Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. pavelu96

    pavelu96

    Moderátor


    • Body

      20

    • Počet příspěvků

      6 323


  2. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      12

    • Počet příspěvků

      24 449


  3. Weri 605

    Weri 605

    Vedení


    • Body

      9

    • Počet příspěvků

      5 522


  4. davidse

    davidse

    Uživatel


    • Body

      9

    • Počet příspěvků

      1 456


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 3.11.2025 Ve všech sekcích

  1. pavelu96

    Vtipy

    11 points
  2. 8 points
  3. MotoMoto

    Vtipy

    7 points
  4. Péťa

    Vtipy

    7 points
  5. Weri 605

    Ubytování + seznam přihlášených

    Joo dobrý.., nechci zase jezdit furt dokola.., je to drahý, neni to drahý je to blbej termín/dobrej termín lokalita naprd/a nenaprd. Vedení a hotel dalo prostě dohromady tento termín.. jestli to chcete pozdějš, tak to zorganizujte, ale vedení tam nebude.. I já zažila několik srazů, který měli velice hezkou účast.., dokonce i Vánoce v srpnu 2003 táhli, takže tím to asi nebude a nalejme si čistýho vína.. Celá doba se mění.. lidi se nepotřebují scházet, protože žvaní po sítích.. začínaj bejt líný a jejich životní styl je každej den kafe se zmraženým koláčem ze starbaxu za 350,-, ale pak žerou doma suchý rohlíky... a nemaj na "startovný".. Nemaj na členský a nemaj potřebu někam patřit, a když tak nejlíp všechno zadarmo a nikde nic nepodporovat nevytvářet a jen konzumovat.. Tímto děkuji naší kriminální ústředně za rozbor a požádala bych jí, aby se místo dalších rozborů rači soustředila na banner, kterej furt nemám a přihlášku na sraz.. @Medvěd - díky za info a určitě velký pozdravy a ️️️
    7 points
  6. ozzy56

    Vtipy

    6 points
  7. davidse

    Vtipy

    5 points
  8. davidse

    Vtipy

    4 points
  9. Péťa

    Vtipy

    3 points
  10. Medvěd

    Ubytování + seznam přihlášených

    Teď jsem s Petrem mluvil a je to jak jsem předpokládal (teda lepší než jsem čekal, ale ve vztahu ke srazu je jeho účast momentálně nemožná) Více určitě napíše on bude-li chtít se o příčinách šířit, já k tomu mandát nemám
    3 points
  11. No asi to vyjde ale v jakém počtu ještě nevím....
    2 points
  12. MJSytic

    Ubytování + seznam přihlášených

    Pořeším dle Radkovo instrukcí. Mail nepřišel žádný. Ale to nevadí. Objednávku tam vidím, takže v klidu Mimochodem, bude možnost převzít na srazu objednávky z e-shopu?
    2 points
  13. Radek Hurvajz

    Ubytování + seznam přihlášených

    Tak objednavku maš u sebe v profilu ne? A čislo objednavky by mělo stačit jako VS, a SS je 1125 https://www.peugeot-club.com/clients/orders/ To mě přivadí k dotazu, proč mam u své objednavky stále status NEUHRAZENA??
    2 points
  14. Dave_k

    Nápisy a znak na kufr

    @adam194 máš SZ
    2 points
  15. na 18. budu stíhat
    2 points
  16. Pepito, samozřejmě v 18:00.
    2 points
  17. Mojo2

    Čim umýt čelní sklo

    tak s odstupem musim rict, ze se mi ten K2 Čistič zamlouva. Zatim okno stale bez velkych smouh a vypada, ze i nejakou dobu vydrzi ciste
    2 points
  18. A mám tedy přijet na 18:00 nebo na 19:00? Abych tam neseděl hodinu sám.
    2 points
  19. No, asi by to šlo..
    2 points
  20. Radek Hurvajz

    Dostalo mě do kolen :)

    Některý lidi jsou holt rozbitý, nenaděláš nic. Nejhorší je že rok od roku jich je stále víc a víc. Prostě nějak ta populace degeneruje.
    2 points
  21. Veverka

    Ubytování + seznam přihlášených

    Jj, my 3 Veverky jedeme k vám, jen přihlašování nestíhám, zítra je na to taky den, tak přihlášený už snad budem...
    2 points
  22. Weri 605

    Ubytování + seznam přihlášených

    Jako jooo.., jestli to bude skladem.. předem hlásám, že rámečky mám už jen stříbrný a na motorky.. Napiš mi asi rači na waap co bys rád...
    1 point
  23. Weri 605

    Znovuzrození pražských minisrazů ZASTÁVKA U SRUBU :)

