Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. ozzy56

    ozzy56

    Uživatel


    • Body

      13

    • Počet příspěvků

      35 913


  2. BubakGS

    BubakGS

    Člen klubu


    • Body

      8

    • Počet příspěvků

      2 064


  3. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      7

    • Počet příspěvků

      24 449


  4. davidse

    davidse

    Uživatel


    • Body

      4

    • Počet příspěvků

      1 456


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 19.11.2024 Ve všech sekcích

  1. davidse

    Vtipy

    4 points
  2. Pepito

    Hudební koutek

    @rhinos, Aerosmith už bohužel neuslyšíš. https://www.idnes.cz/kultura/hudba/aerosmith-steven-tyler-koncerty-turne-konec.A240803_145306_hudba_vajo Jinak jsem byl na spoustě koncertů, např. AC/DC, Bon Jovi, Def Leppard, KISS 3x, Queen+ Paul Rodgers, Phill Collins, Scorpions.. A z Českých a Slovenských: Pražský Výběr (v roce 1987 v Šumperku na zimním stadionu kde jsem dostal pendrekem když nás po koncertě rozháněli fízlové), Olympic, Blue Effect, Framus Five, Abraxas, Katapult, Turbo, Elán, Tublatanka, Citron, Kern.. Pražský Výběr jsem viděl ještě v Krnově v Kofola klubu a teď 27.9. 2024 v Šumperku a jsou pořád SUPER.
    4 points
  3. BubakGS

    Hudební koutek

    @Pepito ...mě přivodíš depresi, jsi vyjmenoval celé moje mladí..... Ještě bych přidal z těch lokálních Motorband, Harlej, Alkehol, Doga, Keks, Vodovod, Traktor, Vysáče, Tři Sestry, Fixu.....
    3 points
  4. Péťa

    Vtipy

    3 points
  5. ozzy56

    Vtipy

    3 points
  6. ozzy56

    Vtipy

    3 points
  7. BubakGS

    Hudební koutek

    @pavelu96 ...clovece, uz asi zacinam byt starej.... ..tak jeste do klubu kde je max 150 lidi na nejakej rokec nebo unplugged .... ale monster akce uz me s.e.rou.... ... moc cloveku na jednom miste a muziku si nevychutnas.... .. jo byl jsem treba na Floydech na Strahove (famozne nazvucene), na Metallice, Dream Theatre, Ironech.... ..ale uz me to nebavi... Kvalitni sluchatka nebo v aute, kdyz jedu sam....
    3 points
  8. Péťa

    Vtipy

    2 points
  9. rhinos

    Hudební koutek

    jj úplně stejně jsem to psal kámošce. Není to Chester ,ale není to vůbec špatný. Už jsem si stáhl i album do telefonu a poslechl. A celkem fajn. Nějaké dvě tři písničky pro mě na první poslech docela TOP. A většinou se mi časem začnou líbit i jiné A já bych na ně i šel.... CHtěl jsem Nirvánu...no to bych stejně nikdy nedal. Aerosmith...to už taky nedám. Ale Linkiny bych asi ještě zvládl
    2 points
  10. BubakGS

    Hudební koutek

    Linking jsou zpatky.... ..jasne Chester Bennington to neni, ale Emily Armstrong je za me dost dobra...
    2 points
  11. ozzy56

    308 black Pearl žeby 330mm brzdy ?

    hlavně je to fšecko málo vyzkoušené, některé věci přímo proti logice (ta vana třeba), neschopnost rychle změnit vadný kus (měrka oleje), prostě jako by někdo rozhodl o nové, nevyzkoušené technologii s tím, že testovat budeme na zákaznících a tím ušetříme , nevím, jsem obyčejný plebejec, ale ve výsledku se z vynikajících dýzl motorů a průměrných benz. motorů stal šrot, který nikdo nechce
    2 points
  12. KoudaK

    Kam na výlet v ČR

    2 points
  13. ChouLu

    Rozvody 1.5 blueHDi - zkušenost!

