Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 12.10.2024 v kategorii Příspěvky
-
Co jste dnes udelali...
Pepito a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele oddie za téma
Ještě by odvezli starou, to je nějaká příplatková služba k rozvodu?5 points -
Robotická sekačka Mammotion LUBA 2
Pepito a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Téma robotické sekačky prozatím mohu uzavřít konstatováním, že jsem vybral dobře Trávník je stále posečený, nechávám ji jezdit i když není úplné sucho, nijak to nevadí. Protože u nás začaly ranní mrazíky, strčím ji prozatím do garáže, ať není na nabíječce v mrazu. Zazimovávat ji zatím nebudu, ještě určitě bude muset vyjet pracovat. RTK základna na stožáru je umístěná suprově, nezaznamenal jsem žádné výpadky spojení mezi RTK a sekačkou. Jen se mi zdá, že sekačka má horší citlivost WiFi, protože na mé dokonale pokryté zahradě má místy jen 2 čárky WiFi. Možná se jen nějak divně přepíná v MESH. Ale protože mimo WiFi se neocitá nikde, tak to neřeším. Na jaře asi předělám zóny sečení, protože ve vyznačeném místě kličkuje tak, že se pořád otáčí a tím trochu vytrhává trávu (obzvlášť teď po vertikutaci) a vytváří se nám tam bahniště Udělám to jako samostatnou zónu a doufám, že pak bude jezdit po délce a bude se méně otáčet. Jediná nevýhoda robota je, že mi sečení zabere strašně moc času. Benzinovou sekačkou jsem měl všechno posekáno tak za 1/2 hodiny a teď koukám několik hodin na kameru, jak hezky robůtek jezdí Lepší, jak pořad v televizi Pokud narazím během používání robota na nějaký problém, tak to sem napíšu.5 points -
207 Pe.Trova juniora
OK406 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
4 points -
Převodovka 308 sw
Hafity a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
jsem trochu pomalejší , ale čidlo zpátečky ještě chápu a prosím Vás-- ten černý konektor k modulu řazení je k čemu ? ukazuje to pak zařazený kvalt na přístrojovce ? myslím, že na tohle se @Milan+ vlastně ptá , prostě proč jde k modulu ta elektrika, když je to mechanická převodovka?? učil jsem se za Franc Josefa, tohle jsme fakt neprobrali, nebo sem asi chyběl ..., díky za odpověď4 points -
Co jste dnes udelali...
Pepito a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
@Medvěd Tak to já nic nenamítám ani proti masíčku na houbách Taková hovězí roštěná na houbách od Martiny, to je žrádlo4 points -
207 Pe.Trova juniora
HonzaZ a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
3 points -
Potkal jsem klubáka...
OK406 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
3 points -
Co jste dnes udelali...
OK406 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Kdyby jsi potřeboval pomoc @Klemoňi jedu navečer do Prahy a budu mít do příletu letadla čas.3 points -
Peugeot 2008 1.2 vti - nový "tchýněstroj"
Hafity a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
když ti to příště nepůjde, vraž do něj velký šroubovák a on si dá říct2 points -
Peugeot 2008 1.2 vti - nový "tchýněstroj"
BubakGS a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
2 points -
Převodovka 308 sw
Milan+ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
predpokladam asi aby auto vedelo jaky tam je kvalt a k tomu prizpusobilo chod motoru vcetne rizeni emisi, startstopu, muze to byt i kvuli tempomatu, a novejsich autech to bude asi radit řadit.2 points -
Co jste dnes udelali...
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Takhle jsem si zaplatil v datartu výnos americké lednice, za 1500. Lednice 120 kilo, s tím se přece do horního patra v baráku nepotahnu. Přijeli 2 řízci, řekli, že se to nahoru nedostane a odjeli. Tak jsem ji nakonec táhl s kamarádem nahoru sám, oba dva okolo 70 kilo xD Ale dostali jsme ji tam.2 points -
Co jste dnes udelali...
Hafity a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Pokud jde o zdraví tak to par kaček je2 points -
Co jste dnes udelali...
Klemoň a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
No v případě tveho zdravotniho stavu jsi ji měl koupit na Alze a zaplatit si pár kaček navíc za instalaci, vybalili by ji, postavili na misto, vyrovnali a zapojili, a ještě by odvezli starou pokud by jsi chtěl.2 points -
2 points
-
Co jste dnes udelali...
