Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 30.4.2021 v kategorii Příspěvky
-
Zvedák na výfukové plyny
MilanF1 a 9 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
nechal jsem si na Vánoce koupit zvedák (bo děcka by kupili beztak jakesik chujoviny), tak dnes zkouška , nejvíc mě překvapilo, že to zvedá dost rychle, sotva jsem nastartoval, už se auto zvedalo , do polohy na foto to trvalo cca 20 sec.,, na výfuk narvete tu koncovku, aby neunikal plyn bokem a je to, auto samozřejmě musíte zabrzdit a kola zajistit klíny atd., auto se tím jen zvedne, pak ho musíte podepřít kozama, špalkama atd., jsem spokojený i proto, že ho využiju při zvedání čehokoliv u baráku, udělal jsem si i koncovku na kompresor, Medvěd psal, že ho má taky10 points -
1,9 TD v UNC 060
Ferry a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Tuldous za téma
Ahoj.. ... tak zase jeden maly hreb! Vzadu za stodolou mi z prace stala asi 8let, stara 405, 1,9 td motor. Naskocía po 20 vterinach. V dilne pak UNCecko se spatnym motorem.. trivalec zetor KO. A tak me v breznu napadlo, jestli by ten motor ze 405 do nej nesel.. pocal jsem vymerovat a resit Prechodova priruba z 10mm plotny, vypálena na laseru... upravena unaseci hridel a hle ... bobík prede s turbodieselem jak kocka, jezdi a maka!!! Vse jeste dodelavam, spoustu uprav a napasovani, resim dpoustu s...k po predch. majiteli.. COcko, flexa, vrtacka zavitniky, trochu soustruznicke prace ... zkousecka dratky nova cidla ze skodovky do PSA motoru... . ale uz jsem ve finisi. Jeste par drobnosti, nahazet chladice, trochu elektra, dnes preposunuty intercooler na sani ..byl to docela porod, ale je tam. Ovladaci paky jsem udelal z rucek na flexu. A vlozil do nich tlacitka zelva-zajic a klakson. .. a o vikendu muzem na uklid a upravu terenu!!! Docela pekne se u toho bavím. Super zabava! Co myslite ?4 points -
Zvedák na výfukové plyny
Milan+ a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Driver za téma
3 points -
Co jste dnes udelali...
pavelu96 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Fruktis za téma
Do lázní aktuálně jen pojištěnci. Samoplatci od příštího týdne. Ozzy56 ne to prostě bylo cikansky chování a ještě dloubnuti do Čechů jako gadzu...prostě rasismus...jako kdyby za to mohli Češi, že kuchař vymyslel zdravej obed S cikány problém nemám.. tedy téma slušnýma..3 points -
Minisraz ZOO Chleby 15.5.2021 - aneb - jedeme za Dabirem 🦁
Klemoň a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Volíš správnou cestu.. začít minisrazem..... Tu svíčkovou se šesti zjistím ve středu....3 points -
2 points
-
renovace alu kol vč změny barvy
Rikic339 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MilanF1 za téma
2 points -
Po výměně je motor hlučnější
Hafity a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele inoxing za téma
To, co tam patří, třeba Quartz 9000 5w40 a normalne menit po 15K km. Quartz 7000 je lepší pro méně náročné motory (atmosferické benzíny), je více vizkozní při nižších teplotách (proto 10W40). Ještě mě vysvětlete, kde jste přišli na to, že 10W40 je hustší olej oproti 5W30? On je, ale v nízkých teplotách (v mrazech), ne v těch vysokých, kde se pak projeví vůle tak či tak, ať tam nalijete cokoliv. Proplachy jsou zbytečné- tam kde je vrstva karbonu proplach nepomůže a kde není, je to zbytečné. Nový olej v sobě nese různé složky pro rozpouštění usazenin apod., takze nějaké proplachové chemie je zbytečnost. Jestli to teď nějak mírně klepe (třeba od hydroštelů), tak to neřeš, nalí tam olej, co tam patří, vyměň filtr oleje a jezdi. Pro orientaci ze servisni knizky Peugeot:2 points -
Co jste dnes udelali...
