Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 25.4.2024 v kategorii Příspěvky
-
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
OK406 a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Vena garážmistr za téma
No a četli jste ten článek o té sanitce pořádně? To auto je speciál stejně jako každá běžná spalovací sanitka resp. doktorský tedy RV auto. Protože celá " nástavba " má svoje baterky které zajišťují provoz VRZ a i nabíjení a konzervaci baterií které mají jednotlivé přístroje v sobě. A porovnávat provoz četnického hlídkové vozu a sanitního vozu v režimu RV je absolutní nesmysl takhle to může srovnat jen člověk který je zaslepený elektrikou ale o specificích provozu takový aut nemá ponětí. Zajímavé je že PČR nakoupila pár těch elektrických hyundajek a další nákup nepokračuje a co se ví tak se o tom ani neuvažuje a víceméně se jen čeká až se ty auta odjezdí což moc nejde když to používaj na málo vytížených služebnách spíše jako záložní auto. a tebe @Radovanek důrazně žádám o dodržování pravidel která v tomto vlákně neustále porušuješ vkládáním několika příspěvků po sobě v krátkém časovém úseku.5 points -
5008 by Rikic
OK406 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Rikic339 za téma
Včera proběhlo zatmavení oken Jelikož se v červnu opět chystáme se psama k moři a celkově přes léto budeme zase jezdit na delší výlety, je to pro jejich pohodlí potřeba. Přece jen ta klima vzadu takovou sílu nemá a když to sluníčko fakt smaží, udělá se tam horko.. Na fotkách to vypadá tmavší než to reálně je, zapomněl jsem to vyfotit zevnitř kde je vidět ven naprosto ideálně Provedeno od Autofolie Praha, folie Suntek s doživotní zárukou, typ HP 15, samozřejmě s atestem na každém okně a certifikátem4 points -
Charlieho 307cc face 2.0
OK406 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Charlie 607 za téma
K autu byli dva klíče, ale jeden už měl vyměněný obal který byl stejně nějaký podivný a planžeta nešla vyklápět. Tak jsem z číny objednal nový klíč. Přehodil jsem desku, vyměnil baterku, nechal vyřezat planžetu, načetl dálku v autě a už funguje. Navíc oproti origo klíčku vypadá super. Jinak jsem se trošku pohrabal v katalogu dílů a vše co potřebuju z předku je shodné na všechny karosářské verze. Liší se to jen v některé plechařině pod blatníkem.3 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
OK406 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele sitler za téma
@Vena garážmistr pro mestaky je elektrak docela v pohode. Ti jezdi jen po meste a moc toho nenalitaji. Pro klasicky auta PCR se to nehodi a uz to i vyzkouseli, ze je to naprd. Ale ten RV rezim je docela v pohode. Auto jezdi zpravidla kratky a intenzivni trasy, mimo to stoji tak jako tak na kabelu. Ze by za den vylitali baterku, neni moc realny (spis uplne nerealny, pokud nebude naprosto extremni den, kterej se stejen jednim autem neodlita)3 points -
2 points
-
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
dýzl a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele oddie za téma
Nejsou po celém dni rozlámaní, protože každou chvíli vylejzaj na kafe2 points -
Registrační značky na přání
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Pagvelius za téma
2 points -
Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D
pavelu96 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Hafity za téma
Uniká mi souvislost....2 points -
2 points
-
2 points
-
Skřípavé zvuky ze spojky při přeřazení.
HonzaC2 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
Tipuju , že odchází spojkový ložisko Čas na výměnu sady zřejmě nastal .2 points -
Přání k narozeninám...
PaKr a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
Děkuji všem za přání2 points -
2 points
-
A není káva poněkud močopudná1 point
-
podívej se na videa na Youtube ať máš představu do čeho jdeš , ale pokud to nakonec budeš dělat, udělej nějakou sadu fotek , myslím pro ostatní členy, dík1 point
-
1 point
-
Ano ta pravděpodobnost je dost velka jen bych dal teď RCP a klidně po 5tkm udelal znovu aby jsi se zbavil rozpusteneho karbonu1 point
-
@Péťa ...jedna vlastovka jaro nedela. Hradec a okoli je placatej a tohle je ukazkovy use-case jako zadel na hrnec. Silna 4kolka, pristrojove vybaveni, ktere se stejne musi nabijet a denne s tim najezdi podle jejich analyzy prumerne jen 55 km a jeste to auto maji vlastne gratis? To bych byl i ja d.eb.il to nevzit...1 point
-
Obecne to ma smysl tam, kde je relativne maly denni najezd a delsi doby stani. Asi se moc casto nestane, ze by se tohle auto nevracelo delsi dobu (~300km) na zakladnu. Takovy najezd doktorsky auto zachranky denne nema.1 point
-
Do vyššie uvedenej 10-ročnej záruky (do 175 000 km) sú podľa vyhlásenia Stellantisu zahrnuté 1.2 Puretech turbomotory generácie 1 vyrábané do 11.2.2022 a generácie 2 vyrábané do 22.2.2023. Z toho vyplýva, že motory vyrábané od 23.2.2023, teda zhruba za posledný rok, by už vady s remeňom a vysokým nárastom spotreby oleja nemali mať.1 point
-
Dnes u Merkuru (opět Vajgar JH) "Hjůndík" SantaFe hybrid, SCH 11111 . tedy aspoň myslím že je to RZ na přání=8znaků .Jinak běžně vidívám feldu s normální SPZ ale nedalo mi, je prý rv 1999 a má JHH 19 991 point
-
Všem Jirkům přeji krásný svátek a vše nejlepší... @Scratch, @Schreek, @Hafity,...1 point
-
Registrační značky na přání
zbynek..s zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
1 point -
1 point