Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 6.7.2022 v kategorii Příspěvky
-
Únik maziva z ložisek
ozzy56 a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
Michale nepomůže , nech to tak a až začnou hučet (což při tvým využití auta může být tak za 10 let ), tak je prostě vyměň .5 points -
5 points
-
Co jste dnes udelali...
Medvěd a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele RichVa za téma
4 points -
Peugeot 2008 1.2 vti - nový "tchýněstroj"
jirka307 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele ChouLu za téma
Neoturbený 1.2 se zase tolik nes... ale i tam občas děláme řemeny jestli chceš @MJSytic tak se s tím někdy stav a změříme šířku řemene ať víš na čem jsi4 points -
Rikic 407 coupe - prodáno..
sharpers a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Rikic339 za téma
V pátek jsem si auto převzal - konečně po měsíci! A mám zas radost jak malej kluk. Jede to parádně, nikde nic netluče, řízení krásný přesný bez "vrnění", no prostě luxus. Hned jsem to zajel na chatu a zpátky a mám z toho opravdu dobrý pocit, auto je takové jistější v zatáčkách a hlavně zas citelně pohodlnější. Jak jsem psal výše, dělalo se uložení těhlice, spodní uložení motoru, výměna celého řízení, výměna oleje v převodovce, rozebrání a vyčištění brzd a na závěr geometrie. Jo a Ještě teda technická Ještě jedno foto z chaty4 points -
Sytičovo stádečko
OK406 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
3 points -
Co jste dnes udelali...
Milan+ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
2 points -
Co jste dnes udelali...
Lihous a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
já nemusím vědět nic--kouknu do sešitu co mám k autu a fertig , su ze staré školy, no...2 points -
2 points
-
Úložný prostor spolujezdce
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Otevřeni vzduchu klimatizace. Schranka je chlazena nebo vytapená, podle toho co leze z vydechu1 point -
1 point
-
Co jste dnes udelali...
Radek Hurvajz zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
@Radek Hurvajz připevnění sítě do hlíny bude železnýmy roxory po celém obvodu, aby tam špačci neprolezli1 point -
Co jste dnes udelali...
Radek Hurvajz zvýšil/snížil popularitu uživatele Sawoy za téma
... a nenažraný. Pak přežraný a nakonec vy...ný.1 point -
1 point
-
1 point
-
Zavada opravena. Vymenena zoxidovana mala 20A pojistka, procisteny kontakty. A to jen za 85€:-)1 point
-
@Lihous Žádný MT není tak chytrý, aby udělal víc, než Ty po něm budeš chtít. Čili záleží na tom, jak máš nastavenou synchronizaci. Znám lidi co si myslí, že přendají SIMku a přenese se jim komplet nastavení telefonu s ikonama, tématem, prostředím a nastavením aplikaci. Z takového amatérství Tě nepodezírám, ale jinak přenos některých nastavení má svá specifika (třeba WhatsApp). Synchronizace googlovského účtu je pro děcka, ovšem jinde nevím. Ale je-li funkční a nemáš jí nastavenou na jednou týdně tak už to datum musíš mít na všech ostatnich zařízeních.1 point
-
Musí to točit, pak to i pojede.1 point
-
taky ne , ale Mnichov u Vrbna p. Pradědem, je tam Rybářská bašta...1 point
-
Na benzince nelze zadat upozornění na konec platnosti - to lze pouze při nákupu on-line anebo si to musíš nastavit sám pomocí kódu, který jsi měl dostat na benzince. Zdroj https://edalnice.cz/jak-ji-koupit/index.html#/trading_places - bod 3 Co je dobré vědět při nákupu elektronické dálniční známky 1 Pokud jste si koupili elektronickou dálniční známku na obchodním místě a až po zaplacení zjistili, že jste některý z údajů vyplnili chybně, nepanikařte! Do 15 minut můžete špatně zadané údaje přímo na daném obchodním místě změnit. 2 Nakupte hned, jeďte později. U všech tří druhů elektronických dálničních známek si můžete odložit jejich platnost až o tři měsíce. 3 Pokud při nákupu v e-shopu zvolíte možnost zaslání upozornění před vypršením platnosti, přijde Vám na uvedený e-mail upozornění na končící platnost elektronické dálniční známky. Při nákupu na fyzickém obchodním místě lze později s využitím autorizačního kódu nastavit zasílání upozornění na končící platnost.1 point
