Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. ozzy56

    ozzy56

    Uživatel


    • Body

      18

    • Počet příspěvků

      35 914


  2. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      14

    • Počet příspěvků

      24 449


  3. Radek Hurvajz

    Radek Hurvajz

    Moderátor


    • Body

      14

    • Počet příspěvků

      33 584


  4. BubakGS

    BubakGS

    Člen klubu


    • Body

      8

    • Počet příspěvků

      2 066


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 12.11.2024 v kategorii Příspěvky

  1. toru

    Tato auta v bazarech nechtějí

    Furt pežot,pežot-nehante ho-nebo,tohle je dobrej for Potkají se dva kamarádi. - Jak se máš? Dlouho jsem tě neviděl - Výborně, člověče, pořídil jsem si slona. - Slona? Co s ním? - To je ti báječná věc. O krmení se nemusím starat, spase mi trávník, takže ho mám jak golfový hřiště, umeje mi auto, děti si ním hrají. No fakt skvělý. - To zní dobře. Na kolik přijde takovej slon? - Tak většinou kolem třiceti tisíc, ale že jsi to ty, prodám ti ho za dvacet. - Fajn, domluveno Potkají se po pár týdnech - Teda ty jsi mi dal! Trávník zdupanej, stromy olámaný, všude samý *neumím psát slušně, rozsednul mi auto, děti se ho bojej a manželka se chce rozvádět! - Nehezky mluvíš o sloníkovi, takhle ho neprodáš...
    6 points
  2. ...videl jsem to video cele, nektere casti 2x.... statistika je svine, pro vetsinu populace v CR elektromobilita neni cesta, at to z Brusele tlaci, jak chteji....
    5 points
  3. Radek Hurvajz

    Vtipy

    Hop).mp4
    5 points
  4. To máš můj obdiv, já asi 5 minut a jen jsem si potvrdil, jak je sledování videí totální ztráta času. V tomhle jsem velmi rád "konzerva" až "fosil", preferuju psané věci, čtu velmi rychle a velmi rychle tak zjistím, zda daný text za čtení vůbec stojí. Kdežto u těchto otřesných blekotalů rychleji poslouchat snadno nelze, plus to blekotání mají proložené strašným množstvím hluché výplně, a ztrácet 40 minut času marným doufáním, že se tam možná objeví informace, kterou bych čtením zjistil za dvě minuty, jsem si právě znovu potvrdil, že je pitomost.
    4 points
  5. pajik999

    Registrační značky na přání

    Dnes pan král ...
    4 points
  6. Radek Hurvajz

    Temný rytíř NX4

    Si mi připoměl jedno video
    4 points
  7. Milan+

    Poděkování za pomoc

    Musím poděkovat @RichVa za díly a @jarris za vyzvednutí a následně pak za doručení. A další dík pro @Pe.Tr za rychlé objednání dílu na Tucsona a doručení až do JC.
    4 points
  8. Péťa

    Vtipy

    4 points
  9. Péťa

    Vtipy

    3 points
  10. Péťa

    Vtipy

    3 points
  11. ozzy56

    Tato auta v bazarech nechtějí

    v servisu...
    3 points
  12. jarokare

    Zjištění výbavy podle VIN

    mirekh.pdf
    2 points
  13. jarokare

    Zjištění výbavy podle VIN

    @thorr001 příště to aspoň pořádně opiš , druhý písmeno je F thorr001.pdf
    2 points
  14. Tato věta je většinou používána coby berlička, když docházejí argumenty.... Asi bys měl pouvažovat o návštěvě lékaře - specialisty....
    2 points
  15. Radek Hurvajz

    Odčerpání benzínu z nádrže

    Proč musí někdo kvuli takovýmu kecu vytáhnout 4 roky starého kostlivce ze skříně?? Co @penzista07? To je tvuj uplně první příspěvek od roku 2018, to mi řekni proč jsi tak dlouho čekal s jeho napsáním?
    2 points
  16. Péťa

    Tato auta v bazarech nechtějí

    Ty nemáš na klávesnici B hned vedle R ??? Prostě překlep, to se stane
    2 points
  17. sitler

    Lidl - uzitecne veci (nejen) pro motoristy

    spousta zarizeni tohle uz dela potichu, tzn ukazuje 100%, ale realne je prave na 85% kapacity. Ukazuje 0%, ale realne ma 10%. A v podstate az na vyjimky necykluje mimo bezpecny rozsah.
    2 points
  18. Radek Hurvajz

