Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 7.9.2025 Ve všech sekcích
-
Péťův Netopýr
radim.1008 a 5 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Servisman říkal něco o motorku. Asi ho má na dílně, když si docela věřil, že to zítra ráno opraví a já do Ostravy odjedu Netopýrem Rozhodně to nijak nesouvisí s typem pohonu, tohle se může stát každému autu s elektronickou parkovací brzdou.6 points -
Modely autíček
OK406 a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Béďa za téma
5 points -
Péťův Netopýr
Hafity a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
I elektroauto je jenom technika, co prostě někdy může vykazovat poruchu. Obecně si ojeté auto musí na nového řidiče zvyknout a většinou jdou první týdny po koupi ojetiny spojeny s častějším výskytem poruch - časem si vše tak nějak sedne Buď rád, že Tě Tesla dovezla z Moravy až domů a žes nemusel řešit odtah nebo servis někde tam - tohle bude ptákovina za pár bankovek, přeju Ti, ať si to všechno co nejdřív sedne4 points -
Dostalo mě do kolen :)
OK406 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
4 points -
Dostalo mě do kolen :)
OK406 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
4 points -
3 points
-
Kam na výlet v ČR
Pepito a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele KoudaK za téma
Start mého drobka na dnešní traktoriádě v Meziboří. VID_20250907_115400.mp43 points -
Co jste dnes udelali...
Dave_k a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele petrinza za téma
Dnes úžasný den. Dopoledne Betánie za Jordánem, místo, kde byl údajně pokřtěn Ježíš. Stáli jsme u Jordánu, teď je to spíše větší potok, a hleděli na Západní břeh přes izraelskou hranici. Bylo to asi 10 metrů daleko pod dohledem jordánských pohraničníků. A pak Mrtvé moře. Důkladná kontrola nás, zavazadel i auta při vjezdu do resortu. Láhev vína, kterou jsem včera sehnal, musela zůstat v autě. Tak bohatý oběd a pak koupání v Mrtvém moři. Přátelé, kdo to zažil, mi jistě dá za pravdu, že jde o nejhorší koupací zážitek. Teplota vzduchu 38 st.,moře ještě teplejší, neosvěží. Plavat se v tom nedá a je příšerné, dostane-li se ta voda do očí. Zbytek odpoledne probíhá v hotelovém bazénu. Evropanů je tu po skrovnu. Parta Filipínek a převažují místní a z okolních států. Holkám kouká z plavek jen obličej, jsou-li v páru s přítelem/manželem, často se pouštějí do řeči. Kde je Česká republika má ponětí málokdo. Ale na druhou stranu víme, že krásnou dovolenou bychom si třeba mohli prožít v Saúdské Arábii. A malí arabáčci se zájmem pokukují po strejdovi, který láme už třetí točené pivo.3 points -
Co jste dnes udelali...
radim.1008 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Zase nepřeháněj 8cm ano, ale beton není potřeba, když se udělá dobře kufr a na dno pod štěrk geotextilie (já dával staré koberce, ty také fungují). Jezdí mi po tom naložené V3Sky a zámkovka drží.3 points -
Dostalo mě do kolen :)
Rikic339 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Zasměji se tomu, co jsi poslal ty a pochválím jim to. Protože to je jednoznačně fake a nebudu kvůli tomu zastavovat. Ta fotka od pepita vypadá na první pohled věrohodně, jestli je ve skutečnosti vidět, že to je vtípek, pak v pohodě. To je stejné, jako když se děti na rybníku naoko topí a baví se tím, že je někdo běží zachraňovat.3 points -
Kam na výlet v ČR
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele KoudaK za téma
2 points -
Z berlinga partnera
pavelu96 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
@kpe myslím že tvůj příspěvek po šesti letech už nepomůže. Pokud chceš někde odpovědět a pomoci, tak si zkontroluj datum, takovýhle tahání kostlivců není úplně dobrý, pokud to teda nenavazuje na nějaký současný problém, ale to není tenhle případ.2 points -
Registrační značky na přání
pajik999 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
2 points -
Co jste dnes udelali...
Charlie 1 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
zámkovku bych teda do dilny nechtel, nejde z toho dostat mastnota a ruzne dalsi skrvny vytvořené auty2 points -
Co jste dnes udelali...
