Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. MJSytic

    MJSytic

    Super Administrátor


    • Body

      8

    • Počet příspěvků

      16 201


  2. Radek Hurvajz

    Radek Hurvajz

    Moderátor


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      33 593


  3. Ferry

    Ferry

    Uživatel


    • Body

      5

    • Počet příspěvků

      18 889


  4. radim.1008

    radim.1008

    Vedení


    • Body

      5

    • Počet příspěvků

      16 422


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 4.3.2022 v kategorii Příspěvky

  1. Ferry

    Ferryho krabice 806 Quiksilver - STK hotova

    emise (700kc) a STK (980Kc) splneny, vse bez uplatku na nezname STK v Pribrami v emisich je krapet nespalenych uhlovodiku a trosku vyssi CO, ale holt puvodni katalyzator po 280tis km asi neni uplne TOP, nicmene bez problemu to proslo. STK taky v pohode, byla pochvala za investice na podvozku, do kompletniho vyfuku a s mym prislibem vyvareni zrezlych mist na podvozku a prazich proslo taky. Ostatni zavady, aby se nereklo ( brzdovy potrubi je, jak vime udelany novy v medi, takze nemuze byt jaksi zkorodovany, ze )
    5 points
  2. *nohafuc*

    Vtipy

    3 points
  3. Charlie 1

    Za kolik tankujete?

    Jezdit se bude dal i když bude 60 akorát už lidi začnou přemýšlet, aby nejezdili zbytečne cesty…. Spis bude horší ze podraži všechno zboží kvůli dopravě….
    2 points
  4. mmartinkovic

    Kolik mate najeto?

    Cakal som na 110 110, ked som sa spamatal, tak bolo 110 112, tak cakam dalej na 110 220, bum 110 224, tak kaslem na to az do 111 111....
    2 points
  5. pavelu96

    Co jste dnes udelali...

    Bože - 14 dní plánování a od Žamberka do Mělníka skoro dva dny na cestě...
    2 points
  6. radim.1008

    Potkal jsem klubáka...

    Přesně, někde se vydělat na ty PHM musí. Na @MJSyticovi je teďka těch 20kg zasít.
    2 points
  7. Dnes vyměněna tekoucí nádržka aditiva pro FAP Eolys. Díky Jardo.
    2 points
  8. MJSytic

    Potkal jsem klubáka...

    JJ, taky. Doba je zlá
    2 points
  9. Radek Hurvajz

    Potkal jsem klubáka...

    Radim jede v trávě jo?
    2 points
  10. Pacho69

    Vyvýšené záhony

    Teda koukám, že organizujete zájezd. Já to při jednom výletu složil do auta mezi sedadla cestou zpět do RK . Takže jsem vlastně čučkař. On se cetris dá objednat ledaskde ve stavebninách, ale jsou to celé desky 125cm krát třeba 3metry a vychází to mnohem dráž, než "odřezky" hobby. Proto jsem si to tehdy vezl z výletu do Teplic nad Bečvou. Já mám 22mm, původně jsem chtěl 20mm, ale neměli tam tehdy zrovna požadované množství stejných desek. Tak abych měl všechny stejné, vzal jsem 22mm, ty měli. Je třeba brát v úvahu, že jsou to "odřezky", takže než vyrazíte, zařiďte si, aby jste nejeli zbytečně- Tehdá mi tam říkali, že jet na blind může být riziko. Je třeba se informovat co mají a to si koupit přijet pro to. Já tam byl cca před 3,5 rokem, tehdá to tak bylo. Nechtěli dělat rezervace, pokud sis vybral, tak jsi to předem zaplatil, taky nechtěli, aby to tam třeba 14 dní leželo. Ale možná, že teď je to jinak, nevím. Co se životnosti týče, mám v tom třetí rok kompost, normálně na to prší, je to špinavé (zevnitř), ale asi by to šlo umýt, neměl jsem ale potřebu. Já to nenatíral, ale kamarád z toho dělal zahradní lavičku, natřel ji nějakým nátěrem na beton. U mne to je pořád stejné, když jsem vyhazoval kompost, tak jsem to rozebral a zase poskládal, nepozoroval jsem zatím žádnou degradaci, že by se to drolilo nebo něco. Možná že časem třeba ano, ale dřevo bez údržby už by bylo zničený. Taky uvažuju o záhonech, ale už nemám dost "materiálu". Jinak jde to dobře vrtat, šroubovat, nevím jak lepit, kamarád právě "podlepoval" dotekové plochy, aby se mu mezi ně nedostával voda, že by se to v zimě mohlo drolit. Já mám do komposteru udělané dvě desky navíc, kdyby se něco vylomilo nebo vydrolilo, ale zatím nebilo potřeba a asi ještě nějakou dobu nebude. Pevně doufám. Na údržbu mi to vyhovuje víc, než dřevo, protože to zatím žádnou údržbu nechtělo
    2 points
  11. MJSytic

    Potkal jsem klubáka...

