Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Weri 605

    Weri 605

    Vedení


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      5 524


  2. brixtr

    brixtr

    Uživatel


    • Body

      5

    • Počet příspěvků

      4 406


  3. MJSytic

    MJSytic

    Super Administrátor


    • Body

      4

    • Počet příspěvků

      16 201


  4. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      4

    • Počet příspěvků

      24 450


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 21.5.2018 v kategorii Příspěvky

  1. Weri 605

    Vtipy

    6 points
  2. KoudaK

    Vtipy

    4 points
  3. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    Nemoralizujte, na jeho místě by to risknul každý
    3 points
  4. Charlie 1

    Za kolik tankujete?

    Lidi jsou líný jak prasata..kdo auto potřebuje bude jezdit i když bude stát 50Kč/litr
    3 points
  5. Asmodeus

    Olaf - 1,6 72 kW

    Máme tady jaro a na Olafovi se ve volných chvílích dělá, abych se měl čím bavit Už asi před měsícem jsme čistili lak. Ne, nerozlešťovali, zatím opravdu jen čistili. Vzalo se Tempo na staré laky a začala se odstraňovat zažraná špína v laku. To jsem ještě neviděl... Ve všech záhybech černo. Takže těsnění dveří pryč, světla pryč a šlo se leštit. Velké plochy tak nějak šly, do záhybů jsme museli hadříkem na bukovém špalíku, no nechali jsme na tom s tchánem ruce. No a dnes jsme se pokoušeli lak rozleštit, ale napoprvé to ještě není ono, takže budeme muset zas a znova, nicméně rozdíl je už teď neskutečný! Včera jsem po předchozím majiteli trošku opucoval všechny panty - ruce mám do krve... řidičova strana byla daleko horší, ale tu jsem nevyfotil... Nu a tady pár fotek z dneška. Mrzí mě, že na fotkách není poznat, jak je Olaf nablýskaný.... Ještě se bude lakovat přední nárazník, protože je přelakovaný a z pod bílé místy leze modrá metla, jak se loupe a musí se opravit zadní nárazník, jsou na něm dvě praskliny (viz nalepené černé pásky). No a pak nerez koncovečka na výfuk a natřít brzdiče vepředu a bubny vzadu a už na to prdím...
    3 points
  6. ozzy56

    Za kolik tankujete?

    za komoušů to bylo sice za pár Kčs, ale i plat byla almužna --takže v přepočtu je dnes PHM levnější...
    2 points
  7. straki007

    soubory .cod .mod .ori

    Vse tomu softu odpovida. Slapnes ...... kouri...........zere........nefunguje jak ma. FAPoff jsem nezjistoval. To neni uplne jednoduche pokud je tam uprava jinych map.Pokud byl delany kradenym softem tak uz vubec nezjistim. Ale pokud je FAP udelany jak chip tak nevim nevim...... Asi udelas dobre kdyz si nechas nahrat original resp nechat udelat vse korektne.
    2 points
  8. Laďa

    Vtipy

    2 points
  9. brixtr

    neklouzavý povrch na balkon

    Super Peťo díky moc
    1 point
  10. brixtr

    Co jste dnes udelali...

    Díky Peťo aspoň ty se mě zastanes
    1 point
  11. Klemoň

    Co jste dnes udelali...

    Tak to příště zapal Ale nezapomeň předem pojistit
    1 point
  12. brixtr

    Co jste dnes udelali...

    Tak mám tam jednu sadu letních ještě a pak 2x zimaky Se to převážení 3 min takže to jsem v klidu risknul ale už se stěhovat nechci mám toho plný kecky
    1 point
  13. Radek Hurvajz

    Co jste dnes udelali...

    Psal 12gum. Ne 16, Klemoň neumi počítat
    1 point
  14. Klemoň

    Co jste dnes udelali...

    " K čemu máš na dvě auta tolik gum? " Zimní sada, letní sada na pole, letní sada na STK a letní sada na srazy
    1 point
  15. Radek Hurvajz

    Co jste dnes udelali...

