Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 14.1.2024 v kategorii Příspěvky
-
Co jste dnes udelali...
regius a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
3 points -
Ferryho 206 1,4HDi X-design - nové přední světlomety a STK na další dva roky
OK406 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Ferry za téma
3 points -
Co jste dnes udelali...
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Charlie 1 za téma
Ano Restaurace u Pitašu a Pavlišov za 139kč porce jak pro prase a plna hospoda a pak ze to nejde v pohostinství2 points -
Co jste dnes udelali...
BubakGS a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Charlie 1 za téma
2 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Radovanek a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele sitler za téma
Troochu prehnane zjednodusujici. Pokud srovname naklady, neni to na strane spalovaku jen palivo, ale je nutne pripocitat i pravidelne servisy v intervalu, coz v souctu naskace na peknych par tisic, pri 25000km/rok to je vic nez vymena rocne. Pak to pravdepodobne bude chtit i rovody - tez zcela bezna udrzba, kterou elektro nema. Na stranu druhou, na strane elektra chybi zapocitat, ze nabijeni neni zadarmo. A to ani z vlastnich solaru (tam je zadarmo jen tehdy, jede-li z komplet prebytku, co by se jinak nespotrebovaly). Takze... clanek jako takovy je v podstate bezcenny zvast, protoze je to jen klasickej tendencni vykrik, nikoliv jakkoliv smerodatne srovnani.2 points -
2 points
-
motory 1.6 HDI 8V a 2.0 bez močoviny byly poslední diesely od pežotu, co ještě stály za to , takže někde rok 20151 point
-
Do roka a do dne... A co sis mezitím koupil za povoz?1 point
-
Ferryho 206 1,4HDi X-design - nové přední světlomety a STK na další dva roky
Ferry zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
On ten displej jr samostatná jednotka, která funguje i bez rádia. A i tento by měl převodník zvládnout, a rd4 taky. V podstatě to umí krmit i rneg. Podporuje jak 12 tak 6 pin displeje, i matrix1 point -
celkem jednoduché počty https://medium.seznam.cz/clanek/troublesolver-jak-jednoduse-vysvetlit-nejen-elektrosilencum-proc-jeste-nechci-elektroauto-400921 point
-
Ahoj. Na zjišťování těchto informací tady máme speciální vlákno: Je pouze pro členy klubu, členem se staneš tady.1 point
-
Vůbec jsem o existenci tohohle typu neměl tucha. Matra Simca Rancho se mi líbila už jako klukovi, dnes už bohužel z ulic naprosto zmizela (koroze auta z té doby holt brala šmahem). Je fakt, že mě překvapilo, když jsem se nedávno někde dočetl, že to byla jen předokolka a ještě s relativně slabým benzínovým motorem. Ten Peugeot by mohl být osazen aspoň dvoulitrem, ale 4x4 bohužel asi taky ne (nebo kooperací s firmou DANGEL, což proběhlo třeba u 504 pick-up) - i když na tý fotce mi přijde zvedlý, takže to možná i 4x4 může být. Simca1 point
-
Pouze jako koncept.1 point
-
Klasické webasto i s přesně pasujícím držákem, trubkama a hadicema bude spíš to nejlevnější a nejjednodušší řešení, na vrakovištích se 807 a klonů válí mraky a moc se to neprodává. A při montáži lze rovnou vyvést i externí spínání jako předehřev.1 point
-
Jumpy jednoduchá verze - je možné přídavné topení?
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Oldo pokud chceš použít to co se dávalo do jiných modelů nebo vyšších výbav tak musíš k ovládání používat BSI a ECU. Pokud nechceš používat BSI a ECU jednotky tak tam musíš dobastlit něco jiného. Za mě nejjednodušší varianta aby bylo auto rychle vyhřáté tak použít nějakého " číňana " horkovzdušnýho nebo Planara asi nebudu daleko od pravdy když napíšu že to bude jednodušší a možná že i cenově příznivější varianta. Nebo nechat namontovat klasické Webasto horkovodní ale tam budeme mluvit o jiných penězích.1 point -
Peugeot 306 2.0 HDi
Radovanik zvýšil/snížil popularitu uživatele Adrián 306 break za téma
Ďakujem veľmi pekne 306ka mi prirástla k srdcu. Myslím si, že u 406ky to bude s isofixom podobne. Je treba však podotknúť, že ja len zdieľam názory a poznatky dvoch šikovných peugeoťákov @Radovanik a @Ferry. Títo ti odpovedia na všetko1 point -
1 point
-
1 point
-
Registrační značky na přání
zbynek..s zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
1 point -
Po dokladnej zdravotnej prehliadke a viacerych vysetreniach vysvetlil doktor svojej pacientke, ze jej zostava uz len necely den zivota. Pani pride domov a hovori svojmu manzelovi: "Ked je to tak, tak by som chcela, aby sme sa celu poslednu noc divoko milovali." Manzel odpoveda: "Tebe sa to lahko hovori, ked nemusis rano vstavat."1 point
-
EU zkoumá, zda Čína nedovoleně podporuje elektromobily. Čína chrlí elektromobily a už je vozí hromadně do EU. Páč ne kecy, ale činy se počítají. Prvních 7.000 B.Y.D. už pluje. Začínají, po roce od prvního zlevnění Tesly, konečně reagovat i evropští dinosauři, počínaje VW. U Škody Enyaq můžete na skladovkách vidět slevy 33% a více. A nejen na něm, další jsou na cestě. Zatím nejbrutálněji do toho šlápla Dacie se Springem. Dočkáme se cenové revoluce a války? Už jsme to kdysi zažili u spalováků, přišel s tím Opel a zlevnil Corsu, prakticky všechny modely posadil cenově o třídu níže. Od té doby jsme na firmu začali nakupovat nová auta i my. Seaty a Citroeny. A pak Peugeot Ion.1 point
-
1 point
-
Registrační značky na přání
zbynek..s zvýšil/snížil popularitu uživatele Rikic339 za téma
Kolega dostal k narozeninám SPZ na přání na své Subaru - STI HOMAM1 point -
1 point
-
1 point
-
1 point