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Dnes jsem měl na výměnu oleje sanitku a bylo na ní ještě pár restů na dodělání co se v zimě udělalo jen tak aby auto mohlo fungovat s tím že až bude počasí nebo až se bude auto škrtat z práce na výměnu oleje tak že se to dodělá. po obědě naši přivezli Pepína já jsem akorát dodělával tu sanitku tak jsem s Pepínem chvilku blbli pak jsme nachystali na ohýnek a zahájili jsme grilovací a opékací sezónu. Máti koupila v Bille šunkový točený salám lidi sežral jsem ho asi půl metru.2 points -
Zvedák na výfukové plyny
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Tak objednány 2 klíny za cca 500 Kč - do auta se vlezou a bude klid.2 points -
OPTIWAY - seznam krytých dílů
Lelinciak a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele pap13 za téma
Pro ty, které by to zajímalo přidávám v příloze seznam dílů krytých smlouvami OPTIWAY. Laik potěší2 points -
Co jste dnes udelali...
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Fruktis za téma
Jako lidi mě neprestavaji udivovat...oběd v lázních...u protějšího stolu vykrmeny tři takycesi...matka dostala bramborovy salát a lososem...a na dvě doby tam začala řvát že takovyhle bramborovy salát nezažila a syrovou rybu žrát nebude... salát holt nebyl klasickej ale zdravá verze...bramnora,ředkvičky,cibule,..no a losos byl dopecenej krásně...tak celou porci vyhodila...osocila český národ že jsou prasata a odešla...třeba zhubne Tak jsme v poklidu dojedli guláš...a fakt nevím jak to mladymu nerasisticky vysvětlit, proč se chovali jak tlupa orangutanu na vycházce... Jinak teda lázně zamakali na stravování a oproti poslední návštěvě vari více než obstojně...2 points -
Emotion Day(s) 2021 - Peugeot Roadshow
kemo a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Verýsek za téma
Registrace bývá většinou cca týden před akcí spuštěna.. Uvidíme.. Budu informovat2 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
trucker1245 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
První tučný odstavec mě jednoznačně přesvědčil, že dál pokračovat ve čtení pro mě nemá smysl. Ve městě bydlím, stejně tak drtivá většina mých přátel a nemám mezi nimi jediného, který by toužil po změně charakteru svého života. V souvislosti s nucením k obecně omezujícím parametrům žití jsem alergický na výraz VŠICHNI SI PŘEJOU - páč zdaleka ne VŠICHNI jsou z rozvoje těchto hraček nadšeni (a je tedy hodně odvážné tvrdit, že si VŠICHNI podobné zhůvěřilosti přejou)2 points -
Gratulace k svátku
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
A je to tady - zase po roce máte SVÁTEK ! Tak děvčata, kočky, baby a Ježibaby bacha na to, kam a hlavně KUDY vod toho dnešního vohně poletíte2 points -
Co jste dnes udelali...
Medvěd a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Když jsem přecházel z Berlinga na 807 tak jsem tady měl asi 3 týdny Caddynu od bráchy který se jí zbavoval a já jsem uvažoval že bych si jí vzal místo Berlinga jako úplně špatně se s tím nejezdilo co se týkalo interiéru tak tam mi nevadilo vcelku nic bylo to teda 5 sedačka druhá řada klasika lavice 2:1 všechno takový festovní nikde nic nevrzalo ale pro mě byl problém ty " A " sloupky za ty tři týdny jsem nedokázal najít posez takový aby mě to bylo pohodlný a zároveň jsem viděl z auta tak jak jsem zvyklí. Jako to že to je osobák postavenej z dodávky mě teda osobně nevadilo protože to mělo věci na které jsem byl zvyklí z Berlinga jako police nad čelní sklem kaslíky pod nohama u druhé řady kaslíky v zavazadlovém prostoru atd. Motorově to bylo chodiví o tom žádná ale když to kupoval tak se trochu unáhlil resp. jeho kamarád který mu našeptával a koupil verzi 1.9 tdi 55kw s tím že ten kamarád mu tvrdil že železo je stejný jako u těch silnějších a že to čipnou na aspoň 77kw jako nějaký pokus o čipování proběhl ale nebylo to odbržděný kolik to nakonec dávalo. Takže jsem to nechal být ať to prodá pryč. A sehnal jsem 807 která je oproti tomu víc osobák .2 points -
