Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Vena garážmistr

    • Body

      8

    • Počet příspěvků

      6 620


  2. Weri 605

    Weri 605

    Vedení


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      5 522


  3. Davidak79

    Davidak79

    Uživatel


    • Body

      5

    • Počet příspěvků

      1 605


  4. Veverka

    Veverka

    Uživatel


    • Body

      3

    • Počet příspěvků

      4 386


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 31.7.2020 v kategorii Příspěvky

  1. Weri 605

    Dostalo mě do kolen :)

    Tak jo... je to tady... žijuuu...! Tak napíšu jen ty velký záseky, páč by to byl román... To že jezdí od čáry k čáře neřeším.., ale na pokyn směrovka doprava, pravý zrcátko, že dá blinkr a přepne ovládání zrcátka doprava je fakt už moc... Úvalská... jedeme doleva až na chodník... zastavuju... Po tom, co jí řeknu, ať nejezdí rychle že to nestíhá, se mě opět zeptala, jak to má udělat, aby to teda zpomalilo... tak jí říkám, že od toho tam má brzdu a nebo ať tolik nešlape na plyn... načež asi 3 minuty na to jede 50 na čtyřicítce do zatáčky v Přetlucký... (kdo zná, ví, že tam ta 40 není úplně od věci) takže klasika brzdím...! Prostě by zas jela rovně... Ok, jedem dál... kruhák u Tesca, by sme jely rychleji, kdyby to auto tlačila, ale říkám si, nebuď zlá, jede pomalu, aby stíhala... a křižovatka doleva... - modře jel bus, červeně ona... (strhla sem to) tak jí říkám - dyť jel pred Vámi ten autobus, tak snad vidíte kam jede... a to nebyl konec... jedem v pravým pruhu a říkám jí, tak vidíte šipky, v tom pravém nemůžeme jet, změňte pruh.. (s tím, že by dala blinkr a koukla do zrcátka doufám nepočítate.. ) přišla totiž nejdřív otázka: a doprava nebo doleva? A pozor, teď přijde majstrštik... Průběžná... a "můžu za to já" protože sem jí řekla (viz modrá šipka), že má jet za MHD... taková jízdička po pražcích v trávě při pátku je přeci to co chceme všichni... !!!
    4 points
  2. Vena garážmistr

    Partner 1.6Hdi chcipne a nejde nastartovat

    Asi dloubnu do vosího hnízda ale v první řadě bych asi koukal po jiném servisu. A hlavně po servisu kde mají člověka kterej umí s diagnostikou a je schopnej přijít na závadu diagnostikou systému ve voze a né postupnou výměnou komponentů o kterých je známo že občas zlobí. Ono jo ten borec si za diagnostiku může říct stovky korun ale může ti tím ušetřit tisíce za zbytečně měněný komponenty. A obávám se že servisy kde jsi to doteď měl budou spíš ty výměnáři.
    3 points
  3. Veverka

    Akva / Tera - všeobecný pokec.

    U nás teď bydlíme i takhle
    3 points
  4. pap13

    Peugeot 2008 1,2 96kw Allure rv. 2020

    Začátekm července jsem se konečně dočkali Peugeot 2008 1,2 96kw Allure rv. 2020 objednané v lednu. Původní termín dodání byl duben. Za čekání a nezrušení objednávky jsme dostali od prodejce kompenzaci. Přístup prodejce byl OK. Auto má navíc mlhovky, zatmavena skla, výhřev sedaček, DAB rádio a rezervu. Doma již máme 5008 1,5 BlueHDI Allure r.v. 2019 takže můžu srovnávat s ní. Auto je manželky takže jsem z dosavadních cca 600km najezdil cca 250 km. Líbí se mi zvuk 3 válce. Oproti 5008 je auto tvrdší a tedy nežehlí tak krásně nerovnosti, to se také týká také řízení, které je ostřejší. Motor táhne krásně, ale jasně ....zajíždíme jej. Celkové zpracování se mi jeví o něco horší než u 5008, což je vidět třeba při zabouchávání dveří, když ten zvuk je takový hodně plechový. Co se týče výhledu na přístrojovu desku nemám s ní opět žádný problém, i když mi chvíli trvalo si najít tu správnou polohu. 3D i-cocpit prostě .. wow! Podle mne nemá chybu. Rozlišení parkovací kamery se mi zdá o něco horší než u 5008, ale asi to to bude jen subjektivní pocit. Co mi vadí jsou docela masivní přední sloupky, takže přehlídnout - nevidět auto při odbočování není problém.. což se mi i stalo, ale asi to bude o zvyku. Široké vnitřní prahy v zadu jsou super pro nastupování dítěte, ale budu muset sehnat nějaké vhodné kryty jinak je po roce asi nepoznám.
    2 points
  5. KoudaK

