Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 28.1.2025 v kategorii Příspěvky
-
Obecný pokec
OK406 a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Je to v plenkách, ale makáme na tom.. trpělivost a zapište si prostě jen termín..5 points -
Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na Cyclonech s Hankook Ventus Prime3, 18let spolu, boj s korozí...
Pepito a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
5 points -
Základní informace ke srazu
Béďa a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Vážené členky, členi a ostatní uživatelé fóra Dovolte nám pozvat Vás na 57.sraz Peugeot clubu, který se bude konat 30.5. – 1.6.2025 na Seči. Konkrétně v Hotelu Kapitán. Těšit se můžete na ubytování ve zrekonstruovaných pokojích, stravu v místní restauraci a tradiční zábavu, která provází každý podařený sraz Peugeot clubu. Sejdeme se v pátek v odpoledních hodinách na adrese Ústupky 120, Seč 538 07. Prostory a další informace si můžete prohlédnout na odkaze. Páteční a sobotní večeře bude na výběr z 5ti jídel: - Segedínský guláš, houskový knedlík - 140,- - Kuřecí řízek, vařený brambor, obloha - 140,- - Pikantní kuřecí směs, rýže -140,- - Nepikantní kuřecí směs, hranolky - 145,- - Pravá svíčková, houskový knedlík - 200,- Sobotní a nedělní snídaně proběhne formou švédských stolů. - 150,- dospělí / 100,-děti do 12let Program: pátek - odpoledne příjezd - od 18:00 večeře a volná zábava sobota - 8:00 - 9:30 snídaně - 10:00 společné foto pod hotelem - start sobotního programu - 10:30 start poznávacího orienťáku - odpolední zábava - 15:00 začátek soutěže "Potrénuj svou hlavičku" - od 18:00 večeře a volná zábava neděle - 8:00 - 9:30 snídaně - po snídani zaplacení útraty a vrácení Konzumního lístku odjezd k domovům Důležitá informace !!! Útratu možno platit na místě pouze v hotovosti !!! Ubytování si budete moci vybírat ze: - 7 tří lůžkových apartmánů s vlastním sociálním zařízení - 2 čtyř lůžkových apartmánů s vlastním sociálním zařízení s možností přistýlky - 10 čtyř až šesti lůžkových pokojů se společným sociálním zařízením na konci chodby - Možnost ubytování i se psem pouze ve čtyř až šesti lůžkových pokojích, ne v apartmánech. Ubytování budeme řešit v příslušném vlákně, kde si jistě každý vybere. Přihlašovadlo spuštěno v eshopu. !!! Uzávěrka přihlášek k 15.5.2025!!! Za organizační tým se Vás všechny těší @Weri 605, @radim.1008, @Zůza a @h4wk3y.3 points -
Registrační značky na přání
pajik999 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
3 points -
Závady, poruchy Peugeot Rifter
abgx1 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele BubakGS za téma
2 points -
Zjištění výbavy podle VIN
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
petr.inout.pdf2 points -
5008 jakou nejlepší motorizaci
BubakGS a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Počkej, musíš rozlišovat euro5 a euro6. Taky by bylo lepší, aby jsme věděli kiloWatáž.2 points -
Obecný pokec
OK406 zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Sem si v praci napsal okolo toho 14 dní dovolený, tak by to mělo vyjít1 point -
@Klemoň jako bys nevěděl, že alkohol ubližuje zdraví1 point
-
Asi bych měl dorazit, co? :D... Termín zapsán, ten víkend byl zatím volný, tak to snad klapne1 point
-
5008 jakou nejlepší motorizaci
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Proto píšu, že je potřeba napsat alespoň výkon motoru. Nemůže se porovnávat Euro5 1.6 THP 115 - 156kW s motorem Euro6 1.6 PureTech 133kW. První je nešťastná varianta ze spolupráce s BMW/Mini. Druhý je motor čistě PSA, dnes součást Stellantisu.1 point -
No já dnes moc "prima" den. Nejdříve místo lyžování (špatné počasí) cesta do Merana do termálních lázní. Tam jsem si z neznalosti prostředí nakopl palec takovým způsobem, že jsem si dvěma prsty sundal nehet. Pak večer na baru jsem se o snížený oblouk křísnul do hlavy takovým způsobem, že jsem skleničku vína viděl 3x a rozmazaně. A když jsem odcházel, tak jsem jim hlavou vzal ještě lampu nad barem . Takovou tu zavěšenou nízko na kabelu. Ale jinak dobrý1 point
-
4.6.2026 Brnopokec parkoviště a restaurace Přístav u Vodů
Roman Bazi zvýšil/snížil popularitu uživatele KoudaK za téma
Jo stavím se.. Ale ještě nevím s kym...1 point -
Dneska po 22letech výměna dvouvláknové žárovky ve 206. Nesvítilo levé brzdové. Vlákno není prasklé, ale na kraji se "odlepilo". Takže nekvalitní výroba Philips. To auto se začíná nějak sypat, měl bych se zamyslet, jestli mi to za ty starosti stojí1 point
-
Co jste dnes udelali...
