Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Béďa

    Béďa

    Moderátor


    • Body

      10

    • Počet příspěvků

      9 666


  2. MotoMoto

    MotoMoto

    Uživatel


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      6 757


  3. AKCZ

    AKCZ

    Uživatel


    • Body

      3

    • Počet příspěvků

      2 671


  4. sitler

    sitler

    Člen klubu


    • Body

      3

    • Počet příspěvků

      3 074


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 12.6.2023 Ve všech sekcích

  1. Béďa

    306GTi-6 by Béďa

    Zpátky už doufám po ose..
    5 points
  2. dýzl

    Řádné členství

    Poslušně hlásím - dnes došla nová kartička. Děkuji!
    3 points
  3. 24 hodin Le Mans: oba vozy Peugeot 9X8 týmu Peugeot TotalEnergies v cíli jubilejního stého závodu Na konci napínavého závodu, v němž vůz č. 94 v závěru sobotního večera vedl, obsadil tým Peugeot TotalEnergies v kategorii Hypercar 8. a 12. místo Závod sledovalo v průběhu celého víkendu více než 300 000 diváků Výjimečný ročník i výsledek pro tým Peugeot TotalEnergies Stoleté výročí závodu 24 hodin Le Mans je za námi… a byl to neuvěřitelný závod! Během víkendu přišlo tuto mimořádnou událost oslavit více než 300 000 diváků. Na závěr 24hodinového závodu a na počest návratu značky Peugeot do Le Mans přeťaly dva hybridní elektrické hypercary týmu Peugeot TotalEnergies cílovou pásku na 8. (č. 93) a 12. (č. 94) místě v kategorii Hypercar. V paměti diváků zřejmě zůstanou jak výsledky, tak i samotný průběh závodu. Po náročném týdnu na okruhu v Le Mans, během něhož musel tým Peugeot TotalEnergies překonat nejrůznější překážky, na něj čekal fantastický závod, který byl plný překvapení. Během 24 hodin došlo k mnoha incidentům a řada vozů musela odstoupit. Kvůli proměnlivým povětrnostním podmínkám a střídání mokrých a suchých úseků byl závod velmi komplikovaný, což se promítlo i do strategie týmů. Mnohokrát se změnilo pořadí, třikrát musely závodní speciály zvolnit a zařadit se za safety car. Do závodu, který odstartovala legenda NBA Lebron James, se s vozem Peugeot 9X8 č. 93 vydal na trať Paul Di Resta a s vozem Peugeot 9X8 č. 94 Nico Müller. Oba vozy Peugeot 9X8 si držely dobré tempo a konkurenceschopnost, zvládaly i výjezdy safety carů. V sobotu v závěru odpoledne však vůz č. 93 vyjel mimo trať a po šesti hodinách klesl v pořadí Hypercars. V následujících hodinách se díky odvážné strategii a dynamickým vlastnostem vozu 9X8 a jeho jezdců dostal vůz Peugeot 9X8 č. 94 s Loïcem Duvalem za volantem do vedení závodu 24 hodin Le Mans, které Nico Müller a Gustav Menezes udrželi po více než 4 hodiny. To vyvolalo u fanoušků značky Peugeot nadšení a silné emoce. V průběhu 11. hodiny závodu však Gustavo Menezes v první šikaně v Les Hunaudières narazil do svodidel. Díky fantastické práci celého týmu se vůz po pouhých 20 minutách vrátil zpět na trať. Vůz č. 93, za jehož volantem se střídali Jean-Eric Vergne, Mikkel Jensen a Paul Di Resta, si mezitím udržoval konzistentní tempo a v polovině závodu se vyšplhal na 6. místo. Zbytek sobotní noci a nedělní dopoledne proběhly pro oba vozy Peugeot bez větších problémů, a ty díky soustředěnosti jezdců i týmu udržely tempo. Po 18 hodinách se tak vůz č. 93 držel na 5. místě a vůz č. 94 na 10. místě. Pouhých 2,5 hodiny před koncem se však oba vozy musely vrátit do boxů kvůli problému s hydraulikou. Tým opět ukázal veškeré své schopnosti, jak dokázal již během soutěže „Pitstop challenge“ na