    Vtipy

    2 points
  6. Davidak79

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    Našel jsem na autě nálepku : Parkuji jako idiot Marně jsem v hlavě pátral , kde jsem tak stál , nakonec když kolega viděl jak se trápím , přiznal se že to našel na zemi , a tak mi to tam nalepil
    2 points
  7. Vena garážmistr

    Dostalo mě do kolen :)

    Jako že jsou lidi divný a hnusný to vím dost dlouho ale nějak jsem nechtěl věřit tomu že až tak moc. Navečer čas dopravní špičky návratu nocležníků pracujících v Praze do jejich předražených domečků v okolních vesnicích. Já jedu jak je mým zvykem proti proudu tudíž já musí jet do Prahy za Nehvizdama na křížení II/611 se sjezdem z D11 rána. Muselo se to stát pár minut než jsem se tam objevil od Prahy po hlavní jel klučina cca 20-25 roků nádherně renovovaným Trabantíkem od dálnice ku.da s Mondeem která měla dvě cedule STOP a dvě STOP čáry v cestě a stejně mu to tam vrazila Trabantík skončil o dobrých 100 m od místa střetu téměř v protisměrném jízdním pruhu. Když jsem tam dojížděl tak ta slepice stála venku u auta a rozhlížela se. Zastavil jsem tak aby se dalo projíždět natáhnul jsem svíticí vestu a šel jsem se podívat na toho klučinu ten seděl v Trabantíku a když jsem na něj promluvil jen mumlal že přece byl na hlavní tak jsem ho nechal sedět v autě a ta slepice jak viděla že na něj mluvím tak začala brát za dveře lek jsem se že chce ujet tak jsem na ní začal hulákat ať to ani nezkouší a vytáčel jsem 158 operačnímu jsem dal polohu, RZ obou aut a že není únik provozních kapalin a vyproštění nebude potřeba ale asi aby radši poslal RZP že ten kluk vypadá dost otřeseně a operační mi povídá pane mohl by jste tam vydržet než dojede někdo z našich nebo první modrý světla dneska je toho moc nevím kdo tam bude dřív. Říkám jo v klidu stejně bych tu čekal protože mám strach aby ten kluk z toho auta nevylez a nemotal se po vozovce a někdo ho netrefil, jste hodnej díky moc a naši už jedou do 5 min by tam někdo měl být. Hele lidi ta ku.da za celou dobu nebyla schopná se přijít podívat jestli tomu klučinovy něco není od mého zastavení do příjezdu první hlídky PČR mohlo uběhnout 10-12 min. a ona neudělala víc jak dva kroky od auta. Když chlapy dojeli tak prej jestli vím jak to bylo tak říkám hele nevím já dojel a už to bylo hotový říkám nikdo za celou dobu nezastavil jen já a říkám hele ten kluk v tom tráboši je dost otřesenej zkusil bych ho ať vystoupí a posadil bych ho k Vám do auta než dojede RZP a polda jo dobrej nápad pomůžete mi s ním kolega půjde zjistit protistranu tak říkám jo pomůžu ona bude asi držkovat že ode mě dostala pár titulů říkám když jsem se tu začal motat tak vypadala jako že chce vzít dráhu. Když jsem se za hodinu vracel tak tam ještě stálo auto nehoďáků a ty chlapy co tam dojeli první tak jsem zastavil a šel jsem se zeptat co udělali s tím klukem tak polda povídal že ho RZP vzala do špitálu na pozorování. A že prej se ta ku.da ptala kde na mě může podat trestní oznámení že jsem jí urážel tak jí to pánové vysvětlili že může hned jim a že on jí k tomu co má na krku přidá neposkytnutí pomoci protože neudělala nic ani nezavolala na 158 že je účastníkem nehody.
    2 points
  8. Moral3z

    Hledám klempíře

    Jojo. Vím, že je to pakárna a proto to oni taky dělat nechtěli. Ideálně někdo, kdo ví co dělá a upnul by to do rámu. Uvidíme, třeba se někdo objeví nebo někoho seženu. Šrotovat to nechci...
    1 point
  9. Weri 605

    Dostalo mě do kolen :)

    Jo jo s kamionem po Evropě...
    1 point
  10. jarokare

    Neprešiel som cez EK, auto má 4r a 25t km.

    Ty sondy docela odchází , ale jestli je ta závada jenom přechodná , tak ji vymaž a chvíli pojezdi , když se znovu neobjeví , tak jeď na STK . Je to závada chybného měření bohatosti a kdyby byla trvalá , tak by ti to jednotka určitě dala vědět ...
    1 point
  11. ozzy56

    Hledám klempíře

    rezavé kabrio nechce dělat nikdo, protože vyřežeš půlku shnilé podlahy a auto se rozjede, pokroutí, správně by měla zůstat jen oholená kastle, ale to by nikdo nezaplatil..., jedině tu podlahu vyflekovat (postupně po kouscích vařit nový plech), pojistit si kastli navařením jeklů, aby rozměry zůstaly stejné, ale to bude dělat klempíř nejspíš jen pro sebe, jinak za prahama jsou nosníky a ty budou taky v tahu, to samé i prahy, když tam byla voda
    1 point
  12. Vena garážmistr

