Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. pajik999

    pajik999

    Člen klubu


    • Body

      11

    • Počet příspěvků

      457


  2. Davidak79

    Davidak79

    Uživatel


    • Body

      9

    • Počet příspěvků

      1 605


  3. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      9

    • Počet příspěvků

      24 449


  4. Pe.Tr

    Pe.Tr

    Člen klubu


    • Body

      8

    • Počet příspěvků

      30 818


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 19.5.2019 v kategorii Příspěvky

  1. Péťa

    Vtipy

    7 points
  2. pajik999

    Vtipy

    Jaký je rozdíl mezi holkou modrookou a čípkem ? .. Holka modrooká sedává u potoka a čípek se dává do prdele !
    5 points
  3. Davidak79

    Vtipy

    5 points
  4. Pepito

    Legendy 2019

    Hromadné foto vystavovatelů
    3 points
  5. Radek Hurvajz

    Kam na výlet v ČR

    Potvrzuju povedlo se.
    3 points
  6. pajik999

    Vtipy

    3 points
  7. Šindy 73

    308 SW 1,2 PureTech Active Šindy73

    Poridil jsem ochranou listu na hranu kufru, neni original, na peugeot shopu se mi nelibila a tato byla i levnejsi cca 1200,-. Zatim prilozena jen na sucho a sedi super. https://tuning.autodoplnky.cz/avisa-lista-narazniku/kryt-prahu-zadnich-dveri-peugeot-308-sw-kombi-s536436077/?h=1&shopsendtip=1
    3 points
  8. Pe.Tr

    Par fotek prvního dne na Legendách 2019

    v prubehu tydne dam dohromady all fotky a hodim je sem. rajce? nebo? jeste jednou moc diky za nejen ucast ---skvely jste byli!!! @Pepito @gronholmm @BiFF @Marcel505 @MilanF1 @Ferry @MJSytic @Devils-night @PetrGTi6 @Ota @opron @SV 24 @306-Kubik-S16 a dále Terka 307cc , Peta 106 , Honza rcz , Honza 306kabro a 504coupe, Jirka 205cti , Pavel 309gti 16v dale Tomasovi z Renaultu a vsem klukum od Simek (Simca club) bylo to opravdu perfektní!!!
    2 points
  9. Weri 605

    Základní informace

    Posledních pár hodin....................................... pak zatáhnu, zamknu a fertig.................
    2 points
  10. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Od rána rozlítaný den. Po osmý jsem lezl na žebřík na střechu, v jedenáct odjezd na pouť do Letohradu, kde jsme měli po cestě spicha s kamarádkou, která nás pozvala v červnu na svatbu. Ve dvě návrat, rychlý oběd a šup na střechu. Ve čtyři měli přijet tchánovic, že pojedeme na pstruha do Polska do Spalony. Jeli jsme v pět, protože jsem dobíjel poslední prkna a ještě jsem to chtěl přikrýt plachtou, když má zítra pršet. Ve Spaloně nás chytla bouřka, u nás ani kapka. Teď si jdu zabalit batůžek a ráno po osmi měsících na šestou do práce. Ráno mě jebne.
    2 points
  11. Fruktis

    Co jste dnes udelali...

    Dneska jsme si dali vyslap na černou horu...dle map 6,5 km...pořád do kopce..a lesní cesta...sem tam asfalt...jeden brod.. No 30 kilo tlačit před sebou dá pěkně zabrat... Nahoře jsem si dal gulasovku, kolu a dzusik...a malem mě vomyli170 fuc... Cestu dolů lanovkou...obsluha naložila a vylozila kočárek...pěkný přístup...ochota... Ale celkově to za ty panoramata stalo
    2 points
  12. Davidak79

    Vtipy

    2 points
  13. KoudaK

    Kam na výlet v ČR

    Jo tak akce v Žamberku byla mooc pěkná...
    2 points
  14. Pe.Tr

    Par fotek prvního dne na Legendách 2019

    a v manualu
    2 points
  15. Pe.Tr

    Par fotek prvního dne na Legendách 2019

    tvl asi kazdou lichou hodinu tancuje kankan , kolik ti je?
    2 points
  16. pajik999

    Vtipy

    2 points
  17. FrantaCV

    Vtipy

    Netrap se, pos....ý den den vypadá takto. Netrap_se_posrany_den_vypada_takhle1.mp4
    2 points
  18. Vena garážmistr

    Co jste dnes udelali...

