Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 31.5.2018 Ve všech sekcích
-
Co jste dnes udelali...
ozzy56 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Roman Bazi za téma
3 points -
Vtipy
mmartinkovic a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele FrantaCV za téma
To @Laďa to mě připomíná jeden z hluboké historie: "Šli tři, jedna byla ošklivá, druhá pitomá a třetí byla taky učitelka".2 points -
Hurvajzův nový povoz
Klemoň a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Laďa za téma
Pokud to má na ježdění mezi sklípky, tak mu tam vzadu chybí ty přídavné kolečka2 points -
Alarm do garáže, poraďte jaký
Fruktis a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
A já se zase řídím heslem "Normální je nekrást"2 points -
P5008 - slot vnutri kufra na pravej strane
P607Olda a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele lion307 za téma
velmi pekne dakujem za odpovede :) pekny den vsetkym2 points -
2 points
-
2 points
-
Jakou značku brzd koupit
celda1970 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Bremba desky na Ate kotouče mi pískaly, ale strašně..! A kotouče za rok na odpis Obojí Ate spokojenost..2 points -
Dostalo mě do kolen :)
vendelinek a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pacho69 za téma
Jsi jí to měl podpálit2 points -
Vtipy
Haryk a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Laďa za téma
Klepání na nebeskou bránu: Svatý Petr zakřičí: "Co je?" "Neříká se CO JE, ale KDO JE!" "Bože, zase učitelka"2 points -
Alarm do garáže, poraďte jaký
ozzy56 zvýšil/snížil popularitu uživatele Roman Bazi za téma
ozzy56, můj příspěvek nebyl odpověď na Tvůj. Tvoje zabezpečení se mě zdá skvělé . Sám mám vymyšlen systém, který zloděje varuje ještě před spuštěním alarmu. Můj příspěvek byl spíše odpověď na příspěvek pesastor, jestli je lepší alarm, nebo mechanika.1 point -
1 point
-
jsou na světě bohužel i lidi, vyznávající jiná hesla...1 point
-
Hurvajzův nový povoz
Charlie 1 zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
Tyhle kola od Authoru s názvy Amerických měst jsou z poloviny devadesátých let. Největší socka byl Dallas1 point -
Jj, baterka. Kup na vrakáči. Je to zároveň osvětlení kufru.1 point
-
P5008 - slot vnutri kufra na pravej strane
Dodo1976 zvýšil/snížil popularitu uživatele Radovan Peugeot 5008 za téma
Já tam mám osvětlení zavazadlového prostoru které po vyjmutí slouží jako baterka hodně dobrý vynalez1 point -
některé citroeny tam měly osvětlení kufru, které se dalo vyjmout a sloužilo jako příruční baterka--v tom slotu se pak nabíjela, tak jestli to některé modely pežotů do určitých zemí neměly taky1 point
-
Blahopřeji ahodně štěstí, zdraví, pohody klidu v manželství.1 point
-
@Pepito jsem rád, že ti moje bejvalka dělá takovou radost..1 point
-
Neboj láska hory přenáší... však si řeknete ano klidně i v pláštěnce a po kolena ve vodě... (naštěstí tyhle MJejovi předpovědi nikdy nevyšly...)1 point
-
Na starý kolena se zbláznil..., kozel.... takovejch peněz vyhozenejch.. víš co za to mohlo bejt 12ek..??? a minimálně jedna svíčková...!1 point
-
Tak ať spokojeně jezdí. Já dnes dal 42 km s kámošema převážně po červených turistických stezkách..1 point
-
jednou se sveze a pak to prodá1 point
-
Tak abych trochu oživil kategorii 1007. Babka si stěžovala, že se jí neotevírají dveře. Bál jsem se, že to bude problém s motorkem spínače v klikách, ale naštěstí stačilo všechny pohyblivé části pročistit a pořádně promazat a zase vše funguje jako víno Použil jsem osvědčené mazivo ve spreji Berner. Určitě tam min do dalšího jara vydrží Jinak až na pískající brzdy a lehkého "křupání" od dveří za jízdy je s 1007 absolutní spokojenost. Když má majitelka řídit normální osobák, trpí klaustrofobií Tak snad bude "krabice" sloužit bez problémů dál.1 point
-
Hurvajzův nový povoz
Gabriel 307 zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Ale kdeže, to ma Beer on, a Wine on1 point -
Jakou značku brzd koupit
P607Olda zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Nebudu ti radit konkrétní značku. Pokud by jsi pohledal tak by jsi zde našel moje vyjádření k podobné otázce. Podle mě je důležité si spíše uvědomit jak auto používáš jezdíš předpisově / na hraně předpisů / na hraně možností svých a auta ? A podle toho volit značku brzd. Každá značka má trošinku specifičtější vlastnosti podle toho jak se auto používá. Bremba jsou podle mě vhodný pro agresivnější jezdce pro kliďase jsou třeba Feroda, ATE je takový ten lepší univerzál . Prosím nebrat mě za slovo toto je můj osobní názor a nikomu ho nevnucuju. Ale jedno vím jistě pokud budeš měnit komplet tzn. kotouč + desky tak dej jednu značku. Na své 807 jsem měnil komplet dal jsem Ferodo pak jsem měnil jen desky dal jsem Bremba a přijde mi že jsou ty desky tvrdší a že kotouče začali ubývat trochu víc než když to bylo v jedné značce. Bráchovy jsem dával komplet Bremba a je spokojený ale brácha patří spíše mezi ty agresivnější jezdce. Většině zákazníků montuju MEYLE a zatím jsem neslyšel stížnost.1 point -
Přijíždíme ke stopce a žák řiká: tady musím zastavit..! Načež to dál hrne na dvojku... tak mu to zahamtnu a koukám na něj se slovy: dyť si řikal, že tu musíme zastavit..???!!! "Já myslel, že stačí, když to řeknu.." Takže přátelé.., až pojedete po vedlejší ke křižovatce, tak si jen řekněte, že tam máte dát přednost a jeďte dál.. a až půjde ňákej chodec... Jakoby se stalo, že ste ho pustili...1 point
-
1 point
-
1 point