    Nějaká dodávka mi přivezla pytel trávy
    2 points
  12. Medvěd

    Kolik mate najeto?

    Ďoblo má výročí
    2 points
  13. Radek Hurvajz

    rozdělení ubytování

    A co ti vadí, členství si snad může zaplatit každý a vyplatí se mu to, nejen tady.
    2 points
  14. MotoMoto

    Lyže Itálie 2022

    Tak ještě jeden dozvuk naší krásné dovolené. Včera mi přišel milý dopis z Rakouska, že jsem prý jel v Innsbrucku místo 50 tak 65 km. A tak jsem jim poslal 45 euro jako příspěvek. I to se stane. Snad nepřijdou další pozdravy.
    2 points
  15. Dave_k

    Za kolik tankujete?

    V Holicích 2 pumpy proti sobě. Jedna noname (Zaris), druhá MOL. Do dneška noname byla lacinější než MOL. Včera na noname nafta i benál 39,90,-. Dnes ráno už 41,90 za oboje. A kupodivu MOL nafta 41,90,- a benál 41,50,-. Teď koukám na mapy.cz a noname prý nafta 39,90,- a benál 41,90,-. Tak nevím. Jak píše MJSytic, taky mě dost krká, že pumpaři jen na zmínku o zdražení ropy na burze reagují rychlostí blesku. V opačným gardu se vymlouvají ohledně zlevnění, že mají nakoupeno ještě za draho. A to se netýká bohužel jen paliva, ale všeho.
    2 points
  16. MJSytic

    Za kolik tankujete?

    NJN, lidi teď tolik tankovali, že k benzínkám jezdila cisterna každé dvě hodiny. Proto museli někde zdražit i 2x za den Ono se to zase časem srovná, až se všichni zahojí za ty dva roky, co se svět zbláznil. Otázka je, jak dlouho to bude trvat
    2 points
  17. RichVa

    Kolik mate najeto?

    dnes na služebním embéčku jménem YETI
    1 point
  18. Sawoy

    Za kolik tankujete?

    Doprava přece bude eko ne? Už jsem slyšel dva bruselský dementy nebudu říkat z který partaje se 4 poslancema že ne že se zdražení energií kvůli UA vykompenzuje odkladem Green dealu, ale že je naopak potřeba ho ještě víc urychlit abysme co nejdřív přestali bejt závislí na fosilních palivech. To je jako že chci začít za deset let od sedmdesáti let jíst víc ryby ale když teď zdražej vepřový na tři sta tak abych se od toho odstřihnul tak začnu teď hned žrát lososa za sedm?
    1 point
  19. llug

    sněžná prkénka - široká, úzká, jedno i dvoustopá

    Nejake videjko ..i když ne vždycky to vyjde.. VID-20220301-WA0020.mp4
    1 point
  20. llug

    sněžná prkénka - široká, úzká, jedno i dvoustopá

    Tak po roce kdy diky kovidu a jedne cestovce spousta cechu objevila lyzarske bulharsko a jednomu memu kamaradovi který se do teto krásné zeme zamiloval,jsem s nim vyrazil na lehky trip , tentokrat ne do banska ale borovce +mensi prilehle areali... Borovec neni tak velky jak bansko je trosku komornejsi za to vic privetivjesi proste takovy vic pohodovi. Ale na sjezdovky bych ja volil bansko i když zde se krasne svezete taky .....pokud vsak mate radi volnejsi teren ste na spravnem miste zvláště když neco pripadne jako nám VID-20220228-WA0023.mp4
    1 point
  21. radim.1008

    Poohlížím se po novém autě

    A já bych se jel podívat na tohle. Pokud to má opravdu hotový ten vypsaný servis, tak si myslím, že by to nemuselo být špatné. https://auto.bazos.cz/inzerat/148942585/peugeot-508-20-bluehdi-110.php
    1 point
  22. Doufám, že nová nádrž to má už vychytané a už se s tím nepotkáš Každopádně je fajn, jak to dnes všechno vyšlo, i když počasí nakloněno rozhodně nebylo
    1 point
  23. Peter27

    Zmizla chladiaca kvapalina

    Prístup je tam asi pre mňa nemožný takže servis Ďakujem Ozzy
    1 point
  24. Sawoy

    Co jste dnes udelali...

