Péťa Odesláno 30. září 2025 Odesláno 30. září 2025 Jasně, někdo mi něco ukáže na mobilu, tak jen řeknu "Počkej chvíli, já si to opíšu" - a vytáhnu mobil a ofotím si to BubakGS ohodnotil 1 Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 30. září 2025 Odesláno 30. září 2025 Je to rychlejší než tomu druhemu vysvětlovat jak má udělat screen a jak mi ho má poslat. Takže já bych to udělal stejně jako Péťa BubakGS, Péťa a Veverka ohodnotil 3 Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 30. září 2025 Odesláno 30. září 2025 no ja radsi svajpnu dolu dam snimek obrazovky a sdilet a ma to v mejlu FB atd ale co kdyz ten prvni telefon je jeho a ten kterym to foti taky ?? Citovat
oddie Odesláno 30. září 2025 Odesláno 30. září 2025 Když je to někdo, koho mám v seznamu nebo on mě, tak ano, dáme sdílet a pošlem si to. Ale když je to někdo někde mimo a nehodí se zrovna řešit kontakt, je jednodušší to cvaknout a pak si to doma v klidu opsat... Péťa a Radek Hurvajz ohodnotil 2 Citovat
Pepito Odesláno 1. říjen 2025 Odesláno 1. říjen 2025 https://www.facebook.com/share/r/19jTrMh998/ ozzy56, Weri 605 a Péťa ohodnotil 3 Citovat
Medvěd Odesláno 8. říjen 2025 Odesláno 8. říjen 2025 Asi se sekl o 0 Peugeot 306 GTI-6 2000 https://share.google/YzQbZnkPIp8R5z8XS Péťa ohodnotil 1 Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 8. říjen 2025 Odesláno 8. říjen 2025 (upraveno) No to se nesekl o 0, i když nevim jestli to není moc, ale GTi 6 či S 16 je cenově hodně vysoko, Třeba 300tis není vyjimkou Upraveno 8. říjen 2025 uživatelem Radek Hurvajz BubakGS ohodnotil 1 Citovat
Milan+ Odesláno 8. říjen 2025 Odesláno 8. říjen 2025 Jde o to jak dlouho to bude prodávat. Tady si každý mysli ,že má cihlu zlata a z venku to přivezeš levněji, ale hledat to nebudu. Jen tohle auto na mě vyskočilo minulý týden o 300 levněji a teď tohle. Citovat
radim.1008 Odesláno 8. říjen 2025 Odesláno 8. říjen 2025 Nedávno to sem dával Béďa z bazoše do Tipů a tam byla cenovka 250tis.Kč. Citovat
Medvěd Odesláno 10. říjen 2025 Odesláno 10. říjen 2025 Tak mě asi nejvíc dostala "do kolen" informace o natáčecí zadní nápravě, na kterou jsem byl synátorem upozorněn. Odbyl jsem ho slovy, že je to cypovina a že se nemůže divit vůbec ničemu, když někdo za 306ku (byť GTI) chce třičtvrtě mega. No a pak mě usadil Hurvajz, podle kterýho to může být i reálně požadovaná cena a nakonec junior odkazem na historické vlákno zde na P-C, kde se natáčecí osa u 306 i 406 řešila A tak jsem sklidil velký výsměch Radek Hurvajz ohodnotil 1 Citovat
Charlie 607 Odesláno 11. říjen 2025 Odesláno 11. říjen 2025 Brouzdám si na Marketplace a tam inzerát na pneu Rotation, i v popisku píše pneu značky Rotation. Jinak jsou to Kormoran Snow. ozzy56, Pepito, pavelu96 a 10 další ohodnotil 13 Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 11. říjen 2025 Odesláno 11. říjen 2025 (upraveno) Tvl, Rotation Tak zase aspoň napsal rozměr. Já celkem často potkávám inzeráty jako "Prodám kola na auto, jsou i s diskama." a rozměr nebo rozteč či další udaje nikde, jako kdyby byli všechny kola prostě stejný Upraveno 11. říjen 2025 uživatelem Radek Hurvajz Pepito, Charlie 607, Dave_k a 2 další ohodnotil 5 Citovat
ozzy56 Odesláno 11. říjen 2025 Odesláno 11. říjen 2025 dyť i v tom posledním dopise napsal tatíček Masařík že Češi jsou hloupí, a on prý taky... Radek Hurvajz ohodnotil 1 Citovat
PaKr Odesláno 11. říjen 2025 Odesláno 11. říjen 2025 před 40 minutami, Radek Hurvajz napsal: jako kdyby byli všechny kola prostě stejný A nejsou? Taky mám doma elektrony, které jsem koupil kdysi na 206 a až doma jsem zjistil, že mají malý střed. Podle Googlu by měly být na audi 80 nebo 100 Ale taky se mě kolegyně ptala, jestli může dát kola z 207 na toledo jestli 4 nebo 5 šroubů, to není podstatné A předešlý majitel třídvířka se mě kdysi ptal, jak to, že mu nejdou nasadit kola ze scénica Pepito, Radek Hurvajz, Dave_k a 1 další ohodnotil 4 Citovat
ozzy56 Odesláno 11. říjen 2025 Odesláno 11. říjen 2025 (upraveno) myslím Ford měl stejnou rozteč jako Peu (4x108), ale menší střed 57 ?? edit: Peu má obvykle střed 65.1 -- ještěže existuje ta AI , už jsem to zapomněl Upraveno 11. říjen 2025 uživatelem ozzy56 Citovat
PaKr Odesláno 11. říjen 2025 Odesláno 11. říjen 2025 Právě - Peu 65,1 , Ford 65 - stejně to třeba na bazoši kde kdo háže do jednoho pytle A ty co mám, mají právě 57 ( pochopitelně s roztečí 4x108 ) Citovat
Péťa Odesláno 11. říjen 2025 Odesláno 11. říjen 2025 před 1 hodinou, PaKr napsal: A předešlý majitel třídvířka se mě kdysi ptal, jak to, že mu nejdou nasadit kola ze scénica Já jim říkám, že musí použít větší sílu Radek Hurvajz, Hafity, PaKr a 2 další ohodnotil 5 Citovat
Péťa Odesláno 12. říjen 2025 Odesláno 12. říjen 2025 Když už Tě štve semafor na objížďce Radek Hurvajz, Hafity, Pepito a 1 další ohodnotil 4 Citovat
Dave_k Odesláno 12. říjen 2025 Odesláno 12. říjen 2025 (upraveno) Zajímavej servis na EV. Oprava. jsem si nevšiml, že to je REX. Takže nic zvláštního. Upraveno 12. říjen 2025 uživatelem Dave_k Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.