    Nemrznuca zmes

    Protože v minulosti měl ten SB každý zdarma a mohl ti ten obrazek poskytnout, dnes to někdo musí zaplatit takže je to jen pro členy.
    2 points
  19. Peugeot 5008 získal ocenění „Zlatý volant“ v kategorii rodinných vozů Nový Peugeot 5008 získal v Německu ocenění Zlatý volant („Golden Steering Wheel“), které uděluje nakladatelství Axel Springer Verlag. Model rodinného vozu zaujal čtenáře časopisů Auto Bild a Bild am Sonntag i odbornou porotu. „Toto ocenění je pro nás důležité, protože o něm rozhodují jak řidiči, tak odborná porota. Při vývoji našich SUV kladla značka důraz na design, interiér a technologie, které odpovídají potřebám rodin. Peugeot 5008 ztělesňuje vizi designérského týmu a jsme potěšeni, že byl oceněn v kategorii rodinných vozů,“ prohlásil Christian Diestsch, generální ředitel společnosti Peugeot Německo. Čtenáře časopisů „Auto Bild“ a „Bild am Sonntag“ i odbornou porotu nový Peugeot 5008 zaujal zejména moderní výbavou a inovativními technologiemi. Sedmimístné SUV Peugeot 5008 vzbuzuje dojem odolnosti a bezpečnosti díky svým výrazným aerodynamickým liniím a propracovanému interiéru navrženému pro optimální efektivitu. Je prostorné a současně velice komfortní. Disponuje velkým úložným prostorem, jehož objem činí 748 litrů (5 míst), resp. 259 litrů (7 míst) či až 1 815 litrů (2 místa se sklopenými sedadly). Uvnitř vozu mají cestující k dispozici vzdušný a prosvětlený prostor. Dominantou interiéru je systém Peugeot Panoramic i-Cockpit®, kdy je vyvýšený přístrojový panel a velký centrální dotykový displej integrován do zakřivené panoramatické obrazovky tvořené jedním 21palcovým (53,3 cm) panelem s vysokým rozlišením. Nový Peugeot 5008 se zaměřuje hlavně na elektrické motory. K dispozici je řada plně elektrických pohonů s dojezdem 500 až 664 km. Tuto nabídku doplňuje hybridní pohon o výkonu 136 k, který se obejde bez dobíjení. O ceně Zlatý volant („Golden Steering Wheel“) Prestižní cena Zlatý volant je jedním z nejvyšších ocenění evropského automobilového průmyslu. V roce 1976 ji zavedl Axel Springer, zakladatel vydavatelství, které nese jeho jméno. Udělování ceny organizuje od roku 2009 časopis Bild am Sonntag ve spolupráci s časopisem Auto Bild. O ocenění vozidel v různých kategoriích každoročně rozhoduje anketa čtenářů časopisu Auto Bild a hodnocení poroty složené z odborníků, techniků, šéfredaktorů a známých osobností. Mezi osobnosti patří známá jména jako Andrea Kaiser a Rhea Harder, influenceři jako Betty Taube a Twenty4tim, dále závodní jezdec Hans-Joachim Stuck a mistr světa v rallye Sébastien Ogier. Závěrečné testy nominovaných vozů proběhly 29. září na Lausitzringu.
    2 points
  20. VojtouNerCZ

    Lidl - uzitecne veci (nejen) pro motoristy

    Nicméně furt je lepší ji držet na 100% než aby byla vybitá. Zrovna jsem tu v práci dával do kupy li-ion baterii, kterou sem tam nabíjeli maximálně do 70%. Všechny články rozbalancovaný. 24V, 12 článků po 2.152V jeden. Nejslabší článek měl 1.8V.
    2 points
  21. dracekvo

