Hafity Odesláno 11. listopad 2025 Odesláno 11. listopad 2025 před 3 hodinami, PaKr napsal: a co pertinaxový karburátor? Tak s tím jsem se nesetkal.... Ale na tom Golfu GTi byly kotouče od toho Pertinaxu úplně do modrofialova.... Citovat
Medvěd Odesláno 14. listopad 2025 Odesláno 14. listopad 2025 Tohle potkal dnes v podvečer kamarád v italském Miláně Weri 605 a Péťa ohodnotil 2 Citovat
JVT Odesláno 14. listopad 2025 Odesláno 14. listopad 2025 Ahoj Pežoťáci Tak tohle vážně nechceš. Na vojně jsem jednou zaparkoval na několik dní, při výjezdu na odloučenou jednotku, mojí přidělenou skříňovou P V3Sku pod lípu. Celá pak lepila a studenou vodou to dolů nešlo. Nakonec jsme jí na dílnách přestříkali. Vojenské khaki barvy bylo dost. OK406 ohodnotil 1 Citovat
Péťa Odesláno 16. listopad 2025 Odesláno 16. listopad 2025 Hezký překlad: Dave_k, BubakGS, Pepito a 1 další ohodnotil 4 Citovat
Dave_k Odesláno 16. listopad 2025 Odesláno 16. listopad 2025 V 14. 11. 2025 at 19:37, Medvěd napsal: Tohle potkal dnes v podvečer kamarád v italském Miláně Nová Alfa Romeo Posrale. Péťa a ozzy56 ohodnotil 2 Citovat
Pepito Odesláno 19. listopad 2025 Odesláno 19. listopad 2025 Dnes jsme byli s přítelkyní na otočku v Praze a u Státní opery na Wilsonově ulici jsem si všimnul, že dva lidé v autě byli cca v každém desátém a v devíti z těch deseti byl jen jeden člověk. Asi je to běžné ve většině větších měst, ale až dnes jsem si toho všimnul. A to jsme tam stáli kolem 14 hodiny kdy byl silný provoz a auta v té zácpě doslova poskakovaly. Péťa a dýzl ohodnotil 2 Citovat
Dave_k Odesláno 19. listopad 2025 Odesláno 19. listopad 2025 Tenhle "trend" tu je několik let. Péťa a Pepito ohodnotil 2 Citovat
Veverka Odesláno 19. listopad 2025 Odesláno 19. listopad 2025 V Praze standard dýzl ohodnotil 1 Citovat
Weri 605 Odesláno 19. listopad 2025 Autor Odesláno 19. listopad 2025 No jooo.., když pominu fakt, že auto je můj pracovní nástroj, tak hromadnou to mám z domu 10 minut na bus a pak hodinu až hodinu 20 (záleží v kolik) na Eden, pak 5 pěšo + 5 bus mhd na teplárnu a opět 5 pěšo, a pak dojet zpět autem na základnu cca 10 minut (je tam dycky kolona) to je ve výsledku 1:35 - 1:55.. to se dá dojet i do Brno... autem to dám celý za 25-30 minut... (večer pak za 17) to je jako velkej rozdíl.. a věřím, že dost lidí to má podobně.. vem si jen, že jedu jednou za měsíc do Kbel.., když nás bude 1000 takovejch... Taky je to tim, že je rozkopanej Žižkov..., tak se to naskládá jinam ty auta.. přes Prahu (sever - jih) sou jen 4 cesty (tunel, Magoška, Žižkov a Spojka) a když jednu zavřou... hned se ty 3 ucpou.. Mě už to ani nepřijde.. Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 20. listopad 2025 Odesláno 20. listopad 2025 tak chapu prahu ale v koline to samy ze 2 velkych sidlist sice jezdi do Toyoty autobusy ale clovek najednou vidi jak z toho samyho sidliste odjizdy dalsich 70 vozu a v nich cca 70-100 lidi Citovat
Pe.Tr Odesláno 20. listopad 2025 Odesláno 20. listopad 2025 v autě mi nikdo nenaruší komfortní zónu Medvěd, Hafity, ozzy56 a 1 další ohodnotil 4 Citovat
ozzy56 Odesláno 20. listopad 2025 Odesláno 20. listopad 2025 tak na co to auto mám ?? abych jezdil se smradlavýma homeless a indiánama a chytil žluťáska ?? MHD jsem si za komančů užil do sytosti -- chci ještě využít dobu, kdy to jakžtakž na silnicích jede , za pár let bude mít auto každý a pak teprve nastane kino..., u nás ve vchodě je 8 bytů co nemaj fáro, až se ty partaje vymění a nastěhují mladí, tak o parkplac před domem budeme asi boxovat, bo mladí dneska 2 auta na byt... , jen u nás ve vchodě !! Citovat
