Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. radim.1008

    radim.1008

    Vedení


    • Body

      12

    • Počet příspěvků

      16 422


  2. Charlie 1

    Charlie 1

    Uživatel


    • Body

      8

    • Počet příspěvků

      10 105


  3. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      8

    • Počet příspěvků

      24 450


  4. jirka307

    jirka307

    Člen klubu


    • Body

      6

    • Počet příspěvků

      1 188


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 10.7.2022 v kategorii Příspěvky

  1. Charlie 1

    New 3008 Ultimate

    Tak IPhone funguje i ovládání siri přes hlasové ovládání zatim najeto něco málo přes 3000km, vcera cesta na dovolenou ke Znojmu ,plný kufr pro 4 + pes ,no myslel jsem ze tam vse nedáme jak jsem byl zvyklej ze 406 ,ale překvapilo mě to + 4 kola na nosiči, auto pekne sedelo ,ale překvapilo spotřebou 5.4l Čekal jsem kolem 6,5l …jak je auto zatíženy zadní náprava je komfortnější , překvapilo mě i odhlucneni interiéru ,takze zatím spokojenost
    7 points
  2. Hafity

    Potkal jsem klubáka...

    Tak před chvilkou plánované "potkání" s @jirka307 a předání "kontrabandu" pro @Ferry....
    4 points
  3. Kdo jezdíte po této silnici dálky, můžete si je zpříjemnit rychlým vykoupáním. Všude čisto, příjemná čistá voda, i občerstvení. Vstup i parkování zdarma, tzn. zastávka na 15 minut s osvěžením a pak zase dále... Podobně i v Mohelnici, na bagrech...
    4 points
  4. Péťa

    Vtipy

    3 points
  5. radim.1008

    Registrační značky na přání

    Na hasičských závodech v Dolním Třešňovci.
    3 points
  6. MilanF1

    renovace alu kol vč změny barvy

    Od renovace kol se dostávám spíše k renovaci laku. První zákazník na dílně. 508 GT SW, Perla Nera. Zabralo to cca 10 hodin práce.
    3 points
  7. MP

    Kolik mate najeto?

    2 points
  8. Olej Total do každého motoru. Do některých je potřeba častěji.
    2 points
  9. davidse

    Vtipy

    2 points
  10. radim.1008

    Emotion Day(s) 202x - Peugeot Roadshow

    Dnes v Pardubicích. Otestováno: 308 ALLURE PACK HYBRID 180PS E-EAT8 308SW E-GT PACK HYBRID 225PS E-EAT8 3008 GT PACK HYBRID4 300PS E-EAT8 A raketa 508SW PSE HYBRID4 360PS E-EAT8 Zabaveno Nějak se začít musí
    2 points
  11. Péťa

    Vtipy

    2 points
  12. radim.1008

    Potkal jsem klubáka...

    Dnes odpoledne se na džus/kafe a bábovku stavil @AKCZa tři další bohužel již bývalí klubáci. "mini Peugeot sraz" v Kunvaldě.
    2 points
  13. Charlie 1

    Cyklokoutek - Zde můžete přispívat svými cyklovýlety.

    Dnes 65 na kole Bítov,Vranov nad dyji,Znojmo foukal protivítr máme toho dost
    1 point
  14. Ferry

    Potkal jsem klubáka...

    Tak to jsem rad, ze kdyz jsem vas tak pekne zaukoloval, ze vas to jeste potesilo diky, ze jste se potkali
    1 point
  15. jirka307

    Potkal jsem klubáka...

    @Hafity ještě jednou zdravím konečně jsem viděl po hodně dlouhé době klubáka
    1 point
  16. Milan+

    Kolik mate najeto?

    @Péťa Myslí od minula,to tam bylo 1111
    1 point
  17. Péťa

    Kolik mate najeto?

    Proč málo? Kdyby tak pokračoval, má za rok 35000 km - to je hodně velký nadprůměr na soukromé auto...
    1 point
  18. radim.1008

    Kolik mate najeto?

    1 point
  19. Fishman

    5008 2.0 BlueHDi EAT8 Allure Pack

    Ahojte všichni, tak tomu byl včera rok od převzetí. Najeto necelých 14000. Od jara, jak se oteplilo, tak kombinovaná spotřeba klesla na 6,0. (1/4 dálnice) Zatím vše funguje jak má, otvírání kufru nohou jde už na 100%, i s koulí. Takže zatím jsem řešil jen 2x kuny. Podruhé to ale už nebylo tak rozkousané, tal jsem si to zalepil sám. Takže častěji měním wc bloky a posypávám pepřem. Nic lepšího mě nenapadá, už jsem vyzkoušel všelicos. Jinak teda vše v cajku.
    1 point
  20. jirka307

    Další peugeot do rodiny (307 2.0 hdi 100kw)

    Dal jsem teď tohle tak uvidíme @inoxingžádnou podložku jsi nevybavuji že by tam někdy byla ani když jse dával na mé bývalé 307
    1 point
  21. jarokare

    Zjištění výbavy podle VIN

    pavelu96.pdf
    1 point
  22. MJSytic

    renovace alu kol vč změny barvy

    Předtím rozleštěním to ale chtělo vymáchat v odrezovači, aby to nebylo "navrch huj, vespod fuj"
    1 point
  23. jarokare

    Schema pojistek

    Dotyčný se diví , že odkaz , starý 11 let nefunguje a radši pohaní fórum , než by se normálně zeptal nebo nedejbože poprosil o odkaz nový Ale aby neřekl , že jsme nelidové , tak třeba tady https://public.servicebox.peugeot.com/APddb/
    1 point
  24. Pepito

    Co jste dnes udelali...