    Lidl - uzitecne veci (nejen) pro motoristy

    To je zase taková pověra. Samozřejmě baterkám Li-xx škodí skladování na 100%. Měli by se ideálně skladovat tak na 60%. Ale rozhodně to není tak, že to během roku, nebo dvou odejde. Většinou je to tak, že si reálně toho úbytku kapacity ani nevšimnete. Jen to je pak znát, jestli někomu ty baterky vydrží třeba 8 -10 let a někomu jen 5-6 let. Kdyby to tak bylo, tak by byli tisíce baterek na vyhození, protože to většinou nikdo neřeší. Třeba el. koloběžky, el. kola, foťáky, nářadí. Já to třeba řeším tak, že baterky po použití nenabíjím (pokud nejsou vybité téměř nadoraz) a nechvám je trošku vybité. Pak si je nabiju až je potřebuju. Jelikož mám baterek víc, tak vždy nějakou co je nabítá najdu a mezi tím se mi nabije další sada. Jo a pokud chcete baterkám prodloužit život, tak je nevybíjejte do vypnutí nářadí, ale práci ukončete když se objeví poslední čárka.
    2 points
  22. ozzy56

    Tato auta v bazarech nechtějí

    určitě--když někdo něco dělá, tak se to občas nepovede --opravdu nikdo není dokonalý..., ale jestli se výrobce drží něčeho jak ho*no košile , co i odborné kruhy považují za nesmysl, pak je to špatně..., stejně tak konstrukční vadu házet na zákazníka, tohle se zákonitě musí výrobci vrátit
    2 points
  23. Medvěd

    Co jste dnes udelali...

    Co já vím, tak ředitel SŠAI s vystavovatelem odmítl o čemkoli diskutovat s tím, že může bejt rád, že celou "akci" nepředá škola svým právním poradcům. Článek opravdu pisálek napsal poněkud tendenčně (minimálně zmíněnou pasáž), nevím ale o tom, že by se ten dealer snažil s rodinami zúčastněných žáků jakkoli spojit
    2 points
  24. Weri 605

    Co jste dnes udelali...

    https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/auto/nehoda-elektromobil/r~8f88af529dde11efb689ac1f6b220ee8/ Jako mám jinej názor, když si řikám, proč by to měla platit škola nebo rodiče...? Špatně zajištěný auto přeci není jejich problém.. napsaný je to tak, jako by automobilka byla ten chudák, co se ale zachoval jako borec... ? Nebo se mi to jen zdá...?
    2 points
  25. BubakGS

    Tato auta v bazarech nechtějí

    @Weri 605 ...kvuli Green Dealu bych rekl kde, ale dala bys mi ban..an... ..jinak legendarni motor 1.6 THP a jeho derivaty tam v seznamu nebrat je....
    2 points
  26. ozzy56

    Vtipy

    2 points
  27. ozzy56

    Vtipy

    2 points
  28. RichVa

    Registrační značky na přání

    Dnes v Praze ne e-Salonu
    2 points
  29. Radek Hurvajz

    Odčerpání benzínu z nádrže

    Jéé, to nebyl ale pojeb, to byla prostá konverzace s několika otázkama. Ještě tam nakonec dávám toho smajla aby to tak nevypadalo.
    1 point
  30. ozzy56

    Odčerpání benzínu z nádrže

    no nevím chlapyy--první příspěvek a hned pojeb , když to srovnám s různýma srazama, kdy je 10 stránek popsaných pišovinama, jak někdo může a přijede a strašně se těší, aby druhý den napsal , že v den srazu má tata narozeniny a tak nepřijede...
    1 point
  31. Péťa

    Tato auta v bazarech nechtějí

    Docela pěkný seznam: https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/auto/s-tim-k-nam-nejezdete-tato-auta-v-bazarech-nechteji-jejich-o/r~2d47b7fea07f11efb689ac1f6b220ee8/
    1 point
  32. ozzy56

    P 407 2.2 116kW únik oleje

    ahoj, nejprve mě napadla jiná měrka z vraku, anebo tu starou vyšroubovat, změřit závit a jeho stoupání a pak zacpat vhodným šroubem s těsněním
    1 point
  33. já mu dal 8 minut a šlus-- tyhle ,,rychlovky'' nemusím a opakování třikrát řečeného už vůbec
    1 point
  34. VojtouNerCZ

    Lidl - uzitecne veci (nejen) pro motoristy

    U li-ion baterie se počítá jako 1 cyklus jedno plné dobití. Ale ne stylem, že dobití z 50 na 100%= cyklus. Z 50 na 100 je půl cyklu, druhé dobití ze 70 na 100 je 0.3 cyklu, z 80 na 100 0.2... A tímhle má aku za sebou 1 plný nabíjecí cyklus. Akumulátory nekazí nabití na 100% ale rychlé nabíjení. V mobilech je to problém hlavně z hlediska teploty. Větší aku si s tím poradí lépe.
    1 point
  35. ozzy56

    výměna brzdové hadičky

    je to snad u každé značky jinak--ale postupuj tak jak píšeš, hadička se nesmí překroutit , na podběhu to jde zpravidla špatně povolit, tak tu hadičku u šroubení uřež a dobře očisti ocel. kartáčem, abys mohl použít nejvhodnější klíč, většinou očko...
    1 point
  36. Pe.Tr

