Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      25

    • Počet příspěvků

      24 450


  2. Medvěd

    Medvěd

    Člen klubu


    • Body

      11

    • Počet příspěvků

      24 076


  3. ozzy56

    ozzy56

    Uživatel


    • Body

      8

    • Počet příspěvků

      35 917


  4. Radek Hurvajz

    Radek Hurvajz

    Moderátor


    • Body

      8

    • Počet příspěvků

      33 593


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 16.6.2023 v kategorii Příspěvky

  1. Radek Hurvajz

    Registrační značky na přání

    Tak jsem konečně vyfotil tu jedovatou 208 v Hustopečích
    8 points
  2. Péťa

    Vtipy

    8 points
  3. Péťa

    Vtipy

    6 points
  4. ozzy56

    Vtipy

    4 points
  5. Pe.Tr

    Potkal jsem klubáka...

    klubák to asi nebude ,ale vyfotil jsem Vám ho.
    3 points
  6. KoudaK

    Vtipy

    3 points
  7. Medvěd

    Vtipy

    3 points
  8. ozzy56

    Vtipy

    3 points
  9. Péťa

    Vtipy

    3 points
  10. Medvěd

    Modely autíček

    Hafe - omlouvám se za dezinfo Domníval jsem se, že Warszawa byla větší než Carevna, ale Wiki mě přesvědčila ke změně názoru Volha je delší (4810 mm oproti 4750 mm) Volha je širší (1800 mm oproti 1695 mm) ale Warszawa je vyšší (1705 mm oproti 1630 mm) Pocitově mi ale jako klukovi přišla ta Warszawa větší - možná kvůli tomu, že měla víc kolmé páté dveře a asi mohla hrát roli i ta výška
    2 points
  11. PaKr

    Potkal jsem klubáka...

    Tak komupak dosloužila? V provozu jsem ji neviděl, až dneska v Polomi. a ještě má nálepku i na kapotě u PP světla. Ještě edit ( hlavně) pro @Pepito a @BubakGS : s mamkou jsme si prohodili auta zpět, takže 307 je už zase u mě
    2 points
  12. Péťa

    Vtipy

    2 points
  13. Radovanik

    Peugeot 306 XT

    Tak som si troška vylepšil kufor Z 306 break som použil koberec a tiež tvarované výplne blatníkov
    2 points
  14. Milda 25

    Řádné členství

    Také hlásím včera dorazila kartička
    2 points
  15. Péťa

    Vtipy

    2 points
  16. VojtouNerCZ

    Lidl - uzitecne veci (nejen) pro motoristy

    Hele tuhle golu mám (nebo tu starší sadu, vybavení stejný, jen jinak rozložený kufr). Rvu tím vše, doma, na autech... A zatím cajk. I spodní kulák z 307, který byl na lepidle přežila
    2 points
  17. Medvěd

    Modely autíček

    Včera jsem si zase udělal radost Warszawa kombi Jako malej prďola jsem se v ní několikrát vezl a bylo to ohromný (a určitě i na dnešní dobu pohodlný) auto. I Carevna v kombajnu byla menší
    2 points
  18. Dave_k

    IQ test u německé policie

    Takže ten poslední bude velitel, jelikož umí všechno obejít. Ta co to vzala skrz bude jeho zástupce, protože umí podlejzat. A zbytek do terénu.
    2 points
  19. Fruktis

    Co jste dnes udelali...

    Sice fotka na pitchu,ale nechtěl jsem ho vylekat...zachráněný ptáče z gajgru..sotva chodilo,když jsem ho větvičkou tahal ven a už lítá rodiče se o něj stále starají... Jak málo pomoci stačí ke štěstí
    1 point
  20. Pepito

    Potkal jsem klubáka...

    Sice to není klubák, ale dnes jsem v Mohelnici potkal oranžovou 206cc, tak jsem to hned otočil a jal se ho stíhat Felicií. Podařilo se mi ho předjet až za Úsovem (cca 8km) a v Medlově jsem ho zastavil. Seděli v něm dva ochotní chlapíci se kterými jsem krátce pokecal a vyměnili jsme si čísla na mobil s tím že by chtěli přijet na sraz. Dodnes jsem si myslel že je v ČR jen jeden Peugeot 206cc v oranžové barvě. Ale musím říct že ho mám v mnohem lepším stavu. A to ještě na fotkách není vidět jaký měli v kabině nepořádek.
    1 point
  21. Medvěd

    Registrační značky na přání

    Červená Mazda 5SI 88888
    1 point
  22. Pepito

    Benzín, Nafta, Akumulátory? Nebo vlastní pohon? Toť otázka :D

    Toto video mi dnes poslal kamarád. Nechtěl bych aby mi to elauto hořelo v garáži pod domem. VID-20230616-WA0008.mp4
    1 point
  23. KoudaK

