Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 10.7.2022 v kategorii Příspěvky
-
New 3008 Ultimate
OK406 a 6 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Charlie 1 za téma
Tak IPhone funguje i ovládání siri přes hlasové ovládání zatim najeto něco málo přes 3000km, vcera cesta na dovolenou ke Znojmu ,plný kufr pro 4 + pes ,no myslel jsem ze tam vse nedáme jak jsem byl zvyklej ze 406 ,ale překvapilo mě to + 4 kola na nosiči, auto pekne sedelo ,ale překvapilo spotřebou 5.4l Čekal jsem kolem 6,5l …jak je auto zatíženy zadní náprava je komfortnější , překvapilo mě i odhlucneni interiéru ,takze zatím spokojenost7 points -
Potkal jsem klubáka...
Ferry a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Hafity za téma
Tak před chvilkou plánované "potkání" s @jirka307 a předání "kontrabandu" pro @Ferry....4 points -
Silnice č. 11 Bludov Vlčí důl rychlé koupání zdarma
OK406 a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele P607Olda za téma
4 points -
3 points
-
Registrační značky na přání
zbynek..s a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
3 points -
renovace alu kol vč změny barvy
kemo a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele MilanF1 za téma
3 points -
2 points
-
Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na Cyclonech s Hankook Ventus Prime3, 18let spolu, boj s korozí...
ozzy56 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
2 points -
2 points
-
Emotion Day(s) 202x - Peugeot Roadshow
Verýsek a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
2 points -
2 points
-
Potkal jsem klubáka...
OK406 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
2 points -
Tak to jsem rad, ze kdyz jsem vas tak pekne zaukoloval, ze vas to jeste potesilo diky, ze jste se potkali1 point
-
@Hafity ještě jednou zdravím konečně jsem viděl po hodně dlouhé době klubáka1 point
-
@Péťa Myslí od minula,to tam bylo 11111 point
-
Proč málo? Kdyby tak pokračoval, má za rok 35000 km - to je hodně velký nadprůměr na soukromé auto...1 point
-
1 point
-
5008 2.0 BlueHDi EAT8 Allure Pack
*nohafuc* zvýšil/snížil popularitu uživatele Fishman za téma
Ahojte všichni, tak tomu byl včera rok od převzetí. Najeto necelých 14000. Od jara, jak se oteplilo, tak kombinovaná spotřeba klesla na 6,0. (1/4 dálnice) Zatím vše funguje jak má, otvírání kufru nohou jde už na 100%, i s koulí. Takže zatím jsem řešil jen 2x kuny. Podruhé to ale už nebylo tak rozkousané, tal jsem si to zalepil sám. Takže častěji měním wc bloky a posypávám pepřem. Nic lepšího mě nenapadá, už jsem vyzkoušel všelicos. Jinak teda vše v cajku.1 point -
1 point
-
Předtím rozleštěním to ale chtělo vymáchat v odrezovači, aby to nebylo "navrch huj, vespod fuj"1 point
-
Schema pojistek
pavelu96 zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
Dotyčný se diví , že odkaz , starý 11 let nefunguje a radši pohaní fórum , než by se normálně zeptal nebo nedejbože poprosil o odkaz nový Ale aby neřekl , že jsme nelidové , tak třeba tady https://public.servicebox.peugeot.com/APddb/1 point -
@davidse, můžeš dát podrobnosti sem: https://www.peugeot-club.com/topic/116685-zde-muzete-prispivat-svymi-cyklovylety/?page=20#comment-20716441 point
-
můj spolujezdec (mladý kluk z Varů, tu 12 bych bral radši ) mi nabízel ať promáčknu plyn u té modré elektro 308, auto vyrazilo kupředu fakt dobře1 point
-
Co jste dnes udelali...
zbynek..s zvýšil/snížil popularitu uživatele davidse za téma
Dnes 50 km na kole1 point -
To spíš svědčí o tom, že česká pošta je totálně neschopná udělat v roce 2022 UI, které je optimalizované i pro mobilní zařízení. Což zdaleka není jen mobil. Rozhodně to není pozitivum ale právě naopak.1 point
-
Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na Cyclonech s Hankook Ventus Prime3, 18let spolu, boj s korozí...
MJSytic zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
1 point -
Tak ja foto nemam, ale potkaly se mi tachometry dvou, z mych nekolika aut, konkretne Focusu a 806 a mely ted v jednom dni shodne 289tis km1 point
-
byli doby kdy se Petr slavil i patnáckrát (možná i víckrát už si to nepamatuji přesně) za rok. doma mi to přidělili na únor , ani nějak nevím jak se to rozděluje nebo jestli si to každý vybere sám. S postupem věku a z vlastní zkušenosti když přeji nějakému Petrovi a on mi řekne , že to slaví na to druhé datum , ikdyž vím přesně že to říkal už i v únoru , vim že mě to pak zamrzí (že sem se jakože netrefil) ,tak já abych do stejné situace nedostal nikoho druhého , slavím svátek v oba termíny . A všichni jsme spokojený ( doma jen teda ten únor, červen už neprošel ) Tak vše nej Pavlům i Petrům (zase) ! A dík všem!1 point
-
@pavelu96 a to mám v práci kolegu, který to slaví jenom v únoru sice je mi jasný, že mu dneska půjde x lidí popřát, ale on vždycky říká, že dneska nic neslaví. Jinak pochopitelně také přeji všem Petrům a ostatním Pavlům všechno nejlepší1 point
-
Tak já taky popřeji Petrům k jejich druhému svátku v roce a Pavlům k druhému místu v pořadí dnešního svátku1 point
-
Taky se připojuju s gratulací a současně děkuju za připomenutí, že mladej má svátek (jsem to normálně vytěsnil)1 point
-
Gratulace k svátku
Veverka zvýšil/snížil popularitu uživatele radim.1008 za téma
Všem Petrům a Pavlům všechno nejlepší k svátku. Hlavně zdraví pánové.1 point -
Tak dnes Petrům a Pavlům Za mne určitě @Pe.Tr , @Péťa a @Veverka1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Já jsem s tím už jel a nepřezul si boty Takže fotky asi už nejsou možné1 point
-
Další peugeot do rodiny (307 2.0 hdi 100kw)
radim.1008 zvýšil/snížil popularitu uživatele jirka307 za téma
1 point