    Milane jenže takováhle oprava je reálná pro někoho kdo dělá ve fabrice kde se ty technologie používají kdyby to měl člověk nechat dělat tak se dostane přes cenu nového značkového brzdiče. To je levnější a efektivnější koupit průmyslově repasovaný díl.
    2 points
  19. Milhausekkk

    Co jste dnes udelali...

    Dnes jsem si dal budíček ve 3:20 hod protože se dvě svině rozhodly vykrást náš zahradní domek. Při páčení dveří to udělalo takový hluk, že to vzbudilo i sousedy, kteří zavolali policii. Svině se daly na útěk, díky tomu hluku a díky sousedce, která na ně křičela ze své ložnice, byli dva. Já spal jako zabitý, protože jsem v sobotu popíjel, vzbudila mě manželka, kterou to vzbudilo. Tímto vyjadřuji respekt policistům a jejich práci. Na místě bylo hned několik hlídek včetně psovoda, přístup naprosto profesionální. Svině chytli přes kopec ve vedlejší vesnici. Byl jsem paf z policejního psa, obrovský německý ovčák ale to chování a ten projev, uf!! Odpoledne jsem jel podepsat protokoly na policii a opravoval jsem škody
    1 point
  20. Fruktis

    Co jste dnes udelali...

    Jste se meli zastavit na promenade na obcerstveni:) Bylo tu pěkně...posledni víkend se vydařil jak počasím tak vyletama:) a hlavne vynikajici zmrzlinou v cukrarne, zítra směřujeme zpět do prahy...tak si skocime pro dortiky podle prvorepublikovych receptů...jako tak dobrej puncak jsem ještě nebastil:)
    1 point
  21. Radek Hurvajz

    Minisraz v podhůří Orlických hor = 18.4. 2015

    Hééj @Haryk si děláš kozy, kdes byl?? My tam byli taky, hele, a hned 4 - Já, @KoudaK, @radim.1008, @Zůza a Vašík Kdo se chce mrknout tak tady je pár fotek - https://radekhurvajz.rajce.idnes.cz/Muzeum_starych_stroju_Zamberk_-_Jak_se_stavi_zeleznice_-_18._05._2019/
    1 point
  22. Davidak79

    Vtipy

    1 point
  23. Davidak79

    Vtipy

    1 point
  24. Dave_k

    Automatické rozsvícení světel

    Tak dle serviceboxu by tam někde ty propojky měly být.
    1 point
  25. MotoMoto

    Format CF karty

    Díky 256 je moc malá, potřebuji aspoň 1 GB díky ještě jednou
    1 point
  26. Charlie 1

    Peugeot 406 BREAK 1.8 16V 85kW by Charlie 1

    Tak jsem ještě našel origo třmen z auta od Olgojce co měl najeto 50000km tak jsem ho tam dal kolo netopí a až začne koupím nový,takže vyřešeno,uvidí se jak dlouho bude klid....
    1 point
  27. Dík, ale neni ani umyto. Tak si na něho dávej pozor. Tři svišťata už stačí, ne?
    1 point
  28. brixtr

    Modrý ďábel Peugeot 406

    Kdyz uz jsem menil olej na coupe tak ze se podivam i na sedana, no i na nem ty km nejak az moc rychle naskakuji.. navic zitra musim do servisu l, odesel katalyzátor takze se to musi zase navarit 665133B8-B80C-42D8-B3E7-397507EFC456.MOV
    1 point
  29. mjtwister

