Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 12.11.2024 v kategorii Příspěvky
-
Tato auta v bazarech nechtějí
radim.1008 a 5 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele toru za téma
Furt pežot,pežot-nehante ho-nebo,tohle je dobrej for Potkají se dva kamarádi. - Jak se máš? Dlouho jsem tě neviděl - Výborně, člověče, pořídil jsem si slona. - Slona? Co s ním? - To je ti báječná věc. O krmení se nemusím starat, spase mi trávník, takže ho mám jak golfový hřiště, umeje mi auto, děti si ním hrají. No fakt skvělý. - To zní dobře. Na kolik přijde takovej slon? - Tak většinou kolem třiceti tisíc, ale že jsi to ty, prodám ti ho za dvacet. - Fajn, domluveno Potkají se po pár týdnech - Teda ty jsi mi dal! Trávník zdupanej, stromy olámaný, všude samý *neumím psát slušně, rozsednul mi auto, děti se ho bojej a manželka se chce rozvádět! - Nehezky mluvíš o sloníkovi, takhle ho neprodáš...6 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
miroska a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele BubakGS za téma
...videl jsem to video cele, nektere casti 2x.... statistika je svine, pro vetsinu populace v CR elektromobilita neni cesta, at to z Brusele tlaci, jak chteji....5 points -
5 points
-
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
miroska a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele oddie za téma
To máš můj obdiv, já asi 5 minut a jen jsem si potvrdil, jak je sledování videí totální ztráta času. V tomhle jsem velmi rád "konzerva" až "fosil", preferuju psané věci, čtu velmi rychle a velmi rychle tak zjistím, zda daný text za čtení vůbec stojí. Kdežto u těchto otřesných blekotalů rychleji poslouchat snadno nelze, plus to blekotání mají proložené strašným množstvím hluché výplně, a ztrácet 40 minut času marným doufáním, že se tam možná objeví informace, kterou bych čtením zjistil za dvě minuty, jsem si právě znovu potvrdil, že je pitomost.4 points -
Registrační značky na přání
zbynek..s a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele pajik999 za téma
4 points -
Temný rytíř NX4
OK406 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Si mi připoměl jedno video4 points -
Poděkování za pomoc
OK406 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Milan+ za téma
Musím poděkovat @RichVa za díly a @jarris za vyzvednutí a následně pak za doručení. A další dík pro @Pe.Tr za rychlé objednání dílu na Tucsona a doručení až do JC.4 points -
Tato auta v bazarech nechtějí
radim.1008 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
v servisu...3 points -
Zjištění výbavy podle VIN
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
mirekh.pdf2 points -
Zjištění výbavy podle VIN
thorr001 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
@thorr001 příště to aspoň pořádně opiš , druhý písmeno je F thorr001.pdf2 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
miroska a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Hafity za téma
Tato věta je většinou používána coby berlička, když docházejí argumenty.... Asi bys měl pouvažovat o návštěvě lékaře - specialisty....2 points -
Odčerpání benzínu z nádrže
pavelu96 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Proč musí někdo kvuli takovýmu kecu vytáhnout 4 roky starého kostlivce ze skříně?? Co @penzista07? To je tvuj uplně první příspěvek od roku 2018, to mi řekni proč jsi tak dlouho čekal s jeho napsáním?2 points -
Tato auta v bazarech nechtějí
Radek Hurvajz a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Péťa za téma
Ty nemáš na klávesnici B hned vedle R ??? Prostě překlep, to se stane2 points -
Lidl - uzitecne veci (nejen) pro motoristy
Pe.Tr a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele sitler za téma
spousta zarizeni tohle uz dela potichu, tzn ukazuje 100%, ale realne je prave na 85% kapacity. Ukazuje 0%, ale realne ma 10%. A v podstate az na vyjimky necykluje mimo bezpecny rozsah.2 points -
Nemrznuca zmes
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Protože v minulosti měl ten SB každý zdarma a mohl ti ten obrazek poskytnout, dnes to někdo musí zaplatit takže je to jen pro členy.2 points -
Peugeot 5008 získal ocenění „Zlatý volant“ v kategorii rodinných vozů
Dix1 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Béďa za téma
