Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Pepito

    Pepito

    Člen klubu


    • Body

      13

    • Počet příspěvků

      8 248


  2. radim.1008

    radim.1008

    Vedení


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      16 417


  3. Capy

    Capy

    Uživatel


    • Body

      5

    • Počet příspěvků

      1 843


  4. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      4

    • Počet příspěvků

      24 449


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 20.6.2025 Ve všech sekcích

  1. Pepito

    Co jste dnes udelali...

    Jak už jsem tady vzpomínal, tak nedávno zemřel můj nejlepší kamarád, kterému jsem před dvěma lety k 60. narozeninám koupil zážitkovou jízdu v Lamborghini Gallardo. Bohužel byl na tom dost často špatně, proto jízdu odkládal až se jí bohužel nedožil. Jeho manželka říkala, že ona by nejela a její syn také ne, tak se rozhodla že ať tu jízdu jedu za něj pro něj. Tak jsem dnes tuto jízdu absolvoval. Ze začátku mi tam nastavili nějaký běžný režim s omezovačem na 160 km/h, ale když se mu během jízdy vysvětlil, že už mám nějaké zkušenosti z rychlejšími auty, tak mi to přepnul na sport a to už byla jiná jízda, tak jsem si to dnes užil. VID-20250619-WA0008.mp4
    11 points
  2. Capy

    capyho 405 mi16x4

    trocha kitu na blatníku a zadním čele a opět růžový plnič
    5 points
  3. radim.1008

    Modely autíček

    Další přírůstek, Avia A31.
    4 points
  4. thorr001

    508 SW 163 AM6 thorr001

    Čau. S autem jsme na cestě do Itálie, ujeto cca 400km a úplně v pohodě Celkem mě zarazilo že sama od sebe zmizela hláška o chybě nastavení výšky světel, prostě po jedný ze zastávek v Rakousku už se chyba neobjevila Tu zlomenou kustku jsem vyměnil asi před měsícem, v rámci výměny oleje. Aktuálně má auto skoro 317tkm
    3 points
  5. pavelu96

    Vtipy

    3 points
  6. ozzy56

    Vtipy

    3 points
  7. Péťa

    Vtipy

    3 points
  8. Radek Hurvajz

    nadměrná spotřeba 1,4 54kw

    Tak nevím, ale Libhošť máš asi 30 km Bydlíte skoro vedle sebe
    2 points
  9. Medvěd

    Modely autíček

    Milane - já píšu o valníčcích A 21, s kterýma se vozily drobné ND na provozovnách DP (každá garáž měla jednu) a Ti kluci, co je sedlali, s tím opravdu po Praze uměli jezdit tak, že jim škůdky a trabuky nestíhaly (já v tom Xkrát seděl s nima, ale samozřejmě mi věřit nemusíš a i názor můžeš mít naprosto jiný já se s tím vyrovnám) Jinak samozřejmě nemluvím o maximálce (A 21 se zadrhla někde u 115 km/h), ale o zrychlení v běžném provozu. Taky nemluvím o "závodění", ale o tom, že běžného řidiče psychicky připraveného na klasickou línou Avču telativně mrštná A 21 se správným řidičem uměla překvapit
    2 points
  10. oddie

    Co jste dnes udelali...

    Co kdyby bylo třeba růžové, že jo
    2 points
  11. BubakGS

    Co jste dnes udelali...