    Kam na výlet v ČR

    1 point
  24. Akoc

    Problém s rozvodovým remeňom a upchávaním sacieho koša

    Aj mne v rámci 2. prehliadky už naliali 0W20, teda olej s nižšou viskozitou než 0W30. Situácii, ktorú zažil @loque, sa desím, a preto sa vyhýbam krátkym jazdám so studeným motorom, ako sa len dá. Zatiaľ, po necelých 30 tisíc km, remeň vyzerá ako nový.
    1 point
  25. MJSytic

    Lidl - uzitecne veci (nejen) pro motoristy

    Měl jsem možnost jí otestovat u @Devils-night a pro moje potřeby bude úplně TOP. Samozřejmě za předpokladu, že mi nepošlou nějaký nepovedený kus
    1 point
  26. Péťa

    Lidl - uzitecne veci (nejen) pro motoristy

    @MJSytic Michale, dík za tip. Objednal jsem si ji, snad nebudu litovat (já totiž patřím mezi těch 5% lidí, kteří s Parkside nejsou spokojeni).
    1 point
  27. mmartinkovic

    Poznáte Peugeota? (po osmdesátéprvé) TAK SE UKAŽTE!

    Asi 0 nemali a 3 bola skladom
    1 point
  28. VojtouNerCZ

    Lidl - uzitecne veci (nejen) pro motoristy

    Mají v tom bordel. Stejný zboží, jiný číslo výrobku, jiná cena. Když jsem kupoval ten křoviňák, měli ho v akci za 2400 a vedle ten stejnej za 2600. Vrtačky, flexy, akumulátory... mají tak všechno
    1 point
  29. dracekvo

    Lidl - uzitecne veci (nejen) pro motoristy

    lidl má na eshopu nehoráznej bordel a někdy tam má ty samé věci víckrát.
    1 point
  30. MJSytic

    Lidl - uzitecne veci (nejen) pro motoristy

    Aktuálně 216 dílná gola sada ve slevě za 1900,- Třeba na ní taky někdo čekáte, jako já P.S. Nevím, jaký je mezi nimi rozdíl, ale já bych to určitě nepoznal
    1 point
  31. Print

    Renault Clio II sport ph1

    Koukám dlouho nic. Tak aspoň foto z vyhlašení sezony. Na konci minulého roku proběhlo vyhlášení za rok 21 a 22 (protože covid) Sezona 2021 celkově 3.místo v kategorii N-2000 a celkové 2.místo za sezonu 2022 v N-2000
    1 point
  32. Péťa

    Vtipy

    1 point
  33. Pepito

    Cyklokoutek - Zde můžete přispívat svými cyklovýlety.

    A sakra Tak ještě že jsi nedělal hrdinu a nezůstal s tím doma. Teď si chvilku poležíš, odpočineš si a brzy budeš fit. Takže ještě jednou přeji brzké uzdravení.
    1 point
  34. Fruktis

    Co jste dnes udelali...

    Dneska doktoři s dětma...před čekárnou rozzuřený dav důchodců tak jsme radši šli na oběd...když sestřička tak pěkně poprosila aby ji nezlyncovali Jak já to nemám rád Tak pomsta za frontu přišla,nejmenší u sestřičky hodil šavli...
    1 point
  35. Medvěd

    Někdo z okolí Spořic u Chomutova?

    Takže kolobrnda z práce převezena na Letnou a uložena v Galaxii. Když bude Oddie chtít, zajistím její předání
    1 point
  36. KoudaK

    Vtipy

    Ředitel říká svému zaměstnanci: "Váš způsob, jakým odpovídáte na mé otázky, to, že se nenecháte zastrašit, to se mi líbí. Jste takový otevřený, upřímný a propuštěný..."
    1 point
  37. Medvěd

    Vtipy

    1 point
  38. Péťa

    Vtipy

    1 point
  39. ozzy56

    Vtipy

    1 point
  40. Pepito

    Vtipy

    1 point
  41. Weri 605

    Registrační značky na přání

    To musel bejt velkej rebel... a krutý modi na audifóru...
    1 point
  42. Pepito

    Registrační značky na přání

    Ve FN Olomouc.
    1 point
  43. Béďa

    306GTi-6 by Béďa

    Zpátky už doufám po ose..
    1 point
  44. Medvěd

    Registrační značky na přání

    1 point
  45. negrbob

    Potkal jsem klubáka...

    Vcera 10.7 asi po poledni spatrena stribrna 407 sw v Praze na Hajich u Lidlu, odbocovala smerem do sidliste. Spz si nepamatuju ale bylo tam neco jako xJx-88xx.
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...