Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Packy

    Packy

    Uživatel


    • Body

      4

    • Počet příspěvků

      301


  2. radim.1008

    radim.1008

    Vedení


    • Body

      4

    • Počet příspěvků

      16 417


  3. Martin-ant

    Martin-ant

    Uživatel


    • Body

      3

    • Počet příspěvků

      153


  4. pajik999

    pajik999

    Člen klubu


    • Body

      2

    • Počet příspěvků

      457


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 18.10.2019 Ve všech sekcích

  1. Packy

    Dodací lhůta Rifter

    Tak vyzvednuto dnes před pátou ... nevím kolik tam dávají do startu benzínu, ale k pumpě jsem ujel 20km a celou dobu mi houkalo, že je kritický stav paliva ... Jinak ta naložená 1.2 jede pěkně ...
    3 points
  2. Martin-ant

    Dodací lhůta Rifter

    Tak už je doma. Vyexpedováno v sobotu 21.9. v 10:19..... A tady je:
    3 points
  3. Béďa

    Natáčení filmu 3Bobule s nadupanou 308GTi

    Pežoťák Lukáš Langmajer si přizval k natáčení filmu 3Bobule nadupanou 308GTi Prázdniny skončily a poslední klapka spadla i za natáčením volného pokračování letní komedie 3Bobule z prostředí prosluněných moravských vinic. Po více jak deseti letech od uvedení prvního dílu se tak před kameru vrátili osvědčení herci Kryštof Hádek, Tereza Voříšková a Lukáš Langmajer. A právě díky posledně jmenovanému, který se mezitím stal, s ohledem na svůj vřelý vztah ke všemu co má kola, ambasadorem autosalonu KOPECKÝ, tj. Pežoťákem, si v tomto pokračování zahrála i nejsilnější verze modelu Peugeot 308, GTi o výkonu 270 koní Lukáš Langmajer, který ve filmu obsadil roli Jirky, se na natáčení a všechno, co je s tím spojené, samozřejmě těšil, protože svoji práci miluje. „Jde o letní komedii, zábavu, která má vyhnat chmury z hlavy, to všechno na pozadí vinařské tématiky, krásné krajiny Pálavy a přátelství,“ pochvaloval si těsně před natáčením. Když se Lukáš domluvil s produkcí, že se v jeho scénách objeví ve voze Peugeot, což je značka, kterou díky svému ambasadorství a především úzkému přátelství s majitelem autosalonů KOPECKÝ používá i v soukromém životě, padlo rozhodnutí s ohledem na zadání ze strany produkce, na model 308 v 5-ti dveřovém provedení. A jelikož má Lukáš vedle své hlavní záliby, kterou je herectví, také vášeň pro rychlá auta, byl vybrán aktuálně nejsilnější vůz v nabídce značky Peugeot, sportovní verzi 308 GTi s výkonem 270 koní. Od ostatních variant modelu 308 se GTi liší i několika výraznými prvky, kterými poutá pozornost, jako například předními brzdami s červenými třmeny z dílen závodní divize Peugeot Sport, nebo efektním dvoubarevným provedením. Je pravda, že rekvizitářům některá specifika vozu dělala trochu vrásky na čele, jako například absence standardní ruční brzdy, ale se vším se nakonec poprali a vše proběhlo dle očekávání. Oba předchozí díly Bobulí vidělo v kinech 800 tisíc diváků a televize je oba pravidelně opakuje také na svých obrazovkách. Film, za jehož projektem znovu stojí Vinná galerie, bude mít premiéru 12. března 2020 a do kin ho uvede distribuční společnost Bioscop. Kromě třetího dílu Bobulí si vozy značky Peugeot zahrály v řadě dalších filmů. Většina diváků si zřejmě okamžitě vybaví akční komedii Taxi a její následná pokračování, kde Peugeot obsadil rovnou hlavní roli. Silné motory ovšem zlákaly i další producenty například Luca Bessona, který v roce 2014 dal roli ve svém filmu Lucy Peugeotu 308. Modely 208 GTi a RCZ pak v témže roce stanuly před kamerou společně s Kevinem Costnerem ve filmu 3 dny na zabití. Peugeot 508 RXH se pak předvedl ve francouzském filmu Sils Maria, oceněném na festivalu v Cannes.
    2 points
  4. Davidak79

    Vtipy

    PepíčekPřijde Pepíček za maminkou a povídá "Mami já chci psa"Maminka na to: " Žádnej pes nebude, pouští to chlupy,je to pořádšpinavý...nic"Pepíček zase "Já chci psa" Maminka :"Už jsem řekla,přej si cokoliv jiného,ale psa ne" Pepíček : "Dobrá,tak já si s tebou chci dneska hrát na maminku a tatínka" Maminka chvilku přemýšlí. Hraničí to s incestem,ale co pro jednou se nic nestane." Tak co mám dělat?" Pepíček: "Vykoupej se, vem si fajnový prádýlko,lehni si do postele a čekej" Tak maminka vše udělá,leží a čeká. V tom se rozrazí dveře doložnice,v nich stojí Pepíček v tátových trenkách a povídá: "Stará vstávej, jdeme koupit mladýmu psa!" ...........................................................................................
    2 points
  5. pajik999

