Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. ChouLu

    ChouLu

    Člen klubu


    • Body

      9

    • Počet příspěvků

      17 077


  2. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      24 449


  3. pavelu96

    pavelu96

    Moderátor


    • Body

      5

    • Počet příspěvků

      6 324


  4. radim.1008

    radim.1008

    Vedení


    • Body

      4

    • Počet příspěvků

      16 417


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 9.9.2024 Ve všech sekcích

  1. ChouLu

    Po výměně klínového řemene točí ale nechytne

    To myslím zcela vážně
    6 points
  2. VojtouNerCZ

    307 sw - konečná

    Mno, co na to říct. Mám radost a zároveň vztek, že se na tohle v tolika servisech a ani já sám nepřišlo (na jednu stranu to chápu, kdo by to byl čekal, že). Nicméně auto startuje opět na brnk, nedusí se, nekucká, neškube. No, tak tohle máme za sebou Aspoň jsem zas o něco moudřejší a sáhl jsem si do motoru. Hlavně že v práci jakýkoli problém na ještěrce řešíme především flashem, protože co kdyby náhodou... Ale tady asi strach 50:50 ohledně úmrtí jednotky zvítězil.
    3 points
  3. pavelu96

    Amatérská jeskyně - Ministerský okruh

    Nepotřebuješ pláštěnku, stačí normální oblečení a přilba. U tebe bych měl spíš strach, že se někde zasekneš, nebo se aspoň jebneš do hlavy...
    3 points
  4. Péťa

    Vtipy

    3 points
  5. Kontrola pod sukněmi jestli plašička funguje. Zdá se, že jo.
    3 points
  6. Péťa

    Amatérská jeskyně - Ministerský okruh

    https://www.novinky.cz/clanek/cestovani-turiste-se-budou-moci-mimoradne-projit-po-ministerske-trase-amaterske-jeskyne-40486967 Já mám 4 místa zamluvena https://amaterskajeskyne.reenio.cz/cs/terms/2024-10-05;viewMode=day
    2 points
  7. Medvěd

    Ubytování + přihlášky.

    Možná by ses do Galaxy vešla Ale zase je to FORD, tak abys nedostala osypky
    2 points
  8. Radek Hurvajz

    Ubytování + přihlášky.

    Jak jako nejede? Ten to má povinný!
    2 points
  9. ChouLu

    Po výměně klínového řemene točí ale nechytne

    Já se na to snad přijedu i podívat to bude hrozná blbost
    2 points
  10. ozzy56

    Vtipy

    2 points
  11. Weri 605

    Ubytování + přihlášky.

    (Jako páč sme pug fórum ) Medvěde moc díky za nabídku, ale nechci otravovat... do Svojanova mi jede z Popek určitě přímej bus a Pepito mě vyzvedne na nádraží..
    1 point
  12. Vena garážmistr

    Moje Mitsubishi + Renault

    Proštuduj návod ještě jednou. Myslím si že tam musí být deaktivace automatické funkce ruční(parkovací) brzdy. Tohle co píšeš je havarijní odbrždění.
    1 point
  13. Pepito

    Amatérská jeskyně - Ministerský okruh

    Tak už jsou bohužel všechny tři víkendy obsazené.
    1 point
  14. ChouLu

    Peugeot 206 1.4 2005 hlava

    Nevím co má být pojem přetěsnit hlavu, ale pokud je to s těsněním pod hlavou, tak poctivě kolem 18t vč. proplachu
    1 point
  15. Weri 605

    Ubytování + přihlášky.

    Nick: Weri 605 Telefon: máš mail: máš Večeře pátek: 2. řízek Snídaně sobota - nechci, budu spát Večeře sobota: 3. stripsy Snídaně neděle - nechci, budu rači zase spát.. Ubytování: apartmán č.1 s Mildou a Goldi+ Schreek nakonec nejede, max s ️ na otočku v sobotu.. :), takže ho nemilosrdně škrtni..
    1 point
  16. jvb

    Kolik mate najeto?

    307 1,4hdi v zaběhu
    1 point
  17. Péťa

    Vtipy

    1 point
  18. Pe.Tr

    Co jste dnes udelali...

    350km .... @Schreek @Veverka @brixtr @já
    1 point
  19. Radek Hurvajz

    Ubytování + přihlášky.

    Zaplaceno, a ted to tu čtu, sakra ještě jsem měl dva dny
    1 point
  20. MJSytic

    Burger street festival

    Tak jsem si jen tak z nudy prošel to mini parkoviště u OC Cukrovar, jestli tu vůbec stojí nějaký Peugeot, a není to zase tak špatný 206 je prostě TOP
    1 point
  21. Pepito

    Ubytování + přihlášky.

    Máš pravdu předsedo. Jsem to popletl, zde jsem napsal 10.9. a v přihláškách mám dnešní datum. Omlouvám se za chybu. Tak tedy máte ještě dva dny čas. Že zrovna Ty, která by měla jít příkladem, budeš platit za pět minut dvanáct.
    1 point
  22. VojtouNerCZ

    307 sw - konečná

    Jinak něco málo z výměny... Asi 6 hodin práce. Nejhorší bylo povolit kolo vaček a nasadit zpátky zadní kryt rozvodů.
    1 point
  23. oddie

    Po výměně klínového řemene točí ale nechytne

    Já teda nevím přesně, jak je u tohoto konkrétního motoru, ale u dvoulitrových HDIček takhle šroub řemenice nepovolím ani ve vlhkém snu. Musel bych zablokovat setrvák proti pootočení, jinak protočím motor, a i pak bych musel vzít nástavec jak kráva, protože šroub je podlepený. Tak sice nevím, jak moc je to tady jinak, ale dost se mi to nezdá. No a u těch novějších dvoulitrů má spodní rozvodové kolo v drážce vůli, do správné polohy se ustavuje aretací celých rozvodů a v té správné poloze pak drží svěrně právě dotažením toho šroubu. Povolením a utažením tohoto šroubu tak, jak ho popisujete, by tak u dvoulitru tutově došlo k rozhození časování. Jestli je to takhle i u té šestnáctky ať vám napíše někdo, kdo ji zná, ale moc bych nedal za to, že to bude podobně - pak by bylo třeba to nastavit na aretační díry a utáhnout ve správné poloze.
    1 point
  24. Gril ještě nebude. Dnes máme výročí 17roků společného ježdění. Oslava byla stylová, vyměněna spojka klimakompresoru a řemenice. Myslel jsem si, že oslavím výročí nájezdem 150tis.km, ale 505km mě chybí.
    1 point
  25. Kočky (i sousedovu čivavu ) jsem odnaučil motat se mi kolem aut tím, že jsem parkovací místa posypal mletým pepřem Soused si dodnes myslí, že má pes na něco alergii Na kola už mi nechčije a když se přiblíží k autům, tak začne ňafat a pšikat...
    1 point
  26. @MJSytic no jo, ale ten jed je na kuny z Polska, ale ta Radimova bude Česká - na ní to nebude fungovat
    1 point
  27. Charlie 1

    Peugeot 406 BREAK 1.8 16V 85kW by Charlie 1

    tak klima zatím funguje a jde z ni antarktida zatím
    1 point
  28. ozzy56

    Vtipy

    0 points
  29. Medvěd

    Vtipy

    V létě je teplo správně
    -1 points
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...