ozzy56 Odesláno 28. leden Odesláno 28. leden dobře mu tak--bonzovat se nemá https://www.novinky.cz/clanek/krimi-je-tu-agresivni-ridic-urcite-na-drogach-volal-sofer-u-blanska-pozitivni-test-vsak-vysel-i-jemu-40559974#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.web.nexttoart Pepito a zbynek..s ohodnotil 2 Citovat
Dave_k Odesláno 29. leden Odesláno 29. leden Tohle musela být taky komedie. Pepito, Péťa, zbynek..s a 1 další ohodnotil 4 Citovat
PaKr Odesláno 29. leden Odesláno 29. leden To musel být dobrý šok, auto sice zůstalo, ale nějak není co odemykat Milan+, zbynek..s, Péťa a 2 další ohodnotil 5 Citovat
Medvěd Odesláno 30. leden Odesláno 30. leden Ve Vimperku jsou ouřadové rychlí a vcelku ostří - právě jsem si vyzvedl doporučené psaní, které obsahovalo fotku naší Galaxy ženoucí se Kubovo Hutí vskutku závratných 56 km/h, tedy juniorova přítulka za volantem překročila v sobotu max. povolenou rychlost o 6 km/h. Pavlovo Monďas se chystal na STK, takže si na hory půjčil fotrpovoz Jako přestupek to samozřejmě je, ale mnohde ty pevné radary mají nastaveny benevolentněji Pepito ohodnotil 1 Citovat
Roman Bazi Odesláno 30. leden Odesláno 30. leden (upraveno) Bohužel, ale pokud Ti poslali pokutu za 56km/h, tak na tachometru měla určitě 60. Fotka nic moc. Já když dostal pokutu v Blansku asi před 15 lety, tak jsem koukal, jak jsem byl za volantem pěkně zaostřený. Upraveno 30. leden uživatelem Roman Bazi Veverka a Pepito ohodnotil 2 Citovat
Pepito Odesláno 30. leden Odesláno 30. leden Já myslím že v obcích na těch stacionárních radarech tolerance není. V Nové Dědině u Uničova mi poslali fotku kde jsem jel 61 km/h a to jsem si byl vědom že jsem nejel rychleji. Prostě potřebují aby se jim ta investice co nejdříve navrátila. OK406 a ozzy56 ohodnotil 2 Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 30. leden Odesláno 30. leden v Koline mame stacionarni na 51 a tam je fakt pruser Medvěd ohodnotil 1 Citovat
MJSytic Odesláno 30. leden Odesláno 30. leden @Pepito Nejde o toleranci, ale o rozdíl mezi skutečnou rychlostí a tou, co ukazuje tachometr v autě Mně třeba 508 kecá o 4-5 km/h Takže na 50 dávám tempomat 55 a jsem v suchu. 308 a 206 ukazují dokonce o cca 6 víc. Ale třeba nové Škodovky kecají max o 3km/h (alespoň, co jsem řídil) a to už je "o hubu" Veverka a Pepito ohodnotil 2 Citovat
Pepito Odesláno 30. leden Odesláno 30. leden Já jsem to jel s Rapidem z roku 2014 a tam netuším o kolik km/h to kecá. Když to zkouším porovnávat s těmi "radary" v obcích, tak to pokaždé ukazuje jinak. Citovat
Péťa Odesláno 30. leden Odesláno 30. leden před 24 minutami, MJSytic napsal: Ale třeba nové Škodovky kecají max o 3km/h Když mi auto (Tesla Model X z roku 2017) ukazuje 51 km/hod, tak GPS ukazuje přesně 50 km/hod. V měřených úsecích dávám raději těch 51 km/hod @Medvěd Ty nemáš datovou schránku? Nemusel bys na poštu. Citovat
RichVa Odesláno 30. leden Odesláno 30. leden před 3 hodinami, Medvěd napsal: Ve Vimperku jsou ouřadové rychlí a vcelku ostří - právě jsem si vyzvedl doporučené psaní, které obsahovalo fotku naší Galaxy ženoucí se Kubovo Hutí vskutku Ano Vimperk je tady vyhlášenej. Cestou na Kubovu Huť (ideální lyžovačky pro začínající nebo končící lyžaře a především tam má základnu strakonický lyžařský klub) což je z našeho pohledu kousek za Vimperkem, jsou tři úseková měření v jejich gesci (Vimperk, Krokusova Huť a pak samotná Kubova Huť). Bráchovi kolegy přišly takto z jedné cesty tam a zpět 4 psaní. Chtěl to ukecat na to, že za jeden přestupek nemůžeš dostat více trestů, ale uvařili ho na tom, že to vždy bylo z jiného úseku. PS: Pokud pojedete dál na Strážný, tak je ještě měření v Horní Vltavici. A ve Vimperku jich je taky víc. Medvěd ohodnotil 1 Citovat