začátku týdne, kterou vyhrál. Díky této úžasné týmové práci se oba vozy mohly vrátit na trať. Podobná situace se opakovala i v závěrečné hodině závodu, kdy se vůz Peugeot 9X8 č. 94 musel vrátit do boxů kvůli zásahu na motoru. Paul Di Resta a Nico Müller tak bok po boku projeli cílovou páskou jubilejního stého ročníku závodu 24 hodin Le Mans, sledováni Lindou Jacksonovou, generální ředitelkou společnosti Peugeot, a Carlosem Tavaresem, generálním ředitelem společnosti Stellantis, kteří přijeli tým během tohoto dlouhého závodního týdne podpořit. Týmu Peugeot TotalEnergies se u příležitosti stého výročí závodu dostalo výjimečné podpory od partnerů, veřejnosti, médií i fanoušků. Za to jim patří velký dík. Stejně tak značka Peugeot děkuje i svým partnerům, kteří tým celý týden doprovázeli, a bez nichž by toto dobrodružství nebylo možné. Vozy Peugeot 9X8 se vrátí na trať 9. července při závodě 6 hodin Monzy, 5. kole seriálu FIA WEC, následovat bude závod ve Fuji a nakonec finále v Bahrajnu. REAKCE Linda Jackson, generální ředitelka Peugeot: „Jsem velmi hrdá na úspěšný návrat značky Peugeot. Třicet let poté, co jsme obsadili všechny stupně vítězů, jsme navzdory všem předpovědím během noci několik hodin vedli. Oba naše vozy projely cílem, vůz č. 93 navíc na osmém místě. Je to důkaz našeho odhodlání a našeho know-how z hlediska spolehlivosti, kvality a vysokých nároků. Naší energií jsou emoce, naší posedlostí dokonalost. Peugeot a Le Mans jsou historicky úzce spojeny a my nyní budujeme pevné základy pro budoucnost. Ráda bych poděkovala celému týmu Peugeot a našim partnerům za jejich náročnou práci a všem fanouškům za jejich podporu. Tento ročník 2023 byl rozhodně skvělý! Uvidíme se v Sarthe za rok a v Monze za měsíc.“ Jean-Marc Finot, senior viceprezident divize Stellantis Motorsport: „Jako účastníci závodu nemůžeme být spokojeni s umístěním našeho prvního vozu na 8. místě. Za tímto výsledkem se však skrývá především velké úsilí a nasazení celého týmu. S každým dalším závodem je vidět pokrok a čtyřiadvacetihodinovka v Le Mans znamenala další krok vpřed v naší výkonnosti. Dokázali jsme bojovat s těmi nejlepšími týmy, a dokonce jsme se na více než čtyři hodiny ujali vedení. Pro tým to byl velmi intenzivní moment a pro všechny milovníky značky Peugeot emotivní zážitek. Museli jsme také zvládnout incidenty na trati, i když ne všichni jsme se jim dokázali vyhnout. Co se týče spolehlivosti, udělali jsme od Sebringu velký pokrok. Závod 24 hodin Le Mans je však velmi náročný a máme před sebou ještě hodně práce. Na naši první účast v kategorii Hypercar a na to, že oba naše vozy dojely do cíle, jsem však velmi hrdý. Jsem rád, že se o tento okamžik mohu podělit s celým týmem a všemi našimi fanoušky.“ Olivier Jansonnie, technický ředitel Peugeot Sport: „Naše radost odráží práci všech, kteří za tímto projektem stáli více než rok a všech, kdo tento program prosazovali. Sice jsme nepodali tak dobrý výkon jako konkurenti na stupních vítězů, ale v některých momentech jsme byli opravdu blízko a vyvážili jsme to odvážnou závodní strategií a obrovským nasazením týmu. Samozřejmě, pokud jste sledovali poslední tři hodiny, mohli jste být svědky odhodlání týmu udržet vozy na trati. Po závodě jsme vyčerpaní a nesmírně spokojení. Úroveň naší přípravy, když jsme přijeli na testovací den, byla mnohem vyšší než v případě šestihodinového závodu. Od toho se odvíjí naše příprava na další závody. Byl to neuvěřitelný závod, a to jak z emocionálního, tak ze sportovního hlediska.