prísnymi postihmi. Šetriť palivo v bežnej premávke nech si každý šetrí keď je na ceste sám, nech sa páči, akonáhle premávka zhustne, sú títo vodiči na obtiaž každému naokolo, a to čo oni ušetria, všetci ostatní x-násobne spotrebujú navyše. inoxing - ak aj diagnostika nevie rozoznať tlak paliva (NFU) tak si myslím, že nie je nič jednoduchšie ako si to cez odvzdušňovací ventil overiť. Zároveň sa domnievam, že ak by štart blokoval z nejakého dôvodu priamo počítač, tak že by toto diagnostika ukázať mala.1 point
-
51. sraz Peugeot Clubu 21. - 23. 9. 2018 - Hracholusky - v Transkempu - Poděkování + fotky
KoudaK zvýšil/snížil popularitu uživatele kloupec406 za téma
@KoudaK už doufám že nevynechám ani jeden.. Pozdravuj Marťu1 point -
Změny v silničním zákoně a výbavě vozidel od října 2018
Namor74 zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
No v 807 mám velkou z BUSU protože se nějak cestou z práce jednou hodila. V C2 mám nějakou obyčejnou koupenou letos v létě akorát mi na ní máti na šicím stroji přišila dva kusy suchýho zipu aby držela nahoře na čalounění blatníku. A v Puntu je taková ta kabela povinné výbavy z AK. O kvalitě materiálu v těch lékárničkách si nedělám žádné iluze ale co jsem si do všech aut dodal tak doktorský rukavice kámoš jezdí s převozovkou takže mu jich když se potkáme pár vždycky seknu. Když si s nima člověk vyhraje tak se dají složit do futrálu z kindervajíčka. Ono když na to přijde a potřeboval by člověk měnit kolo tak se to v nich taky dá udělat aby si člověk nezasvinil ruce. Jinak co se týče zbývajícího co by se nemuselo vozit jsem ze staré školy a nevidím důvod něco z auta vyhazovat jen protože už se to nemusí vozit. A tuhle mě zastavila s Puntem PČR a že silniční kontrola, tak jsem sundal ze kšiltu pouzdro s dokladama a už jsem dostával kázání že doklady mám mít u sebe a ne na kšiltu pak když se auto ztratí tak že se s ním ztratí i doklady atd. tak jsem to odkejval že vím že to zákon o provozu říká a najednou mi povídá jestli by nebyla jiná zelená karta a v dobrém rozmaru a proč tahle je málo zelená? a on to ne ale je 3 měsíce propadlá a já aha tak ta je doma v tom dopisu z pojištovny co jsem ještě nestihnul rozbalit. Takže jsem byl poučen a propuštěn.1 point -
já si jednou půjčil vod táty starýho formana (to bylo tak před deseti rokama), no a jedu si takle domu z práce ze školení řidičů a řikám si: "se musim mrknout, jestli tam má pojistky a lékárnu, tyjo" no a najednou koukám a přede mnou hlídka. Staví mě, prej pane řidiči ukažte povinnou výbavu. Tak jdu do kufru, ukazuju trojúhelník, krabičku s pojistkama, kde nic nebylo, ani žárovka, no a policajt řiká :"ještě lékárničku", tak sem mu podal lékarničku a on:"no to asi nebude ona", řikám: "bude, proč?" a on: "no protože tahle má expiraci 1984" haháá, tyvole, otec tam měl lékárnu ještě ze starý škodovky, takovou tu v tom červeným vixlajvantu...tyvole, připadal sem si jako totální debil1 point
-
Sterilita je zranenymu naprd kdyz umře...nas doktor ucil ze je lepsi pouzit cokoliv...treba pri tepenem krvaceni mu tam narvat jako tlakovy bod minci...s pripadnou infekci si poradi v nemocnici..jinak mam v autě tri lekarnicky...jednu origo z puga...jednu proslou ze shade 120 na moje nesikovny maso a jednu neproslou zatavenou...:) nikdy nevite kdy se bude hodit Jinak na dlahu improvizovanou bych teda obvaz pouzil jako posledni...to bych radsi rozdrasal triko...preci jen fac o klacek se prosoupne...ale po bitve je kazdy general...jinak palec nahoru ze jste si poradili... Pak taky clovek nemusi mit zarovky...ale to si s 307 nelajznu..clovek nevi dne ani hodiny kdy mu zhasnou obe svetla...at postupne..nebo naraz1 point
-
Změny v silničním zákoně a výbavě vozidel od října 2018
Gabriel 307 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Mám 14dní starou zkušenost s autolékárničkou, když jsem si v lese zlomil nohu. Bylo potřeba přes dva klacky svázat nohu. A jako ty obvazy jsou teda na pendrek. Po pravdě, je jedno, jestli jsou sterilní nebo ne. Když máte umaštěný montérky od pilin... Lékárnička byla nová nerozbalená z traktoru.1 point -
Co jste dnes udelali...
ozzy56 zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Péťo když jsem byl u výběrka tak jsme se domluvili na částce kterou chci tu jsem dostal v první výplatě ale druhá byla o 3000 méně než jsme se domluvili a když jsem manažerovy tuto skutečnost připomněl tak mi tu dohodu zapřel. Navíc ani neměl snahu navrhnout nějaké řešení co s tím udělat abych mohl zůstat. Lukáši potkat mě možná potkáš ale na bus se nevracím nastálo nechal jsem si brigádnickou smlouvu budu teď pár týdnů brigádničit a při tom hledat něco jiného. Popravdě tahle štace na přetahu mi ukázala že to jde i jinak než mít tu kulatou lopatu celé dny v ruce abych si vydělal na chleba takže budu koukat po něčem kde nebude volant tím hlavním vercajkem.1 point -
1 point
-
Co jste dnes udelali...
Milan+ zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
A tak s Novellem 3.x a pak především 4.x jsme ve dvou lidech spravovali síť úřednických 120ti počítačů s Windows 95 a 98 a podstatně větší pohoda než později jinde s Windows servery. Novell měl vymakané řízení stanic (NAL) na což přišly wokenní servery s ActiveDirectory až za mnoho let. Již tenkrát jsme lidem řídili nastavení ploch, instalovali aplikace na pozadí a měli putovní profily s aplikacemi podle kvality PC ke kterému si právě sedli. Škoda že po verzi 5 přišel Linux a dneska to hodně válcujou wokenní servery - ne že by byly lepší, ale každý si myslí, že jim rozumí. Jak si tak uvědomuji asi jsem už dost starej .... anebo mladej, ale hodně pamatuji1 point
-
BRRRRR bylo na koax. Já na Novell vzpomínám s láskou, fungoval spolehlivě, rychle a bez překvapení. Teprve, když začaly na stanicích Windows, začaly i problémy.1 point
-
nebo new1 point