    Dostalo mě do kolen :)

    Jako ta Polka to je extra exemplář. Ta by měla dostat soudní zákaz řízení. nebo to bylo jen nahraný však takhle debilní snad nemůže bejt ani blondýna. ten instruktor musí mět pětinásobnou svatozář. já bych jí vyhodil asi u toho prvního kruháku.
    1 point
  13. Kdyby to byla alespoň ta 406
    1 point
  14. Vena garážmistr

    Dostalo mě do kolen :)

    Hele když bych to řekl tak jako to tuhle řekl Pepíno máti " babičko já vím že ze mě máš svatozář " to jí řek v pondělí a ve středu po nějakém dalším svém průšvihu aby si babičku uchlácholil tak jí řek " babičko vidím tu svatozář zcela zřetelně a už začíná svítit " a babička nám pak říkala no já jsem měla co dělat abych se udržela a nesmála se copa to hajzlíkovi když mele takovýhle věci můžeš nasekat prd.l. Takže @Weri 605 pana majitele požádej aby Ti přidělil auto s vysokou střechou protože už máš svatozář a aby jsi se do toho auta vešla. Ta křižovatka jak měla jet za BUSem a jela do protivky to je od Tesca k metru Skalka u statickýho úřadu?
    1 point
  15. Weri 605

    Dostalo mě do kolen :)

    Však mi to taky vyčetla...
    1 point
  16. ozzy56

    Dostalo mě do kolen :)

    @Weri 605 řekl bych, že chyba je v Tobě--když má jezdit za MHD, tak to udělala... dělal jsem instruktora (starší řidič) na vojně, byla tam kopyta, že jsme se chodili dívat na štáb, jestli mají opravdu řidičáky, ale tohleto tam naštěstí nebylo
    1 point
  17. Rikic339

    Dostalo mě do kolen :)

    Na tuhle natrefit moje instruktorka z autoškoly, tak už je někde zakopaná nebo leží na dně přehrady Ta by jí umlátila...
    1 point
  18. Milhausekkk

    Co jste dnes udelali...

    ..jsem po jedenácti letech věrné služby přepsal 307 break na mladé. Berou to jako na dojetí. 9.7. jsem jim udělal technickou bez ztráty kytičky, takže mají dva roky pokoj a do té doby že došetří na něco jiného ... já už jenom tam F****m a zpátky vlakem
    1 point
  19. Pokud potřebuješ obyčejnou sedačku, ne lavici, tak můžu postrádat, když se pro to stavíš dneska do Řečkovic, resp. tak okolo páté-šesté jedu přes NC Krpole směr Břeclav.
    1 point
  20. Milan+

    Poděkování za pomoc

    Nemáš zač. To je zásluha mé druhé polovičky.
    1 point
  21. Goldinka

    Co jste dnes udelali...

    Vyčistila schody na zahradě, vyškubala okrasný kytky... Ještě tam toho hodně čeká ale strašně mě to ba, lepší než sedět u pc a programovat
    1 point
  22. Péťa

    stop start

    @Grz Myslím, že si to jsi schopný udělat sám: https://aukro.cz/modul-deaktivace-start-stop-v-automobilu-6935546210 Ale pouze, pokud máš fyzické tlačítko.
    1 point
  23. Aby se neřeklo, že o dovolený se hrabu jen ve 306ce, tak jsem dneska vygruntoval a po hodně dlouhý době umyl před tripem po ČR.
    1 point
  24. Vena garážmistr

    Dostalo mě do kolen :)

    Výš jak pochopil bych kdyby měla v autě děti tak že nechtěla jít od auta aby se nebály nebo tak něco. Jako to že nezastavil nikdo z okolo jedoucích budiž já když vidím že se v místě nehody motá někdo ve vestě tak si toho taky přestávám všímat protože si říkám fajn má vestu běhá okolo toho tak je to pod kontrolou pokud by potřeboval pomoc tak si nějaké auto zastaví.
    1 point
  25. Béďa

    306GTi-6 by Béďa

    2xGTi-6..
    1 point
  26. Davidak79

    Akva / Tera - všeobecný pokec.

    Bydlení pro nejmenší
    1 point
  27. Davidak79

    Akva / Tera - všeobecný pokec.

    dnes jsem si udělal mini terárka pro prcky
    1 point
  28. inoxing

    1.6 THP dym z výfuku

    @Dr. Taby Dokud to jezdí, tak s tím motorem nic nedělej. Nějaký občasný zakouření někde na křižovatce je nic proti tomu, co se může dít po rozebrání a složení. Ty motory nejsou stavěný na nějaký generálky, hlavně hlavy ne. Jezdi, neřeš čudíky a budeš spokojen.
    1 point
  29. Davidak79

    Akva / Tera - všeobecný pokec.

    number 10 Pterinopelma sazimai
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...