“ Jean-Eric Vergne – Peugeot č. 93: „Jsem velmi šťastný, že jsem se závodu zúčastnil, a především že jsem součástí tohoto týmu. Ušli jsme dlouhou cestu a myslím, že všichni odvedli fantastickou práci. Udělali jsme obrovský krok vpřed, a to nám dodává hodně sebevědomí. S vozem č. 94 jsme dokonce závod vedli! Výkonnost se ubírá správným směrem a měli jsme jen velmi málo problémů se spolehlivostí. Celkově je to velmi pozitivní, jdeme správným směrem a jsem si jistý, že máme správný tým, který může vyhrávat. Jsem na celý tým opravdu hrdý, na inženýry a mechaniky, protože odvedli skvělou práci při přípravě i při závodě, takže jim gratuluji.“ Paul Di Resta – Peugeot č. 93: „Myslím, že když projedete cílem, musíte být šťastní, zvlášť vzhledem k tomu, jak naše sezóna začínala. Stále máme na čem pracovat, abychom byli ještě konkurenceschopnější. Jsem však na tým opravdu hrdý. Posledních šest týdnů všichni pracovali do roztrhání těla a tento týden byl hodně náročný. Co se mě týče, mám tu nejjednodušší práci ze všech, takže velké díky celému týmu, byli skvělí a už začíná odpočítávání na příští rok. Musíme se posunout dopředu a postavit se výzvě. Za pár týdnů nás čeká Monza, takže už se musíme dívat dopředu, ale teď si můžeme všichni společně užít tento výsledek.“ Mikkel Jensen – Peugeot č. 93: „Byl to mimořádný zážitek. Stoleté výročí s vozy Hypercars přineslo nabitý závod. Myslím, že tým odvedl neuvěřitelnou práci, když se vozy udržely na trati bez problémů více než 20 hodin, problémy jsme začali mít až na konci. Máme před sebou další závody, na kterých musíme pracovat, abychom se vrátili ještě silnější. Nemůžu se dočkat, až ze sebe vydáme ještě víc.“ Loïc Duval – Peugeot č. 94: „Je docela příjemné si říct, že až do tří hodin před koncem jsme neměli s žádným z aut problémy. Po jedenácti hodinách závodu jsme byli ve vedení, což je další plusový bod. Pořád nedosahujeme výkonnosti ani spolehlivosti nejlepších soupeřů, ale vidíme, že se dějí zajímavé věci a je důležité brát to pozitivně. Když si vzpomenete na náš první závod v Sebringu nebo i na mechanické problémy, které jsme měli na začátku týdne, začínali jsme v neznámu. Dosáhnout takového výsledku je pro všechny a pro budoucnost opravdu důležité.“ Nico Müller – Peugeot č. 94: „Cítím spoustu emocí. Myslím, že už jen dokončit závod s oběma vozy je vynikající. Tým během závodu pracoval opravdu skvěle, bylo to úžasné. Z auta jsme vytěžili vše, co jsme mohli, i strategie se nám podařila. Jsem velmi šťastný a týmu patří velká pochvala, bylo mi potěšením s nimi tento závod absolvovat!“ Gustavo Menezes – Peugeot č. 94: „Byl to velmi intenzivní závod, Le Mans nikdy nezklame. Nakonec to pro nás byl velmi příznivý krok. I když jsme nedosáhli vysněného výsledku v podobě vítězství, přijeli jsme sem s pokorou. V Le Mans jsme jeli poprvé a věděli jsme, že to bude těžké. Být několik hodin ve vedení byl neuvěřitelný pocit. Jsem na celý tým opravdu hrdý.“
    3 points
  4. @Handulina Predpokladam (podle fotek ), ze @žabi byl ten, ktery me upozornil na nesvitici brzdova svetla. Muselo se to doslova porouchat az na srazu (s nadsazkou rikam, ze si 306ka vzpomela na sve koreny odkud pochazi - nebrat ve zlem ) a diky za to info. Domu jsem dojel porad s ocima ve zpetnym a pricina se hned nasla. Uz zase bezpecne brzdim Snimac brzdoveho pedalu PS: @vector uz jsem na to prisel, to nebyla alergie, ale nostalgie me vlila slzy do oci
    3 points
  5. BubakGS

