Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 19.5.2019 v kategorii Příspěvky
-
Legendy 2019
gronholmm a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
3 points -
Kam na výlet v ČR
xSilver a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
3 points -
308 SW 1,2 PureTech Active Šindy73
Mikis a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Šindy 73 za téma
3 points -
Par fotek prvního dne na Legendách 2019
gronholmm a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
2 points -
Par fotek prvního dne na Legendách 2019
Weri 605 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
v prubehu tydne dam dohromady all fotky a hodim je sem. rajce? nebo? jeste jednou moc diky za nejen ucast ---skvely jste byli!!! @Pepito @gronholmm @BiFF @Marcel505 @MilanF1 @Ferry @MJSytic @Devils-night @PetrGTi6 @Ota @opron @SV 24 @306-Kubik-S16 a dále Terka 307cc , Peta 106 , Honza rcz , Honza 306kabro a 504coupe, Jirka 205cti , Pavel 309gti 16v dale Tomasovi z Renaultu a vsem klukum od Simek (Simca club) bylo to opravdu perfektní!!!2 points -
Základní informace
Klemoň a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Posledních pár hodin....................................... pak zatáhnu, zamknu a fertig.................2 points -
Co jste dnes udelali...
regius a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Od rána rozlítaný den. Po osmý jsem lezl na žebřík na střechu, v jedenáct odjezd na pouť do Letohradu, kde jsme měli po cestě spicha s kamarádkou, která nás pozvala v červnu na svatbu. Ve dvě návrat, rychlý oběd a šup na střechu. Ve čtyři měli přijet tchánovic, že pojedeme na pstruha do Polska do Spalony. Jeli jsme v pět, protože jsem dobíjel poslední prkna a ještě jsem to chtěl přikrýt plachtou, když má zítra pršet. Ve Spaloně nás chytla bouřka, u nás ani kapka. Teď si jdu zabalit batůžek a ráno po osmi měsících na šestou do práce. Ráno mě jebne.2 points -
Co jste dnes udelali...
trucker1245 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Fruktis za téma
Dneska jsme si dali vyslap na černou horu...dle map 6,5 km...pořád do kopce..a lesní cesta...sem tam asfalt...jeden brod.. No 30 kilo tlačit před sebou dá pěkně zabrat... Nahoře jsem si dal gulasovku, kolu a dzusik...a malem mě vomyli170 fuc... Cestu dolů lanovkou...obsluha naložila a vylozila kočárek...pěkný přístup...ochota... Ale celkově to za ty panoramata stalo2 points -
2 points
-
Kam na výlet v ČR
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele KoudaK za téma
2 points -
Par fotek prvního dne na Legendách 2019
gronholmm a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
a v manualu2 points -
Par fotek prvního dne na Legendách 2019
Rikic339 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
tvl asi kazdou lichou hodinu tancuje kankan , kolik ti je?2 points -
2 points
-
Vtipy
Zmatkař a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele FrantaCV za téma
Netrap se, pos....ý den den vypadá takto. Netrap_se_posrany_den_vypada_takhle1.mp42 points -
Co jste dnes udelali...
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Milane jenže takováhle oprava je reálná pro někoho kdo dělá ve fabrice kde se ty technologie používají kdyby to měl člověk nechat dělat tak se dostane přes cenu nového značkového brzdiče. To je levnější a efektivnější koupit průmyslově repasovaný díl.2 points -
Par fotek prvního dne na Legendách 2019
barenst a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
2 points -
Co jste dnes udelali...
