Jump to content

jvb

Uživatel
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

About jvb

 • ID člena
  3918
 • Rank
  Nováček
 1. jvb

  Ventilátor

  A jak jsi měřil tu teplotu?
 2. jvb

  Bubny a obložení

  Není třeba nic demontovat, stačí zvednout a v brzd. štítě vyloupnout gumovou krytku a posvítit si tam. Kontrola je předepsaná po 2 letech nebo 30 tkm, ale vydrží mnohem víc.
 3. jvb

  zamok P306 central

  Hledal bych to v kabelovém svazku co jde ze dveří do sloupku, u toho kulatého konektoru bude ulomený drát, aspoň u mě to tak bylo.
 4. Chová-li se to takto, jsou to uhlíky na regulátoru nebo prošoupané kroužky na rotoru. Obojí se dá koupit samostatně a není to problem vyměnit.
 5. TDI je ochranná známka Volkswagen-Group, proto označují ostatní automobilky turbodiesely s přímým vstřikem jinak. Ostatní dobře vysvětlil Vix.
 6. Na zadních kotoučových brzdách je právě kvůli tomu mechanismu ruční brzdy při zatlačování pístku potřeba jím otáčet. Na to jsou v pístku zářezy, vzít to násilím znamená zničit ten mechanismus ruční brzdy [upravil dne 8.8.06 jvb]
 7. Víko nemůže být z plechu, je to přece diesel. Podíval bych se na hadici odvzdušnění, která z něho vede. Nebo jestli to neteče nafta z přepadu, ale to bys snad poznal po čichu. Silikon je nesmysl.
 8. jvb

  Blika stop

  Taky mi bliká u 306TD 1998, pravidelný interval, nevím co s tím. Všechny náplně OK, bliká i za studena, destičky i brzdovka taky OK. Žádná další kontrolka nesvítí. V návodu ani slovo. Domnívám se, že by to mohla být paměť závad OBD?
×
×
 • Create New...