dýzl a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
2 points -
Ahoj. Měl bys ujasnit pojmy.... Píšeš, že máš 106 a chceš měnit světla.... A v nadpisu máš demontáž předního nárazníku na 206....1 point
-
1 point
-
Peugeot 407 3.0 - tesneni chladice oleje
longstarr zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Mám to na rfn a to variábl nemá. Třeba by pasovalo, vypadá to stejně jen jiná výška. Zda by to něco udělalo těžko říct. Děsím se chvíle, kdy tohle odejde manželce na automatické převodovce. Stojí to 15k, je to "stejný" jako na dvoulitr k motoru ale má to jinak zahnuté vývody a zaslepenou díru. Pokud se však mění chladící kapalina, životnost se prodlouží. Hnije to zevnitř. Od oleje do neshnije, od vody jo.1 point -
@ozzy56 dělám těch aut několik a tohle je jediné, kde to vždycky nejde @Pe.Tr dobré vědět1 point
-
Peugeot 2008 1.2 vti - nový "tchýněstroj"
MJSytic zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Doporučuji https://autodilos.cz/klic-na-olejovy-filtr-1-2-62-120mm-energy1 point -
Původně jsme zvažovali výlet na Točnou na bikepark, ale dětem se nakonec nechtělo (a stejně by to asi bylo moc mokré), tak jsem se místo toho vrhnul na rejpání v autě. V plánu je výměna žhavek a řetízku s napínákem mezi vačkami u 807, aneb práce pro vraha, jak je tam ten motor utopený. Zatím mám odstrojené všechno shora, dekly, stěrače atd., půjdu vyndavat EGR. Jako bonus jsem zjistil axiální vůli hřídele altíku, tak bude muset ven i ten.... Tak držte palce, ať se mi ty žhavky neutrhnou, páč to tady asi znamená motor ven - jak jsou zezadu, tak se tam nedá nijak dostat.1 point
-
Co jste dnes udelali...
OK406 zvýšil/snížil popularitu uživatele Charlie 607 za téma
Dneska odvoz bordelu do velkoobjemového odpadu, potom 100kg do kovošrotu a konečně jsem si udělal místo v garáži kolem 607 a ustavil ji tak abych se mohl přes zimu pustit do opravy potkaného motoru 2.2hdi. Už čeká na opravu 6let.1 point -
silikon na ten výměník v žádném případě--je tam tlak oleje (vana motoru je bez tlaku)1 point
-
Co jste dnes udelali...
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Na Allegru bych si nekoupil ani špendlík. Na mě má moc negativních ohlasů1 point -
Ne ne , stěhování až po 17.10. Ale nákup musel být hned, ta akce byle jen krátkodobá. Už ji za ty peníze neprodávají - marketing Allegro Days1 point
-
No tak pánové . . . To mne opravdu ještě neznáte ??? Samozřejmě , že o těchto službách vím a dokonce i Allegro, kde jsem ji koupil cca o 30% levněji než na českém trhu (btw dodavatel byl vlastně Mall.cz) tuto službu (výnos, zapojení, odvoz starého)nabízí. Použil jsem pouze výnos do patra/bytu, takže mi ji pěkně dovezli až tam kde stojí. Tam jsou nějaké interní / domácí komplikace, takže je to tak nyní OK. A později, až se uvolní místo, půjde tam kam patří . . . EDIT: Jinak poplatky Mall - Až ke dveřím = 229,- / Až ke dveřím a s umístěním = 269,- / Až ke dveřím, s montáží/instalací a uvedením do provozu (včetně odvozu) = 319,-1 point
-
307 sw - konečná
machulda zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
@machulda https://autodilos.cz/autodily/miska-pruziny-1306723802?utm_source=autodilos&utm_medium=email&utm_campaign=order-confirmation&utm_content=product-name Jen se mi teď pro změnu začala ozývat rok stará poloosa s 54 tisíci najetými kilometry Fakt dnešní kvalita dílů. A to stála 4 litry. Skf už brát nebudu, koupím spidany.1 point -
1 point
-
Co jste dnes udelali...
Vena garážmistr zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
ano, asi jedna z deseti úplně blbá není, jde to prostě z kopce1 point -
307 sw - konečná
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Úplně jsem zapomněl, výměna rozvodů proběhla OK, řemen už drží a kladka napíná jak má. Při porovnání starého a nového řemenu bylo vidět, že starý řemen byl o dost delší (a to tam byl nějakých 40-60k km. Novej to odnesl nejspíš kvůli pumpě. Dnes výměna termostatu valeo, který dal opět jen rok, namontoval jsem Wahler. A vyměnil jsem horní misky uložení za modifikované s měkkou vrstvou. Edit-kdo by to byl řekl, jaký udělají ty misky rozdíl. Jednak celkový hluk od přední nápravy, druhak mi přestalo tlouct pravé kolo1 point -
Já myslím, že jsi zbytečně kupoval celé auto. Měl jsi postupně koupit karoserii, převodovku, motor a další - vše nové a normálně si to auto poskládat1 point
-
červená metla je super na každém autě (proto ji mám taky ), jinak auto se mi líbí , ale podle mě slabý motor --chtělo by to čtyřválec cca 150 koní a vyšší krouťák , ovládání klimy atd. přes displej je snad největší hnus, co automobilky mohou udělat , ale je zajímavé, že to nikomu v Bruselu nevadí, přitom takové ovládání je na úkor bezpečnosti jízdy--neumím si představit, že někdo zastaví aby si nastavil teplotu sedadla, klimy atd.-1 points