Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 19.11.2024 Ve všech sekcích
-
Hudební koutek
OK406 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
@rhinos, Aerosmith už bohužel neuslyšíš. https://www.idnes.cz/kultura/hudba/aerosmith-steven-tyler-koncerty-turne-konec.A240803_145306_hudba_vajo Jinak jsem byl na spoustě koncertů, např. AC/DC, Bon Jovi, Def Leppard, KISS 3x, Queen+ Paul Rodgers, Phill Collins, Scorpions.. A z Českých a Slovenských: Pražský Výběr (v roce 1987 v Šumperku na zimním stadionu kde jsem dostal pendrekem když nás po koncertě rozháněli fízlové), Olympic, Blue Effect, Framus Five, Abraxas, Katapult, Turbo, Elán, Tublatanka, Citron, Kern.. Pražský Výběr jsem viděl ještě v Krnově v Kofola klubu a teď 27.9. 2024 v Šumperku a jsou pořád SUPER.4 points -
Hudební koutek
OK406 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele BubakGS za téma
@Pepito ...mě přivodíš depresi, jsi vyjmenoval celé moje mladí..... Ještě bych přidal z těch lokálních Motorband, Harlej, Alkehol, Doga, Keks, Vodovod, Traktor, Vysáče, Tři Sestry, Fixu.....3 points -
Hudební koutek
OK406 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele BubakGS za téma
@pavelu96 ...clovece, uz asi zacinam byt starej.... ..tak jeste do klubu kde je max 150 lidi na nejakej rokec nebo unplugged .... ale monster akce uz me s.e.rou.... ... moc cloveku na jednom miste a muziku si nevychutnas.... .. jo byl jsem treba na Floydech na Strahove (famozne nazvucene), na Metallice, Dream Theatre, Ironech.... ..ale uz me to nebavi... Kvalitni sluchatka nebo v aute, kdyz jedu sam....3 points -
2 points
-
Hudební koutek
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele rhinos za téma
jj úplně stejně jsem to psal kámošce. Není to Chester ,ale není to vůbec špatný. Už jsem si stáhl i album do telefonu a poslechl. A celkem fajn. Nějaké dvě tři písničky pro mě na první poslech docela TOP. A většinou se mi časem začnou líbit i jiné A já bych na ně i šel.... CHtěl jsem Nirvánu...no to bych stejně nikdy nedal. Aerosmith...to už taky nedám. Ale Linkiny bych asi ještě zvládl2 points -
Hudební koutek
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele BubakGS za téma
Linking jsou zpatky.... ..jasne Chester Bennington to neni, ale Emily Armstrong je za me dost dobra...2 points -
308 black Pearl žeby 330mm brzdy ?
Zabak22 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
hlavně je to fšecko málo vyzkoušené, některé věci přímo proti logice (ta vana třeba), neschopnost rychle změnit vadný kus (měrka oleje), prostě jako by někdo rozhodl o nové, nevyzkoušené technologii s tím, že testovat budeme na zákaznících a tím ušetříme , nevím, jsem obyčejný plebejec, ale ve výsledku se z vynikajících dýzl motorů a průměrných benz. motorů stal šrot, který nikdo nechce2 points -
2 points
-
Rozvody 1.5 blueHDi - zkušenost!
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele ChouLu za téma
P20EE.. po tom co vyměníš fap, nox, nádrž a milion věcí kolem motoru, tak zjistíš, že celý problém je ve ventilech, na které se lepí karbon a nedovírají Takže palice dolů... už jsem jich pár dělal a zrovna levná sranda to není A pokud ti praskne řetízek a řeší se to v záruce, tak některá DAM čísla vozů se řeší rovnou vč. výměny ventilu1 point -
Hudební koutek
OK406 zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
@BubakGS to můžu i já. Harlej, Alkehol, Doga, Traktor, Tři ségry...1 point -
@BubakGS můžeš vyrazit na Rock for People, myslím že 14.6.2025 budou v Hradci Králové1 point
-
špatné starty
VojtouNerCZ zvýšil/snížil popularitu uživatele Roman Bazi za téma
Ještě můžeš dát do benzínu čistič vstřiků. Už mi to také párkrá pomohlo se starty a s lepším chodem motoru u aut jen na benzín. Fiat a 306.1 point -
mám CD Uriah Heep někde do 1976, to hráli super , pak už to nějak nebylo ono , stejně jako Led Zeppelin --ty začátky byly boží, jak se začali hádat byl konec s hudbou , ale tohle je individuální, jako krása1 point
-
Ono, celkovo mi to príde tak, že niekto prišiel a nariadil tam nejakú hlúposť. Všetci ho od toho odhovárali, ale on povedal: „Ja to platím.“ A ostatní na to: „No tak dobre.“ Výsledkom je: vaňa na 1,6 1.5 HDi, sitko v turbe, rozvody v oleji, atd atd1 point
-
starou trubku můžeš řezat co 10 centimetrů, abys ji lehce demontoval--stejnak ji vyhodíš..., na nové si můžeš udělat spoj kde potřebuješ, protože novou origo trubku tam většinou dostaneš těžko , bo se montují na lince ještě když tam není agregát..., vyměnil bych i tu druhou přední, bo bude shnilá taky1 point
-
Nový Peugeot 5008
Rikic339 zvýšil/snížil popularitu uživatele pavelu96 za téma
10300 € rozdíl oproti 1.2 je taky na zamyšlení1 point -
1 point
-
Realita je takova, ze u s takovouto "antikorozkou" to auto prezije svoje moralni zastarani, tzn nejakych 8-10 let uplne v pohode. Pak uz je z pozice vyrobce davno, davno na vymenu. A lepsi antikor = o hdne vyssi naklady na vyrobu = mensi zisk. A cenu na tom nezvednes.1 point
-
ale jinak je to dobrý motor HDi dvoulitry skončily typem RHZ a jednašestky 8 ventilovýma motorama bez močoviny, pak už Amen, tma1 point
-
Rozvody 1.5 blueHDi - zkušenost!