    Od rána koukám při práci z okna a lebedím si, že jsem stihnul Mělník/Karlák a zpět včera, jel jsem ráno kolem sedmý tam a kolem poledne zpátky a pohodička. Ráno trochu zahuštěná D8 na Starý poště a od skládky dál, od Proseka pod Bulovku to v 7.15 jen tak tak popojíždělo, ale pak se to rozpustilo na Trojský most a do tunelů a takhle prázdnou Argentinskou, Vltavskou u DP, Florenc, hlavák, Muzeum, Mezibranskou, Žitnou i Ječnou jsem viděl naposled snad před deseti lety v neděli dopoledne. Nekecám že tou Argentinskou nás od Plynární jelo pět a u VFN kolem anatomickýho ústavu AV jsem si před půl osmou vybíral (!!) volný parkovací místo ... jo a čekání jsem
    1 point
  25. ozzy56

    Lyže Itálie 2022

    všiml jsem si, že při placení pokut jsme rovnocenní se Západem , s platy je to jinak
    1 point
  26. ozzy56

    Za kolik tankujete?

    včera cesta Jeseník a zpět a na silnicích je to vidět, řekl bych, budu po městě jezdit MHD, když to mám zadarmo
    1 point
  27. jarokare

    Přední světlomety 307

    Naklápění ano , natáčení ne . Dle VIN máš výbojky , naklápění by mělo jít zkontrolovat diagnostikou
    1 point
  28. Milan+

    Dneska vařim já

    Mládež od spodní přinesla...
    1 point
  29. Sawoy

    Za kolik tankujete?

    Do nového .... po skončení topný sezóny jsem měl v plánu výměnu kotle, 23 let starej Dakon ještě běhá za nějaký menší servis, ale až klekne určitě to bude na Štědrej den ... Teď to vypadá spíš na 20 kubíků dřeva. Auto bude muset vydržet i když mu bude taky 20 a druhýmu 15. Aktuálně jezdím tak málo že mi 50 litrů v jednom a plná 40 ve druhým vydrží možná do prázdnin.
    1 point
  30. Radek Hurvajz

    Za kolik tankujete?

    Se mě už asi nevyplatí jezdit do práce
    1 point
  31. MJSytic

    Za kolik tankujete?

    To bude na silnicích místa, až lidem dojdou levné zásoby
    1 point
  32. Radek Hurvajz

    Za kolik tankujete?

    Tak to je uplně v prdeli
    1 point
  33. Davidak79

    Co jste dnes udelali...

    Jsem doma , v noci jsem musel zastavit a na hodinu zdřímnout, druhou noc za volantem a mezi tím celý den na nohou, mě nějak odrovnal . Dorazil jsem kolem 5 a v 6 do postele, nemůžu spát. V neděli jsem nabízel pomoc kamarádovi co je na ukrajině , byl moc optimistický . Moje žena má kamarádku která má rodiče ve stejném městě co bydlí on s rodinou , volali jí špatné zprávy , tak jsem mu hned cestou volal , litoval že mě neposlechl , bude strašně složité dostat ženu , snachu a dvouletého vnuka na hranice , kolem mají zničené silnice ale prej to dokáže , tak že ANO , jedu tam znovu , jen nevím kdy , jestli večer , zítra nebo v pátek. Hovor přerušila siréna a útěk do sklepa, čekám až se ozve .
    1 point
  34. Davidak79

    Co jste dnes udelali...

    Od půl sedmé jsem na hranici , rozdal jsem plný kufr dobrot , presnidavek , pitiček... dětem. Jsem z toho na *neumím psát slušně*ky s těží zadržuju slzy. Čekám na správný vlak a jedu domu . Uz fakt nemůžu...
    1 point
  35. ChouLu

    Brzdové světlo

    To je informace nebo dotaz? Spálené zarovky nebo zlomené kabely c pruchodce
    1 point
  36. MotoMoto

    Lyže Itálie 2022

    Dnes je vidět jak je tu narváno. Jinak nuda nuda šeď šeď.
    1 point
  37. Milan+

    Poohlížím se po novém autě

    @Medvěd Tak si přečti co jsem psal, když tam sázíš červený,já jsem citoval příspěvek,kde to možná o UK bylo,ale zviditelnění myslím ty jeho videa o autech,tam to prezentuje,že jako number one. Jináč s UK souhlasím, když někdo chce pomoci,mám tu taky pár známých kluků s rodinami,dokonce jsem tam měl po vánocích jet.
    -1 points
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...