Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 15.9.2023 v kategorii Příspěvky
-
Povoz pro rodiče
Péťa a 5 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Dave_k za téma
Tak před více jak měsícem jsem rodičům dovezl "novou nákupní tašku". Je to asi nejslabší verze (1,4i 75HP), manual, ale na to městské žvýkání to stačí. Převoz z Třebíče do Holic zvládla na jedničku a ani se zaplou klimou nebyla brzdou provozu se spotřebou dle PP 5,9l/100km. Co se muselo udělat hned na začátku tak samozřejmě olej, klepající tyčka na LP kole a nový obaly klíčů. Do budoucna asi novej displej. Starej není úplně dobře čitelnej na krajích a nový pneu. Nějaký allseason. Jsou na tom protektory. Akorát servisák mě upozornil na občasný problém těchto motorů, že v jednom slabším místě může profukovat olej do vody. Takže sledovat nádobku chladící kapaliny, jestli se neobjevuje šlem. Tak snad bude fungovat dle představ a servis uvidí jen ten pravidelnej.6 points -
Co jste dnes udelali...
Péťa a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele petrinza za téma
Dneska odpoledne jsme se po patnáctihodinové cestě vrátili z Gruzie. Jeden den zabrala cesta tam, jeden cesta zpátky. Pět dní pobytu, tři v Tbilisi a dva na cestách Loganem z půjčovny. Krásná země a dobré víno. V Tbilisi jsme obešli snad všechno, co za to stálo, jezdili autobusama, metrem, třemi lanovkami. Autem jsme za dva dny najeli 600 kilometrů, přes Mcchetu s tisíc let starým kostelem, Gori se Stalinovým muzeem a nedaleké skalní město, na sever jsme dojeli až na Kavkaz a skončili asi 30 km od čečenské hranice, Logan sice terén dával, ale měl jsem strach, že nevyjdeme s benzínem, tak vyloženě šplhat do hor jsem se nevypravil, to zbylo na příště. Na jihu u skalního kláštera David Garedža nás hlídali pohraničníci, abychom nevzali čáru do jen pár metrů vzdáleného Ázerbajdžánu. Musel jsem Šárce slíbit, že se tam někdy vrátíme. Je to nádherná země. Až mi Šárka pošle nějaké fotky, focení je její parketa, zkusím něco přidat.5 points -
2 points
-
Dneska vařim já
vendelinek a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
2 points -
Za kolik tankujete?
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
Dnes nakrmen Bobík na Orlen Bogatynia efekta Diesel za 6,08 zľ/l při Revolut kurzu 32,20 Kč/l Orlen Frýdlant 8 km od Bogatyni 39,90 Kč/l2 points -
Podvod na Bazoši
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Milan+ za téma
2 points -
Povoz pro rodiče
Dave_k a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele sitler za téma
@dracekvo Je to tak, ma to krasnej, skoro az MPVckovej, posez. A soupacky jsou skvely - proste se ti nestane, ze mas malo mista na nastup do auta. Mas vzdycky naplno otevreny dvere. A to je ta hlavni vyhoda. Ne ze neklepnes do auta vedle, ale ze mas vzdy plnou sirku dveri a nemusis se, i trebas omezenim pohybu, nejak slozite stercovat do uzky mezery mezi dverma a kastli auta.2 points -
Povoz pro rodiče
Dave_k a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
Proč by se měli něčeho držet? Ta sedačka je v tak ideální výšce, že se u toho nejen důchodcům krásně nasedá/vystupuje2 points -
2 points
-
1 point
-
Já jsem také měnil zadní destičky bez kalibrace a žádný problém nemám. Funguje to tady úplně stejně, jako klasická ruční brzda, jen místo manuální páky tahá lanka motorek. Ruční brzdu uvolníš, zatlačíš pístky, nasadíš nové destičky, popř. kotouče a zase to složíš. Nesmíš potom ale zapomenout nejdříve několikrát šlápnout na brzdu, aby destičky dosedly na kotouče. Tím se vymezí vůle a potom už můžeš použít ruční brzdu, která funguje normálně. Tak mi to poradil mechanik, který dělá Peugeoty.1 point
-
Abs/esp svieti-nespravny kruzok na lozisku ?
