Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 27.4.2023 Ve všech sekcích
-
Vtipy
David 106s16 a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele MotoMoto za téma
AKTUÁLNÍ z UKRAÏNY Šojgu volá Putinovi a ptá se, kam poslat atomovku, aby dal Západu lekci. - „Na Londýn?“ - „Tam ne, tam má Lavrov dceru.“ - „Na Holandsko?“ - „Nééé, tam je moje dcera! - „A co na USA?“ - „Opovaž se, tam má děti zbytek vlády...“ - „Víš ty co? Vystřel to na Voroněž, tam nikoho nemáme...“5 points -
5 points
-
Gratulace k svátku
Milan+ a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Vše nej k svátku @jarokarea další Jardové. Hlavně zdraví.5 points -
Škoda Citigo automat
Pepito a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele vendelinek za téma
4 points -
Syn: „Tati, chci se oženit.“ Otec: „Nejdřív se omluv.“ Syn: „Za co?“ Otec: „Omluv se.“ Syn: „Ale proč? Co jsem udělal?“ Otec: „Nejdřív se omluv.“ Syn: „Ale proč?“ Otec: „Nejdřív se omluv.“ Syn: „Nejdřív mi alespoň řekni důvod!“ Otec: „Nejdřív se omluv.“ Syn: „Dobře, omlouvám se…“ Otec: „Výborně, tvůj výcvik je hotový. Když se umíš omluvit, aniž bys věděl za co, můžeš se ženit.“4 points
-
Stavba garáže s dílnou - v podstatě hotovo
Jirkap a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
3 points -
3 points
-
Kolik mate najeto?
zbynek..s a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
2 points -
capyho 405 mi16x4
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Capy za téma
2 points -
Co jste dnes udelali...
Klemoň a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele sitler za téma
@Lihous CEZ ma nekolik casti, ktere jsou formalne oddelene: Cez Distribuce, CEZ Prodej, a hromada dalsich - ICT, jednotlive elektrarny, apod. CEZ Distribuce resi dodavky, draty, elektromery, odecty... CEZ Prodej pak fakturaci, ceny elektriny apod. A nebo misto CEZ Prodej muzes mit 50 dalsich prodejcu elektriny - ktera k tobe pritece pres draty CEZ Distribuce (a jemuz nalezi na fakture uvedeny distribucni poplatek). Podobne, jako si mliko Madeta koupis v Tescu, Lidlu, Bille nebo jinde - vyrobce stejny, distributor stejny, ale prodejce se lisi - a podle sve sily a strategie ma lehce odlisne ceny.2 points -
Minisraz v Oldtimer Gallery v Dobřenicích 3.6.2023 - Sraz se povedl, dojelo 40 lidí a 3 děti
žilien a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Škoda.., myslím, že tebe eště neznám.. každopádně dík za info.. aspoň víme, že to fórum někdo čte...2 points -
Vtipy
davidse a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Milan+ za téma
Ptal se mě kamarád, co bych raději kdybych si musel vybrat. Zdali Parkinsona nebo Alzheimra. Já mu říkám že Parkinsona, že si radeji vybryndám půl sklenice whisky, než abych zapomněl kam jsem dal láhev2 points -
Vtipy
davidse a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MotoMoto za téma
- Sofie Abramovno, můžete mi říct, kde prodávají Viagru pro ženy? - Ale, Davide Solomonoviči... v každém klenotnictví!2 points -
2 points
-
Pavelu96 308 II GT Line
Charlie 1 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Když koukám na tvoji 308mu asi ji potřebuji. Na jednu koukám, ale vlastně ji vůbec nepotřebuju.1 point -
Pavelu96 5008 GT Line
jirka307 zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
1 point -
Pavelu96 308 II GT Line
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
1 point -
1 point
-
jelikož netušíme, jaky typ Zetoru vlastníš, neporadíme. Ale zkontroloval bych kostry a kontaktní plíšky žárovek, především u zadních světel1 point
-
Joo na Viofo jsem taky slyšel chválu a nechci rejpat, ale @ozzy56 máš trochu jiný model, ale stále 70mai ty máš podle mě a500s - já a800s a500s jsem měl doteď v Coupé a samozřejmě spokojenost, nyní jsem do nového koupil právě tu nejvyšší verzi co dělají, tak jsem sám zvědav. Ale slyšel jsem na to taky jen chválu1 point
-
Na klávesnici zmáčkneš tlačítka Alt a Print Sc. Potom otevřeš program Malování, a dáš Vložit ze schránky. Obrázek potom uložíš, a vložíš jako přílohu ke zprávě. Kdo to má luštit z té mizerné fotky.1 point
-