ozzy56 zvýšil/snížil popularitu uživatele Charlie 607 za téma
Jó zubaři. Nám odešel loni zubař do důchodu a u toho se většina úkonů neplatila, pokud sem chtělo něco navíc, tak se připlácelo, ale na pojišťovnu uměl hodně. Objednání max do týdne a při bolesti okamžité ošetření v ordinačních hodinách. To byl PAN Doktor. Teď je místo něj ukrajinka a tam lítají tisíce a domluva tragická. Nikdo jiný v okolí nebere.1 point -
tak jsem lehčí o 3000 a bolí mě huba, přestože byla injekce, řeším momentálně rumem, tydle zubaři za komančů tak neobírali lidi za bílého dne , příští týden si mám připravit 2565 a korunka je prý za 9000, tak korunka nebude--to si radši nasadím ty plastové upíří zuby od kolotočářů , ale pak už prý bude huba v cajku, zatím mám všecky zuby svoje1 point
-
Za kolik tankujete?
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
Jo jo, proto jsem teď pořídil ten polotovar C8 k dodělání Ulysse má sice poměrně málo najeto, ale zjevně jej nešetřili, je dost orvané a takový otloukánek, a navíc ta značka C8 je hezčí, má krásně zachovalý vnitřek, tak snad bude taky dobře sloužit. Každopádně do ní půjde jen v dílech určitě tolik, co stála samotná koupě. Ale ty samé díly by šly i do jakéhokoliv novějšího, v tomto to není rozdíl. Vždycky kroutím hlavou, když někdo koupí auto s třeba 150tis najetými a řekne, že tlumiče jsou ještě dobré, no jasné, netlučou, ale s novými se auto chová úplně jinak. Takže to je třeba věc, s kterou počítám na výměnu automaticky předem. Dávat to tam postupně znamená, že člověk zbytečně jezdí nějakou dobu horším (vlastnostmi), stejně to do toho časem nasype a dost možná pak dělá/platí práci víckrát. Kdepak.1 point
-
Pročti si moje vlákno - na první stránce je video co dělal spojkový válec a jaké byly na páté stránce příznaky před výměnou spojky.1 point
-
Ahoj JJ puvodni dlouho to stalo ale kastle nastesti OK .1 point
-
Večer mi v Mikulově narazily oči do skel brýlí, když jsem chtěl zajít na večeři do jiné než leta navštěvované restaurace BOWLING - střední pizza 330 -350 Kč, velká o 200 dražší = to jsou opravdu horší ceny než v Praze (na burgerech si nepochutnám, páč je neumím jíst) www.tommypizza.cz Zvedl jsem se a šel se najíst na BOWLING (www.bowlingmikulov.cz/restaurace), kde jsem měl večeři za 280 Kč včetně piva a odcházel jsem po půlhodině s plným břichem a spokojen.1 point
-
Aktivace tempomatu u Peugeot 207SW
Dave_k zvýšil/snížil popularitu uživatele vaclavka83 za téma
Ahoj všeci kdo si rádi něco udělají na autě sami. Nakonec se mi povedlo tempomat rozchodit a popíšu sem můj postup, aby byl nápomocen i ostatním. Rád se podělím o svou zkušenost. Návod bude na moje auto Peugeot 207SW r.v.2008 16V 1.4Vti ale nejspíš bude aplikovatelný i na další. Použil jsem diag z ali. Mám tu nejlevnější Lexii. Mé auto splňuje požadavky na tempomat bez limitéru. Koupil jsem nejlevnější páčku tempomatu na alegru. Zasunul ji do umístění pod volantem, ale sama se nenačetla, tak jsem musel přes diag. Nejdříve jsem ji zaktivoval v BSI viz foto. Sice se pak už tempomat objevil na displeji pod budíky, ale stále nefungoval při jízdě i při splnění podmínky 4,5 rychlostní stupeň a min. 40km/h Poté jsem v dia v jednotce ,,Ovladače po volantem,, našel dobrou funkci na otestování jestli spínače v páčce tempomatu fungují správně (viz foto) a některé opravdu nespínali korektně. Chyba byla ve špatném kontaktu mezi konektory v páčce a auta. Musel jsem je opatrně přihnout. Bohužel ani poté tempomat při jízdě nefungoval. Nakonec jsem v diag ,,předání zákazníkovi,, našel funkci ,,doinstalování tempomatu,, a tato funkce zdárně tempomat nastavila a zprovoznila. Musel jsem teda při tom zadat číslo OPR/DAM vozidla. Toto číslo jsem měl na štítku na dveřích řidiče. Zadal jsem prvních 5 číslic ze sedmi. Ted už tempomat funguje správně. Přeji všem mnoho kilometrů bez nehod a pár peněz ušetřených při opravě svépomocí. PS: Prosím moderátory o přesunutí do návodů, aby to nebylo schované v tomto vláknu.1 point -
My tady píšeme "moudra" a paní @Orbit87 se sem ještě ani nepodívala. Psal jsem jí i SZ, takže zřejmě dostala upozornění mailem.1 point
-
Peugeot 807 nebo Fiat Ulysse?