    Peugeot 406 BREAK 1.8 16V 85kW by Charlie 1

    To bude asi v háji těsnění pístku, které ho nevrací zpět. Měl jsem to samé. Pístek šel zatlačit bez problémů a vcelku zlehka a stejně kolo topilo. Po výměně těsnění a pístku, který byl v místě těsnění už i orezlý, byl klid. Udělaly mi to obě kola asi rok po sobě. Já po svých zkušenostech, když jsem se vydal cestou postupného repasu zadních třmenů, bych teď už šel radši rovnou do nového, protože ty repas sady... no jako všechno, prostě stojí za prd. A stejně ty zadní třmeny musím každý rok pravidelně rozhýbávat. Totálně mi stále zatuhává, resp se úplně zalepuje to horní vodítko, kov-guma. Po roce jsem vždycky rád, že to vůbec dám od sebe a znova namažu silikonovou vazelínou, případně Ate plastitube. A déle než rok to nedá. Nevím, co vydrží nový třmen A.B.S., jak dlouho bude "bezúdržbový" a už to ani zkoušet nechci. S tímhle autem už to doklepu a pro příště si repas vs nový hooodně rozmyslím.
    1 point
  30. radim.1008

    Potkal jsem klubáka...

    Dnes v Žamberku.
    1 point
  31. Péťa

    Vtipy

    1 point
  32. pajik999

    Vtipy

    Tři se baví v hospodě. - Já se předloni potápěl v Rudým moři a viděl jsem tam americkou ponorku.- Americkou? prosím tě, jak jsi to poznal?- No přece vidím nápis US Navy, tak vím, né?- Aha. To já se vloni potápěl ve Středozemním a viděl jsem tam ruskou ponorku.- Ruskou? Jak jsi to poznal?- No, čtu nápis azbukou "KUTUZOV" Tak to vím, ne?Ozval se třetí: - To já se letos potápěl na Lipně a uviděl jsem policejní ponorku.- Jasně, byl na ní nápis Policie, že?- Ale ne. Já jim zaťukal na okno a oni ho otevřeli".
    1 point
  33. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    K dnešnímu dni po osmi měsících a pár dnech ukončena neschopenka. Bože to bude křeč v pondělí v pět ráno reagovat na budík. Začal jsem zaklápět střechu natřenými prkny a navečer jsme si zajeli s kamarády na večeři do jedné "amerikánské" restaurace. Děti jsme nechali u babiček. To byl klid.
    1 point
  34. chuck11

    Vtipy

    1 point
  35. ozzy56

    bezpečností šrouby - poradíte?

    radu dám--nekupuj žádné bezp. šrouby--vyrobíš si tím problém do budoucna, šrouby pak nejdou povolit, protože v pneuservisu je někdo dorve, strhávají se kolíky na tom klíči k povolení atd. atd., aludisky se už tak nekradou jako kdysi
    1 point
  36. KoudaK

    Cyklokoutek - Zde můžete přispívat svými cyklovýlety.