S tím jsem se utkal začátkem března, kdy jsem uváděl do provozu FVE. Měl jsem registraci na online kancelář ČEZ prodej a musel jsem si zřídit ještě účet na online ČEZ Distribuce. Na obou je řada stejných věcí - kontaktní údaje, údaje o odběrném místě, číslo elektroměru, předepsané zálohy, přehledy plateb, vyúčtování. Ale aby mohla proběhnout změna tarifu, musel jsem si v jedné online kanceláři stáhnout scan nové smlouvy o připojení odběrného místa a mailem ho poslat té druhé. Liboval jsem si, že žijeme ve 21.století a jde to takhle elektronicky a hned. Že nemusím na ČEZu žádat o nějaký doklad, který potřebuju poslat na ČEZ, poštou.1 point
-
17ky uplně v pohodě, zimní 16ky byly moc měkký, ale možná su ještě furt mladé .1 point
-
Zatím dohodu máme... uvidíme po prvních zakázkách jak to bude klapat... ale i tak moc díky za tip...!!!1 point
-
@Pepito Tu h5 (včetně GPS) mám v Mercedesu a líbí se mi, jak je malá a na magnet. Tam ji kombinuji s čínskou nalepenou na zadním skle. Ale teď bych raději nějaký set.1 point
-
Já mám přední i zadní co mi psal a montoval ChouLu. Je super...! https://www.isix.cz/gitup-viofo/gitup--viofo-a129-plus-duo/ Líp to asi nepopíšu... snad jen - úplně skvěle se schová za zrcátko...1 point
-
Včera jsem si zakoupil do Rapida tuto kameru: https://www.tsbohemia.cz/truecam-h5-wifi_d307541.html Dnes ráno vyzkoušena a zatím spokojenost.1 point
-
1 point
-
1 point
-
Já mám aktuálně objednanou 70mai Dash Cam A800S v setu se zadní kamerou, za mě nejlepší poměr cena/kvalita záběru1 point
-
Kamera do auta
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Hledal jsem, ale nenašel jsem cenově vhodný, takže jsem koupil jen přední, po zkušenosti se starším typem Navitel R1050.1 point -
Čau všichni,jsem tady nový, takže vás zdravím a přikládám svou zkušenost s tímhle termostatem na 103°C a čidlem... Jejich problém spočívá ve špatném O kroužku uvnitř termostatu...je to ten co dělí právě komoru s chladivem a čidlo. Spousta těch druhovýrob je špatných, už ve výrobě...asi se v těch fabrikách odvíjí délka dovolené od nasekaných kusů. Při skládání je proštípnut právě tento malý O kroužek a tlakem chladivá při zahřátí, dochází k protékání přes to žluté čidlo.1 point
-
Asi čekaj, že je pozve eště prezident na Hrad a pak by ti to museli zrušit... Bude tam teda někdo spát...?1 point
-
A určitě tam jsou i skupiny, který se zaobírají vším kolem baterií, ukládání el. energie, případně efektivnějšího využití v mobilitě.1 point
-
Gratulace k svátku
Milan+ zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Všechno nej všem Jirkům @Schreek, @Scratch, @Jirkapatd...1 point -
Taková drobnost a taková radost. Povedlo se mi vyrobit držák nádrže s vylisovaným otvorem. Trocha bádání a zkoušek ale povedlo se. Z nerezového plechu aby to vydrželo, když tyč držící nádrž je v tom kov na kov. Ještě jsem vyoperoval stěnu pod zadní sedačkou z dárcovské karoserie a jedno místo poopravil. Naštěstí karoserie x4 používá stejné plechy u kterých ve výrobě odřezali nehodící se část a přivařili k ní nový plech.1 point
-
Jirkové, je vás tady hodně (nebudu jmenovat nikoho, aby se neurazil ten, na koho zapomenu), přeji vše nejlepší, hodně zdraví a slibuji, že váš svátek dnes také oslavím1 point
-
Rezervní Kolo
Rikic339 zvýšil/snížil popularitu uživatele P607Olda za téma
Zabývám se tím dlouho, proto několik informací: - koš se používá u aut, kde je rezerva vzadu na dosah. Nepoužívá se tam, kde je převislá záď (typický rozdíl mezi 307 HB, rezerva v kufru, a 307 SW, rezerva na navijáku. Podobně prodloužené dodávky, Transit, Boxer atd. Protože by koš pod autem nešlo nasadit a šroub by vyšel uprostřed kufru. Rovněž hraje roli váha kola, např. KIA Sorento má těžké kolo, takže je jednodušší točit navijákem, než ho zvedat v koši. Mmch, Sorento naviják funguje perfektně. Dlouho jsem si kladl tuto otázku, takto mi to vyšlo. - na 5008 MPV se spouští rezerva točením kliky doprava (307 doleva). Převod je samosvorný. Kolo je nutno pořát silně táhnout. Při točení klikou, lano vychází v takových "krocích", protože při otáčce kliky lanko chvilku stojí a pak rychle povyleze. - a teď to nejdůležitější: na 5008 MPV kolem r.v. 2010 byl bowden z materiálu, který přímo "miluje" rez. Lanko v bowdenu je plné rzi. Nemá cenu to repasovat. Má cenu koupit nyní nový naviják, je už z jiného materiálu a odolává rzi, stejně jako kdysi navijáky z 307 (rozebral jsem jich desítky). Na 307 nikdy nebyly známky rzi na bowdenu a lanku. Na 5008 značná rez. - na fotce je místo, kde je blokováno rzí. Všimněte, že bowden vlevo je "opuchlý".1 point