Charlie 607 zvýšil/snížil popularitu uživatele P607Olda za téma
Jj, na syna buď hodný, ty peníze mu věnuj. Se říká, že syn má vyrůst v nouzi, ale je to asi tak, že když je syn seriozní, váží si peněz a rodičů, tak bych mu přispěl. Pokud už dokázal sám našetřit. Asi bych to udělal takto: koupí za svoje, a ty mu pak pomůžeš s opravami, nenávratně. Tak jsem to měl se svým prvním autem já.1 point -
@MJSytic Naše místní je mimo provoz a tak jsem zajel do sousedního kraje - STK Horažďovice http://www.stk.horazdovice.cz/ . A tam asi Covid nezaznamenali1 point
-
4.6.2026 Brnopokec parkoviště a restaurace Přístav u Vodů
Roman Bazi zvýšil/snížil popularitu uživatele BubakGS za téma
...mno ... pokud budu (mozna) zrovna v Brne, asi bych se mohl stavit na svacu a nealko blato...1 point -
1 point
-
...abych furt nekaslal piliny, sfouknul jsem v dilne rozvod z PVC trubek na odsavani s cyklonovym separatorem bordelu od cinanu. Funguje to prekvapive dobre. Uz me nebavilo se furt drbat s ucpanym vysavacem a ta pruhledna 40tka hadice je lehka a natahovaci, tak si tedka muzu odsavat i rucni naradi krome pily a pokosu.1 point
-
@OK406 zas to tak neprožívej dveře budeš stejně rozdělávat, abys vyměnil zámky. Já jsem akorát z mojí feldy ( před zrušením) vytáhl celý centrál a dal jsem to do jiné. Nejnáročnější bylo vytahování z pod palubovky. U tebe bych viděl jako nejtěžší to natáhnout do kufru.1 point
-
Spíš tohle , on tam nemá el. zámky , tady je vše v jednom , zapojení jednoduchý - https://levnealarmy.cz/komfortni-prvky/centralni-zamykani/bene-322-centralni-zamykani-s-dalkovym-ovladanim-11 point
-
Dnes jsem pracovně ve Zlíně a jako už několikrát jsem výtečné povečeřel v restauraci U dvou slunečnic https://www.udvouslunecnic.cz/ Ceny mírné, jídlo chutné, porce dostatečné = návštěvu dopobručuju Valašská panenka plněná sušenou švestkou se šťouchanými brambory vypadá takhle To modrý je plamen nad hořící švestkovou omáčkou A zítra jdeme zas1 point
-
1 point
-
Za kolik tankujete?
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
1 point -
1 point
-
Pár pozdravů z podzimních Alp Takovéhle počasí na podzimní prázdniny jsem ani nedoufal, že by mohlo vyjít. Bikepark Planai Silberkarklamm z lanového mostu ferraty Rosina Dítko na ferratě Rosina Na zítra je super předpověď na Dachstein, tak uvidíme, jestli něco přidám, chystáme se tam (lanovkou). EDIT: tak počasí vyšlo naprosto neuvěřitelně, tak ještě jedna z Dachsteinu, resp. teda Hunerkogelu od lanovky.1 point
-
1 point
-
a takhle jsem měnil roletku... mově nahráno 15.6.2011 [upravil dne 15.6.2011 20:51 somira] calouneni.pdf roletka.pdf1 point