    Jde: ChouLu, Schreek, Milda, Já, reklama, Vev.in , patt 7 Nejde: MJ, jarokare 2
    1 point
  24. Milda 25

    Znovuzrození pražských minisrazů ZASTÁVKA U SRUBU :)

    Jo dorazím
    1 point
  25. 1 point
  26. Schreek

    Znovuzrození pražských minisrazů ZASTÁVKA U SRUBU :)

    Dorazim
    1 point
  27. ..na 18:00 se tam snad taky dohrabu .. plus minus ...
    1 point
  28. Já myslím že sraz bude od 18, je možný že přijedu třeba o půl nebo 18:45, záleží jak vypadnu z práce a jaký bude provoz.
    1 point
  29. Když bych jel rovnou z práce tak na 19:00 bych to 6. 11. dal. Takže jo.
    1 point
  30. Medvěd

    Ubytování + seznam přihlášených

    Nemůžu za PetaV mluvit, ale vzhledem k okolnostem co jsou mi známy tak to tentokrát asi nedopadne Nicméně ho zkusím prozvonit a zítra dám vědět
    1 point
  31. Vena garážmistr

    Ubytování + seznam přihlášených

    Dovolím si taky trochu přisadit k termínu. Když šéfová operuješ že: "" 1. advent rodiče s dětma = rozsvěcení stromů atd.. kolem 5. čerti.. kolem 12. večírky vetšinou pro zaměstnaný v práci "" kolik rodin s dětma tam máš teď přihlášených? A s dovolením kolik rodin s dětma tak malýma aby je tyhle záležitosti zajímali (rozsvěcení stromu + čerti s Mikulášem) nehledě k tomu že všichni ty sluníčkový odborníci tvrdí jak dětská psychika trpí pokud je rodičové vystaví návštěvě čerta a Mikuláše je tady celkově aktivních tak jakože jezdí na takovéhle akce? A pro lidi který jsou zaměstnaný ve firmách tak u těch je to pak na jejich nastavení priorit. Jestli chtějí být na firemním večírku nebo večírku klubovém. Ale na mém názoru nezáleží neb jsem ve vedení jen do počtu a srazy nevyhledávám.
    1 point
  32. Radek Hurvajz

    Ubytování + seznam přihlášených

    Já bych se z dovolením taky chtěl jen překulit přes vánoce
    1 point
  33. ChouLu

    Výměna trakční baterie 3008 PHEV r.v. 2021

    Využitelná kapacita baterie není 100%, ale pouze nějakých 75-80% a to je z toho důvodu, jak baterie časem degraduje a snižuje kapacitu, tak si SW sahá na zbytek kapacity baterie tak, aby vypadalo, že má dlouhou životnost.. proto mohou garantovat 75% po 8 letech, ale musíš počítat s tím, že těch dalších 20-25% už máš taky KO.. tzn že degradace není 25% ale až 50%.. ale takto to mají všíchni, ne jen Stellantis. To aby jsi mohl nabijet na 80-90% slibuje Stellantis roky, ale furt se k tomu nemají.. jediné funkční řešení je chytrý wallbox, který si dokáže s autem vyměnit informace a blokne ti nabijení při nastavených procentech
    1 point
  34. ChouLu

    Výměna fap+nox

    Čištění u 1.5 nic neřeší Tipuji že máš zavadu P20EE, což je nízká učinost systému denox, který může a nemusí být způsoben trojkobem kat/fap/scr Problém v něm bývá to, že se opotřebuje právě SCR katalyzátor a poté dochází k výše uvedené závadě, ale tuto závadu může způsobovat mnoho věcí.. od špatných výfukových ventilů, přes zakarbonovaný chladič EGR, ucpaný nebo poškozený vstřikovač adblue až právě po SCR kat. Nikdy tam není problém s tím, že by FAP byl ucpaný.. takže vypláchnutí nic neřeší, ale naopak ještě více poškozuje SCR. Jinak je to aktuálně investuce okolo 47t za origo kat a cca 5t za vstřikovač Druhovýroby většinou nedají půl rok až rok a chyba je zpět... Většinou to řešíme deaktivací SCR/ADblue
    1 point
  35. Péťa

    Vtipy

    1 point
  36. ozzy56

    Vtipy

    1 point
  37. pavelu96

    Vtipy

    1 point
  38. Milan+

    Co jste dnes udelali...

    Včera jen o vycházce na pn,jen za dopoledne, ostatní kamarádi v práci
    1 point
  39. Péťa

    Vtipy

    1 point
  40. Medvěd

    Vtipy

    -1 points
  41. ozzy56

    Vtipy

    -1 points
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...