    @Pepito ..jeste to triko jsi mel sladit
    2 points
  12. Peugeot TotalEnergies opět na stupních vítězů! Eco Rallye Beskydy 2025 přinesla dramatické momenty i silné emoce Tým Peugeot TotalEnergies se letos vydal na Eco Rallye Beskydy v rekordně silném zastoupení. Z náročného závodního víkendu si soutěžící s vozy Peugeot odvezli nejen cenné poháry, ale i množství zážitků a zkušeností. Na stupně vítězů na slavnostním vyhlášení vystoupaly posádky týmu Peugeot TotalEnergies hned šestkrát. Získaly 2. a 3. místo v kategorii Regularity, 3. místo v kategorii Spotřeba, 2. a 3. místo v celkovém hodnocení ČEZ Mistrovství ČR v ecoRally a 2. místo pro Peugeot v poháru značek. Beskydy opět překvapily účastníky svou krásou, kterou ještě umocnilo slunečné letní počasí. Trasa 2. NOKIAN TYRES Eco Rallye Beskydy vedla kouzelnou horskou přírodou a nabídla oproti loňsku zcela nové úseky. Tato soutěž ale byla i mimořádně náročná. Kombinace horka, úzkých cest a turistického provozu znamenala velkou zkoušku trpělivosti a technické preciznosti. Těžce vybojované poháry – o to větší radost z úspěchu Jezdci týmu Peugeot TotalEnergies prokázali své zkušenosti a odolnost, u některých sehrálo roli i štěstí. S nástrahami Eco Rally Beskydy si tak skvěle poradili, zejména pak posádka Bydžovských, která se umístila na druhém místě v kategorii Regularity i v celkovém hodnocení. „Organizátoři připravili pěkný závod, přestože jim situaci zkomplikovala řada uzavírek. Z našeho výsledku máme radost, protože jsme konstantně na všech měřených úsecích byli vpředu a drželi se těsně za vedoucí posádkou. Velký pokrok jsme udělali ve spotřebě, která nás v minulém závodě stála umístění na stupních vítězů. Tentokrát jsme ale uspěli a slavíme stříbro. Náš Peugeot e-2008 fungoval skvěle a v některých momentech na úzkých cestách jsme využili vyššího podvozku SUV při objíždění překážek,“ říká Milan Bydžovský ml. Druhý nejlepší jezdec s vozem Peugeot, Kryštof Hájek, zhodnotil závod takto: „Soutěž byla oproti loňskému roku mnohem zajímavější. Různorodé tratě, které se neopakovaly a vedly krásnými místy Beskyd. Bohužel jsme se setkávali s větším množstvím překážek na trase a společně s naší chybou jsme po prvním dni nepočítali s umístěním na stupních vítězů. Nicméně jsme soutěž nevzdali, a nakonec se nám podařilo během druhého dne probojovat až na třetí místo.“ Zážitky, nové zkušenosti i silné emoce Méně štěstí měl tentokrát Petr Vomáčka s elektromobilem Peugeot E-5008: „Náš výsledek bohužel nevypadal dobře už od samého startu. Neplánovaná změna v organizaci, která si vyžádala přejezd mezi slavnostním a ostrým startem, nám přinesla trestné body, se kterými jsme museli bojovat už od začátku soutěže. Dále jsme překonávali i hustý provoz na tratích. Objevovaly se různé komplikace včetně motorkářské vyjížďky, která zcela zastavila provoz. Ocenili jsme to, jak nás náš vůz E-5008 s odvětrávanými sedadly a účinnou ventilací dokázal ochránit před horkem,“ prohlásil Petr Vomáčka. Naopak členové hvězdné posádky herec Radim Fiala a sportovní komentátorka Nikola Červinková si z jejich první společné ecorally navzdory umístění ve spodní části výsledkové listiny odnesli jen samé pozitivní dojmy. „Z našeho pohledu šlo o vzrušující a neskutečně nádhernou soutěž. Vivat Beskydy!“ říká Radim Fiala. Tým Peugeot TotalEnergies tak opět potvrdil, že patří k absolutní špičce české ecorallyové scény. Další výzva je čeká už v červenci na Bohemia ECO Energy Regularity. Úspěch posádek na Eco Rallye Beskydy ocenil i zástupce společnosti TotalEnergies, generálního partnera značky Peugeot v ecorally: „Těší nás, jak silně se posádky týmu Peugeot TotalEnergies prosadily na Eco Rallye Beskydy. Výsledky jasně ukazují, že poctivá příprava a nasazení se vyplácí. Za každým úspěchem je spousta práce a je skvělé vidět, že se to potvrdilo i na závodní trati. V TotalEnergies si vážíme toho, že můžeme jako generální partner stát po boku tak kvalitní a vyrovnané soutěže,“ říká Jaroslav Javorský, Head of Marketing TotalEnergies Marketing ČR. Výsledky a umístění posádek s vozy Peugeot na 2. NOKIAN TYRES Eco Rallye Beskydy podrobně: Mistrovství ČR v ecoRally (kombinace Česká Trophy v ecoRally a pohár ve spotřebě) 2. M. Bydžovský st. / M. Bydžovský ml. 3. K. Hájek / J. Motlík 11. R. Kraus / L. Tichý 12. P. Vomáčka / J. Kubovic Česká Trophy v ecoRally (Regularity) Pohár ve spotřebě 2. M. Bydžovský st. / M. Bydžovský ml. 3. K. Hájek / J. Motlík 3. K. Hájek / J. Motlík 10. M. Bydžovský st. / M. Bydžovský ml. 10. R. Kraus / L. Tichý 11. P. Vomáčka / J. Kubovic 12. P. Vomáčka / J. Kubovic 15. R. Kraus / L. Tichý Česká Trophy značek v ecoRally 1. Hyundai 2. Peugeot 3. Mini
    2 points
  13. Leo