Peugeot 5008 získal ocenění „Zlatý volant“ v kategorii rodinných vozů Nový Peugeot 5008 získal v Německu ocenění Zlatý volant („Golden Steering Wheel“), které uděluje nakladatelství Axel Springer Verlag. Model rodinného vozu zaujal čtenáře časopisů Auto Bild a Bild am Sonntag i odbornou porotu. „Toto ocenění je pro nás důležité, protože o něm rozhodují jak řidiči, tak odborná porota. Při vývoji našich SUV kladla značka důraz na design, interiér a technologie, které odpovídají potřebám rodin. Peugeot 5008 ztělesňuje vizi designérského týmu a jsme potěšeni, že byl oceněn v kategorii rodinných vozů,“ prohlásil Christian Diestsch, generální ředitel společnosti Peugeot Německo. Čtenáře časopisů „Auto Bild“ a „Bild am Sonntag“ i odbornou porotu nový Peugeot 5008 zaujal zejména moderní výbavou a inovativními technologiemi. Sedmimístné SUV Peugeot 5008 vzbuzuje dojem odolnosti a bezpečnosti díky svým výrazným aerodynamickým liniím a propracovanému interiéru navrženému pro optimální efektivitu. Je prostorné a současně velice komfortní. Disponuje velkým úložným prostorem, jehož objem činí 748 litrů (5 míst), resp. 259 litrů (7 míst) či až 1 815 litrů (2 místa se sklopenými sedadly). Uvnitř vozu mají cestující k dispozici vzdušný a prosvětlený prostor. Dominantou interiéru je systém Peugeot Panoramic i-Cockpit®, kdy je vyvýšený přístrojový panel a velký centrální dotykový displej integrován do zakřivené panoramatické obrazovky tvořené jedním 21palcovým (53,3 cm) panelem s vysokým rozlišením. Nový Peugeot 5008 se zaměřuje hlavně na elektrické motory. K dispozici je řada plně elektrických pohonů s dojezdem 500 až 664 km. Tuto nabídku doplňuje hybridní pohon o výkonu 136 k, který se obejde bez dobíjení. O ceně Zlatý volant („Golden Steering Wheel“) Prestižní cena Zlatý volant je jedním z nejvyšších ocenění evropského automobilového průmyslu. V roce 1976 ji zavedl Axel Springer, zakladatel vydavatelství, které nese jeho jméno. Udělování ceny organizuje od roku 2009 časopis Bild am Sonntag ve spolupráci s časopisem Auto Bild. O ocenění vozidel v různých kategoriích každoročně rozhoduje anketa čtenářů časopisu Auto Bild a hodnocení poroty složené z odborníků, techniků, šéfredaktorů a známých osobností. Mezi osobnosti patří známá jména jako Andrea Kaiser a Rhea Harder, influenceři jako Betty Taube a Twenty4tim, dále závodní jezdec Hans-Joachim Stuck a mistr světa v rallye Sébastien Ogier. Závěrečné testy nominovaných vozů proběhly 29. září na Lausitzringu.2 points -
Lidl - uzitecne veci (nejen) pro motoristy
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Nicméně furt je lepší ji držet na 100% než aby byla vybitá. Zrovna jsem tu v práci dával do kupy li-ion baterii, kterou sem tam nabíjeli maximálně do 70%. Všechny články rozbalancovaný. 24V, 12 článků po 2.152V jeden. Nejslabší článek měl 1.8V.2 points -
Lidl - uzitecne veci (nejen) pro motoristy
Klemoň a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele dracekvo za téma
To je zase taková pověra. Samozřejmě baterkám Li-xx škodí skladování na 100%. Měli by se ideálně skladovat tak na 60%. Ale rozhodně to není tak, že to během roku, nebo dvou odejde. Většinou je to tak, že si reálně toho úbytku kapacity ani nevšimnete. Jen to je pak znát, jestli někomu ty baterky vydrží třeba 8 -10 let a někomu jen 5-6 let. Kdyby to tak bylo, tak by byli tisíce baterek na vyhození, protože to většinou nikdo neřeší. Třeba el. koloběžky, el. kola, foťáky, nářadí. Já to třeba řeším tak, že baterky po použití nenabíjím (pokud nejsou vybité téměř nadoraz) a nechvám je trošku vybité. Pak si je nabiju až je potřebuju. Jelikož mám baterek víc, tak vždy nějakou co je nabítá najdu a mezi tím se mi nabije další sada. Jo a pokud chcete baterkám prodloužit život, tak je nevybíjejte do vypnutí nářadí, ale práci ukončete když se objeví poslední čárka.2 points -
Tato auta v bazarech nechtějí
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
určitě--když někdo něco dělá, tak se to občas nepovede --opravdu nikdo není dokonalý..., ale jestli se výrobce drží něčeho jak ho*no košile , co i odborné kruhy považují za nesmysl, pak je to špatně..., stejně tak konstrukční vadu házet na zákazníka, tohle se zákonitě musí výrobci vrátit2 points -
Co jste dnes udelali...
dýzl a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Co já vím, tak ředitel SŠAI s vystavovatelem odmítl o čemkoli diskutovat s tím, že může bejt rád, že celou "akci" nepředá škola svým právním poradcům. Článek opravdu pisálek napsal poněkud tendenčně (minimálně zmíněnou pasáž), nevím ale o tom, že by se ten dealer snažil s rodinami zúčastněných žáků jakkoli spojit2 points -
Co jste dnes udelali...
