Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 26.2.2025 v kategorii Příspěvky
-
Co jste dnes udelali...
BubakGS a 5 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele sitler za téma
tak ona kobliha nebude zdrava tak nejak z principu6 points -
Co jste dnes udelali...
OK406 a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Co se různých reklamních sdělení typu Náš chléb, naše pečivo, náš jogurt apod. je BEZ CHEMIE tak zrovna na těch studenti VŠCHT na našich výjezdech ukazují už žákům na základce jak je takové tvrzení nesmyslné. CHEMIE je prostě základem naprosto všeho kolem nás, chleba bez chemie je proto naprosto nereálný a tudíž NESMYSL (o jogurtu ani nemluvě). Tolik krátký vhled řidiče z chemické VŠ - a už dám pokoj5 points -
Co jste dnes udelali...
dýzl a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
Už jsem dva sežral a jsou luxusní. Poláci to mají jako národní pochoutku a něco hnusnýho by nekupovali po krabicích. U nás v lidlu dáš 10,- Kč za kus a marmelády v tom je sotva 1/5 proti těm z Polska. @Milan+ Nenutím ti je, jez si co chceš @Medvěd ano mám to 11 km do Polska a 20 km do Německa, stačí si vybrat5 points -
Co jste dnes udelali...
OK406 a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
5 points -
307 SW - Automat opět automatuje
Hafity a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
@VojtouNerCZ Tvůj den musí mít nejmíň 30 hodin a to ještě nespíš4 points -
Registrační značky na přání
Pagvelius a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
4 points -
Žárovka H1 na H7
davidse a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele JVT za téma
Zdravím, tobě nehrozí koupě další sady žárovek, ale jiného světlometu. Oba světlomety musí být shodné. Toto řeší homologace. Já bych se vrátil do servisu kde jeden světlomet "odborně" vyměnili a reklamoval tuto službu.4 points -
Zjištění výbavy podle VIN
OK406 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
OK406.pdf3 points -
Registrační značky na přání
Pagvelius a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
3 points -
Fotím, Fotíš, Fotíme
zbynek..s a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Goldinka za téma
3 points -
Co jste dnes udelali...
Klemoň a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
Ale prosím tě, bez chemie by ses ani nevysral2 points -
307 SW - Automat opět automatuje
BubakGS a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
2 points -
Dobré restaurace, kde se najíst (tipy)
Milan+ a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Ne, kdybys viděl ten cvrkot a to úzké a točité schodiště po kterým musí Xkrát za směnu vyběhnout a zase seběhnout, myslím si, že bys je obdivoval taky Jinak hospody s obsluhou nahoře bez byly a myslím že taky zmizely v první polovině devadesátek. Jednou jsem dostal nápad v takovém podniku něco oslavit s kamarády a nějak jsem se Ti tam dobře necejtil. Jsem rád, že jak rychle se objevily tak rychle zase zmizly, všechno má mít své2 points -
Dobré restaurace, kde se najíst (tipy)
pavelu96 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Dnes jsem poobědval v Zámecké restauraci v Roudnici nad Labem. https://zamecka-restaurace.cz/ Jedl jsem tam už několikrát a vždy je to sázka na jistotu. V letní sezóně obdivuju servírky, které obsluhujou zahrádku i restauraci, která je ale v patře Pochutnal jsem si tedy na kuřeti v jogurtu s indickým kořením a americkými brambory a zapil to švestkou od BERNARDA. Za celý oběd nsem platil asi 220 Kč, což mi přijde jako rozumný obnos2 points -
2 points
-
2 points
-
Přání k narozeninám...
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
Děkuju eště jednou všem za připomenutí, že sem zase o rok moudřejší.. eště tak dva a budu jak děd vševěd...2 points -
TATRA T815 - velké auto pro velké kluky
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele sitler za téma
815 je sice legenda, ale bohuzel, doba se posouva. Nutno ale rict, ze nova Terra a Force jsou pomerne obstojnymi nastupci, ktere uz se proverily v realnem nasazeni.2 points -
2 points
-
Registrační značky na přání
pajik999 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
2 points -
Registrační značky na přání
pajik999 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
2 points -
Modely autíček
OK406 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
Nefunguje stropne osvetlenie pri otvoreni dveri
VojtouNerCZ zvýšil/snížil popularitu uživatele chuck11 za téma
Jednoduše podrž prst na tom nápisu OFF (na stropě) a osvětlení se ti zpět aktivuje, při dalším podržení ho zase deaktivuješ zpět na OFF pokud budeš potřebovat.1 point -
Partner 1,5 HDi - dynamický interval výměny oleje?
machulda zvýšil/snížil popularitu uživatele P607Olda za téma
Měli jsme už asi 20 Partnerů a nyní asi 6 nebo 8. Tento pracovník je u nás už asi 30 let, že by zrovna dostal chuť na courání? Pracuje, jak musí, je fakt, že dělá několik objektů za směnu. Dosavadní Partnery nám jezdí přes 400 t. Projektant objede např. 12 objektů, u každého postojí 20 minut... Nejsme otroci aut, zatím... Nevím, jak budeme nabíjet, když se jedná o stavební objekty bez elektřiny, ve chvíli projektu je to holá louka nebo příkopa. No netahejme se za slovíčka, uvidíme, zda v motoru je nějaký vestavěný prů.er.1 point -
Jen taková úvaha... I když jezdíte delší trasy, opravdu tam auto potom celou směnu stojí na místě? Jestli chapi pak na místě necourají pro drobnosti do vedlejší ulice. Jednomu dojdou cigára, další potřebuje hřebíky, třetí dostal chuť na pivko...... A ono je z toho pak 10 studených startů za směnu a jednotka zkrátí interval výměny....1 point
-
Dali ti tam světlo, co tam nepatří. A žárovky už se stejně vozit nemusíš, není to součást povinné výbavy. To je to poslední co by mě trápilo. Hlavně pokud je to H1 na dálkový. A žárovku nenahradíš. Protože světlomet je konstruovanej pro tu jednu správnou žárovku.1 point
-
TATRA T815 - velké auto pro velké kluky
OK406 zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
No jo no holt už některý z nás dost pamatujou. Vím že některým se to líbit nebude ale dnešní auta nedaj to co dávali 815 nebo i 148 a to jak časově tak kilometrově a hlavně na tyhle mašiny dneska nejsou kočíšové však ko patnáctku jezdil tak ví a není třeba dlouze rozebírat.1 point -
Fotím, Fotíš, Fotíme
zbynek..s zvýšil/snížil popularitu uživatele Goldinka za téma
1 point -
1 point
-
1 point
-
Registrační značky na přání
zbynek..s zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
1 point -
Registrační značky na přání
zbynek..s zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
Olej v převodovce
No.cz.Rapl zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
a to není všechno--třeba u chladící soustavy už není výpustný ventil , byl zpravidla na chladiči, takže se musí někde rozpojit okruh, třeba u 406 je to super u spodní hadice k chladiči--to abys koupil hadici i chladič, bo kdo ten plech jednou rozpojí, už nikdy nesloží tak, aby to neteklo , přitom by stačilo nechat nátrubek na chladiči a SK pásku... starší mechanici pamatují doby, kdy se ještě uvažovalo selským rozumem, třeba baterka se dala vytáhnout za 2 minuty z auta, dneska musíš jít na školení a pak tím zadrbeš 20 minut , počítám, že brzy se olej v motoru bude měnit tak, že se auto otočí kolama nahoru1 point