dýzl zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
Jasně ale tohle přece není to proč jsi si koupil nové auto za statisíce. To chceš říct že se vracíme do dob stodvacítek kdy se po letech čekání na novou ještě než jsi začal jezdit udělal pologenerálku a DODO jsi vychytávky aby to auto fungovalo ? Já pořád žiju v domnění že je 21 století a že když si za svoje několikrát zdaněné těžce vydělané peníze koupím NOVOU věc v hodnotě víc než ročního výdělku takže mám nárok na to aby to fungovalo na 100% a ne že abych takovou věc udržel při životě tak opět hrábnu pro nemalý peníz do kasičky a nechám na tom dodělávat různé časem a praxí vyzkoušené modifikace. Auto má přece sloužit Tobě a ne že Ty budeš sloužit autu jako jo beru to že si někdo jako Ty nechá dodělat bufíka ještě bych jako drobný ústupek uznal to že budu měnit olej častěji než vyžaduje tovární předpis a že budu aditivovat naftu když už ne rovnou tankovat aditivovanou ale tím z mého pohledu ústupky pro delší životnost musí končit.1 point -
to máš velkou pravdu, bohužel na to, co bychom jako zákazníci rádi zaplatili se nehraje..., místo toho, abys sis v konfigurátoru mohl vybrat třeba : lepší antikorozní úpravu, zabudovanou dash kameru , atd. atd., musíš zaplatit kraviny, které nějací idioti nařídili údajně kvůli bezpečnosti provozu, nebo ekologii, avšak velká většina řidičů je hned po startu vypíná..., tahle nepochopitelná rozhodnutí jsou symptomem dnešní doby, bohužel, a tak tu žijem včera jsem se dočetl, že za 4 roky tady budeme mít platy jako v Dojčlandu, tak super zpráva1 point
-
99% špatná kostra, otázka kde. takže jít po drátech a hledat, většinou to v takovém stavu bude už viditelně špatně. Začal bych ve světle u hlavní žárovky.1 point
-
O stave batérie by mohli pomôcť aj údaje o hodnotách napätia namerané bežným voltmetrom (spracované z informácií na webe). Napätie na autobatérii používanej viac ako 18 mesiacov: 14,4 V - 13,6 V – Napätie počas dobíjania alternátorom auta. 13,1 V - 12,6 V – Napätie tesne po plnom dobití nabíjačkou; Napätie pri staršej batérii klesá po nabití rýchlejšie a do nižších voltov ako pri novej batérii. 12,6 V - 12,2 V – Napätie, ktoré sa ustálilo po 8-12 hodinách po nabíjaní bez toho, aby batériu vybíjal nejaký spotrebič el. energie v aute (je odpojená); Nižšie napätie = horší stav batérie. Takáto batéria však môže v poriadku štartovať. Neuškodí batériu s nižším napätím dobiť. 12,2 V - 12,0 V – Ak batéria vykazuje takéto napätie, treba ju nabiť; Ak klesne na takéto napätie po 8-12 hodinách po plnom nabití bez toho, aby ju vybíjal nejaký spotrebič el. energie v aute (je odpojená), tak sa jej životnosť chýli ku koncu. 12,0 V - 11,5 V – Ak klesne napätie do tejto oblasti samovoľne po nabíjacom procese, jedná sa už o starú batériu. Je možné, že má prerazený článok. V prípade, že je isté, že batériu nevybíjal žiaden spotrebič v aute (batéria bola odpojená), odporúča sa kúpiť nový akumulátor. 11,5 V - 10,5 V – Ak batéria samovoľne bez záťaže (odpojená) klesne na túto hodnotu, je zlá. Treba ju vymeniť. 10,5 V a nižšie – Batériu treba vymeniť za novú. V prípade, že je istota, že batéria je v poriadku (ak je odpojená, napätie po nabití za 8-12 h klesne max. na 12,0 V), tak je nejaký vodič v aute v skrate (buď skrat ešte pred poistkami, alebo je to len nízkoprúdový skrat a poistka sa ešte neprepáli). Takúto batériu do auta nepripájať ani na okamžik (hrozí riziko požiaru). Vybitie batérie do takto nízkeho napätia ju však už značne poškodzuje a zásadne skracuje jej životnosť.1 point