Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 6.2.2023 v kategorii Příspěvky
-
Přátelské upozornění na Závadu motoru po umytí auta v zimě
btl.a a 4 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele vac22 za téma
Ahoj, podělím se s vámi o zkušenost ze včera. Měl jsem totálně špinavé auto, cesta na hory a zpět atd... měl jsem už namířeno domů a řekl jsem si, že před dálnicí ještě auto lehce opláchnu, ať není tak zapraskané. Zajel jsem na ruční myčku, vzal pistoli a celé auto obešel kolem dokola a spláchl z něj špínu - jako obvykle, takže jsem tomu naprášil i do masky chladiče. Venku bylo -5°C Po cca 20km jsem najel na dálnici, tam jsem jel cca 130km/h asi 20km, sjel na Benzinu, natankoval (palivo jako obvykle Verva 100), po cca 5-10 minutách jsem auto zpět nahodil, vymotal se z benzínky a při nájezdu na dálnici přepl do sportu a svižně najel. Vytáhl jsem to na 130 hned z nájezdu a ejhle - oranžový klíč a "Závada motoru, opravte vozidlo". Sjel jsem na další benzínku, zhasl a nahodil auto a to samé. Opatrně jsem dojel domů a dnes ráno hned do servisu. Po nastartování už byla závada pryč. V servisu diagnostika řekla, že byla zamrzlá žaluzie chladiče a auto to vyhodnotilo jako závadu motoru, protože nemohlo s žaluzií pohnout. Ano, jsem blbec co v mínusových teplotách umývá auto a stříká mu vodu do masky chladiče, ale za boha mě to nenapadlo, že by to mohl být problém. Tak jen takové upozornění, že to není dobrý nápad a kdyby náhodou se vám něco takového stalo, tak nepanikařit Peugeot 2008 GT PT 1.2 130k EAT8 rv. 4/2022, nájezd cca 8200km5 points -
Hurvajzova 207 - Prodáno
Ferry a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Radek Hurvajz za téma
4 points -
Co jste dnes udelali...
Milan+ a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Pepito za téma
@Medvěde, Helču pozdravuj od nás všech Pežoťáků a ať se hlavně brzy uzdraví.4 points -
Co jste dnes udelali...
BubakGS a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Milan+ za téma
@Medvěd Tak hlavně,že to vše dobře dopadlo,ať se dá rychle do kupy,když jsem to četl,tak jsem si připomenul pobyt též ve Střešovicích.4 points -
3 points
-
Co jste dnes udelali...
Hafity a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
3 points -
2 points
-
4.7. - 9.7.2023, Praha - Berlín, Hamburg, Odense, Kodaň, Malmö na HULKOVI
Pepito a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele MotoMoto za téma
No jo, kolik ti bylo? Respektive kolik je mně. Ono to není jen o stroji, ale i o tom věku. Prostě mě to nějak nenadchlo. Auto je auto. Asi tu Hondu prodám.2 points -
Konfigurace rádia Peugeot 406
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele brixtr za téma
@ozzy56máš pravdu psal jsem to na mobilu a nekontroloval po sobě, má vina ale řešení by to bylo taky, to rádio by už nepipalo2 points -
Problém s ADBlue
Vaclawp a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele gadri za téma
Ja len toľkoto: AdBlue je močovina. Prosim neoznačujte ho ako aditivum, lebo takto vznikajú omyly a mýlenie si AdBlue s Eolysom.2 points -
Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
ta moje 20 let stará Nokia ??2 points -
Konfigurace rádia Peugeot 406
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele ozzy56 za téma
@brixtr poprosím o psaní zkratky VIN velkými tiskacími písmeny (jak je to obvyklé), protože jsem dlouho uvažoval nad tebou uvedeným ,,nahráním vín do rádia'' , prostě jak leješ víno do rádia..., díky2 points -