    Nehoda veterána

    ..pojišťovna viníka se k tomu postaví jako vždycky. Veteránisti potřebují výborného advokáta (jednoho mám), co se v tom vyzná a pak mít prachy a nervy se několik let soudit... U mě nešlo o veterána, ale o mnou nezaviněnou nehodu s mým vážným zraněním, škody na zdraví, majetku a dost velký výpadek příjmů... ... nakonec jsem díky advokátovi vyhrál více-méně všechno.... ..ale 3 roky to trvalo a na začátku mě to stálo i dost peněz....
    3 points
  6. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    dneska sedím v autě na parkovišti a čekám na spolujezdce, přijede děda cca 80 s babkou a chce se vecpat do chlívku, ale je tam málo místa, tak kormidluje volantem, ale OPAČNĚ , nakonec vyžene babku mezerou cca 30 cm ven z auta, ať mu ukazuje, babka mává rukama jak autista, děda zuří a leze z auta ven, obchází auto a zjišťuje, že teď je to tak na jeřáb, aby ho vyzvedl ven , nebo čekat, až ostatní odjedou, 15 minut to divadlo trvalo určitě, ale to už přichází kolega a jedu pryč--neskutečný zážitek
    2 points
  7. Šalda

    Le Mans 2023-2024

    Jo tak to by bylo taky hodně zajímavý, teď jsem si dovezl z Le mans jedny z největších klasik, 917 gulf číslo 20 a 956 Pescarolo číslo 7
    2 points
  8. sitler

    Obytný automobil - rady a zkušenosti

    @MotoMoto maj k tomu montazni system - v podstate jde jen o to, ze musi byt pevne primontovane, tzn prisroubovane. Nesmi byt na tech rychloupinacich, kam se davaji vymenne. Tzn. nahradis rychloupinani popruhama (ci jine snadno vymenne) za pevnou montaz v tezme miste - defakto za kovove sroubovaci objimky. Tim je vyresena pevna montaz a plnitelnost (samozrejme pak plnici ventil apod, co k tomu maji). Zadna velka slozitost , a vse to ma samozrejme komplet TUV certifikace. Jde primarne o to, aby se lahev pri plneni nemohla prevrhnout - diky tomu by se totiz mohla preplnit. A pevny drzak to zajisti. Trubky vs hadice je uplne jedno, to nema vubec zadny vliv a vedeni hadici neni proti nicemu (ostatne, trubky se pouzivaji jen omezene)
    2 points
  9. Béďa

    Le Mans 2023-2024

    Tak 100 závod by mohl být taky super, dám si to do kalendáře a třeba se zadaří. Mě ještě dost láka Le Mans Classic
    2 points
  10. petrinza

    Co jste dnes udelali...

    Zabalili jsme na dovolenou, aby to bylo v klidu a na všechno důležité si vzpomněli, byť nakládáme až v pátek večer a v sobotu ráno vyrážíme. Směr Maroko. Ještě nakoupit nějaké pití na cestu a pár plechovek piva. Kolik, to bude záležet na tom, jakým autem pojedeme. Rezervace trajektů jsou na Freelandera, ale ten stojí s rozsypaným diferenciálem na dílně a není jisté, že bude do pátku opravený. Pokud nebude, bude řada na P2008. Ve středu jde na pravidelnou výměnu oleje a kontrolu do Peugeotu. Zatím jsem v klidu. Ale konec týdne bude hektický. Možná budu přebukovávat espézetku na trajektech a každopádně si budu muset na patřičné auto sjednat připojištění. Platím si sice velmi dobré asistence, ale platí to jen v Evropě. Afrika nic, pro Maroko platí jen povinné ručení.
    2 points
  11. MotoMoto

    Vtipy

    Do pekla se dostane učitelka. Rozhlíží se, všude kouř, horko, rachot, řev, sténání, bordel, násilí, všude různé podezřelé tekutiny... Opatrně si najde malý tichý koutek, do kterého se schoulí. Po nějaké době ji najde Satan a říká: - Copak vy tady děláte tak sama? Vždyť vy do pekla vůbec nepatříte... - Peklo? Já myslela, že to je velká přestávka...
    2 points
  12. Radek Hurvajz

    Změna nastavení sahary

    Sahara má dva stupně rychlosti, první při 95°C a druhý při 103°C, je možné že ti ten pomalejší nejde. Důvodů muže být více, relátkem počínaje, předředným odporem pokračuje atd atd. Diagnostika by to třeba prozradila co je blbě.
    1 point
  13. sitler