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele eman.stotnik za téma
1 point -
Pěkná Tak ať dobře slouží1 point
-
Zjištění výbavy podle VIN
tomaso 308 zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
tomaso 308.pdf1 point -
1 point
-
jj, ten olej může jít kolem hl. olej. kanálu do hlavy, je to opravdu slabé místo tohoto motoru, ale někdy olej rosí jen ven z motoru po bloku dolů (nejde do vody)-- když stojíš před autem, tak vlevo mezi hlavou a blokem..., ale pokud se jezdí normálně a nepřehřeje motor, je s motorem klid..., na druhé straně výměna těsnění pod hlavou u tohoto motoru je dneska levná a už ho měnit nikdy nebudeš , po městě super auto1 point
-
a dalsia novinka s appkou. Z nicho nic, pyta odomna aby som pridal vozidlo zadam VIN, zobrazi sa obrazok auta a pyta stav kilometrov, zadam a napise "nastal technicky problem, skuste to neskor" akoze paradicka. EDIT: odhlasil som sa z appky a hned na to prihlasil a uz tam auto mam a vsetky data tiez1 point
-
SUV coupe ,pí na ntou, snad chci prostor nebo se jen předvádět.1 point
-
Podvod na Bazoši
OK406 zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
A díky nim slušny prodejce když chce platbu předem na učet je za zlodeje a platbu mu poslat nechteji, jen dobirkou. A nevysvětliš jim že dobirka je miň bezpečna než platba na učet, že učet ma majitele a da se dohledat, když mu pošlu dejme tomu cihlu na dobirku tak nema nic, ani to cislo učtu. Nepochopí to nikdy. Když to jde tak jsem rád za předáni z ruky do ruky.1 point -
Tak to kazdopadne. Kdyz se porad najdou lidi, co slepe nastrkaj stovky tisic do bitcoinmatu, nebo je poslou nekam uplne do prdele na cizi ucty, tak se proste nedivim. Ale tak... tem lidem to patri, lito mi jich neni. Holt kdyz je nekdo blbej, tak at plati. Kdyz si nekdo mysli, ze je uplne skvelej napad vybrat veskery uspory a na zaklade tel. hovoru je nekam vlozit, "ze uz nebudou v nebezpeci", tak ma prijit o svepravnost a fertig.1 point
-
Podvod na Bazoši
Charlie 1 zvýšil/snížil popularitu uživatele Fruktis za téma
A proč to zkouší? Protože lidská blbost je celkem nevyčerpatelná a pořád to při malé snaze hodně sype1 point -
1 point
-
1 point
-
P807: swirl - postup výměny (2.2 JTD/HDi - 4HW)
VojtouNerCZ zvýšil/snížil popularitu uživatele Mirekdoda za téma
mildaberanek: pravděpodobně sháníš tu součástku s podtlakovou membránou a táhlem zakončeným tím plastovým kloubkem, který se často a "rád" ulomí. Pokud ano, nabídnu ti alternativu. Vyřaď ho z okruhu. Mám to tak už cca 10 let a motor se v nižších otáčkách lépe nadechuje (válce se plní přes oba sací ventily), je živější a neprotestuje při akceleraci, zabírá plynule a bez prodlevy. Elektronika motoru žádnou chybu nehlásí, nemá to jak poznat. Stáhni podtlakovou hadici z toho ventilu a ten konec hadice ucpi vhodným šroubem, takovým, aby šel do gumy lehce zašroubovat a stáhni hadici stahovacím páskem kolem toho šroubu, nesmí se tudy přisávat do podtlaku vzduch. Páčku na hřídelce swirl klapek rukou natoč do polohy plně otevřeno a v této poloze zajisti. Já použil vázací drát. Budeš spokojený s takovým rozhodnutím a nebudeš litovat.1 point -
Podvod na Bazoši
OK406 zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Pokaždy když zadam inzerat, jak na Bazoši, Sbazaru, nebo Fcb marketplace tak se ozve několik takovych nabidek. Většinou po prvni odpovědi vim ktera bije, když si nejsem jist tak trvam na osobnim převzeti či předání, pokud je to podvodnik přestane komunikovat.1 point -
denní rutina posílám rovnou fakač , když se nudím , pár minut si snima píšu a trápím je jako že svojí blbostí dělám že jsem ten jednodušší a dávám jim planne naděje a pak přijde fakač1 point
-
1 point
-
Dnes jsem jel tzv Rýmařovskou padesátku v rámci Rýmařovského desetiboje, který dělám už přes 30 let. Po dlouhé době jsem vytáhl kolo od @KoudaK. Jede se na něm stále dobře. Včera jsem byl ještě v Rýmařově hrát kuželky tak jsem se trochu obával že budu dnes na kole trpět, ale bylo to v pohodě a jízdu jsem si užil. Trasa vedla z Rýmařova na Rabštejn, Sedlo Skřítek, Žlutý Potok, Stará Ves a zpět do Rýmařova.1 point