4.7. - 9.7.2023, Praha - Berlín, Hamburg, Odense, Kodaň, Malmö na HULKOVI
Medvěd a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele sitler za téma
@Scratch Byli jsme v lete, kdy tam bylo i pres obcasny vitr nadherne, takze koupacka, navsteva druheho ostrova, nejake prochazky... Byli jsme tam Ct-So. Byli jsme tam tehdy s 2.5 letou dcerou, takze nacpat do jednoho dne prijezd, odjezd a projiti si ostrova, koupacku v mori a nejaky klidek bylo nerealne. Takze jsme ve ctvrtek rano udelali nalodeni na lod, lehce po poledni na Helgolandu, dali si nejaky lehky obed, udelali check-in, dcera sla po obede spat... pak nejaka mala prochazka, druhy den vylet na vedlejsi Dune, kde byli v mori a na plazi tuleni , a posledni den v klidu odpoledne odjezd zase lodi zpatky. V dospelem, pokud ti staci hlavni ostrov, to za den das, ale me osobne prijde opruz 3 hod na lodi, 3-4 na miste a zase 3 hod zpatky. A proc tam? Je tam super klid, zadnej spech nikde. Malicky mestecko, malej vedlejsi ostrov, moznost pripadne vyrazit na okruzni plavbu na vetrny elektrarny v mori. Prijemny oceansky koupani (samo voda studenejsi, chorvatsko se cekat neda). Jako ano, neni tam zadna atrakce, zadny extra vyziti. Proste se kouknout, mrknout na pomerne unikatni ptaci hnizdiste na utesek, mrknout na mista, kde se za valky testovaly bomby, mrknout na tulene ve volne prirode (ale neplavat k nim) a uzit si klidek v miste, kd nejsou auta, kola ani zadny velky spech.2 points -
Co jste dnes udelali...
Klemoň a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Přiznám se, že i mě, jako Pražáka, umístění Hely do vojenské nemocnice překvapilo. Myslel jsem, že je tenhle špitál určen hlavně vojákům a že jí povezou spíš na Bulovku - nicméně jsem za Střešovice spíš rád, doktoři určitě působí tak, že vědí co dělají a pro nás je i dostupnější než ta Bulovka.2 points -
Co jste dnes udelali...
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele Medvěd za téma
Čtvrteční postování fotek z Hlinska mělo nepříliš veselé pokračování - cca kolem poledne mi volala Hela, kde že jezdím a jestli bych jí nemohl odvézt z práce domů, že se jí hrozně motá hlava. No - já měl z Hlinska odjíždět až 13,50 + nějaký dvě hodiny cesta do Prahy, tak Hela jela z práce domů drožkou. Když jsem dorazil domů, nevypadala vůbec dobře, ale je to žena bojovnice a tak o volání doktora ani odvozu na pohotovost nechtěla ani slyšet, že se to pokusí vyležet. Ráno vypadala o něco líp, ale rozhodla se zvostat doma. Já měl "jenom" cestu na otočku na Vysočinu a tak jsem cca kolem poledne už dorazil domů. Hele bylo furt nanic a já se po poradě s naší lékařkou v práci rozhodl, že jí zavezu na pohotovost ať chce nebo ne. Ona mi ale řekla, že je ráda, když nějak odpajdá na WC a zpátky a že schody z druhýho štoku do auta nedá ani náhodou - tak teda 155 a volal jsem sanitku. Ta byla před domem opravdu během pár minut a záchranáři hned začali vyšetřovat - překvapilo mě, že podle nich nešlo o nějakou nevolnost nebo problémy s tlakem, ale měli podezření na nějaký problémy s rovnováhou (prý střední ucho) nebo dokonce slabou mozkovou příhodu - no šly na mě mrákoty a drbal jsem si hlavu, že jsem je nevolal už večer. Helu odvezli do vojenské nemocnice, tam jí udělali CTčko a od pátka leží tam s tím, že se její stav pomalu lepší. Kdy jí pustí domů netušíme, ale jsem moc rád, že je to prý opravdu rovnováha v uchu a ne ta mozková příhoda2 points -
Co jste dnes udelali...
