Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 16.6.2023 v kategorii Příspěvky
-
Registrační značky na přání
OK406 a 7 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
8 points -
Potkal jsem klubáka...
radim.1008 a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pe.Tr za téma
3 points -
Modely autíček
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Hafe - omlouvám se za dezinfo Domníval jsem se, že Warszawa byla větší než Carevna, ale Wiki mě přesvědčila ke změně názoru Volha je delší (4810 mm oproti 4750 mm) Volha je širší (1800 mm oproti 1695 mm) ale Warszawa je vyšší (1705 mm oproti 1630 mm) Pocitově mi ale jako klukovi přišla ta Warszawa větší - možná kvůli tomu, že měla víc kolmé páté dveře a asi mohla hrát roli i ta výška2 points -
Potkal jsem klubáka...
BubakGS a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele PaKr za téma
2 points -
2 points
-
Peugeot 306 XT
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Radovanik za téma
2 points -
Řádné členství
MJSytic a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Milda 25 za téma
Také hlásím včera dorazila kartička2 points -
2 points
-
Lidl - uzitecne veci (nejen) pro motoristy
MJSytic a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Hele tuhle golu mám (nebo tu starší sadu, vybavení stejný, jen jinak rozložený kufr). Rvu tím vše, doma, na autech... A zatím cajk. I spodní kulák z 307, který byl na lepidle přežila2 points -
Modely autíček
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
2 points -
IQ test u německé policie
Rikic339 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Dave_k za téma
Takže ten poslední bude velitel, jelikož umí všechno obejít. Ta co to vzala skrz bude jeho zástupce, protože umí podlejzat. A zbytek do terénu.2 points -
1 point
-
Sice to není klubák, ale dnes jsem v Mohelnici potkal oranžovou 206cc, tak jsem to hned otočil a jal se ho stíhat Felicií. Podařilo se mi ho předjet až za Úsovem (cca 8km) a v Medlově jsem ho zastavil. Seděli v něm dva ochotní chlapíci se kterými jsem krátce pokecal a vyměnili jsme si čísla na mobil s tím že by chtěli přijet na sraz. Dodnes jsem si myslel že je v ČR jen jeden Peugeot 206cc v oranžové barvě. Ale musím říct že ho mám v mnohem lepším stavu. A to ještě na fotkách není vidět jaký měli v kabině nepořádek.1 point
-
Červená Mazda 5SI 888881 point
-
Toto video mi dnes poslal kamarád. Nechtěl bych aby mi to elauto hořelo v garáži pod domem. VID-20230616-WA0008.mp41 point
-
1 point
-
Aj mne v rámci 2. prehliadky už naliali 0W20, teda olej s nižšou viskozitou než 0W30. Situácii, ktorú zažil @loque, sa desím, a preto sa vyhýbam krátkym jazdám so studeným motorom, ako sa len dá. Zatiaľ, po necelých 30 tisíc km, remeň vyzerá ako nový.1 point
-
Měl jsem možnost jí otestovat u @Devils-night a pro moje potřeby bude úplně TOP. Samozřejmě za předpokladu, že mi nepošlou nějaký nepovedený kus1 point
-
@MJSytic Michale, dík za tip. Objednal jsem si ji, snad nebudu litovat (já totiž patřím mezi těch 5% lidí, kteří s Parkside nejsou spokojeni).1 point
-
Poznáte Peugeota? (po osmdesátéprvé) TAK SE UKAŽTE!
Pepito zvýšil/snížil popularitu uživatele mmartinkovic za téma
Asi 0 nemali a 3 bola skladom1 point -
Lidl - uzitecne veci (nejen) pro motoristy
Péťa zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Mají v tom bordel. Stejný zboží, jiný číslo výrobku, jiná cena. Když jsem kupoval ten křoviňák, měli ho v akci za 2400 a vedle ten stejnej za 2600. Vrtačky, flexy, akumulátory... mají tak všechno1 point -
lidl má na eshopu nehoráznej bordel a někdy tam má ty samé věci víckrát.1 point
-
1 point
-
A sakra Tak ještě že jsi nedělal hrdinu a nezůstal s tím doma. Teď si chvilku poležíš, odpočineš si a brzy budeš fit. Takže ještě jednou přeji brzké uzdravení.1 point
-
Dneska doktoři s dětma...před čekárnou rozzuřený dav důchodců tak jsme radši šli na oběd...když sestřička tak pěkně poprosila aby ji nezlyncovali Jak já to nemám rád Tak pomsta za frontu přišla,nejmenší u sestřičky hodil šavli...1 point
-
Takže kolobrnda z práce převezena na Letnou a uložena v Galaxii. Když bude Oddie chtít, zajistím její předání1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Vcera 10.7 asi po poledni spatrena stribrna 407 sw v Praze na Hajich u Lidlu, odbocovala smerem do sidliste. Spz si nepamatuju ale bylo tam neco jako xJx-88xx.1 point