    Tě nabere nekdo zezadu i na 15m jizdy a mas utrzenou hlavu. Nikdy neviš.
    1 point
  16. HonzaC2

    Vibrace volantu při brzdění

    Krivy naboj. Mnohdy to nikdo moc neresi, proste prehodi kotouce a pak nastane to co u tebe. Pri vymene kotoucu by se mela premeriz hazivost naboju, a pokud je nad predepsanou toleranci, vymenit s kotoucema i naboje. Pokud totiz naboj haze, ty das novy kotouc, chvili to bude ok, ale po case ten kotouc bude vice a vice kopirovat krivost toho naboje.
    1 point
  17. MJSytic

    Rozdelenie typov a verzií Peugeot vstavaných navigácií

    Přitom stačí na každé navigaci vyvolat servisní info a dozvědět se tak, o jakou navigaci se jedná Navíc to co uvádíš je nesmysl, protože mapové podklady pro WIP NAV+ jsou v jednom balíku, jako pro SMEG, takže je to buřt Maximálně může být problém ve vyšší verzi SW, ale pro ně je zase aktualizace zdarma. Jinak třídění včetně obrázků je třeba ZDE Ale normálně by mělo stačit každému, aby se podíval do manuálu k autu ...
    1 point
  18. brixtr

    Co jste dnes udelali...

    Po dnešním dní nechápu proč si lidi kupují rodiná auta I do osobaku se dá narvat spousta věcí když se člověk stěhuje. 12 gum jen to fikne...
    1 point
  19. boza77

    Výměna orig.repro na P5008+vytlumení dveří

    OK tak dej potom prosím vědět jak se to změnilo
    1 point
  20. brutall

    Za kolik tankujete?

    A ti ještě línější jezdí na plyn, aby ušetřili
    1 point
  21. Fruktis

    tak jsem byl napaden

    hmm..v obytný zóně na chodníku? Před prechodem a v neděli odpoledne byl to povzdech nad tím ze ten kdo skoli ostatní a ma plna usta predpisu a toho jak tam chodi deti, nemá mit sam maslo na hlavě...pak je jen a jen k smíchu... ale těch co kazí vodu a piji vino je tu spousty a ještě jsou plácáni po zádech jako největší kingove
    1 point
  22. kveton

    Výměna orig.repro na P5008+vytlumení dveří

    Díky, ty pláty jsem taky nenašel levněji než tady, taže ahifi je jasná volba. Ten akustický tlumící objednám z ebay. Díky za informace
    1 point
  23. otojanicek

    Výměna orig.repro na P5008+vytlumení dveří

    na ten tapec jsem to objedna z číny jako ty... Ty bytumenové pláty e z činy nevyplatí objednávat ... bud nejsou a nebo stejě drahé jako na ahifi... tam maš záruku kvaliy ten Akustický tlumící materiál Gladen Aero Wave lepící trojhránky...mám jak ahifi tak z číny.... vypadá stejně na omak..možná z ahifi trochu lip lepí ale nevím třeba se mi to jen zdá ..... nicméně z číny za 1/2 cena na m2 https://www.ahifi.cz/akusticky-tlumici-material-gladen-aero-wave.html čína : Fireproofing Soundproofing Acoustic KTV Studio Wall Foam Board Panel 24" x 24" 1X1M https://www.aliexpress.com/item/Fireproofing-Soundproofing-Acoustic-KTV-Studio-Wall-Foam-Board-Panel-24-x-24-1X1M/32852235287.html?spm=2114.13010708.0.0.5d494c4dlY55c5
    1 point
  24. jarokare

    Přípojka diagnostiky 306 r94

    Tady máš foto
    1 point
  25. MilanF1

    Za kolik tankujete?