    Vtipy

    Mladá žena leží na ARU v kómatu a sestřičky ji umývají. Když jí přejedou houbou mezi nohama, přístroje ukážou mírné zlepšení životních funkcí.Podiví se a zkusí to znovu. Přístroje začnou znova ukazovat zlepšení.Potom jedna sestřička povídá té druhé: "Poslouchej, proč ji máme tady vzrušovat my? Vždyť má v čekárně manžela. Ten je povinný jí v takové situaci pomoct."Přijdou do čekárny a říkají mu: "Máme pro Vás dobrou zprávu. Přišli jsme na to, že by Vaši ženu mohl probrat z kómatu orální sex. Jste ochoten to pro ni udělat?"Muž souhlasí a zamkne se v pokoji své ženy. Po deseti minutách vychází ven, zapíná si kalhoty a smutně povídá: "Asi se udusila".
    2 points
  6. radim.1008

    Dodací lhůta Rifter

    Jen malý upozornění, co jsem sám dostal od Policie ČR, kdy jsem koupil auto z venku. Neměl jsem značky a lapli mě, je jedno, že cestou z porodnice. A dostal jsem ponaučení, že převozní značka, je pouze na převoz od prodejce domů a že v žádném případě bych neměl bez značek vozit lidi a dokonce i náklad. Tak ať vás hned s novými miláčky nevyberu jak včely.
    1 point
  7. ChouLu

    Zhasínání motoru v kolonách a chyba P0341

    To by mě zajímalo jak na 1.6 16V poznali přes diag skočený rozvody to měli asi křišťálovou kouli To nebyla origo diag, že ne ?
    1 point
  8. VojtouNerCZ

    307 sw - konečná

    Menší očista interiéru. Ošetření kůže, plastů, gumy a odprášení
    1 point
  9. Hafity

    Problémy v origo servisu Peugeot

    Jednak tuto možnost všichni nemají, druhak toto téma je trošku o něčem jiném....
    1 point
  10. nofran

    Problémy v origo servisu Peugeot

    Hezký den..V žádném případě nepoužívám žádný značkový servis Peugeot..Byl jsem tam jednou a stačila mne zkušenost s jakou nízkou strojírenskou odbornost má personál značkového servisů Peugeot,která mnohdy je na úrovni výměnkářů diletantů..Jsem Peugeoťák..Mám dva 307 a 407 SW oba HDI..Vše si dělám jen a pouze sám..Díly jsou cenově velmi dostupné v některých e-shopech..Co ve značkovém servisu účtují 20400 Kč,tak pořídíte doma za desetinu ceny i s díly..Je mne 70 let a mnoho let jsem brousil klikové hřídele do všech tipů motorů a konstrukci aut mám v malíčku..Navíc elektronika a strojírenství je můj letitý koníček,tak mne halda konektorů v moderních autech nijak nevadí..Když nějaké čidlo nejde,tak osciloskop ho odhalí..Bohužel mne elektronika v autech připadá zbytečná (pro mne)..Je to jisté pohodlí otevřít notebook a mrknout jednou za čas do řídící jednotky zda je vše v pořádku.. Nyní se chystám po 240 tis na výměnu turba a celou spojku i s dvojhmotou na Peugeotu 407 SW ..Koukal jsem na cenu kvalitních dílů a počítám,že se budu vejít do 20 tis,když něco ještě najdu na výměnu....Práci budu mít zdarma..Tak,že pro mne značkové servisi Peugeot nemusí vůbec být..Jsem trochu perfekcionalista a mám každý šroubek namazaný a zatřený barvou,vystříkané dutiny,spodek natřený no prostě vše je podle mých představ a má strojírenskou úroveň..Loučím se a Všem přeji mnoho šťastných kilometrů..Vašek...
    1 point
  11. 307rg

    Zadní světlo

    A nebolo by jednoduchšie proste vystúpiť z auta, vybrať to svetlo a pozrieť sa dnu (presne podľa návodu, nezaberie mi to ani päť minút), namiesto zakladania ďalšieho vlákna? Toto je niečo, čo nijako nedokážem pochopiť...
    1 point
  12. Gumy koupený, teď jen nechat obout na plecháče.
    1 point
  13. PaKr

    Vtipy

    1 point
  14. Packy

    Dodací lhůta Rifter

    Když jsem se v úterý stavoval pro fakturu, tak jsem si to neodpustil a kouknul se na své nové zabalené auto Podle štítku za oknem z linky vyjelo 15. září v 18:24 ... říká se, že auta vyrobená v pátek jsou odbytá ... někdo to říká o autech vyrobených v pondělí ... ale v neděli?
    1 point
  15. radim.1008

    Nový Peugeot 508 už jezdí

    Další test
    1 point
  16. Fruktis

    Fruktisova 307 1,6HDi

    Blinkr opraven... A vyměnil jsem kabinovej filtr...No fuj velebnosti..
    1 point
  17. Dnes proběhla očista. Jak zvenku, tak uvnitř. Zbývá ještě zevnitř umýt okna. A chtělo by to nechat vyčistit sedačky a tapecírunky.
    1 point
  18. HonzaZ

    Honzův nový mazlík

    Dnes příprava na zimní provoz.
    1 point
  19. kacaba12

    Po výměně autobaterie nestartuje

    po zandání baterie do vozu se musí než začneš startovat nechat zapnutý klíček 5 min. v poloze kdy se zapne přístrojová deska. BSI jednotka se znova načte a provedou zakladní nastavení. Pokud tento postup neuděláš tak blbne centrál ,stahování oken ,imobilizér atd.
    1 point
  20. koblih69

    407 2.2 benzin Depollution System Faulty

    Dej se přesné kódy těch chyb.
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...