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Weri 605 za téma
https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/auto/nehoda-elektromobil/r~8f88af529dde11efb689ac1f6b220ee8/ Jako mám jinej názor, když si řikám, proč by to měla platit škola nebo rodiče...? Špatně zajištěný auto přeci není jejich problém.. napsaný je to tak, jako by automobilka byla ten chudák, co se ale zachoval jako borec... ? Nebo se mi to jen zdá...?2 points -
Tato auta v bazarech nechtějí
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele BubakGS za téma
@Weri 605 ...kvuli Green Dealu bych rekl kde, ale dala bys mi ban..an... ..jinak legendarni motor 1.6 THP a jeho derivaty tam v seznamu nebrat je....2 points -
2 points
-
2 points
-
Registrační značky na přání
zbynek..s a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele RichVa za téma
2 points -
Odčerpání benzínu z nádrže
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Jéé, to nebyl ale pojeb, to byla prostá konverzace s několika otázkama. Ještě tam nakonec dávám toho smajla aby to tak nevypadalo.1 point -
no nevím chlapyy--první příspěvek a hned pojeb , když to srovnám s různýma srazama, kdy je 10 stránek popsaných pišovinama, jak někdo může a přijede a strašně se těší, aby druhý den napsal , že v den srazu má tata narozeniny a tak nepřijede...1 point
-
Docela pěkný seznam: https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/auto/s-tim-k-nam-nejezdete-tato-auta-v-bazarech-nechteji-jejich-o/r~2d47b7fea07f11efb689ac1f6b220ee8/1 point
-
ahoj, nejprve mě napadla jiná měrka z vraku, anebo tu starou vyšroubovat, změřit závit a jeho stoupání a pak zacpat vhodným šroubem s těsněním1 point
-
já mu dal 8 minut a šlus-- tyhle ,,rychlovky'' nemusím a opakování třikrát řečeného už vůbec1 point
-
Lidl - uzitecne veci (nejen) pro motoristy
Klemoň zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
U li-ion baterie se počítá jako 1 cyklus jedno plné dobití. Ale ne stylem, že dobití z 50 na 100%= cyklus. Z 50 na 100 je půl cyklu, druhé dobití ze 70 na 100 je 0.3 cyklu, z 80 na 100 0.2... A tímhle má aku za sebou 1 plný nabíjecí cyklus. Akumulátory nekazí nabití na 100% ale rychlé nabíjení. V mobilech je to problém hlavně z hlediska teploty. Větší aku si s tím poradí lépe.1 point -
je to snad u každé značky jinak--ale postupuj tak jak píšeš, hadička se nesmí překroutit , na podběhu to jde zpravidla špatně povolit, tak tu hadičku u šroubení uřež a dobře očisti ocel. kartáčem, abys mohl použít nejvhodnější klíč, většinou očko...1 point
-
na fotce je Béčko1 point
-
...kazda automobilka ma minimalne jeden konstrukcne spatny motor, prevodovku, model auta a to ruzne na stridacku i dohromady.... ..pokud to neni vylozene pruser jako byl PowerShift prvni generace u Fordu, byva to aspon provozne nevhodne do nejakych podminek - treba to THP tahat furt dokola jen na pojizdky po meste s milionem studenych startu a servisovat to v rezimu long-life olej... (to vadi treba i tem nasim soucasnym 1.5 BHDI) ...nebo jako sveho casu Alfa (mel jsem chvili Breru) - extremne citlive na presny typ oleje (legendarni Selenia)... .. v podstate kazde auto dovede zakukat na blba majitele a zanedbanou nebo ojeb.a.nou udrzbu nebo jak nekteri zdejsi machri demonstruji - i z vrakouse se da udelat drakous, ktery jezdi lip jak novej....1 point
-
mám nové info--na kuny je prý nejlepší plech o rozměru cca metr na metr na dřevěném roštu, uprostřed plechu mezera jeden centimetr (takže vlastně dva kusy plechu 100x50) a ke každému plechu drát..., večer hodit pod motor a druhý konec drátů do zásuvky ve zdi--účinnost jak volby za komančů 99.9 % a na krtka je výborný prý propan-butan a kousek hadice, účinnost 100%-- jen se nesmí u toho kouřit1 point
-
Nepravidelný bílý kouř z výfuku
ozzy56 zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Kdybys měl cestu ke Kolínu, mám tester na CO2. Olej ve vodě/voda v oleji není?1 point -
tady myslim vcelku jasno. Bude tesneni hlavy KO a pujde to do nektereho valce. Nejpis je to zatim mala netesnost, ktera bude zaviset i na teplote motoru. Je pak mozne, ze to zavisi, v jake poloze se zastavi v tom postizenem valci pist. Bud pak do nej chladici kapalina natece a nebo ne1 point
-
1 point
-
1 point
-
@Mischell já jsem rád, že se to podařilo a rád jsem vás poznal1 point
-
Musím poděkovat @PaKr že byl ochotný přijeď a že opravil naše auto ... Ještě jednou moc děkujeme1 point
-
ježiš nemám jen vás... mám taky hosty, husu a dlouhý vlasy, který musím občas umejt... a nechci to odbouchávat dřív, než si to nahážu do tabulky.. dyk bych v tom měla bordel..1 point
-
1 point