Akoc Odesláno 30. leden Odesláno 30. leden Pred viac než rokom mi z MÚ Uherský Brod prišla pokuta za prekročenie rýchlosti v obci. V zdôvodnení bolo uvedené, že radar nameral 56 km/h, ale po odčítaní štatistickej chyby prístroja (3 km/h) korigovali rýchlosť na 53. Teda povolená rýchlosť bola prekročená o 3 km/h. To znamená, že by som dostal pokutu, aj keby som mal rýchlosť 54 km/h. Keďže tachometer v mojom aute ukazuje rýchlosť o 2 až 3 km/h vyššiu, v obciach ČR si nastavujem obmedzovač rýchlosti na max 55. V Maďarsku nastavím dokonca len 52, pretože pokuta je aj za 51 km/h, keďže z rýchlosti nameranej radarom nič neodčítavajú. A pokuty za rýchlosť sú v Maďarsku ozaj mastné. zbynek..s a Medvěd ohodnotil 2 Citovat
Medvěd Odesláno 30. leden Odesláno 30. leden (upraveno) před 10 hodinami, Péťa napsal: @Medvěd Ty nemáš datovou schránku? Nemusel bys na poštu. Ne, nemám a ani ji mít NECHCI Vyhrožování povinností ji mít byl jeden z důvodů ke zrušení pozastaveného IČO Upraveno 31. leden uživatelem Medvěd Citovat
ozzy56 Odesláno 31. leden Odesláno 31. leden tachometry ukazují vždycky více, než je skutečná rychlost (je na to technická norma pro výrobce), doporučuje se jet max. o 3 km/h více, než ukazuje značka (5 km/h už bývá moc), jinak v obcích mají opravdu ty radary nastavené na 51 km/h..., asi vědí proč, přece všichni dobře víme, že se rychlosti v česku nedodržují za Krnovem v první dědině mají taky nastaveno 51, když jedu 50 podle tacho tak by mě ostatní nejradši převálcovali..., ti co to tam znají jedou tak, aby neplatili Citovat
PaKr Odesláno 31. leden Odesláno 31. leden Tak o bezpečnost tu jde vždycky, ale hlavně o bezpečnost obecních kas kdyby šlo opravdu o provoz, tak rozumná hranice tolerance je 60, jinak je to nucení, aby řidič čuměl víc na budík než na cestu. Ostatně svědčí o tom i ten dopis. Vždyť je tam tučně napsané, že jim Medvěd dluží peníze ( vždyť si nic neobjednal ), nemělo by tam být něco jako "oznámení o přestupku " ? Kdysi jsem podobně platil do Dvora Králové, kde jsem jel poprvé a když jsem se díval na mapu, tak jsem ohrozil max nějaké stromy a trávu na příkopě jo jednou jsem jel rychle v Rožnově kolem školy, ale v noci ze soboty na neděli asi o půl druhé ráno. To asi taky s bezpečím dětí nemělo nic společného Péťa ohodnotil 1 Citovat
ozzy56 Odesláno 31. leden Odesláno 31. leden (upraveno) a podle mě je to velmi jednoduché--jeď tolik co dovoluje značka a víc neřeš , navíc mají dnešní auta asistenty, kde nastavíš, aby to víc nejelo..., je to prostě neúcta k zákonu a předpisům, čímž jsme obecně známí ve světě, jsou státy kde neřeší jestli ta značka je špatně nebo nee--prostě jedou podle ní, tečka ještě nikdy jsem nedostal pokutu, že bych za to nemohl--nejsem svatý, to určitě, ale v 99% vím, proč ta pokuta byla, prostě jsem něco udělal... no a pak držím hubu, a řekl bych, že se mi to vždycky vyplatilo Upraveno 31. leden uživatelem ozzy56 Medvěd, Pepito a Veverka ohodnotil 3 Citovat
BubakGS Odesláno 31. leden Odesláno 31. leden (upraveno) @Medvěd ...mno, co nadelas... utrpel jsi dodatecne zdaneni, za to, ze si vubec dovolujete nekde trajdat jen tak a jeste vlastnim autem.. .. loni jsem utrpel 3 - jednou v aute, dvakrat na moto - taky marginalni prekroceni .... ..o bezepcnost nejde ani omylem... materialní aspekt prestupku nebyl naplnen ani jednou.... ale mi nestalo za to, to hnat pres 4 instance az k NSS protoze ty urcene castky (vypalne) nejsou tak vysoke, aby se s tim clovek 3 roky pak sr.al ... Me zitra s mladym ceka tyden v ceskem Aspenu... tak jsem zvedav kolik radaru mi Waze cestou najde... Upraveno 31. leden uživatelem BubakGS Medvěd, Péťa, PaKr a 1 další ohodnotil 4 Citovat
sitler Odesláno 1. únor Odesláno 1. únor @BubakGS me za tejden ceka rakousko, tam je to jeste horsi co se radaru tyka (a z lonksy dovoleny jsem dostal pozdrav z dalnice... silenych asi 110 na 100) ... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.