Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 21.5.2018 v kategorii Příspěvky
-
4 points
-
Co jste dnes udelali...
Hafity a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Nemoralizujte, na jeho místě by to risknul každý3 points -
Za kolik tankujete?
brutall a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Charlie 1 za téma
Lidi jsou líný jak prasata..kdo auto potřebuje bude jezdit i když bude stát 50Kč/litr3 points -
Olaf - 1,6 72 kW
radim.1008 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Asmodeus za téma
Máme tady jaro a na Olafovi se ve volných chvílích dělá, abych se měl čím bavit Už asi před měsícem jsme čistili lak. Ne, nerozlešťovali, zatím opravdu jen čistili. Vzalo se Tempo na staré laky a začala se odstraňovat zažraná špína v laku. To jsem ještě neviděl... Ve všech záhybech černo. Takže těsnění dveří pryč, světla pryč a šlo se leštit. Velké plochy tak nějak šly, do záhybů jsme museli hadříkem na bukovém špalíku, no nechali jsme na tom s tchánem ruce. No a dnes jsme se pokoušeli lak rozleštit, ale napoprvé to ještě není ono, takže budeme muset zas a znova, nicméně rozdíl je už teď neskutečný! Včera jsem po předchozím majiteli trošku opucoval všechny panty - ruce mám do krve... řidičova strana byla daleko horší, ale tu jsem nevyfotil... Nu a tady pár fotek z dneška. Mrzí mě, že na fotkách není poznat, jak je Olaf nablýskaný.... Ještě se bude lakovat přední nárazník, protože je přelakovaný a z pod bílé místy leze modrá metla, jak se loupe a musí se opravit zadní nárazník, jsou na něm dvě praskliny (viz nalepené černé pásky). No a pak nerez koncovečka na výfuk a natřít brzdiče vepředu a bubny vzadu a už na to prdím...3 points -
Za kolik tankujete?
MilanF1 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
za komoušů to bylo sice za pár Kčs, ale i plat byla almužna --takže v přepočtu je dnes PHM levnější...2 points -
soubory .cod .mod .ori
brixtr a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele straki007 za téma
Vse tomu softu odpovida. Slapnes ...... kouri...........zere........nefunguje jak ma. FAPoff jsem nezjistoval. To neni uplne jednoduche pokud je tam uprava jinych map.Pokud byl delany kradenym softem tak uz vubec nezjistim. Ale pokud je FAP udelany jak chip tak nevim nevim...... Asi udelas dobre kdyz si nechas nahrat original resp nechat udelat vse korektne.2 points -
2 points
-
Super Peťo díky moc1 point
-
Díky Peťo aspoň ty se mě zastanes1 point
-
Tak to příště zapal Ale nezapomeň předem pojistit1 point
-
Tak mám tam jednu sadu letních ještě a pak 2x zimaky Se to převážení 3 min takže to jsem v klidu risknul ale už se stěhovat nechci mám toho plný kecky1 point
-
Co jste dnes udelali...
brixtr zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Psal 12gum. Ne 16, Klemoň neumi počítat1 point -
Co jste dnes udelali...
Gabriel 307 zvýšil/snížil popularitu uživatele Klemoň za téma
" K čemu máš na dvě auta tolik gum? " Zimní sada, letní sada na pole, letní sada na STK a letní sada na srazy1 point -
Co jste dnes udelali...
Klemoň zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Tě nabere nekdo zezadu i na 15m jizdy a mas utrzenou hlavu. Nikdy neviš.1 point -
Krivy naboj. Mnohdy to nikdo moc neresi, proste prehodi kotouce a pak nastane to co u tebe. Pri vymene kotoucu by se mela premeriz hazivost naboju, a pokud je nad predepsanou toleranci, vymenit s kotoucema i naboje. Pokud totiz naboj haze, ty das novy kotouc, chvili to bude ok, ale po case ten kotouc bude vice a vice kopirovat krivost toho naboje.1 point
-
Přitom stačí na každé navigaci vyvolat servisní info a dozvědět se tak, o jakou navigaci se jedná Navíc to co uvádíš je nesmysl, protože mapové podklady pro WIP NAV+ jsou v jednom balíku, jako pro SMEG, takže je to buřt Maximálně může být problém ve vyšší verzi SW, ale pro ně je zase aktualizace zdarma. Jinak třídění včetně obrázků je třeba ZDE Ale normálně by mělo stačit každému, aby se podíval do manuálu k autu ...1 point
-
1 point
-
OK tak dej potom prosím vědět jak se to změnilo1 point
-
Za kolik tankujete?