    Obytný automobil - rady a zkušenosti

    @RichVa jeste s tim, ze neni rozdil mezi "pevnou" a mobilni bombou. Tyhle revize plynovych rozvodu a zarizeni se delaji na oboje - jakmile to ma nejaky vedeni a spotrebice.
    1 point
  14. dracekvo

    Obytný automobil - rady a zkušenosti

    Připojovací šroubení je 100% schodné s připojením výměnných lahví. Takže do rozvodů plynu auta/karavanu není potřeba žádný zásah. Jediný konstrukční zásah je právě přidělání těch flašek napevno a pokud někdo chce venkovní plnění, tak ještě někde díra. Já osobně jsem si externí plnění udělal. Ono je lepší, když je z venku vidět jen plnící konektor a neni vidět co je uvnitř. Některá aktivní obsluha by mohla namítnout, že plnit nebude, protože nerozezná rozdíl mezi obyčejnou flaškou a homologovanou plnící flaškou.
    1 point
  15. Péťa

    Vtipy

    1 point
  16. Šalda

    Le Mans 2023-2024

    Já už jedu dom, ale : Závod jako takovej, pecka, až teprve když je člověk na místě si uvědomí jak dlouho vlastně těch 24 hodin trvá. Co člověk za tu dobu stihne, večeři, podívat se na závod, sprcha, spánek, kafe, podívat na závod, spánek, sprcha, snídaně atd, jako fakt až na místě, když to slyšíte opravdu celých 24 hodin, si uvědomíte že je to mazec jak dlouho to trvá. A co se týče počasí, 2x přeháňky, a auta okamžitě plavali, to bylo famózní, že nebyli vůbec stavu jet, ne závodit, ale ani jet, to prostě nešlo. Ale absolutní atmosféra, i diváci jak fandili, a naopak byli zklamaní když se někdo rozbil. A vítězství? Nečekal jsem že bude Peugeot, čekal jsem Porsche nebo Cadilac, to že vyhrálo Ferrari mě jen nasralo, protože Ferrari nesnáším Ale vyšlo jim to pěkně, 50 let naposledy a na 100 vzniku Le Mans, takže pěkný výročí a přeji jim to, ale JÁ rád nejsu A překvapil i Nascar, zvuk že to trhá uši, mazec, jako jestli potom takhle jedou V Americe, a jede tam co já vím 50 takových, tak je to na nový uši potom
    1 point
  17. pavelu96

    Obytný automobil - rady a zkušenosti

    Je to tak dlouhý, že se to nevejde na fotku na vejšku
    1 point
  18. MJSytic

    Sytičovo stádečko

    Tak auto je zase v kupě Takže teď už dát jen nové těsnění na trubku u kompresoru a uvidíme, co na to řekne plnička Jinak práce celkově docela v pohodě. Nebýt toho záseku, tak na tom v podstatě nic není. Zvláštní, že ta spodní trubka šla rozpojit úplně v pohodě. Ale věřím, že kdo tohle dělá pravidelně, tak se s tímhle problémem už taky setkal. Prostě smůla...
    1 point
  19. pavelu96

    Vtipy

    1 point
  20. MotoMoto

    Vtipy

    1 point
  21. zbynek..s

    Co jste dnes udelali...

    Dneska okolo práce jeli na sraz Porshaci Poslední aktuální informace k Porsche srazu Ostravsko * 10.6.2023 https://www.porsche-club.cz/1205-posledni-aktualni-informace-k-porsche-srazu-ostravsko-10-6-2023 Měli jsme štěstí, protože o cca 20min. později se strhla průtrž deště, tak jsme aspoň něco málo viděli. Škoda , že jeli rozkouskování podle semaforů. IMG_2963.MP4 IMG_2964.MP4 IMG_2970.MOV IMG_2960.MP4 IMG_2961.MP4
    1 point
  22. dracekvo