Charlie 1 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Milan+ za téma
2 points -
Co jste dnes udelali...
regius a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele petrinza za téma
V Ammánu je 32 stupňů, slunce zběsile pálí. Je to zase město nápodobně žádnému jinému. Přiletěli jsme ve tři ráno, z auta "Renault Duster nebo podobné" se vyklubal starší čínské SUV GT4. Do svítání jsme v něm přespali, pak dojeli k hotelu, abychom si tam uložili zavazadla, ale rovnou nás bez příplatků ubytovali. Vyrazili jsme do terénu, nechodili asi 8 km, viděli vyhlášenou ulici Rainbow Street, římské divadlo (větší jsme snad ještě neviděli a Citadelu. Po noci na cestě a půl dní na procházce jsme zapadli na pokoj a uvidíme, jestli se ještě později někam vypravíme.2 points -
Modely autíček
Milan+ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
2 points -
Tak to bude mít luxus, fakt dobré soukromé koleje. Kámoš tam dělá vedoucího údržby, je to taková místní legenda, je tam od rekonstrukce, nedávno jsme měli prohlídku navazujících objektů. Má to budoucnost. Jinak příjemné podniky v přízemí a donedávna dávali ve dvoře letní kina. Dobré jídlo a pití, příjemné sezení, dobré tituly. XXL Ostravu nepotřebuje, to jsou fakt lokality mimo město a městské obvody. Ostravská univerzita je centrum, Hladnov (část Slezské Ostravy vedle řeky Ostravice) a Mariánské Hory. Vše pěšky nebo 2-4 zastávky MHD. Když tak zavolej Ostrava je moje město.1 point
-
mam stabilku,štěrk 4-8 a dlažbu 6cm no problem Chodníky mam 4 cm a no problem….1 point
-
Tohle by šlo: https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/auto/nahrada-za-elektricke-citigo-na-obzoru-skoda-odhalila-fesny/r~1c41fbf48be811f0b689ac1f6b220ee8/1 point
-
Kam na výlet v ČR
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
@Radovanek Stěhuji mladého na kolej (Kampus Palace), nastupuje na OSU. Proto jsem tady řešil MHD (a pořád nevyřešil)1 point
-
P407 diag code P1335 - neznama poloha vackovych hridelu
longstarr zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
1 point -
Z berlinga partnera
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
To nebyla kritika, spíše rada. A tohle s tímto určitě nesouvisí, to jsou jabka a hrušky.1 point -
Dostalo mě do kolen :)
zbynek..s zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
1 point -
Nebo ho nafoť,může se hodit na druhou stranu. Je to jen na dva šroubky.1 point
-
1 point
-
Péťův Netopýr
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
To začalo celkem brzo teda. Tak snad to bude jen taková malá první drobnost.1 point -
Jedna fotka z dneška "pro pobavení", i když já se nebavil: Pátek a sobota jsem byl u Moravské Třebové. Cestou zpět jsem zastavil (automaticky se aktivuje parkovací brzda) a když jsem chtěl odjet, tak se pravé kolo neodbrzdilo a auto psalo chybu parkovací brzdy. Párkrát jsem to zkusil a nic Tak jsem volal servismanovi, ten byl v Polsku na letišti a poradil, ať udělám restart celého systému. Pak se auto odbrzdilo a jel jsem. Cestou na dálnici za Vysokým Mýtem jsem stavěl na benzince na WC a auto při odjezdu v pohodě odbrzdilo. Když jsem vysazoval kamarádku v Hradci Králové, tak opět stejný problém, restart nepomohl, ale pomohlo párkrát prostřídat P a D a chytila se. Cestou domů jsem měl ještě několik zastávek a bylo to jak kdy. Ale vždy pomohlo prostřídat P a D. Dnes ráno jsem to šel vyzkoušet a brzda je zablokovaná a už nepomohlo nic. Takže komunikace se servismanem, ten už byl na trajektu a na cestě domů s dalším autem. Domluvili jsme se, že se na to po příjezdu podívá, protože v pondělí po obědě odjíždím do Ostravy. Že si pro Netopýra v pondělí v 6:30 dojede s vlekem. Navrhl jsem mu, že ho nechám doručit odtahovkou před dílnu, ať se nezdržuje ještě přepravou nepojízdného auta, když už asistenci mám v pojistce. Pochopitelně byl rád a teď na něj auto čeká před dílnou.1 point
-
206 zrkadlo
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Kdyby jsi hledal tak najdeš návod, myslim že to bude uplně stejný, akorát čísla drátů budou nejspíše jiný, ale to jde dohledat., BSI s tím jako taková nemá co dělat, stačí to připojit a funguje.1 point -
3d tisk by nepomohl?1 point
-
1 point
-
Nějaký test, kolik lidí zastaví? Úplně to nechápu, asi by mě dost naštvalo, kdybych kvůli tomu zastavil a běžel mu pomáhat.1 point
-
1 point
-
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
Pagvelius zvýšil/snížil popularitu uživatele MJSytic za téma
1 point -
No VW žádnou pumpičku neměl.... Zalilo se naftou, nastartovalo, chvilku to byly brambory a pak už dobrý.... Teda s čerpadlem Bosch.... S Lucasem to bylo občas lano....-1 points