-
Za chvíli budu doma , neboj1 point
-
Dnes při návratu z Dojčlandu zastrčená pumpa na druhém konci Bogatynii 7,69 zl/l - to je při Revolut kurzu 39,97 Kč/l Sice se musí nejprve nahlásit obsluze za kolik (nebo plnou) se bude tankovat - jinak se nespustí stojan, ale v cenu pod 40 jsem už nedoufal1 point
-
Vcera nastala ta spravna konstelace hvezd a pustil jsem se do vymeny hydraulickych hadic. Nejdrive vykydat bordel ze schranky strechy - rozdrolene zbytky buzirky starych hadic, zbytky vytekleho oleje z praskle hadice a vsemozne nanosy silnicni a jine spiny. Pak demontaz vsech pistnic a natazeni a zapojeni novych hadic, vycisteni nadobky hydr.oleje na cerpadle - tam byl usazeny slusny kentus a zas poskladat vse zpet, nalit cisty novy olej a mechanickym stazenim a natazenim strechy odvzdusnit. Slo to vsechno vcelku dobre, nakonec jsem ani nerozebiral interier, stacilo jen par plastu kolem. Udelal jsem i modifikaci zapojeni ridici jednotky pro umozneni stahovani strechy pri nastartovanem motoru, takze ted to lita jedna basen1 point
-
1 point
-
1 point
-
tak on to napsal blbe uz Medved, ze psal ze tam mel sjetej slick. Mel tam jen sjetou normalni gumu. Zadnej slick. A furt to byl jen vypatlanej dem*nt. Jestli neco umel rukama kolem aut... to nic nemeni na tom, ze v provozu to byl totalni vypatlanec a na okruh nebo uzvreny zavody nemel koule. Tam se blbe machruje pred podobnyna pitomcema.1 point
-
Dnes ráno u nás v JC
Wiery zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Ježíš to je zase zcestný názor, sjetá guma není slick! Přilnavost má mnohem nižší než nesjetá guma. Vysvětlovat to asi nemá cenu.1 point -
A co mi tím chceš sdělit? Mě docela vadí kolik se v éteru vyrojilo adorantů tohohle z mého pohledu magora a NIKDO neřeší, že sestřelil a zranil jinýho řidiče, možná taky tátu od rodiny, kterej se provinil jenom tím, že jel po stejný silnici ve stejnou chvíli jako on. Prej se dokonce za CHorcheho chystá i spanilá jízda - to mi hlava fakt nebere.1 point
-
Ja jsem o nem slysel uz driv, i jsem ho na silnici potkal. Za me kre*ten s maly perem ,ktery si kompenzoval autem a jezdenim jak hovado na silnici. Za okruh ale koule ani skill nemel. Lito mi ho neni. Sel si pro to sam. Nastesti nevzal nikoho fatalne s sebou. A nechapu, co roky delala pcr, ze tohle hovado melo jeste papiry.1 point
-
307 sw - konečná
Rikic339 zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Tak mám po STK. Nějaký blbosti sr našly, nix hroznýho. Poloosy jsou v plánu celý, ručku nechápu, lanovody, třmeny, to je komplet nový a seřízený a stejně pravý brzdí méně. Zas se jim strašně nelíbily chybějící krytky ostřikovačů světel a ostřik skla stříká po výměně čerpadla jak zběsilý. No sakum prdum 3 hodiny, 2100 peněz. Jinak se jim auto líbilo. No a hlavně jsem zkusil kosmetiku od auto finesse. Paráda. Nejdřív total čistič interiéru, pak interiérový detailer, nakonec výživa kůže. Mám ještě clay, sadu na leštění a vosk, to musí chvíli počkat.1 point -
za SSD je to nesmysl redukce + SD karta 32GB velké disk ten systém nevezme a USB funguje docela ok, jen je potřeba aktuální soft + mirascript na aktivaci1 point