Přejít na obsah

jvb

Uživatel
 • Počet příspěvků

  9
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli jvb

 • ID člena 3918
 • Hodnost
  Nováček
 1. jvb

  Sedačky 806 -> 807

  Nepůjde.
 2. jvb

  Ventilátor

  A jak jsi měřil tu teplotu?
 3. jvb

  Bubny a obložení

  Není třeba nic demontovat, stačí zvednout a v brzd. štítě vyloupnout gumovou krytku a posvítit si tam. Kontrola je předepsaná po 2 letech nebo 30 tkm, ale vydrží mnohem víc.
 4. jvb

  zamok P306 central

  Hledal bych to v kabelovém svazku co jde ze dveří do sloupku, u toho kulatého konektoru bude ulomený drát, aspoň u mě to tak bylo.
 5. jvb

  Alternator P405 1,9 i a dobijeni

  Chová-li se to takto, jsou to uhlíky na regulátoru nebo prošoupané kroužky na rotoru. Obojí se dá koupit samostatně a není to problem vyměnit.
 6. TDI je ochranná známka Volkswagen-Group, proto označují ostatní automobilky turbodiesely s přímým vstřikem jinak. Ostatní dobře vysvětlil Vix.
 7. jvb

  P405 - zatvrdlý píst brzd

  Na zadních kotoučových brzdách je právě kvůli tomu mechanismu ruční brzdy při zatlačování pístku potřeba jím otáčet. Na to jsou v pístku zářezy, vzít to násilím znamená zničit ten mechanismus ruční brzdy [upravil dne 8.8.06 jvb]
 8. jvb

  brzdovka, olej, klepani

  Víko nemůže být z plechu, je to přece diesel. Podíval bych se na hadici odvzdušnění, která z něho vede. Nebo jestli to neteče nafta z přepadu, ale to bys snad poznal po čichu. Silikon je nesmysl.
 9. jvb

  Blika stop

  Taky mi bliká u 306TD 1998, pravidelný interval, nevím co s tím. Všechny náplně OK, bliká i za studena, destičky i brzdovka taky OK. Žádná další kontrolka nesvítí. V návodu ani slovo. Domnívám se, že by to mohla být paměť závad OBD?
×