    @davidse, můžeš dát podrobnosti sem: https://www.peugeot-club.com/topic/116685-zde-muzete-prispivat-svymi-cyklovylety/?page=20#comment-2071644
    1 point
  25. ozzy56

    Emotion Day(s) 202x - Peugeot Roadshow

    můj spolujezdec (mladý kluk z Varů, tu 12 bych bral radši ) mi nabízel ať promáčknu plyn u té modré elektro 308, auto vyrazilo kupředu fakt dobře
    1 point
  26. davidse

    Co jste dnes udelali...

    Dnes 50 km na kole
    1 point
  27. sitler

    Co jste dnes udelali...

    To spíš svědčí o tom, že česká pošta je totálně neschopná udělat v roce 2022 UI, které je optimalizované i pro mobilní zařízení. Což zdaleka není jen mobil. Rozhodně to není pozitivum ale právě naopak.
    1 point
  28. davidse

    Vtipy

    1 point
  29. Tady byl někdo hodný. Nebo spíše bude muset být. Mann a Bosh je pro autobus.
    1 point
  30. Pepito

    Cyklokoutek - Zde můžete přispívat svými cyklovýlety.

    Pořídil jsem si nový stojan na kolo.
    1 point
  31. Ferry

    Kolik mate najeto?

    Tak ja foto nemam, ale potkaly se mi tachometry dvou, z mych nekolika aut, konkretne Focusu a 806 a mely ted v jednom dni shodne 289tis km
    1 point
  32. Pe.Tr

    Gratulace k svátku

    byli doby kdy se Petr slavil i patnáckrát (možná i víckrát už si to nepamatuji přesně) za rok. doma mi to přidělili na únor , ani nějak nevím jak se to rozděluje nebo jestli si to každý vybere sám. S postupem věku a z vlastní zkušenosti když přeji nějakému Petrovi a on mi řekne , že to slaví na to druhé datum , ikdyž vím přesně že to říkal už i v únoru , vim že mě to pak zamrzí (že sem se jakože netrefil) ,tak já abych do stejné situace nedostal nikoho druhého , slavím svátek v oba termíny . A všichni jsme spokojený ( doma jen teda ten únor, červen už neprošel ) Tak vše nej Pavlům i Petrům (zase) ! A dík všem!
    1 point
  33. PaKr

    Gratulace k svátku

    @pavelu96 a to mám v práci kolegu, který to slaví jenom v únoru sice je mi jasný, že mu dneska půjde x lidí popřát, ale on vždycky říká, že dneska nic neslaví. Jinak pochopitelně také přeji všem Petrům a ostatním Pavlům všechno nejlepší
    1 point
  34. pavelu96

    Gratulace k svátku

    Tak já taky popřeji Petrům k jejich druhému svátku v roce a Pavlům k druhému místu v pořadí dnešního svátku
    1 point
  35. Medvěd

    Gratulace k svátku

    Taky se připojuju s gratulací a současně děkuju za připomenutí, že mladej má svátek (jsem to normálně vytěsnil)
    1 point
  36. radim.1008

    Gratulace k svátku

    Všem Petrům a Pavlům všechno nejlepší k svátku. Hlavně zdraví pánové.
    1 point
  37. Klemoň

    Gratulace k svátku

    Tak dnes Petrům a Pavlům Za mne určitě @Pe.Tr , @Péťa a @Veverka
    1 point
  38. Milan+

    Potkal jsem klubáka...

    Teď odjel Jirka @Scratch, plánovaná montáž zadní plotny.
    1 point
  39. Medvěd

    Registrační značky na přání

    Hradec Králové - Rock fór People
    1 point
  40. Péťa

    Registrační značky na přání

    Dobruška, dnes navečer:
    1 point
  41. PaKr

    Registrační značky na přání

    Omlouvám se za kvalitu, fotil jsem prakticky na slepo ( proti slunku ) Za desítku sice není, ale hodí se
    1 point
  42. Péťa

    Eltonova nová PEUGEOT 3008 GT PACK HYBRID4 300 e-EAT8

    Já jsem s tím už jel a nepřezul si boty Takže fotky asi už nejsou možné
    1 point
  43. jirka307

    Další peugeot do rodiny (307 2.0 hdi 100kw)

    Tak jsem to dnes namontoval sice jsem to už dodělávál za tmy ale dopadlo to dobře až na to že jsem stěrače nevrátil do základní polohy a skončily směrem v motoru
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...