    Gratulace k svátku

    Děkuji za přání. Nebýt dnes telefonátu s Pepitem, tak o tomto vlákně ani nevím .
    2 points
  14. Gonzka

    Výměna rezistoru ventilátoru topeni Peugeot 307

    Děkuji za odpovědi. Tak nakonec jsem to vytáhl přes potrubí jak mi poradil Jarokare , šlo to dobře, ale konektor byl úplně připečený k rezistoru tak jsem musel rezistor rozstříhat abych ho vytáhnul. Horem bych to nevytáhl. Po odzkoušení funguje ventilátor jenom na nejvyšší rychlost a tak teď potřebuji sehnat nový konektor. Nemáte někdo nějaký odkaz na tento konektor.
    1 point
  15. Radek Hurvajz

    Modely autíček

    Tak to každopádně, páč Milan- má naprosto jiný názor.
    1 point
  16. ozzy56

    Modely autíček

    asi pro 4% kluky jinak k Aviím--dneska se ta auta dost haní, ale na tehdejší dobu to byla neskutečná změna k lepšímu, jen vzpomenu P S5T, V3S, Ereny, Garanty, Czepely, Robury atd., v Avii bylo teplo, ticho , jen ten výkon motoru stál za houno
    1 point
  17. Pepito

    Co jste dnes udelali...

    Dopředu jsem nevěděl jakou barvu bude Lamborghini mít.
    1 point
  18. Medvěd

    Co jste dnes udelali...

    Za chvíli jedu na sraz aut s modrým oválem do míst, kde proběhlo i minimálně jedno sražení přátel aut se lvem ve znaku Atc. U letadla, kde kdysivá Scratch vyoral 406kou první jarní brázdu volá: "Medvěde, už jedeš?"
    1 point
  19. radim.1008

    Gratulace k svátku

    Všechno nejlepší k svátku @Leo.
    1 point
  20. Radek Hurvajz

    Vtipy

    1 point
  21. Pepito

    Registrační značky na přání

    Po včerejším "volnu" kdy jsem nemusel jet do FN Olomouc mám dnes opět další úlovek. 000 HAPPY A ještě jeden úlovek u OC HANÁ. T00 FAST1
    1 point
  22. Fruktis

    Co jste dnes udelali...

    @Pepito odhod stud stranou, a na doktory trochu přítlač ať sypou informace. U nich v 90% procentech platí líná huba...aneb co si nevyžádas, nezeptas to nevíš... Ale nevypadá to vůbec pěkně. Ať se to brzy zlepší.
    1 point
  23. Péťa

    Vtipy

    1 point
  24. radim.1008

    Přání k narozeninám...

    Vše nej @Béďa k narozeninám. Ať ti zase běží jezdí.
    1 point
  25. PaKr

    Co jste dnes udelali...

    Po delší pauze jsem byl na plazmě ( bohužel z pracovních důvodů na nějakou dobu naposledy, i ten dnešek byl trochu boj ) a odpoledne jsem byl pozvaný na ocenění dárců za 80 odběrů.
    1 point
  26. ozzy56

    Vtipy

    0 points
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...