Šalda zvýšil/snížil popularitu uživatele Milhausekkk za téma
Dnes jsem si dal budíček ve 3:20 hod protože se dvě svině rozhodly vykrást náš zahradní domek. Při páčení dveří to udělalo takový hluk, že to vzbudilo i sousedy, kteří zavolali policii. Svině se daly na útěk, díky tomu hluku a díky sousedce, která na ně křičela ze své ložnice, byli dva. Já spal jako zabitý, protože jsem v sobotu popíjel, vzbudila mě manželka, kterou to vzbudilo. Tímto vyjadřuji respekt policistům a jejich práci. Na místě bylo hned několik hlídek včetně psovoda, přístup naprosto profesionální. Svině chytli přes kopec ve vedlejší vesnici. Byl jsem paf z policejního psa, obrovský německý ovčák ale to chování a ten projev, uf!! Odpoledne jsem jel podepsat protokoly na policii a opravoval jsem škody1 point -
Jste se meli zastavit na promenade na obcerstveni:) Bylo tu pěkně...posledni víkend se vydařil jak počasím tak vyletama:) a hlavne vynikajici zmrzlinou v cukrarne, zítra směřujeme zpět do prahy...tak si skocime pro dortiky podle prvorepublikovych receptů...jako tak dobrej puncak jsem ještě nebastil:)1 point
-
Minisraz v podhůří Orlických hor = 18.4. 2015
Haryk zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
1 point -
Automatické rozsvícení světel
Jirka.budejovice zvýšil/snížil popularitu uživatele Dave_k za téma
1 point -
Díky 256 je moc malá, potřebuji aspoň 1 GB díky ještě jednou1 point
-
Tak jsem ještě našel origo třmen z auta od Olgojce co měl najeto 50000km tak jsem ho tam dal kolo netopí a až začne koupím nový,takže vyřešeno,uvidí se jak dlouho bude klid....1 point
-
Peugeot 5008 1.6HDi 82kW z Ria de Žambéra - Na zimních Sava Eskimo HP2, po STK, rozvodech a oleji
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Dík, ale neni ani umyto. Tak si na něho dávej pozor. Tři svišťata už stačí, ne?1 point -
1 point
-
Peugeot 406 BREAK 1.8 16V 85kW by Charlie 1
Charlie 1 zvýšil/snížil popularitu uživatele mjtwister za téma
To bude asi v háji těsnění pístku, které ho nevrací zpět. Měl jsem to samé. Pístek šel zatlačit bez problémů a vcelku zlehka a stejně kolo topilo. Po výměně těsnění a pístku, který byl v místě těsnění už i orezlý, byl klid. Udělaly mi to obě kola asi rok po sobě. Já po svých zkušenostech, když jsem se vydal cestou postupného repasu zadních třmenů, bych teď už šel radši rovnou do nového, protože ty repas sady... no jako všechno, prostě stojí za prd. A stejně ty zadní třmeny musím každý rok pravidelně rozhýbávat. Totálně mi stále zatuhává, resp se úplně zalepuje to horní vodítko, kov-guma. Po roce jsem vždycky rád, že to vůbec dám od sebe a znova namažu silikonovou vazelínou, případně Ate plastitube. A déle než rok to nedá. Nevím, co vydrží nový třmen A.B.S., jak dlouho bude "bezúdržbový" a už to ani zkoušet nechci. S tímhle autem už to doklepu a pro příště si repas vs nový hooodně rozmyslím.1 point -
Potkal jsem klubáka...
Zodiak zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
Tři se baví v hospodě. - Já se předloni potápěl v Rudým moři a viděl jsem tam americkou ponorku.- Americkou? prosím tě, jak jsi to poznal?- No přece vidím nápis US Navy, tak vím, né?- Aha. To já se vloni potápěl ve Středozemním a viděl jsem tam ruskou ponorku.- Ruskou? Jak jsi to poznal?- No, čtu nápis azbukou "KUTUZOV" Tak to vím, ne?Ozval se třetí: - To já se letos potápěl na Lipně a uviděl jsem policejní ponorku.- Jasně, byl na ní nápis Policie, že?- Ale ne. Já jim zaťukal na okno a oni ho otevřeli".1 point
-
Co jste dnes udelali...