    P20EE.. po tom co vyměníš fap, nox, nádrž a milion věcí kolem motoru, tak zjistíš, že celý problém je ve ventilech, na které se lepí karbon a nedovírají Takže palice dolů... už jsem jich pár dělal a zrovna levná sranda to není A pokud ti praskne řetízek a řeší se to v záruce, tak některá DAM čísla vozů se řeší rovnou vč. výměny ventilu
    1 point
  14. radim.1008

    Hudební koutek

    @BubakGS to můžu i já. Harlej, Alkehol, Doga, Traktor, Tři ségry...
    1 point
  15. pavelu96

    Hudební koutek

    @BubakGS můžeš vyrazit na Rock for People, myslím že 14.6.2025 budou v Hradci Králové
    1 point
  16. Roman Bazi

    špatné starty

    Ještě můžeš dát do benzínu čistič vstřiků. Už mi to také párkrá pomohlo se starty a s lepším chodem motoru u aut jen na benzín. Fiat a 306.
    1 point
  17. ozzy56

    Hudební koutek

    mám CD Uriah Heep někde do 1976, to hráli super , pak už to nějak nebylo ono , stejně jako Led Zeppelin --ty začátky byly boží, jak se začali hádat byl konec s hudbou , ale tohle je individuální, jako krása
    1 point
  18. Zabak22

    308 black Pearl žeby 330mm brzdy ?

    Ono, celkovo mi to príde tak, že niekto prišiel a nariadil tam nejakú hlúposť. Všetci ho od toho odhovárali, ale on povedal: „Ja to platím.“ A ostatní na to: „No tak dobre.“ Výsledkom je: vaňa na 1,6 1.5 HDi, sitko v turbe, rozvody v oleji, atd atd
    1 point
  19. ozzy56

    Brzdové trubky boxer

    starou trubku můžeš řezat co 10 centimetrů, abys ji lehce demontoval--stejnak ji vyhodíš..., na nové si můžeš udělat spoj kde potřebuješ, protože novou origo trubku tam většinou dostaneš těžko , bo se montují na lince ještě když tam není agregát..., vyměnil bych i tu druhou přední, bo bude shnilá taky
    1 point
  20. pavelu96

    Nový Peugeot 5008

    10300 € rozdíl oproti 1.2 je taky na zamyšlení
    1 point
  21. RichVa

    New 3008 Ultimate

    Konečně jsem si za světla u auta vzpomněl - posazené na antikluzné podložce krytu chladiče od loňského června, takže rok a třetinu. Bohužel naposledy mrcha vlezla z druhé strany na hadice od turba k chladiči vzduchu v pravém podběhu a kousla .
    1 point
  22. sitler

    308 black Pearl žeby 330mm brzdy ?

    Realita je takova, ze u s takovouto "antikorozkou" to auto prezije svoje moralni zastarani, tzn nejakych 8-10 let uplne v pohode. Pak uz je z pozice vyrobce davno, davno na vymenu. A lepsi antikor = o hdne vyssi naklady na vyrobu = mensi zisk. A cenu na tom nezvednes.
    1 point
  23. ozzy56

    Rozvody 1.5 blueHDi - zkušenost!

    ale jinak je to dobrý motor HDi dvoulitry skončily typem RHZ a jednašestky 8 ventilovýma motorama bez močoviny, pak už Amen, tma
    1 point
  24. Vena garážmistr

    Rozvody 1.5 blueHDi - zkušenost!