Poděkování za pomoc
Pe.Tr a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele brixtr za téma
Díky @Péťaza pokus o opravu notebooku a přiblížení k domovu a také díky @Pe.Tr za úschovu než jsem se pro něj mohl dopajdat2 points -
Nová Dacia
Karlos91 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Tak pokud dal Dachnu do výkupu na protiúčet do Škodovky, neudělal prostě dobře (i když teda 25 tKč mi přijde hodně podstřelená suma). To už by udělal líp kdyby to odvezl na výkup do AAA, ESA apod., tam by dostal určitě víc, páč by byla vyšší šance, že se u nich vyskytne kupec. Ale kdo půjde čumákovat na plac v bazaru dealera? Tipuju, že z 90% tam půjde případný kupec auta dealované značky (zde Škoda) toužící po autě ideálně dealerem servisovaném nebo aspoň s jistou a ověřitelnou historií - Dáčku koupí jen za opravdu výhodnou cenovku. Nebo - jestli je fakt těch 25 tKč reál - tak jí koupil výkupčí přímo pro někoho konkrétního, komu jí večer za 50 obratem nadělil (ideálně synátor jako první auto na rozježdění ) P.S. Nebyla to nějaká akce tipu "Dáme Vám 30 tKč slevu za jakýkoli Váš vůz" . Vybavuju si, že se taková "akce" kdysi objevovala, ale tam se vozily fakt střepy, co měly hodnou 0 0 prd (jen musely dojet po ose a mít platnou STK - stejně šly v 90% rovnou na vrakáč)2 points -
Nová Dacia
Hafity a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
já tedy když se dívám okolo a srovnávám kvalitu kdysi a dnes, tak PSA šla dolů a Dačka nahoru--nemůžu si pomoct , a když srovnám ceny, tak mi vychází, že PSA přirazila skoro jednou tolik, zatímco Dačka doslova pár tisícovek, nee--nekopu za Rumuny, ani si Dačku asi nekoupím, ale fandím této značce proto, že si na nic nehraje a prodává za ty prachy slušná auta2 points -
BiFFova T16 ( 350 - 450 HP )
HonzaZ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele BiFF za téma
2 points -
renovace alu kol vč změny barvy
HonzaZ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MilanF1 za téma
2 points -
Zítra jedeme do autokina na Strahov na film Léto patří rebelům https://www.csfd.cz/film/780978-leto-patri-rebelum/prehled/ Myslim, že to nevypadá zle a 350 vstup za celý auto je celkem v pohodě. Nepřidá se někdo?1 point
-
Dobra idea... jen nez bych ten motor do V3S nasedlal, vyzkousel bych ho na sucho pred strojem, abys měl jistotu. Udelal jsem taky. HDI bude fakt vyzva. Jsou nutne jednotka motoru, ale i BSI, jsou propojene. Idealni by byla jednotka motoru bez nutnosti imo... Je tam cidel jak cert. (TD potrebuje jen baterku, naftu a spustene cerpadlo) Mechanika je porad stejna. Zeptam se kamarada, co je opravar elektroniky, jestli by to slo aspon bez BSIcka.. ale bude to chtit zmeny v jednotce motoru, a to umi jen par lidi v republice.1 point
-
Vstupenka dnes dorazila, Anička děkuje...1 point
-
@Medvěd kozy u defektu nebudou potřeba, protože pod auto nelezeš, ale i v návodu je důrazně psáno, že při opravách atd., prostě když se leze pod auto, tak jen s autem podloženým kozama atd., protože když se ten balon vyfukuje, jde to i dost rychle...(ale dá se to spouštění regulovat)1 point
-
Nevím jak u nových ,ale u MB co už u nás není byl i klín ve výbavě.1 point
-
Medvěd ho má, ale ještě nevybalil. Děkuju za prvotní info - myslíš, že ty kozy budou potřeba i při řešení defektu na cestě? Mám představu, že bych kola na tu chvíli založil nějakýma kamenama a to by mělo stačit..1 point
-
Dneska vařim já
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele vendelinek za téma
1 point -
Je prostě vidět, že to je jiná cenová, než 207, 2008 a Berlingo Mojí 508 táhne pomalu na 10 a zadnímu tlumiči nic není. 308 bude dokonce 13 let a zadní tlumič je původní s tím, že má na sobě jen takovou oxidaci. Ale obě auta jsou v naftě, což hraje celkem zásadní roli1 point