regius zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
1 point
-
radu dám--nekupuj žádné bezp. šrouby--vyrobíš si tím problém do budoucna, šrouby pak nejdou povolit, protože v pneuservisu je někdo dorve, strhávají se kolíky na tom klíči k povolení atd. atd., aludisky se už tak nekradou jako kdysi1 point
-
Tady se zaregistruj a budeš mať.1 point
-
Vodítka brzdového třmenu Bosch
simek.honza@gmail.com zvýšil/snížil popularitu uživatele popest za téma
Zdravim, chci se jen podělit o zkušenosti co jsem teď musel řešit při problémech s brzdama. Začalo to tím, že přední brzdy při dobržďování začaly být strašně hlučné. Následně jsem zjistit, že když ve vysoké rychloti (cca 120km/h a více) prudčeji brzdím, tak se rozkmitá celý volant. Pátral jsem po netu a všichni psali, že to v 90% způsobují špatné přední kotouče. Jen podotýkám, že ty co jsem měl na autě (Brembo), jsem měnil před cca 2 lety a nejeto měly asi 30 tis. Koupil jsem tedy novou sadu i desky Bosch a namontoval je. Samotřejmě se ni moc nevyřešilo. Při brždění zase kmital volant. Jediné co zmizelo byl ten nepříjemný zvuk při dobržďování. Při výměně kotoučů jsem si všiml, že spodní vodítko třmenu (to s gumičkou) nešlo skoro vyndat. Namazal jsem jej tedy pořádně mazivem ATE Plastilube (AT 700015). Na druhé straně vyndat šlo, ale i tak jsem ho očistil a namazal stejným mazivem. U vodítka, které nešlo vyndat jsem si také všiml, že ta gumička co je uvnitř je zvláštní. Byla na jednom konci zvláštně roztažená. V podstatě tam vodítko nešlo ani strčit zpět, protože ta guma ze svého umístění pořád sjižděla. Rozhodl jsem se tedy, že zkusím sehnat ještě nová vodítka. Víc už pro to udělat nemohu. A teď to zajímavější. Přední brzdy jsou Bosch. Dle seviceboxu má opravná sada s vodítky kód: 443947 a sada jen s gumičkama 4427E2. Cena první je 4000,- a druhé 1000,-. Jinými slovy, sada dvu gumiček by mě stálal stejně jako sada kotoučů a desek Bosch. Začal jem tedy pátrat po alternativách. Na trhu jsou sady od výrobců jako Frenkit, A.B.S., NK, a další... Dle zkušeností z ruského fora je kvalita většinou špatná. Prachovky se rozpadnou po prvním roce, rozměr gumičky na vodítku je v porovnání s originálem jiný... Kontaktoval jsem Bosch, jaká že sada je na moje auto. Podle odpovědi mám hledat sadu Bosch 1 987 470 615. Skoro nikde se to sehnat nedá. Poptal jsem ji u velkoobchodů jako APM apod. Cena je 700,- bez DPH a dodání do cca 1.5 měsíce. Při pátrání po ruských fórech někdo zmiňoval, že existuje i jiná sada Bosch, konkrétně s číslem Bosch 0 204 104 308. Dle Bosch patří na Opel a Toyota, ale podle fotek vypadala úplě stejně jako ta co má Peugeot. Tato sada se dá sehnat celkem bez problémů a stoji cca 255,- s DPH. Zkusil jsem ji objednat s tím, že ji případně vrátím. Dole přikládám fotky. K mému překvapení, je naprosto totožná s tím co jsem měl ve třmenu (měřeno šuplerou). Další věc kterou jsem zjitil bylo to, že když jsem se rozhodl vodítka vyměnit, tak to co šlo prvně špatně ven, šlo opět špatně ven, ale to druhé, které jsem předtím vyndal normálně ze třmenu, teď ven nešlo taky. Z toho je jasné, že mazivo ATE Plastilube není vhodné na mazání vodítek s gumičkou. Horní vodítko bez gumičky bylo v pořádku i když jsem ho také namazal již zmíněným mazivem od ATE. Stará vodítka jsem tedy vyndal, díry na vodítka jsem vyčistil čističem brzd, vše namazal dodanou vazelínou v sadě (je bílá) a složil zpět. Po zkušební jízdě na dálnici je vše ok a volant při razantnějším bržděním při vysoké rychlosti již nekmitá. Tímto dlouhým příspěvkem jsem chtěl jen upozornit na dvě věci. 1. Kmitání při brždění nemusí hned znamenat špatný kotouč jak většinou lidé na různých fórech tvrdí 2. Samotný Bosch vyrábi stejné věci pod různým kódem se značně rozdílnou cenou. Co jsem našel na ruským fóru, tak tato sada pasuje údajně i na P 307 a Citroen Berlingo, ale pravděpodobně toho bude víc.1 point -
1 point