    Jasně ale tohle přece není to proč jsi si koupil nové auto za statisíce. To chceš říct že se vracíme do dob stodvacítek kdy se po letech čekání na novou ještě než jsi začal jezdit udělal pologenerálku a DODO jsi vychytávky aby to auto fungovalo ? Já pořád žiju v domnění že je 21 století a že když si za svoje několikrát zdaněné těžce vydělané peníze koupím NOVOU věc v hodnotě víc než ročního výdělku takže mám nárok na to aby to fungovalo na 100% a ne že abych takovou věc udržel při životě tak opět hrábnu pro nemalý peníz do kasičky a nechám na tom dodělávat různé časem a praxí vyzkoušené modifikace. Auto má přece sloužit Tobě a ne že Ty budeš sloužit autu jako jo beru to že si někdo jako Ty nechá dodělat bufíka ještě bych jako drobný ústupek uznal to že budu měnit olej častěji než vyžaduje tovární předpis a že budu aditivovat naftu když už ne rovnou tankovat aditivovanou ale tím z mého pohledu ústupky pro delší životnost musí končit.
    1 point
  25. ozzy56

    Vtipy

    1 point
  26. ozzy56

    308 black Pearl žeby 330mm brzdy ?

    to máš velkou pravdu, bohužel na to, co bychom jako zákazníci rádi zaplatili se nehraje..., místo toho, abys sis v konfigurátoru mohl vybrat třeba : lepší antikorozní úpravu, zabudovanou dash kameru , atd. atd., musíš zaplatit kraviny, které nějací idioti nařídili údajně kvůli bezpečnosti provozu, nebo ekologii, avšak velká většina řidičů je hned po startu vypíná..., tahle nepochopitelná rozhodnutí jsou symptomem dnešní doby, bohužel, a tak tu žijem včera jsem se dočetl, že za 4 roky tady budeme mít platy jako v Dojčlandu, tak super zpráva
    1 point
  27. PaKr

    Chyba pravého p svetla a smerovky

    99% špatná kostra, otázka kde. takže jít po drátech a hledat, většinou to v takovém stavu bude už viditelně špatně. Začal bych ve světle u hlavní žárovky.
    1 point
  28. Péťa

    Vtipy

    1 point
  29. 1 point
  30. Akoc

    Nabíjení baterie

    O stave batérie by mohli pomôcť aj údaje o hodnotách napätia namerané bežným voltmetrom (spracované z informácií na webe). Napätie na autobatérii používanej viac ako 18 mesiacov: 14,4 V - 13,6 V – Napätie počas dobíjania alternátorom auta. 13,1 V - 12,6 V – Napätie tesne po plnom dobití nabíjačkou; Napätie pri staršej batérii klesá po nabití rýchlejšie a do nižších voltov ako pri novej batérii. 12,6 V - 12,2 V – Napätie, ktoré sa ustálilo po 8-12 hodinách po nabíjaní bez toho, aby batériu vybíjal nejaký spotrebič el. energie v aute (je odpojená); Nižšie napätie = horší stav batérie. Takáto batéria však môže v poriadku štartovať. Neuškodí batériu s nižším napätím dobiť. 12,2 V - 12,0 V – Ak batéria vykazuje takéto napätie, treba ju nabiť; Ak klesne na takéto napätie po 8-12 hodinách po plnom nabití bez toho, aby ju vybíjal nejaký spotrebič el. energie v aute (je odpojená), tak sa jej životnosť chýli ku koncu. 12,0 V - 11,5 V – Ak klesne napätie do tejto oblasti samovoľne po nabíjacom procese, jedná sa už o starú batériu. Je možné, že má prerazený článok. V prípade, že je isté, že batériu nevybíjal žiaden spotrebič v aute (batéria bola odpojená), odporúča sa kúpiť nový akumulátor. 11,5 V - 10,5 V – Ak batéria samovoľne bez záťaže (odpojená) klesne na túto hodnotu, je zlá. Treba ju vymeniť. 10,5 V a nižšie – Batériu treba vymeniť za novú. V prípade, že je istota, že batéria je v poriadku (ak je odpojená, napätie po nabití za 8-12 h klesne max. na 12,0 V), tak je nejaký vodič v aute v skrate (buď skrat ešte pred poistkami, alebo je to len nízkoprúdový skrat a poistka sa ešte neprepáli). Takúto batériu do auta nepripájať ani na okamžik (hrozí riziko požiaru). Vybitie batérie do takto nízkeho napätia ju však už značne poškodzuje a zásadne skracuje jej životnosť.
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...