    Určitě se mi to s cestou do Itálie vyplatí...
    1 point
  26. brixtr

    P206 2.0 99KW rozvody problem

    v pohodě, proto jsem ti to upravil... mrkni na ty kryty a zkontroluj zda nemáš vychýlenou napínací kladku...Tím bych rozhodně začal
    1 point
  27. Laďa

    Vtipy

    1 point
  28. brutall

    Servis automatických převodovek

    Tak že stran automatů u 406tky. Aisin neměla. ZF se dávalo do motorů 3.0l. objemu a do oststnich motorizaci 406tky se dávaly AL4, které mají opravdu kořeny u renaultu a vyráběly se ve VALENCIENNES. Tam se převodovky pro PSA vyrábí dodnes.
    1 point
  29. Hafity

    Co jste dnes udelali...

    Jensen je stará značka z Anglie, myslím, že vyráběla i sporťáky s pohonem 4x4.... Ten Fiat bude možná nějaká karosářská varianta od nějakého designera (Bertone? Zagato?)....
    1 point
  30. Klemoň

    Co jste dnes udelali...

    A já byl na : 5. sraz Rolls-Royce a Bentley + 1. sraz Lotus Tímto velké díky za tip @SV 24 z jeho stránek FCB Škoda jen, že jsem to z osobních důvodů neabsolvoval celé Pokud je příspěvek příliš velký - může jej moderátor za týden smazat
    1 point
  31. MilanF1

    renovace alu kol vč změny barvy

    Tady finální podoba Jaguaru XF po cca 10 hodinách práce. Tady detail kol pro @Scratch Další lesteni nechci nějakou dobu vidět.
    1 point
  32. MJSytic

    Emotion Day(s) 2018 - Peugeot Roadshow

    Dneska testoval @John
    1 point
  33. P607Olda

    Pomoc s vyberem Peugeota 407

    Já myslím, že marta.5 by si měla nechat poradit od John_Ice a StibTo. Píšu to bez ironie, vážně. Je třeba mít silný benzinový motor, bez ohledu na spotřebu. Např. StibTo si teď pořídil 3,6 litru, výkon 260 koní. Spotřeba je sice 11 až 16 litrů, ale kdo by to řešil. Slabší motor neber. 2,2 John_Ice asi nedoporučuje, má špatné zkušenosti, takže nějaký třílitr.
    1 point
  34. MotoMoto

    Zajištění nákladu

    Přátelé, já nevím, ale mám v Rakousku naježděno cca 5 tisíc km s ČR značkou a ani jednou , mě nic takového nepotkalo. A třeba v zimě mně stavěli stejně jako spousty jiných po staré pod Brenerem, ale jen koukli na doklady a jelo se dál. Tak nevím.
    1 point
  35. Béďa

    neklouzavý povrch na balkon

    máme na lodžii kamenný koberec a nemůžu si stěžovat, neklouže, příjemné na došlap, voda mikrospáry může sama odcházet a když zvolíš dobrou barvu, není na tom vidět ani žádný bordel..
    1 point
  36. Péťa

    neklouzavý povrch na balkon

    Drahé, ale supr řešení je kamenný koberec (TopStone, Piedra, Báča,...)
    1 point
  37. ChouLu

    Potkal jsem klubáka...

    Dnes mě odchytl na parkovišti v Březiněvsi @gronholmm musíme někdy dát nějakej delší pokec
    1 point
  38. wooody

    Lidskej vkus

    -1 points
  39. wooody

    Lidskej vkus

    -1 points
  40. wooody

    Lidskej vkus

    -1 points
  41. wooody

    Lidskej vkus

    -1 points
  42. wooody

    Lidskej vkus

    -1 points
  43. wooody

    Lidskej vkus

    -1 points
  44. wooody

    Lidskej vkus

    -1 points
  45. wooody

    Lidskej vkus

    -1 points
  46. wooody

    Lidskej vkus

    -1 points
  47. wooody

    Lidskej vkus

    -1 points
  48. wooody

    Lidskej vkus

    -1 points
  49. wooody

    Lidskej vkus

    [upravil dne 6/3/10 wooody]
    -1 points
  50. wooody

    Lidskej vkus

    -1 points
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...