Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 20.7.2023 v kategorii Příspěvky
-
Co jste dnes udelali...
jirka307 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
4 points -
Poděkování za pomoc
BubakGS a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
3 points -
Spěchej pomalu - i když jedeš k zásahu
Hafity a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
No tak jestli tam bylo obilí tak to klouže jako sviň bohužel málokdo si to uvědomí. Podle mě na takových nehodách zásahových vozů IZS má i to že dneska to svěří do ruky i hodně mladým klukům a co si budeme ani starší chlapy u HZS nemají naježděno desetitisíce km velkým autem aby se dalo říct že mají opravdu velké zkušenosti a to píšu při vší úctě k nim ale je to tak. Dříve třeba chlapy chodili jezdit ne vedlejšku se sklopkou nebo něčím to dnes nesmí a zkrátka HZS nemá prostředky nato aby se jezdili kondice v takové míře jak by bylo potřeba. A každý kdo se trochu v šoférským řemesle vyzná potvrdí že všechny zásahový vozy se chovají specificky ať jde o CASku(cisternu) žebřík nebo plošinu. Nejhorší v tomto případě je že se nedá říct jde jen o plechy tudíž o ho.no ale jeden z těch kluků tam zůstal a to je špatný. Ano mají složený služební slib a každou šichtu jdou do práce s tím že se nemusí vrátit a jsou si toho vědomi ale stejně je to průser.3 points -
Kolik mate najeto?
Milan+ a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele MP za téma
3 points -
Co jste dnes udelali...
PaKr a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Hafity za téma
No ty p*čo, dobrá práce Jak se dělá čárka nad hvězdičkou2 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Radovanek a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele sitler za téma
Nemecko - propad poptavky: https://www.idnes.cz/auto/zpravodajstvi/vw-volkswagen-elektromobil.A230712_221334_automoto_fdv A ocekava se dalsi, az padnou dotace na nakupy... https://www.idnes.cz/auto/zpravodajstvi/nemecko-prodej-elektromobil-dotace.A230630_121931_automoto_fdv Nic jinyho nez dotace totiz nakupy elektro netahly. Tech par blaznu do technologie to totiz nevytrhne a "normalni" lidi to houfne nechtej. Ani tady, ani v nemecku, ani jinde.2 points -
Co jste dnes udelali...
Klemoň a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Zodiak za téma
Joo, děkuji za radu, hned to tam dám do kastlíku vedle hajzlpapíru. A manželka připoměla - "A taky lubrikační gel zlato."2 points -
Co jste dnes udelali...
zbynek..s a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
2 points -
Co jste dnes udelali...
zbynek..s a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
2 points -
Co jste dnes udelali...
Charlie 1 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Zodiak za téma
Dnes jsme dali křest s Vraníkem, řídila zákonitá. Z Hradce do Božanova a z5 přes Teplice nad Metují. Cca 200km. Spotřeba dle palubního pc 6l/100km. To celkem ujde.2 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
elton a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Vandalové = hovada. Co dodat...2 points -
1 point
-
307 sw - konečná
VojtouNerCZ zvýšil/snížil popularitu uživatele Hafity za téma
To je nějakej rezonátor?1 point -
Peugeot 5008 1.6HDi 82kW z Ria de Žambéra - Na zimních Sava Eskimo HP2, po STK, rozvodech a oleji
Pepito zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Po nějakých 6tis.km jsem dnes vyměnil levou žárovku denního svícení. Nejdřív zhasla v pravém světle, druhý den zase svítila, tak jsem žárovky prohodil a dělo se to samé v levém světle. V pondělí mě došla trpělivost s čištěním kontaktů. V autodílech bez úspěchu. Jen originál za nesmysl. Dodavatel nemá, moje oblíbené e-shopy to samé. Tak dnes přišly dvě žárovky z Polska z Allegra. Doufám, že vydrží aspoň stejnou porci km.1 point -
A čekal někdo něco jinýho, když byli výrobci eko-lobby donuceni výrobu naftových aut razantně omezit? Věřím tomu, že kdyby šlo čistě o preference kupujících ve vztahu k ekonomice koupě a provozu, podobný text by byl ještě v daleké budoucnosti.1 point
-
a já za to milion nikdy nedám , 400-500 ano1 point
-
Fotím, Fotíš, Fotíme
Weri 605 zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
@pavelu96 Hééj, Kroměříž, květná zahrada1 point -
@Péťa Uvidime za rok tentokrat to zaskrtnute je. Minule si myslim ze to zaskrtnute bylo ale pred pred tim to netusim neb se kupovalo na benzince. Uvidime pristi rok zda ano ci ne. Ale jelikoz pritahuju tyto malery myslim si ze neprijde nic a neprekvapilo by me kdyby nase SPZ nebyla v jejich databazi. Urcite diky za typ - myslim si ze zrovna na toto je mozne zapomenout.1 point
-
Tesla to umí... https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/auto/elektromobilita/tesla-y-je-nejprodavanejsim-autem-v-evrope-predbehla-dacii-i/r~0e61b8ae262211ee93abac1f6b220ee8/1 point
-
@PaKr mám s tou cedulí dokonce fotku, ale dávat ji tu nebudu1 point
-
1 point
-
1 point
-
Juu 285kW ve 2081 point
-
V neděli večer bylo ve škole veseleji než by se mnohým líbilo - vyhořela jedna laborka a tak jsem dnes vezl tři vývěvy na vyčištění a opravu do Rožnova pod Radhoštěm. Vyjel jsem v 7,15, v 11,15 jsem byl v Rožnově, v 11,30 vývěvy předány a v 15,30 Doblo zaparkováno ve škole. Tam a z5 dokupy 730 km P. S. Ty vývěvy jsem nakládal do auta už včera po návratu z Jáchymova a ráno to v autě smrdělo po spálenině jak bolavá noha. Jsem zvědavej kdy to vyčmuchne1 point
-
1 point
-
Renovaci mi nabídly za 1000 kč kus,co nemá smysl.Nemluvě o té blbé asfaltové barvě.1 point
-
Dnes se mi povedla zvláštní věc. Na dálnici při pokusu znovu aktivovat tempomat jsem zmáčkl tlačítko hlasového ovládání a pronesl "doprdelechteljsemtempomat" a z reproduktorů se ozvalo "OK your profile is deleted!" - změnila se barva infotainmentu, přepnutí do angličtiny, navigace začala mektat a hudba ztratila nastavení. Super zaklínadlo - už to zkoušet nebudu1 point
-
Peugeot 5008 - Parkovací senzory - nastavení hlasitosti
brutall zvýšil/snížil popularitu uživatele LEONIDAS1893 za téma
Problém je ten že člověk co pracuje v autor. servisu ještě před měsícem dělal v HORNBACHU. A Dneska je to pan odborník.1 point -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
elton zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Tohle bude asi konec elektromobility v Čechách https://www.autosalon.tv/novinky/nova-auta/ustrizene-kabely-nebo-znecisteni-vykaly-cesti-vandalove-si-zacinaji-vsimat-nabijecich-stanic-1 points