Charlie 1 zvýšil/snížil popularitu uživatele brutall za téma
A ti ještě línější jezdí na plyn, aby ušetřili1 point -
hmm..v obytný zóně na chodníku? Před prechodem a v neděli odpoledne byl to povzdech nad tím ze ten kdo skoli ostatní a ma plna usta predpisu a toho jak tam chodi deti, nemá mit sam maslo na hlavě...pak je jen a jen k smíchu... ale těch co kazí vodu a piji vino je tu spousty a ještě jsou plácáni po zádech jako největší kingove1 point
-
Díky, ty pláty jsem taky nenašel levněji než tady, taže ahifi je jasná volba. Ten akustický tlumící objednám z ebay. Díky za informace1 point
-
Výměna orig.repro na P5008+vytlumení dveří
boza77 zvýšil/snížil popularitu uživatele otojanicek za téma
na ten tapec jsem to objedna z číny jako ty... Ty bytumenové pláty e z činy nevyplatí objednávat ... bud nejsou a nebo stejě drahé jako na ahifi... tam maš záruku kvaliy ten Akustický tlumící materiál Gladen Aero Wave lepící trojhránky...mám jak ahifi tak z číny.... vypadá stejně na omak..možná z ahifi trochu lip lepí ale nevím třeba se mi to jen zdá ..... nicméně z číny za 1/2 cena na m2 https://www.ahifi.cz/akusticky-tlumici-material-gladen-aero-wave.html čína : Fireproofing Soundproofing Acoustic KTV Studio Wall Foam Board Panel 24" x 24" 1X1M https://www.aliexpress.com/item/Fireproofing-Soundproofing-Acoustic-KTV-Studio-Wall-Foam-Board-Panel-24-x-24-1X1M/32852235287.html?spm=2114.13010708.0.0.5d494c4dlY55c51 point -
1 point
-
Určitě se mi to s cestou do Itálie vyplatí...1 point
-
v pohodě, proto jsem ti to upravil... mrkni na ty kryty a zkontroluj zda nemáš vychýlenou napínací kladku...Tím bych rozhodně začal1 point
-
Tak že stran automatů u 406tky. Aisin neměla. ZF se dávalo do motorů 3.0l. objemu a do oststnich motorizaci 406tky se dávaly AL4, které mají opravdu kořeny u renaultu a vyráběly se ve VALENCIENNES. Tam se převodovky pro PSA vyrábí dodnes.1 point
-
Jensen je stará značka z Anglie, myslím, že vyráběla i sporťáky s pohonem 4x4.... Ten Fiat bude možná nějaká karosářská varianta od nějakého designera (Bertone? Zagato?)....1 point
-
1 point
-
1 point
-
Pomoc s vyberem Peugeota 407
MotoMoto zvýšil/snížil popularitu uživatele P607Olda za téma
Já myslím, že marta.5 by si měla nechat poradit od John_Ice a StibTo. Píšu to bez ironie, vážně. Je třeba mít silný benzinový motor, bez ohledu na spotřebu. Např. StibTo si teď pořídil 3,6 litru, výkon 260 koní. Spotřeba je sice 11 až 16 litrů, ale kdo by to řešil. Slabší motor neber. 2,2 John_Ice asi nedoporučuje, má špatné zkušenosti, takže nějaký třílitr.1 point -
Zajištění nákladu
Charlie 607 zvýšil/snížil popularitu uživatele MotoMoto za téma
Přátelé, já nevím, ale mám v Rakousku naježděno cca 5 tisíc km s ČR značkou a ani jednou , mě nic takového nepotkalo. A třeba v zimě mně stavěli stejně jako spousty jiných po staré pod Brenerem, ale jen koukli na doklady a jelo se dál. Tak nevím.1 point -
máme na lodžii kamenný koberec a nemůžu si stěžovat, neklouže, příjemné na došlap, voda mikrospáry může sama odcházet a když zvolíš dobrou barvu, není na tom vidět ani žádný bordel..1 point
-
Drahé, ale supr řešení je kamenný koberec (TopStone, Piedra, Báča,...)1 point
-
Dnes mě odchytl na parkovišti v Březiněvsi @gronholmm musíme někdy dát nějakej delší pokec1 point
-
-1 points
-
-1 points
-
-1 points
-
-1 points
-
-1 points
-
-1 points
-
-1 points
-
-1 points
-
-1 points
-
-1 points
-
-1 points
-
-1 points
-
-1 points