    Obytný automobil - rady a zkušenosti

    Naftovej bufík žere elektriku, hučí a smrdí. To auto má v pohodě topení na plyn. Já si do auta dal plnitelnou alugas a plnící přívod si dal na bok auta. Takže zajedu před výjezdem k jakékoliv čerpačce lpg a doplním. Mám jen jednu flašku. Novější auta maj většinou dvě. Koupil jsem si tu větší na 14kg. Hodnotím to jako zatím nejlepší investici do obytky. Má to strašnou výhodu v tom, že nemusím řešit, jestli mi poloprázdná flaška vydrží do konce výjezdu, nebo ne. Taky jsem řešil co vše potřebuju. Nakonec jsem zjistil že vystačím s málem. Nepočítám nějaké higienické pomůcky, nádoby, grill, venkovní sezení a tak. Takže okapávač na nádobí, malou čtvercovou vaničku (je super mít v čem nosit v kempu nádobí, případně si přemáchnout nějaké prádlo). Kanistr na pitnou vodu s dolním kohoutem (hodí se i na nouzové doplňování vody do nádrže). Vodu z hlavní nádrže používám jen jako užitkovou. Kýbl. Hadici s přípojkama na doplňování vody. Dva dlouhé produžováky a takovou vodotěsnou krytku na jejich spojení. Občas je to od elektriky fakt daleko a jeden nestačí. Sekerku, pilku ocasku, polní lopatku, noviny + pepo na rozdělání táboráku, vošťuráky, takovej ten držák na grilování ryby. Slunečník, deky. Skoby do země + provaz na dodatečné zajištění markízy proti větru. Hasičák, nabíjecí svítilnu, repelent. Zapalovač na plynový sporák (nemám se zapalováním) a samozřejmě nouzové sirky. Nějakou rohožku před vchod auta.Pak nějaké gumicuky a šňůru na prádlo. Třeba dva stromy obepnu gumicuky a mezi tím natáhnu šňůru prádlo. Občas jsem to realizoval i kurtou, taky vozím dvě. Já mám hajzl s velkou nádrží. Ty určitě budeš mít už kazety. Takže bych koupil i druhou kazetu. A samozřejmě ten sajrajt do chem. záchodu. Víc si nevybavuju, že bych nějak nutně potřeboval. Prostě jsem vyrazil s málem a postupně to doplňoval, když jsem zjistil, že mi něco chybí. Obchody jsou všude a ceny vesměs stejný. EDIT: Jestli tam dáš panely, tak už s doložností budeš úplně v háji. Jo vidíš samozřejmě smeták a lopatku. Já vozím i aku vysavač z lídlu co mám jinak doma. Smetáček děsně práší. Konev mi příjde zbytečná. A ještě jsem zapoměl na stříbrnou folii na přední a boční skla + na kola. Někdo vozí skládací venkovní skříňku na věci, nebo boty. Já je na noc uklízím. Jednou se mi stalo, že něco boty venku okousalo.
    1 point
  23. MotoMoto

    Obytný automobil - rady a zkušenosti

    Právě sepisuji co všechno koupit a už toho je stránka. Klíny v tom jsou samozřejmě také. Zvažuji nechat vestavět měchy na lepší pérování a ruční srovnání vozu. A také naftový bufík by se hodil. Jo a dva solární panely na střechu a tak dál, to máte, hadici, smetáček, konev, hasičák, lékárnu, trojúuhelník...
    1 point
  24. MotoMoto

    Obytný automobil - rady a zkušenosti

    Tak je doma
    1 point
  25. Já i @žabi chceme poděkovat za další super sraz! Děkujeme organizátorům i všem, kteří dorazili a postarali se tak o super atmosféru. A především díky @Radek Hurvajz s Radkou a @Weri 605, za to jak jsme si užili večer a ráno. Myslím, že to nakonec všechno dobře dopadlo, hodně jsme se nasmáli, pivo jsme statečně zvládli a teď už víme, že všichni máme občas svého "křečka" Díky a těšíme se na další sraz.
    1 point
  26. ozzy56

    Vtipy

    1 point
  27. Radek Hurvajz

    P207 - zvuk motoru

    Tohle bude nejspíš ta kladka, když jsi měnil řemen tak jsi měl rovnou vyměnit kladku.
    1 point
  28. MotoMoto

    Kdo jede letos do Chorvatska a kam?

    Tak byly doby kdy jsme Formanem a následně Felicia procestovali půl Evropy. Dokonce š 120 GLS Liberec Černomorec v Bulharsku na jeden zátah bez přespání. A také se to dalo. Ale dnes už bych to asi nedal.
    1 point
  29. KoudaK

    Vtipy

    -1 points
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...