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
2 points -
Madlo kufrovych dveri
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele Yarda_cz za téma
Drží na dvou šroubech, vypodložil jsem ji dvěma gumovými podložkami pod těmi šrouby. Pak nemá šanci se laku po dobouchnutí dotknout.1 point -
Do světla nejde proud
ferinko2 zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Šlo by to paralelně ale z úcty ke kabeláži bych to asi nedělal. Můžeš to zapojit přes relé, kdy na obvod pro sepnutí dáš pravou žárovku a levou žárovku zapojíš třeba z baterie. To znamená, že ta "silovina" půjde z baterky alr pouze když zapneš druhé světlo.1 point -
No zkusím ji koupit, protože doma mám 4 Peugeoty a Delphi neumí vše a objednavaci termíny v autorizaku jsou vždy min. 4 týdny dopředu, pak napíšu, jestli jsem ho popravil .1 point
-
Páč máš magnetický Ozzymobil1 point
-
Hmm tak to jo. Ale toho adblue tam musí být víc. Ale pořád si myslím,že krystalizace adblue není primární příčina poruchy P20E81 point
-
1 point
-
Dneska vařim já
dýzl zvýšil/snížil popularitu uživatele vendelinek za téma
1 point -
VYŘEŠENO. auto jsem otevřel pomoci drátku za kliku u řidiče. bylo potřeba vyhnout dveře řidiče a kliku něčím pootevřít, aby se tam vešel drátek kde byla udělaná smyčka. pak už jen stačilo trošku šikovnosti a velké trpělivosti na chycení kliky a pak už jen zatáhnout silně a dveře se otevřely. Jak byly dveře otevřené tak jsem vyměnil autobaterií a synchronizoval klíč. synchronizace klíče trvala +- 5 minut klíč dát do druhé polohy a nechat ho tak 2 minuty pak klíč vytáhnout a zkusit jestli funguje. pokud ne dát ho zpátky a nastartovat a pak se klíč už synvhonizoval. PS: děkuju všem za rady, které jste mi tady napsali1 point
-
Sluníčko, mrzne, nádherná zima. Do rána napadlo pár centimetrů prašanu. Pořád ho je málo.1 point
-
Peugeot 508 SW 2.2HDi GT by Míza - PRODÁNO
OK406 zvýšil/snížil popularitu uživatele Mizlerek007 za téma
1 point -
Tak ze cesta do Norimberku nebyla uplne top - na nasi strane to zacalo klouzat az prakticky na hranicich,ale to co nas cekalo byla jen mala predzvest problemu predevsim s casem. Pred Amberkem se sjelo z dalnice a mylne jsem se domnival ze projedeme Amberk a vratime se zpet na dalnici. Sice nas TomTom vedl statecne primlouval bych se ale k vyvoji app pokud jde o kalamitni stav radeji zustat na dalnici nez navigovat do "horskych vesnicek" kde projede jen jedno auto a kdyz tam projizdime koukaji na nas jako na zjeveni - vsude cca 20/30cm snehu cesty protazene tak nejak ..... a vetsina stoji na varovaku .... Ale vratme se k app TomTom nas na dalnici ne a ne navest tak se zkusila app Mapy.cz a ta se toho nebala a hned na prvnim najezdu nas posle na dalnici. Odpoledne se jeste usekove dalnice nepovedla zprovoznit tak se cast objizdela suma sumarum ztrata casu + cca 3hod ... (rano 2hod odpoledne 1hod).1 point
-
1 point
-
kuva hoši, to ste houno jezdci--na skůtru dělám i 400 km za den, pak ho týden nechcu vidět, bo mě bolí řiť, ale pak jedu zas štreku1 point
-
řekl bych, že tresty v dopravě jsou hodně nízké vzhledem k tomu, co se děje na cestách--kolik lidí furt za volantem chlastá každý den!!! někdo vjede na žel. přejezd na červenou enormě rychlá jízda--oproti předpisům i o 50-100 rychleji jízda v protisměru atd., a místo pořádného flastru se to vlastně ukazuje večer v telce jako šou, jako něco k zasmání, jaký to byl borec kdyby ožralému za volantem zabavili auto a šel natvrdo do krimu (podle zákona), nebylo by toho tolik tu slečnu co jezdí po kolejích bych nechal přeškolit na mašinfíru1 point
-
1 point