Pepito Odesláno 20. listopad 2025 Odesláno 20. listopad 2025 Jako já to chápu že je to lepší než jízda MHD a mít svoji komfortní zónu, také jezdím v autě většinou sám, ale nějak jsem si toho nevšímal, až včera, když jsem stál u toho přechodu. Já jsem většinu života bydlel v malém městě a tam to tak vidět není. Také jsem většinou jezdil do práce na kole, ale chápu že ve větších městech je to jiné. Jinak se musím přiznat že mám tři auta. Rapida na běžné jízdy, Peugeot na výlety a srazy a s Fabií jezdí přítelkyně. Bydlet v Praze bych na tom nejspíš byl tak jako většina pražáků, ale vím že bych využíval elkoloběžku, kterou používám i tady v maloměstě. ozzy56 ohodnotil 1 Citovat
oddie Odesláno 20. listopad 2025 Odesláno 20. listopad 2025 Bydlím v Praze a úplně na pohodu používám MHD, hlavně metro. Už nějaký pátek je i metro kompletně pokryté signálem, takže lze celou dobu brouzdat po netu, před 10 lety bylo třeba si načíst stránky předem nebo ve stanici Elektrokoloběžku nepoužívám, bo se mi s velkým těžkým krámem nikam tahat nechce a kapesní ještě nevymysleli, ale občas jako nouzovku třeba při bouračce tramvají v hluchém místě jsem použil Lime, které nám tu teď pro změnu zakážou Autem jedu tak možná jednou do tejdne, když potřebuju něco převézt, a to buď brzy ráno, nebo večer, jindy to nemá smysl - bez provozu 30 minut a ve špičce o hodinu déle, hloupost... Pepito, Dave_k a Veverka ohodnotil 3 Citovat
BubakGS Odesláno 20. listopad 2025 Odesláno 20. listopad 2025 (upraveno) V Praglu nam taky radi zloutenka a dalsi parady ne? To je pak radost jet mastnou tyci. Pac jsem tam chodil do skoly, bydlel po pronajmech a leta i pracoval .... pokud mas kliku a mas bydleni, skolu, praci na metru pripadne na metru a kousek tramvaji (v casech studii jsem ze Strahova jezdival dokonce lanovkou z Petrina dolu na fyziku na Karlak) ... tak je to naprosto cajk ... jak ne.. tak jsi v prdeli tak jako tak.. ..a jezdis autem, bo jak pise @Weri 605 dostat se pres Prahu napric MHD je casove stejny jak jet autem do te obydlene zatacky u cesty na Viden. Nakonec jsem taky cca 3 roky dojizdel z Tabora do Prahy autem, pac mi to vychazelo casove stejne jako se j.e.bat pres celou Phu sem a tam .. a navic jsem bydlel ve svem byte..... Upraveno 20. listopad 2025 uživatelem BubakGS Citovat
sitler Odesláno 20. listopad 2025 Odesláno 20. listopad 2025 uprimne, co zacalo byt hnusne a v praze radit zloutenka a dalsi hnusy jsem z vlaku a metra presedlal do auta. Casove to je +- 10 minut, jezdim z prelouce na pankrac... rano je to od Cernaku po krizeni s prumyslovou oser v kolone, pak uz ok... BubakGS ohodnotil 1 Citovat
ozzy56 Odesláno 20. listopad 2025 Odesláno 20. listopad 2025 je velká výhoda na 7 měsíců vypadnout do lesů, kde tyhle problémy nejsou , ale jsou zase jiné, samozřejmě , být celý rok ve městě, asi zajdu na střelnici dát jednu ránu (staví se tu nejmodernější střelnice v republice), takhle se těším v zimě na jaro a na konec sezony taky, že budu v teple paneláku a nemusím nic robit Pepito a Milan+ ohodnotil 2 Citovat
MJSytic Odesláno 20. listopad 2025 Odesláno 20. listopad 2025 Červen 2025 Listopad 2025 Péťa a BubakGS ohodnotil 2 Citovat
Pe.Tr Odesláno 20. listopad 2025 Odesláno 20. listopad 2025 @MJSytic ja chtel koupi dalsi 70 mai A800S se zadni cam a vzdy cena do 3000,- a ted vsude okolo 4500,- , sfine Citovat
Veverka Odesláno 20. listopad 2025 Odesláno 20. listopad 2025 před 17 hodinami, Pe.Tr napsal: v autě mi nikdo nenaruší komfortní zónu Ani rychlík zprava? ozzy56, Dave_k, Pepito a 1 další ohodnotil 4 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.