Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Medvěd

    Medvěd

    Člen klubu


    • Body

      17

    • Počet příspěvků

      24 076


  2. Fruktis

    Fruktis

    Uživatel


    • Body

      5

    • Počet příspěvků

      2 962


  3. lucnikonik

    lucnikonik

    Uživatel


    • Body

      4

    • Počet příspěvků

      61


  4. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      4

    • Počet příspěvků

      24 450


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 29.11.2021 Ve všech sekcích

  1. Medvěd

    Vtipy

    Něco je špatně
    10 points
  2. Fruktis

    Co jste dnes udelali...

    V sobotu jsme byli na zážitkové jízdě metrem, prohlídka depa Hostivař a následně jízda metrem, zavzpomínal jsem jak tam byl krásně vyvetrano vždycky No a abych se jen nechlubil, tak na sebe i prasknu, že po zaparkovani auta na p+R jsem nateseny na zážitky s metrem prehledl jedinou zamrzlou kaluz a natahl jsem se jak sirokej...pokus záchranu mácháním rukou a vzlet byl neuspesny Moc prima mít na sobě čtyři hodiny mokrý triko s mikinou
    5 points
  3. Medvěd

    Co jste dnes udelali...

    Fruktis
    4 points
  4. lucnikonik

    Kolik mate najeto?

    Tak další lehce kulatý číslo
    4 points
  5. Medvěd

    Co jste dnes udelali...

    Ad autoškola Podle mě je kolem místa na projetí tři řitě = vůbec bych se tím nestresoval, ba dokonce bych to tam na jeho místě klidně takhle zavěsil.
    3 points
  6. JVT

    Vtipy

    3 points
  7. Péťa

    Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR

    Dnes odpoledne. Ale pak jsem vjel do mlhy
    2 points
  8. radim.1008

    Registrační značky na přání

    Jedna firemní v Žamberku u Billy.
    2 points
  9. Rikic339

    Registrační značky na přání

    Jedna zmatená "opravdová liška 1" REA LFOX1 Kdo neví proč zmatená - protože místo toho aby jela tak jak má (zelená šipka) snaží se procpat vedlejším vjezdem který je myšlený pouze z mého směru
    2 points
  10. Klemoň

    Co jste dnes udelali...

    No co k tomu dodat ? Holt jsi ještě mladej zobák a neumíš pořádně máchat . . .
    2 points
  11. Radek Hurvajz

    Original radio od peugeotu

    @pavelu96 Reklamy na tenhle web tu už byli několikrát, jasnej spammer
    2 points
  12. Zodiak

    Vtipy

    WryIEVJ.mp4
    2 points
  13. radim.1008

    Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR

    Jj Suchý vrch, tam se nesolí kvůli zdroji pitné vody. Jsi mohl dát vědět, sice jsem byl v práci, ale to bych vymyslel.
    1 point
  14. ozzy56

    Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR

    já jel dnes Ova-Hradec Králové a za Červenou Vodou na Žamberk na cestě souvislý sníh a mlha jako kráva (bílá tma), některé úseky sem jel na dvojku
    1 point
  15. Péťa

    Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR

    Pak byla větší, tohle je první náznak. Ale nebyla "že by se dala krájet"
    1 point
  16. ChouLu

    FAP filtr,vyčistit nebo vyměnit.

    Síla? ty Fapy jsou za hubičku... např u hyu není vyjímka za FAP 160tis
    1 point
  17. Sawoy

    Co jste dnes udelali...

    Nejsem překvapen. Osobně mám jiný názor, ale to je všechno. Oboustranně sděleno. Nechci to soudit ani to neočekávám od jiných, nemám potřebu dobrat se nějakého všeobecně většinového závěru.
    1 point
  18. Namor74

    Vtipy

    1 point
  19. pavelu96

    Original radio od peugeotu

    Aha, tak to mi uniklo
    1 point
  20. Havlicek.Lukas

    Co jste dnes udelali...

    mozna kdyby nasel nejake 2 mista za sebou - koukam ze napravo to tak je resene ale zase tak krasne zacouvat z vozikem do parkovaciho chlivecku to chce umet
    1 point
  21. Havlicek.Lukas

    Original radio od peugeotu

    @pavelu96 spis pan karel bude nenapadny SPAMer hlavne ptat se na 12 let starem tematu an neco co s originalnim radiem ani nesouvisi
    1 point
  22. MotoMoto

    sněžná prkénka - široká, úzká, jedno i dvoustopá

    Pokud jsem zjišťoval, tak to platí pouze pro rakušáky, cizinci nesmějí. Prý kromě řeči kontrolují i live ID zda je kupující permice rakušák.
    1 point
  23. pavelu96

    Kolik mate najeto?

    Právě jsem cestou do práce s Bobíkem propásl fotku s 234567 km
    1 point
  24. Péťa

    Vtipy

    1 point
  25. MotoMoto

    Vtipy

    Pardon, ale dopravák dnes vypadá jinak.
    1 point
  26. ChouLu

    motor 1.6 vti ,spotreba oleja

    @Pirat.sk Jednotka měří hladinu oleje pouze při zapnutém zapalování a teplotě vody do 40°C tzn když doleješ olej do ohřátého motoru, tak ti to bude stále ukazovat nízkou hladinu, dokud auto kompletně nevychladne... takže druhý den už by to mělo být ok
    1 point
  27. jarokare

    Přesný kód barvy podle VIN

    @Bastypat TYP LAKU LAK METALICKÝ LESKLÝ BARVA KAROSERIE KDD - LAK PÍSKOVÝ SABLE BIVOUAC
    1 point
  28. jarokare

    Přesný kód barvy podle VIN

    @Blahav dojeď si do Peugeotu , nemáš hotovou jednu svolávačku TYP LAKU METALICKÝ DVOUVRSTVÝ LAK BARVA KAROSERIE EKU - LAK MODRÁ ENCRE NEBO DARK BLUE
    1 point
  29. Hugo Boss

    Peugeot 106 1.3 rallye S1 - by Hugo Boss

    Děkuji za pochvaly. Když je čas a nálada , tak nan tom něco udělám...
    1 point
  30. sallyk

    Sallykův "Stříbrňák"

    V další fázi jsem měnil žárovičky vnitřního stropního osvětlení na LED. Původně jsem je chtěl použít na poslední dvě řady ale nakonec je dám všude. Rozdíl je opravdu velký viz foto LED v druhé řadě a klasika v třetí. Zakoupeny byly tyto https://www.aliexpress.com/item/6pcs-set-Super-Bright-Led-Interior-Dome-Map-Reading-Light-Lamp-Interior-Light-for-PEUGEOT-206/2028299609.html
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...