    @Pepito co tohle kolo?
    1 point
  37. jarokare

    Vtipy

    1 point
  38. Péťa

    Vtipy

    1 point
  39. KoudaK

    Vtipy

    1 point
  40. Dave_k

    Coupé zadné bočné okná

    Tady se zaregistruj a budeš mať.
    1 point
  41. popest

    Vodítka brzdového třmenu Bosch

    Zdravim, chci se jen podělit o zkušenosti co jsem teď musel řešit při problémech s brzdama. Začalo to tím, že přední brzdy při dobržďování začaly být strašně hlučné. Následně jsem zjistit, že když ve vysoké rychloti (cca 120km/h a více) prudčeji brzdím, tak se rozkmitá celý volant. Pátral jsem po netu a všichni psali, že to v 90% způsobují špatné přední kotouče. Jen podotýkám, že ty co jsem měl na autě (Brembo), jsem měnil před cca 2 lety a nejeto měly asi 30 tis. Koupil jsem tedy novou sadu i desky Bosch a namontoval je. Samotřejmě se ni moc nevyřešilo. Při brždění zase kmital volant. Jediné co zmizelo byl ten nepříjemný zvuk při dobržďování. Při výměně kotoučů jsem si všiml, že spodní vodítko třmenu (to s gumičkou) nešlo skoro vyndat. Namazal jsem jej tedy pořádně mazivem ATE Plastilube (AT 700015). Na druhé straně vyndat šlo, ale i tak jsem ho očistil a namazal stejným mazivem. U vodítka, které nešlo vyndat jsem si také všiml, že ta gumička co je uvnitř je zvláštní. Byla na jednom konci zvláštně roztažená. V podstatě tam vodítko nešlo ani strčit zpět, protože ta guma ze svého umístění pořád sjižděla. Rozhodl jsem se tedy, že zkusím sehnat ještě nová vodítka. Víc už pro to udělat nemohu. A teď to zajímavější. Přední brzdy jsou Bosch. Dle seviceboxu má opravná sada s vodítky kód: 443947 a sada jen s gumičkama 4427E2. Cena první je 4000,- a druhé 1000,-. Jinými slovy, sada dvu gumiček by mě stálal stejně jako sada kotoučů a desek Bosch. Začal jem tedy pátrat po alternativách. Na trhu jsou sady od výrobců jako Frenkit, A.B.S., NK, a další... Dle zkušeností z ruského fora je kvalita většinou špatná. Prachovky se rozpadnou po prvním roce, rozměr gumičky na vodítku je v porovnání s originálem jiný... Kontaktoval jsem Bosch, jaká že sada je na moje auto. Podle odpovědi mám hledat sadu Bosch 1 987 470 615. Skoro nikde se to sehnat nedá. Poptal jsem ji u velkoobchodů jako APM apod. Cena je 700,- bez DPH a dodání do cca 1.5 měsíce. Při pátrání po ruských fórech někdo zmiňoval, že existuje i jiná sada Bosch, konkrétně s číslem Bosch 0 204 104 308. Dle Bosch patří na Opel a Toyota, ale podle fotek vypadala úplě stejně jako ta co má Peugeot. Tato sada se dá sehnat celkem bez problémů a stoji cca 255,- s DPH. Zkusil jsem ji objednat s tím, že ji případně vrátím. Dole přikládám fotky. K mému překvapení, je naprosto totožná s tím co jsem měl ve třmenu (měřeno šuplerou). Další věc kterou jsem zjitil bylo to, že když jsem se rozhodl vodítka vyměnit, tak to co šlo prvně špatně ven, šlo opět špatně ven, ale to druhé, které jsem předtím vyndal normálně ze třmenu, teď ven nešlo taky. Z toho je jasné, že mazivo ATE Plastilube není vhodné na mazání vodítek s gumičkou. Horní vodítko bez gumičky bylo v pořádku i když jsem ho také namazal již zmíněným mazivem od ATE. Stará vodítka jsem tedy vyndal, díry na vodítka jsem vyčistil čističem brzd, vše namazal dodanou vazelínou v sadě (je bílá) a složil zpět. Po zkušební jízdě na dálnici je vše ok a volant při razantnějším bržděním při vysoké rychlosti již nekmitá. Tímto dlouhým příspěvkem jsem chtěl jen upozornit na dvě věci. 1. Kmitání při brždění nemusí hned znamenat špatný kotouč jak většinou lidé na různých fórech tvrdí 2. Samotný Bosch vyrábi stejné věci pod různým kódem se značně rozdílnou cenou. Co jsem našel na ruským fóru, tak tato sada pasuje údajně i na P 307 a Citroen Berlingo, ale pravděpodobně toho bude víc.
    1 point
  42. Jarin011

    Disky na novou 3008

    Tak dnes dorazili poklice na zimní plechová kola 17" jsem zvědav jak budou na voze vypadat
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...