-
Byli jsme loni asi 5x a nebyl žádný problém. Holt to čelní sklo velikosti výkladu menšího obchodu má sem tam i nějakou výhodu1 point
-
Já na všechny tyhle věci používám horkovzdušku, nahřeju, pak opatrně úzký šroubovák a odloupnu, lepidlo jde pak hezky dolů a zbytek čistidlem1 point
-
Na MOLkách, OMV i některých větších BENZINAách dělají fakt celkem chutné (přímo u kasy, nemyslím ty pytlíkatý všude stejný) Jinak pánové HanysR a Petr3008 velice rád poznám (pokud tedy pojedete Vy i my)1 point
-
Na výše zmiňovanýho Dokkera čekal kamarád více než půl roku, páč chtěl pětimístku a v ZÁKLADU!!! Klasika - všechny salony auta + 100 tKč, páč spousta nadstandartních doplňků, co je stejně využiješ 3x za život (ale asi chápu - proč předvádět holotu, to radši budu mít na place auto, kde můžu i něco vokázat) no a kámošoj museli v Maroku postavit novýho přesně pro něj. Jak říkám - čekal víc než půl roku, teď už ho má snad třetí rok a páč je nenáročnej, tak mu i rodině stačí, že je i se psy doveze tam i onde a zatím bez zásadního servisu. Přešel z jedničkový "dlouhý " Fóbie, jeho žena měla prvního Scénica a oba tvrdí, že si prvním NOVÝM autem polepšili1 point
-
Všichni říkají jaká je Dacia krám a že by to nechtěli, ale přitom se tyhle auta pořád dost prodávají. A kdo si nepotřebuje honit triko "prémiovou" značkou a auto má jako prostředek, aby se dostal odněkud někam je to to myslím ideální volba. Když se třeba podívám na recenzi od M.Vaculíka, kterého považuji za člověka, který o autech opravdu něco ví, na rozdíl od jiných "motoristických" novinářů, tak je vidět, že to auto je nakonec i za tu cenu dobře udělaný a jak on zmiňuje, má prvky, které mají ostatní značky za příplatek nebo vůbec. Viz např. pl. vzpěry kapoty. Nechápu, že auto za mega má tyčku a tohle za 300 tis. je má. Prostě podle mě Dacia není o nic horší auto než ostatní značky. https://www.youtube.com/watch?v=8UF1wv87ZpQ1 point
-
1 point
-
Hele napadlo mě to taky..., ale na rovinu - nechtěla sem se o to starat a mít to v hlavě... Pak bych to třeba nechala doma a musela se vracet... a hlavně..! dětem příjde za obrázek dopis a to rozbalování............... přeci bys je o to neochudil........1 point
-
Co Vám dnes udělalo radost
Vena garážmistr zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Konečně pod mrakem... to vedro už bylo hrozný... úplně spálená od sluníčka a začal mi vynechávat větrák.... Hele radost jo....? Asi před 8mi lety sem nakoupila dlažbu... a jako člověk zapomene za tu dobu, co jak myslel a tak.... a vyšlo to .. i se soklama... mám radost, že sem před 8mi lety nebyla debil...1 point -
skučiho Transformers Picasso na 5008 😁👍 update 2024 opět na Picasso
skuci zvýšil/snížil popularitu uživatele Havlicek.Lukas za téma
me se libi cistej zadek - moc napisu je na skodu pred vice jak jednou dekadou sem taky odstranoval (hlavni duvod byl lakovani kufru)1 point -
Děkuji Michalovi @MJSytic za dovoz tiskárny (mladej je nadšenej a ani mě k instalaci nepustil ) , za výměnu RAMek v mém noťasu (je rychlejší ) a příjemnej pokec1 point
-
Bédo . To vůbec není nějaký útok na tebe. Milan F1 je slušnej chlap a udělá i věci na které by se jiný vykašlal. A dělá to za rozumné peníze , tedy aby tebe nesedřel , ale zároveň na tom neprodělal . To ví staří klubáci dávno. Ono to spíš začínalo vyznívat jako, že je charita a to si nezaslouží1 point
-
renovace alu kol vč změny barvy
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
To musí bavit nebo být příkladně zaplaceno.1 point -
1 point
-
1 point
-
Že jsi to ty. i1 point
-
@MilanF1 Si zablokoval toto téma a je off line1 point
-
chyba tam ten 2.0 keby eu nškrtila utomobilky s emisiamy staru 308 mam 1,6 80 hdi 2009 to iede lepšie ten objem tam je citit aj ked nove je 96kw proste to stare ide lepšie1 point