    Tato auta v bazarech nechtějí

    na fotce je Béčko
    1 point
  37. BubakGS

    Tato auta v bazarech nechtějí

    ...kazda automobilka ma minimalne jeden konstrukcne spatny motor, prevodovku, model auta a to ruzne na stridacku i dohromady.... ..pokud to neni vylozene pruser jako byl PowerShift prvni generace u Fordu, byva to aspon provozne nevhodne do nejakych podminek - treba to THP tahat furt dokola jen na pojizdky po meste s milionem studenych startu a servisovat to v rezimu long-life olej... (to vadi treba i tem nasim soucasnym 1.5 BHDI) ...nebo jako sveho casu Alfa (mel jsem chvili Breru) - extremne citlive na presny typ oleje (legendarni Selenia)... .. v podstate kazde auto dovede zakukat na blba majitele a zanedbanou nebo ojeb.a.nou udrzbu nebo jak nekteri zdejsi machri demonstruji - i z vrakouse se da udelat drakous, ktery jezdi lip jak novej....
    1 point
  38. ozzy56

    Temný rytíř NX4

    mám nové info--na kuny je prý nejlepší plech o rozměru cca metr na metr na dřevěném roštu, uprostřed plechu mezera jeden centimetr (takže vlastně dva kusy plechu 100x50) a ke každému plechu drát..., večer hodit pod motor a druhý konec drátů do zásuvky ve zdi--účinnost jak volby za komančů 99.9 % a na krtka je výborný prý propan-butan a kousek hadice, účinnost 100%-- jen se nesmí u toho kouřit
    1 point
  39. VojtouNerCZ

    Nepravidelný bílý kouř z výfuku

    Kdybys měl cestu ke Kolínu, mám tester na CO2. Olej ve vodě/voda v oleji není?
    1 point
  40. Ferry

    Nepravidelný bílý kouř z výfuku

    tady myslim vcelku jasno. Bude tesneni hlavy KO a pujde to do nektereho valce. Nejpis je to zatim mala netesnost, ktera bude zaviset i na teplote motoru. Je pak mozne, ze to zavisi, v jake poloze se zastavi v tom postizenem valci pist. Bud pak do nej chladici kapalina natece a nebo ne
    1 point
  41. Milan+

    Temný rytíř NX4

    Tak nás navštívila kuna na ostro. Hadice od expanzky na hadry. Provizorní oprava ,dolitá kapalina a umyto . Dík @Pe.Tr, objednal originál s tím ,že jsem si ho vyzvedl tady v Kelly. Plašička nepomohla,asi si vycvičíme kunu od mala kolem baráku.
    1 point
  42. ozzy56

    Vtipy

    1 point
  43. Pe.Tr

    Tato auta v bazarech nechtějí

    seznam pěkný , až na menší chybku
    1 point
  44. PaKr

    Problém s palubní deskou při nastartovani

    Úplně ulomený kostřící kabel od převodovky na kastli.
    1 point
  45. PaKr

    Poděkování za pomoc

    @Mischell já jsem rád, že se to podařilo a rád jsem vás poznal
    1 point
  46. Mischell

    Poděkování za pomoc

    Musím poděkovat @PaKr že byl ochotný přijeď a že opravil naše auto ... Ještě jednou moc děkujeme
    1 point
  47. davidse

    Vtipy

    1 point
  48. Weri 605

    Vánoční večírek Peugeot clubu 23.11.2024 Trhová Kamenice

    ježiš nemám jen vás... mám taky hosty, husu a dlouhý vlasy, který musím občas umejt... a nechci to odbouchávat dřív, než si to nahážu do tabulky.. dyk bych v tom měla bordel..
    1 point
  49. ozzy56

    Vtipy

    1 point
  50. pavlii

    Pavliiho 5008 SUV (2023)

    Tak jo, finální stav a zařadil jsem se registračkou mezi Pražáky, ale nějak to překousnu P.
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...